EMPEROR

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Gość

02-10-2005, 15:45

zazdroszcze tym, ktorzy ich zobaczą na zywca....albo chuj, trzeba sie przeprowadzic do Norwegii
stary

02-10-2005, 16:54

[quote][i]Wysłane przez Bełek[/i]
a moze to bedzie tylko kilka ekskluzywnych gigow dla fanow? chuj wie, ja sie ciesze ze bedzie szansa ich zobaczyc jeszcze razem na zywo [/quote]

a nie lepiej gdyby byli martwi na scenie??to byłby kult dopiero...
stary

02-10-2005, 16:55

[quote][i]Wysłane przez Pi[/i]
Zespół bez słabej płyty w dyskografii, jeden z najwiekszych w metalu. Jesli się reaktywują to będzie tylko z korzyscią dla dobrej muzyki. [/quote]

nic dodac nic ując.
Awatar użytkownika
longinus696
zahartowany metalizator
Posty: 3644
Rejestracja: 20-02-2005, 01:19
Lokalizacja: Łódź

02-10-2005, 17:07

[quote][i]Wysłane przez pajonk[/i]
robia to dla kasy [/quote]

[quote][i]Wysłane przez - IX -[/i]
Nagrali co mieli nagrac, stwierdzili ze juz wiecej nic nie wymysla, ze sie wypalili, ze costam to okej- szacun. A jak nagle ich oswieca ze mozna jeszcze latwa kabze zbic powracajac to sory. [/quote]

Są jeszcze ludzie, którzy wiedzą o co chodzi w tej muzyce. Pełne poparcie.
The imagination is a muscle. It has to be exercised. Luis Bunuel

http://musicamok.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Kingu
weteran forumowych bitew
Posty: 1472
Rejestracja: 19-04-2002, 22:00
Lokalizacja: Superhausen
Kontakt:

02-10-2005, 18:00

Zajebiści artyści, jeśli znów będą grać na żywca i nagrywać płytę to ja się tylko cieszę. Na Wacken już mam po co jechać.
Awatar użytkownika
cumchrist
zaczyna szaleć
Posty: 150
Rejestracja: 02-02-2005, 19:40
Lokalizacja: Poznań

02-10-2005, 18:37

Ten cały powrót mnie akurat ani ziębi ani podnieca. Jeżeli miałbym typować, to chodzi zapewne o kasiorę. Niby rozstali się bo kapela osiągnęła już to wszystko co miała osiągnąć i tak dalej. Kurwa jak tacy z nich artyści, to mym skromnym zdaniem powinni być konsekwentni przynajmniej. A może mają coś nowego do powiedzenia (nagrania)? Dobra niech to nagrają, ale czy pakować to znowu w woreczek z logo Emperor?
In us we all have the power
But sometimes it's so hard to see
And instinct is stronger than reason
It's just human nature to me
Awatar użytkownika
pajonk
w mackach Zła
Posty: 781
Rejestracja: 01-08-2005, 23:21
Lokalizacja: Xbox LIVE
Kontakt:

02-10-2005, 19:03

You can either focus on being right, or doing right; in the case of Christianity and Islam, you do neither.
Gość

02-10-2005, 20:01

[quote][i]Wysłane przez Pi[/i]
Zespół bez słabej płyty w dyskografii, jeden z najwiekszych w metalu. Jesli się reaktywują to będzie tylko z korzyscią dla dobrej muzyki. [/quote]

Ty to masz łeb na karku zawsze, nic dodac nic ujac:)
Awatar użytkownika
Impious
zaczyna szaleć
Posty: 250
Rejestracja: 09-04-2005, 14:38
Lokalizacja: Karpackie Lasy

02-10-2005, 20:04

[quote][i]Wysłane przez Bełek[/i]
[quote][i]Wysłane przez Pi[/i]
Zespół bez słabej płyty w dyskografii, jeden z najwiekszych w metalu. Jesli się reaktywują to będzie tylko z korzyscią dla dobrej muzyki. [/quote]

