THE GATHERING

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
vulture

11-02-2007, 20:04

ale o kim mówisz synu? o mnie? o Garmie? Twoja stara?
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

11-02-2007, 20:06

o Emburym.
vulture

11-02-2007, 20:12

? precyzyjniej..
wiem że kobita z Gathering pojawia sie na ostatnim Napalm Death ale nie słyszałem tego , nie wiem jak to brzmi wiec sie nie wypowiem jeśli do tego pijesz..
vulture

11-02-2007, 20:14

a co do zwichrowanego gustu..to chyba ironizujesz;)wystarczy spojrzeć na to co kupujesz na allegro;)
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

11-02-2007, 20:16

nie przypominam sobie, abym coś the gathering kupił ;)
Awatar użytkownika
O.D.I.N.
zaczyna szaleć
Posty: 114
Rejestracja: 01-06-2006, 08:54

11-02-2007, 20:25

[quote][i]Wysłane przez vulture[/i]
? precyzyjniej..
wiem że kobita z Gathering pojawia sie na ostatnim Napalm Death ale nie słyszałem tego , nie wiem jak to brzmi wiec sie nie wypowiem jeśli do tego pijesz.. [/quote]







nie znasz nowego Napalm Death???????? uuuuuuuuuuu nawet nie wiesz co tracisz...........



co do GATHERING to znam ich tylko z dwuplytowego Souvenirs....muzyczka nawet przyjemna, relaksujaca..choc bardzo zadko tego slucham...............a tak z ciekawosci zapytam: czy wczesniejsze plyty Gathering sa w tym samym niemlaze popowym klimacie co znana mi Souvenirs???
vulture

11-02-2007, 20:31

nie, nie interesuje mnie Napalm Death .
dwupłytowe Souvenirs? o czymś nie wiem? ;)
Awatar użytkownika
O.D.I.N.
zaczyna szaleć
Posty: 114
Rejestracja: 01-06-2006, 08:54

11-02-2007, 20:41

[quote][i]Wysłane przez vulture[/i]
dwupłytowe Souvenirs? o czymś nie wiem? ;) [/quote]


cos dziwnego???
nie wiem....to jedyne wydawnictwo jakie ich mam:

[img]http://i17.tinypic.com/3zut46e.jpg[/img]


moje pyt. nadal aktualne czy na wczesniejszych plytach tez graja tak popowo jak na Souvenirs
Awatar użytkownika
O.D.I.N.
zaczyna szaleć
Posty: 114
Rejestracja: 01-06-2006, 08:54

11-02-2007, 21:45

[quote][i]Wysłane przez Maria Konopnicka[/i]
hehehe, pytanie z dupy - bo tego Souvenirs nikt nie słyszał, więc niby jak Ci mam odpowiedzić czy wcześniejsze płyty są do niej podobne ? :))) [/quote]


no jak to nikt nie slyszal??? przeciez to nie jest zaden RARE......dyskusja wczesniejsza skupia sie wokol tego czy ta grupa jest CUDO albo BEE...a ja chce wiedziec czy np. na wczesniejszych plytach grali bardziej ostro i dopiero teraz zmiekla im rura czy tak juz bylo od poczatku??
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

11-02-2007, 21:46

słyszałem tylko ostatni album "Home" - bardzo przyzwoity kawałek bardzo klimatycznego rocka z bardzo miłym wokalem
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2054
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

12-02-2007, 22:14

[quote][i]Wysłane przez O.D.I.N.[/i]
czy np. na wczesniejszych plytach grali bardziej ostro i dopiero teraz zmiekla im rura czy tak juz bylo od poczatku?? [/quote]
zmiękła im rura - ale potem im znowu stwardniała tylko w inny sposób ;)
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

12-02-2007, 23:02

[quote][i]Wysłane przez vulture[/i]
Olo..ciekawa opinia,nie powiem;)to dobre..soft gothic-popcorn-rock..tak, myśle że na Home słyszymy właśnie coś takiego;)
[/quote]

Jaja se robisz czy rzeczywiscie tak wlasnie sadzisz?
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

12-02-2007, 23:54

[quote][i]Wysłane przez O.D.I.N.[/i]
[quote][i]Wysłane przez Maria Konopnicka[/i]
hehehe, pytanie z dupy - bo tego Souvenirs nikt nie słyszał, więc niby jak Ci mam odpowiedzić czy wcześniejsze płyty są do niej podobne ? :))) [/quote]


no jak to nikt nie slyszal??? przeciez to nie jest zaden RARE......dyskusja wczesniejsza skupia sie wokol tego czy ta grupa jest CUDO albo BEE...a ja chce wiedziec czy np. na wczesniejszych plytach grali bardziej ostro i dopiero teraz zmiekla im rura czy tak juz bylo od poczatku?? [/quote]

