PROTECTOR

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: PROTECTOR

08-09-2013, 19:33

Reanimated Homunculus leży od około 5 dni w saturnach/media marktach np na Śląsku w Silesi i w Rybniku po bodajże około 72 zł. Nawet dziś 2 razy miałem tę płytę w ręku, a w zeszłym tygodniu w środę oglądałem ją w media.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: PROTECTOR

08-09-2013, 19:42

Za taką cenę to chyba tylko pozostanie patrzenie. Ochujeli...
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: PROTECTOR

08-09-2013, 19:46

no dokładnie. se pomacalem i poogladalem i poczekam az bedzie za normalne pieniadze
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Nothingface
postuje jak opętany!
Posty: 422
Rejestracja: 05-02-2012, 17:35
Lokalizacja: Toruń

Re: PROTECTOR

08-09-2013, 20:21

maciek z klanu pisze: 72 zł.
Lykantrop pisze:Ochujeli...
Maria Konopnicka

Re: PROTECTOR

08-09-2013, 22:41

maciek z klanu pisze:Reanimated Homunculus leży od około 5 dni w saturnach/media marktach np na Śląsku w Silesi i w Rybniku po bodajże około 72 zł. Nawet dziś 2 razy miałem tę płytę w ręku, a w zeszłym tygodniu w środę oglądałem ją w media.
Wydawało Ci się - chłopaki na forum piszą, że się jeszcze nie ukazała więc musisz się mylić. Ja jej słucham od kilku dni, ale się nie wypowiadam bo pewnie wydaje mi się, że jej słucham.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: PROTECTOR

08-09-2013, 22:42

Maria ile zaplaciles za ten cd?
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Maria Konopnicka

Re: PROTECTOR

09-09-2013, 00:41

Za ten, który jeszcze się nie ukazał? 59 zł! I powiem Wam, że wart jest i 72 zł! Zajebista płyta! Doskonała!
Awatar użytkownika
aginsiak
w mackach Zła
Posty: 783
Rejestracja: 21-12-2008, 19:52

Re: PROTECTOR

09-09-2013, 10:29

Maria Konopnicka pisze:
maciek z klanu pisze:Reanimated Homunculus leży od około 5 dni w saturnach/media marktach np na Śląsku w Silesi i w Rybniku po bodajże około 72 zł. Nawet dziś 2 razy miałem tę płytę w ręku, a w zeszłym tygodniu w środę oglądałem ją w media.
Wydawało Ci się - chłopaki na forum piszą, że się jeszcze nie ukazała więc musisz się mylić. Ja jej słucham od kilku dni, ale się nie wypowiadam bo pewnie wydaje mi się, że jej słucham.

Kamil dlaczego Ty jestes taki zlosliwy? Dziwna akcja ,że płyta ma swoja oficjalną premiere 13 wrzesnia ,a w Polsce można ją kupić wcześniej. Widocznie taktyka Dziubińskiego Tomasza sprawdza sie nadal najlepiej i tak byc musi. No ale chuj z tym .Dostałem właśnie winyle.Kiedy odpalę nie wiem,chociaz kusi.Okladka świetna w mojej ulubionej Necrolordowej kolorystyce,studio i sterownik miszczoskie...może byc dobrze,równie dobrze może byc chujowo. Na szczęscie skład jest szwedzki ;)
Maria Konopnicka

Re: PROTECTOR

09-09-2013, 17:53

aginsiak pisze: Kamil dlaczego Ty jestes taki zlosliwy? Dziwna akcja ,że płyta ma swoja oficjalną premiere 13 wrzesnia ,a w Polsce można ją kupić wcześniej.
Napisałem, że się ukazała, a Ty stwierdziłeś, że się nie ukazała zamiast sprawdzić czy premiery jednak nie przesunięto :) Oj tam zaraz złośliwy, podśmiewam się tylko z Tricepsa bo wietrzył jakąś aferę :))

aginsiak pisze: Dostałem właśnie winyle.Kiedy odpalę nie wiem,chociaz kusi.Okladka świetna w mojej ulubionej Necrolordowej kolorystyce,studio i sterownik miszczoskie...może byc dobrze,równie dobrze może byc chujowo. Na szczęscie skład jest szwedzki ;)
Mnie ta płyta rozwaliła. Prawie jestem pewien, że raczej w osamotnieniu będę się nią na tym forum zachwycał, skoro przeszła tu bez większego echa premiera chociażby ostatniej, znakomitej płyty Desaster.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: PROTECTOR

09-09-2013, 18:29

Maria Konopnicka pisze: znakomitej płyty Desaster.
Wymieniłbym dziesiątki innych płyt wydanych w ciągu ostatnich 3 lat, którymi się tutaj nikt nie zachłysnął, chociaż usilnie się starałem sprać. No, ale to jest METAL sensu stricte, więc nie wypada chwalić się słuchaniem jakichś ograniczonych metalowców z Martire czy Manzer. Przecież faux pas jest słuchanie, jak to ktoś ostatnio określił muzykę tych drugich, metalowych szantów. W przypadku ostatniego Desaster to jest, niestety mocna obniżka formy. Piszę "niestety", bo dla mnie to też kapela, której zawsze dobrze liczyłem i kupowałem ich krążki w ciemno w dniu premiery. Nie wrócą już pewnie nigdy do kondycji z "Hellfire's Dominion" czy "Divine Blasphemies", ale "Arts..." to naprawdę nie lada zawód. Kazus ostatniego Toxic Holocaust - niby bez większych zmian i rewolucji stylistycznych, ale zabrakło kropki nad i oraz polotu. Obadaj w końcu dwójkę Ketzer - te młodziki spuścili tęgi łomot starszym kolegom po fachu swoim "Endzeit Metropolis".
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10817
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: PROTECTOR