Ty to masz łeb na karku zawsze, nic dodac nic ujac:) [/quote]

Nie przesadzaj...
Gość

02-10-2005, 20:12

sam se nie przesadzaj, oni i Darkthrone to najwieksza potega
Awatar użytkownika
BadBlood
weteran forumowych bitew
Posty: 1019
Rejestracja: 20-12-2004, 15:22

03-10-2005, 10:35

[quote][i]Wysłane przez longinus696[/i]
Są jeszcze ludzie, którzy wiedzą o co chodzi w tej muzyce. Pełne poparcie. [/quote]
No patrz, a ja do tej pory myślałem, że to chłopaki z Emperora udowadniali znakomitymi płytami, że wiedzą, o co chodzi w tej muzyce. Widać byłem w błędzie, a więcej do powiedzenia na ten temat mają mądrale z forów internetowych...
Heeeeeey!!! Hooooooo!!! We're Satan's People!!!!!
jax1982
zaczyna szaleć
Posty: 217
Rejestracja: 25-03-2005, 01:43
Lokalizacja: sielankowa dolina....
Kontakt:

03-10-2005, 12:42

[quote][i]Wysłane przez satyricos[/i]
Emperor to zespół (jak dla mnie przynajmniej) kultowy, wierzę że Ihsahn i spółka nie zrobią kaszany jeśli nawet się reaktywują (co jest tylko przypuszczeniem oczywiście bo żadnych oficjanych danych na ten temat nie ma)

a tymczasem

The Emperor is [b]dead[/b],
long [b]LIVE[/b] the Emperor!! [/quote]

no to tu masz info:

http://muzyka.interia.pl/info/infid/672325
...
Awatar użytkownika
antigod
w mackach Zła
Posty: 997
Rejestracja: 12-07-2005, 18:09
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

17-10-2005, 12:28

Nie zamierzam choćby palcem kiwnąć na ten ich powrót.
THE ARMY - THE WEAPON - THE MACHINERY OF WAR - EXTERMINATION OF ALL MAN!
Awatar użytkownika
longinus696
zahartowany metalizator
Posty: 3644
Rejestracja: 20-02-2005, 01:19
Lokalizacja: Łódź

19-10-2005, 02:44

Nie jestem "zgoła mierny". Po prostu nie robię w tym biznesie.
Rozumiem co chcesz powiedzieć, ale moje zdanie wygląda nieco odmiennie. Sugerujesz, że wielkie osobowości nie podlegają krytyce? To może polityków też nie krytykujmy, bo często są to profesorowie z osiągami naukowymi. Filmowców też nie.
Moim zdaniem Emperor dokonuje posunięć, które łatwo wpasowują się w zasady "robienia szumu wokół siebie". Najpierw rozwiązują kapelę, jest głośno, wydają pożegnalny składak 2CD (tutaj smrodek kasy), potem reaktywują zespół i znów jest głośno o nich. Ostatnie albumy nie przyniosły im większej sławy niż te bajery, którymi nas raczą. Jak się jest poważnym twórcą to się takich rzeczy nie robi. Niedawno w MYSTIC'u czytałem wywiad z Ihsahnem i mówił tam, że męczy go jednowymiarowość muzyki ekstremalnej. Jeśli tak, to po co wraca do Emperora, który jest w większym stopniu napierdalanką niż Peccatum? Gdzie jego konsekwencja?
Wiesz. Rozumiem, że ludzie zmieniają zdanie, ale robią to w błahych sprawach. Gdy mówi się coś na "wielkim forum" to się tego nie odwołuje bo traci się na powadze i wiarygodności. Wydawało mi się to oczywiste. Jeszcze do niedawna istniało przekonanie, że mężczyzna nie powinien zmieniać raz podjętej decyzji (inaczej staje się jak kogucik na wietrze). Sądzę, że artysty dotyczy to w jeszcze większym stopniu.
The imagination is a muscle. It has to be exercised. Luis Bunuel

http://musicamok.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
BadBlood
weteran forumowych bitew
Posty: 1019
Rejestracja: 20-12-2004, 15:22

