NECROPHOBIC

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: NECROPHOBIC

15-10-2013, 00:11

wkleje tutaj z newsów:

Pisaliśmy niedawno o domowych ekscesach frontmana Necrophobic - Tobiasa Sidegårda, który skazany był na 18 miesięcy więzienia za wielokrotne bicie swojej żony w okresie od września 2011 do kwietnia 2013. Wprawdzie w zeszłym miesiącu szwedzki sąd złagodził jego wyrok, orzeczenie winy zmieniło charakter z "karygodnego naruszenia kobiecej nietykalności" na traktowaną łagodniej "czynną zniewagę", a sam Tobias bronił się stwierdzeniami, że nigdy nie uderzył kobiety, ale zespołowi koledzy mimo wszystko nie dali wiary jego zapewnieniom o niewinności i postanowili wykopać go z kapeli. Jak napisali na swoim profilu: "Tobias nie jest już członkiem Necrophobic. Werdykt sądu nie daje nam, jako zespołowi innego wyboru. Jak już wcześniej ogłaszaliśmy, Necrophobic nie akceptują i nie tolerują jakichkolwiek przejawów przemocy domowej. Szukamy zastępstwa. Tobias wyda swoje własne oświadczenie w najbliższych dniach na swoim osobistym profilu."


bić baby nie wolno, nawet gdy kolega z zespołu mówi ze jej nie leje. sąd powiedział że leje. gramy metal śmierci. satanic blasphemies. nie dla przemocy domowej.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15075
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: NECROPHOBIC

15-10-2013, 00:16

Sova pisze:. gramy metal śmierci. satanic blasphemies. nie dla przemocy domowej.


hehe, dokładnie. Spalić kościół, zamordować geja, podrzeć biblię - takie rzeczy uchodziły muzykom na sucho, nawet wypowiadano sie o nich czasem jak o bohaterach, rozprawiano o ich oddaniu sprawie i ideałom podziemia. Ale jak stara od jednego z nich zarobiła klapsa w dziąsło to już przesada.
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3354
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: NECROPHOBIC

15-10-2013, 14:22

Pomijając głupkowatą wypowiedź Sovy, to co to za świat, w którym pobicie metalówki traktuje się tak samo jak pobicie kobiety??? Gdzie przyszło mi żyć :-(
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: NECROPHOBIC

15-10-2013, 14:33

Zobaczycie, że niedługo wywalą kogoś z metalowej kapeli za to, iż nie segreguje śmieci, uważa homoseksualistów za zboczeńców albo nie wierzy w globalne ocieplenie.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: NECROPHOBIC

15-10-2013, 14:39

Pacjent pisze:Zobaczycie, że niedługo wywalą kogoś z metalowej kapeli za to, iż nie segreguje śmieci, uważa homoseksualistów za zboczeńców albo nie wierzy w globalne ocieplenie.
Ojtam, co innego spalenie kościoła, co innego danie w mazak kapłanowi czy inne "ideologiczne" wykroczenie w imię Pana, a co innego bicie żony i dzieci, to już trzeba być totalną cipą i słabym człowiekiem by się znęcać się nad rodziną. I wcale się nie dziwię zespołowi, że nie chcą grać z kimś kto się okazał taką pizdą.
Aha, swoją drogą to w Szwecji to ponoć coraz większym problemem jest przemoc w rodzinie, której doznają mężczyźni z rąk swoich białogłowych :-)
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: NECROPHOBIC

15-10-2013, 14:43

Czy koleś znęcał się nad rodziną tego nie wiesz. W Szwecji wręcz za zbrodnię uznawane jest narzucanie przez rodziców swoim dzieciom własnych poglądów. Nie twierdzę, że facet nie przesadził, ale znajomość szwedzkiego systemu nakazuje ostrożność w takich sprawach.
PS. Cipą to jest ten, który daje się lać babie.
Ostatnio zmieniony 15-10-2013, 16:51 przez Pacjent, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4597
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: NECROPHOBIC

15-10-2013, 16:06

dobry temat , będę śledził jak coś przyjdzie mi do głowy to napiszę , powyższą propozycję sprawdzę .
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: NECROPHOBIC

15-10-2013, 16:43

Bez jaj. Ciotami są te cioty, które wywaliły gościa z zespołu. Przecież to chyba koledzy byli. Ja bym swojemu najlepszejszemu koledze pomógł nawet gdyby zajebał swoją żonę.:-) Każdy facet wie jak perfidne i złośliwe są te stworzenia zwane kobietami...:-D Niektórym puszczają po prostu nerwy. Nie popieram tego, ale co to do cholery ma wspólnego z zespołem?
Sova pisze:. gramy metal śmierci. satanic blasphemies. nie dla przemocy domowej.
Sedno sprawy :-DDDD
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Husar
weteran forumowych bitew
Posty: 1585
Rejestracja: 29-01-2007, 03:04

Re: NECROPHOBIC

15-10-2013, 16:44

dobrze mówi nicram.
Live is Thrash! Thrash of the Dead!
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: NECROPHOBIC