09-09-2013, 18:36

Lykantrop pisze:
Maria Konopnicka pisze: znakomitej płyty Desaster.
Wymieniłbym dziesiątki innych płyt wydanych w ciągu ostatnich 3 lat, którymi się tutaj nikt nie zachłysnął, chociaż usilnie się starałem sprać. No, ale to jest METAL sensu stricte, więc nie wypada chwalić się słuchaniem jakichś ograniczonych metalowców z Martire czy Manzer. Przecież faux pas jest słuchanie, jak to ktoś ostatnio określił muzykę tych drugich, metalowych szantów. W przypadku ostatniego Desaster to jest, niestety mocna obniżka formy. Piszę "niestety", bo dla mnie to też kapela, której zawsze dobrze liczyłem i kupowałem ich krążki w ciemno w dniu premiery. Nie wrócą już pewnie nigdy do kondycji z "Hellfire's Dominion" czy "Divine Blasphemies", ale "Arts..." to naprawdę nie lada zawód. Kazus ostatniego Toxic Holocaust - niby bez większych zmian i rewolucji stylistycznych, ale zabrakło kropki nad i oraz polotu. Obadaj w końcu dwójkę Ketzer - te młodziki spuścili tęgi łomot starszym kolegom po fachu swoim "Endzeit Metropolis".
+1

Nie znam całego dorobku Desaster, ale takie i Divine Blasphemies i Tyrants Of The Netherworld jest są prostu lepsze
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: PROTECTOR

09-09-2013, 19:06

Żeby się zachwycać, to trzeba jeszcze mieć czym. Ja nie dysponuję póki co żadną formą tego materiału, więc i milczę jak niepyszny.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Kraft
weteran forumowych bitew
Posty: 1164
Rejestracja: 24-06-2011, 19:12

Re: PROTECTOR

09-09-2013, 19:16

+1
Nie ma mowy żebym zignorował kolesi od Shedding i Heritage. Jednych z najlepszych deathrashowych strzałów. Dojdzie, to się skrobnie.
Maria Konopnicka

Re: PROTECTOR

10-09-2013, 01:38

Lykantrop pisze: W przypadku ostatniego Desaster to jest, niestety mocna obniżka formy. Piszę "niestety", bo dla mnie to też kapela, której zawsze dobrze liczyłem i kupowałem ich krążki w ciemno w dniu premiery.
Może i obniżka, ale i tak ta płyta weszła mi lepiej niż 99 procent innych płyt z muzyką z tego poletka.
Lykantrop pisze: Nie wrócą już pewnie nigdy do kondycji z "Hellfire's Dominion" czy "Divine Blasphemies", ale "Arts..." to naprawdę nie lada zawód.
Nie przesadzajmy - ostatnie dwie nie są dużo słabsze, tyle, że inaczej rozłożono akcenty.
Lykantrop pisze: Kazus ostatniego Toxic Holocaust - niby bez większych zmian i rewolucji stylistycznych, ale zabrakło kropki nad i oraz polotu. .
Toxic Holocaust nigdy się nadmiernie nie podniecałem - fajnie grają, ale czegoś mi w tym brak.
Lykantrop pisze: Obadaj w końcu dwójkę Ketzer - te młodziki spuścili tęgi łomot starszym kolegom po fachu swoim "Endzeit Metropolis".
A to chętnie sprawdzę jak się pojawi okazja.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: PROTECTOR

14-09-2013, 12:52

Taki gówniany ten nowy Protector czy słucham czego innego?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4594
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: PROTECTOR

14-09-2013, 12:57

taki
Awatar użytkownika
aginsiak
w mackach Zła
Posty: 783
Rejestracja: 21-12-2008, 19:52

Re: PROTECTOR

14-09-2013, 13:02

nadal nie zdazylem polozyc na talerzu.hu kers?
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14272
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: PROTECTOR

15-09-2013, 00:11

gówniany może nie ale mocy to to nie ma :/ stare płyty urywały łeb a tutaj troche kiszka
ale bede próbował
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Maria Konopnicka

Re: PROTECTOR

15-09-2013, 00:21

Dla mnie to chyba najlepsza płyta w ich dyskografii i jedna z najlepszych płyt thrash metalowych ostatnich 20 lat. Rewelacja!
Bless this tongue
weteran forumowych bitew
Posty: 1126
Rejestracja: 03-09-2013, 21:47

Re: PROTECTOR

15-09-2013, 00:23

trollujesz jak opętany w temacie o satyricon, a nie chce Ci się napisać czegoś bardziej konkretnego nt ostatniego Protectora?
ODPOWIEDZ