Rura im zmiękła już na drugiej płycie, ale akurat w tym przypadku to dobrze. "Souvenirs" to moim zdaniem najbardziej dojrzała ich płyta, "Home" jest już bardziej zachowawcza. Wczesniejsze płyty są tez bardzo przyjemne, ale jak dla mnie im starsza tym gorsza. No, może "Mandylion" nie jest zły, ale jeszcze dość niezgrabny jak na ten nowy styl jaki sobie obrali. Pierwsza płytę, utrzymana w stylu death doom z klawiszami można sobie darowac moim zdaniem, choć są i tacy dla których jest to rewelacja.
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2054
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

13-02-2007, 00:10

nie to że rewelacja od razu.. ale mi np. z młodości został kurewski sentyment do tego krązka.... z naciskiem na "kurewski" hehehe
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
vulture

Re: THE GATHERING

03-01-2009, 00:17

The Gathering strikes back: new album The West Pole


The waiting is over. Well ... almost!

We are very happy and proud to announce the release of our 9th studio album
in April 2009! The album will be called The West Pole. You probably are curious who is singing on our new record. We have found a new [female] vocalist, and we will have two [also female] guest singers on The West Pole.

We can imagine people are anxious to hear some of our new music. However, we will not make it to put new songs online this year. The reason is that some of our [many] guest musicians still need to be recorded and we prefer to present only complete version of the songs. As soon as we have mixed and mastered the album we will put some tracks on the web and of course you will be informed with all possible details. We believe, after hearing the new songs, you will agree the waiting was worthwhile!

We are very, very proud and we feel we made something really special. The album is produced by René Rutten, it will contain 9 tracks and will be released on our own imprint Psychonaut Records. It will be a very extravert, rock orientated, alive album. Typically the Gathering, but with many new elements. This time it's absolutely guitar driven. For sure.

The West Pole will be available via our own webshop one month before the actual release date. Like our DVD A Noise Severe we will make special packages. More news will follow soon.


ciekawe co z tego będzie..
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: THE GATHERING

03-01-2009, 00:32

Always, Mandylion, Souvenirs = KLASYKA

Kocham ten zespół za całokształt, ale te płyty są dla mnie jak narkotyk... Pamiętam jak byłem na ich koncercie w Filharmonii Pomorskiej - nigdy wczesniej i pozniej nie bylem na takim pieknym, cudownie brzmiacym i poruszajacym koncercie! To bylo niesamowite wrazenie - piekne swiatla, niesamowity glos Anneke, cienie na scianach, cala publika siedzi osłupiała... Chciałbym przeżyc to jeszcze raz :)
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9369
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: THE GATHERING

03-01-2009, 12:23

Znam "Nightmare Birds" i nie trawię tych smutów (dawano tego nie słuchałem zresztą), z nudów przesłuchałem debiut Agua de Annique z tą piczą Anneke i póki co chujnia. Daje ona natomiast radę wspierając kolesi z Farmer Boys w coverowaniu Depeche Mode.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: THE GATHERING

03-01-2009, 14:22

jester pisze:Farmer Boys
I czemu się nie chwaliłeś że zespół założyłeś?
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9369
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: THE GATHERING

03-01-2009, 14:27

Eeetam, przecież to ty tam za członki robisz. Źli, spoceni nihliści.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
4m
weteran forumowych bitew
Posty: 1277
Rejestracja: 01-01-2008, 12:01
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...

Re: THE GATHERING

03-06-2009, 11:47

vulture pisze:The Gathering strikes back: new album The West Pole
We are very happy and proud to announce the release of our 9th studio album
in April 2009! The album will be called The West Pole. You probably are curious who is singing on our new record. We have found a new [female] vocalist, and we will have two [also female] guest singers on The West Pole.

ciekawe co z tego będzie..
Moim zdaniem wyszedł im prawie taki Almost A Dance 2. Płyta potwierdza jak bardzo wyjątkową osobą była Anneke i jak jej aura czyniła wyjątkową muzykę The Gathering. Silje jest zaledwie poprawną wokalistką, bez śladu osobowości i ma to też negatywny wpływ na muzykę. W dobrych instrumentalnych momentach dosłownie ściąga je wokalem ku nizinom i przeciętności. Bez ducha, to szkieletów ludy... Jeszcze jedna taka płyta i po zespole.
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form
ODPOWIEDZ