15-10-2013, 17:42

nicram pisze:Bez jaj. Ciotami są te cioty, które wywaliły gościa z zespołu. Przecież to chyba koledzy byli. Ja bym swojemu najlepszejszemu koledze pomógł nawet gdyby zajebał swoją żonę.:-) Każdy facet wie jak perfidne i złośliwe są te stworzenia zwane kobietami...:-D Niektórym puszczają po prostu nerwy. Nie popieram tego, ale co to do cholery ma wspólnego z zespołem?
Sova pisze:. gramy metal śmierci. satanic blasphemies. nie dla przemocy domowej.
Sedno sprawy :-DDDD
Podobie rozumuje abp. Michalik :-)
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
535

Re: NECROPHOBIC

15-10-2013, 17:58

nicram pisze:Bez jaj. Ciotami są te cioty, które wywaliły gościa z zespołu. .
[/quote]

Coś w tym jest. Na trasie z Morbid Angel jeden z nich paradował w damskich rajstopach.
Awatar użytkownika
Kingu
weteran forumowych bitew
Posty: 1472
Rejestracja: 19-04-2002, 22:00
Lokalizacja: Superhausen
Kontakt:

Re: NECROPHOBIC

15-10-2013, 19:01

Kto go z tego zepołu wyrzucił, perkusista, który jest w Necrophobic o zaledwie 2 lata dłużej niż on?
Ten mały, łysy, w czarnych rajtuzach, pasie z błyszczącymi nieostrymi kwadratowymi ćwiekami i trampkach Converse ma pewnie prawa do nazwy. Bez Tobiasa to można już zamknąć wieko trumny Necrophobic.
Lurtz
postuje jak opętany!
Posty: 573
Rejestracja: 07-11-2012, 22:57

Re: NECROPHOBIC

15-10-2013, 22:00

wyjebali Tobiasa? fajnie, moze wroci Strokirk i nagraja 'The Nocturnal Silence 2' :)
chociaz bez Parlanda to sie juz chyba nie uda :(
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4458
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: NECROPHOBIC

15-10-2013, 22:01

+1
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: NECROPHOBIC

15-10-2013, 22:07

Sova pisze:
bić baby nie wolno, nawet gdy kolega z zespołu mówi ze jej nie leje. sąd powiedział że leje. gramy metal śmierci. satanic blasphemies. nie dla przemocy domowej.
Niniejszym ogłaszam, że bardziej debilnego posta na tym forum nie było i już chyba nie będzie.
Mam zatem nadzieję, że regularnie spuszczasz wpierdol swojej starej. No solace kurwa albo hipokryzja.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4597
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: NECROPHOBIC

15-10-2013, 22:19

Obrazek
535

Re: NECROPHOBIC

16-10-2013, 01:04

Stojąc metr od tych komediantów, a właściwie to oni przyszli, bo mi ich wypociny nie chciało się nawet oglądać. Akurat obok mnie musieli stanąć. Żaden z nich nie wyglądał na takiego, który chciał kogokolwiek uderzyć. Jak zwykle dostało się babie, bo pewnie szwedzka zupa, była za słona, a piwo nie przyniesione.. Byli tutaj damscy bokserzy, przykładowo Trocki i Drone. Żarty przynajmniej w takim temacie są słabe, bo przecież czasem żartujemy.
Wódka i Piwo
weteran forumowych bitew
Posty: 1555
Rejestracja: 19-10-2011, 16:55

Re: NECROPHOBIC

16-10-2013, 09:12

Co ma wspólnego granie metalu z faktem że ktoś w domu leje żonę? To kurwa jakaś sekta analno-różańcowa jest czy zespół stworzony przez kumpli ? I tak dobrze że nie wyjebali go za to że słodzi herbatę albo nie myje nóg przed snem. Pedobhopic poprawny politycznie niczym wyborca Anny Grodzkiej. Można już zamknąć wieko od trumny nad tymi tęczowymi biedakami.
Bicie kobiety jest żałosne, ale takie postępowanie jak reszta kolesi z zespołu również.
Zamiast koledze starać się pomóc...wyjebali go z kapeli. Bo przecież życie prywatne jednego członka zespołu jest sprawą reszty. Nastolatki mogły by nie kupić płyty i nie przyjść na koncert bo jeden zły pan w przypływie głupoty zbił panią po buzi.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: NECROPHOBIC

16-10-2013, 09:15

Ale jak starać się pomóc koledze? Oszalałeś? Przecież "gramy metal śmierci. satanic blasphemies. nie dla pomocy koleżeńskiej.". Bardzo dobrze, że go wyjebali. W 100% prawdziwa, death metalowa, egoistyczna i satanistyczna postawa. Myślą o sobie i korzyściach w postaci zachowania dobrego wizerunku pozbywając się śmiecia. To jest prawdziwość, to jest satanizm, to jest zdrowy egoizm.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: NECROPHOBIC

16-10-2013, 09:16

Plastek pisze:
Sova pisze:
bić baby nie wolno, nawet gdy kolega z zespołu mówi ze jej nie leje. sąd powiedział że leje. gramy metal śmierci. satanic blasphemies. nie dla przemocy domowej.
Niniejszym ogłaszam, że bardziej debilnego posta na tym forum nie było i już chyba nie będzie.
Mam zatem nadzieję, że regularnie spuszczasz wpierdol swojej starej. No solace kurwa albo hipokryzja.
haha, plastuś, jednak jesteś smutnym ćwokiem, który nie potrafi wyłapać gdy ktoś ironizuje.
ODPOWIEDZ