NINE INCH NAILS

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Maruder
w mackach Zła
Posty: 681
Rejestracja: 02-01-2011, 22:21

Re: NINE INCH NAILS

16-04-2024, 20:22

Sgt. Barnes pisze:
16-04-2024, 19:07
Ruiner i Heresy to miksy Charliego Clousera - ma facet łeb, czego by sie nie tknął, brzmi to zajebiście dobrze. Aha, i remix Closer jako Closer to God -
Miszczostwo!
Tak jest, Charlie to jest/byl byt stworzony do miksowania.

Na pewno kojarzycie taki cykl Makakofonia wieki temu w porannym polsatowskim pasmie, zawsze czailem co tam Piotr Makak Szarlacki mial do powiedzenia ze znamienitymi goscmi pomimo ze wrzucal jedynie 2-minutowe fragmenty kawalkow - na wysokosci The Fragile zaprosil tez Reznora z Dannym Lohnerem by pogawedzic o nowym masterpiece - opowiadali o inspiracji Bowiem, Eno i Davidem Byrnem jak pamietam.

Rezo nie wygladal, a mniej wiecej w tym okresie mial ostre depresyjne zjazdy i bodaj alko detoks. A same dwuplytowe dzielo(TF) to imo jeden z najlepszych albumow ever, wszystko sie na nim zgadza - procz CD ktore notabene jeszcze kilka latek temu chodzily za smieszne pieniazki, mam strasznie zajechanego kaseciaka. Znam od dnia premiery, odtworzenia w tysiacach a mimo to czyms zawsze zaskoczy ten zestaw - tam jest tyle warstw, przestrzeni; czasem lapie sie ze skupiam sie glownie na tym co w tle wybrzmiewa.
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5317
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: NINE INCH NAILS

16-04-2024, 20:51

Bo The Fragile to płyta stworzona do słuchania na słuchawkach albo na porządnym hi fi. Inaczej te smaczki giną i wszystko się zlewa w kakofonię. Słuchałem jej ostatnio w całości i szczęka mi turlała się po podłodze z wrażenia. Jeśli była nagrywana na bad tripie Trenta, to ten dół ewidentnie mu służył 😀
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5317
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: NINE INCH NAILS

17-04-2024, 22:29


Normalnie - Terminator :pepe: :D
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
ODPOWIEDZ