19-10-2005, 08:45

[quote][i]Wysłane przez longinus696[/i]
dorabianie się na sztuce to po prostu zwykłe KURESTWO. [/quote]
Dead Can Dance - SPRZEDAJNE KURWY!!! :)
Heeeeeey!!! Hooooooo!!! We're Satan's People!!!!!
Awatar użytkownika
BadBlood
weteran forumowych bitew
Posty: 1019
Rejestracja: 20-12-2004, 15:22

19-10-2005, 08:48

[quote][i]Wysłane przez Brzachwo Wój[/i]
tym pseudonaukowym żartobliwym bełkotem nie bronię nikogo, ale nieswojo mi się robi jak ktoś zgoła mierny ujada na człowieka, który pewne ramy tejże kultury sam stworzył i wytyczył i choćby z tego tytułu może robić co mu się żywnie podoba, a sprawa oceny postępowania przypomina mi dyskusję, ży Jaśnie Pan mógł pierdnąć za stołem, czy też zgoła nie wypadało mu tego czynić... [/quote]
otóż to.
Heeeeeey!!! Hooooooo!!! We're Satan's People!!!!!
Awatar użytkownika
longinus696
zahartowany metalizator
Posty: 3644
Rejestracja: 20-02-2005, 01:19
Lokalizacja: Łódź

19-10-2005, 10:58

[quote][i]Wysłane przez BadBlood[/i]
Dead Can Dance - SPRZEDAJNE KURWY!!! :) [/quote]
Oni zyskali popularność bez takich chwytów marketingowych jakie serwuje nam dzisiaj Emperor.
Ale rzeczywiście reaktywacja Dead Can Dance to "chujnia z bolcem".
The imagination is a muscle. It has to be exercised. Luis Bunuel

http://musicamok.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Brzachwo Wój
w mackach Zła
Posty: 869
Rejestracja: 30-08-2004, 12:21

19-10-2005, 12:24

OK, to teraz może tak:

1. nie robię personalnych wycieczek, więc określeń "zgoła mierny" proszę nie brać do siebie, a do swojej pozycji i miejsca w łańcuchu pokarmowym - konsument, zjadacz chleba - lepiej?
2. mity i wielkość produktów tworzą sami konsumenci, bo pomimo całej niszowości i specyfiki produktu pod nazwą "metal" jest to taki sam produkt jak inne i podlega tym samym prawom tego jebanego świata
3. ci sami konsumenci poczuwają się do wyrażania swoich opinii na temat tego, czy coś ma istnieć i nagrywać, czy też juz nie, i jest to dokładnie taka sama zasada jak to, czy postać Redż, Micz, czy Dżordż ma dalej grać w tasiemcowym serialu, czy też już się im znudziła...
4. producenci produktu mogą w każdej chwili gładko uśmiercić Redża, Micza, lub Dżordża, albo lepiej wszystkich naraz, po czym na żądanie tej samej spapczałej konsumenckiej hołoty cudownie wskrzesić ich ku uciesze gawiedzi
5. biada producentom, którzy uśmiercą Dżonego w 1254 odcinku i wskrzeszą w 1653, jeśli oczekiwania gawiedzi były inne, wyleje owa gawiedź na nich potoki złości, oskarżeń o chęć zarobienia kasy, nędzę i chujnie z bolcem, bo nie tego konsumencja oczekiwała, jak kurwa Dżony zdechł w 1254 odcinku to tak ma być nieodwołalnie, dopóki szanownej konsumencji się nie odwidzi, wtedy jest skłonna przywitać Dżonego z zaświatów, a nawet domagać się jego wskrzeszenia, jeśli będzie miała taką wolę...
6. inne zdania i inna wola niż wspomniana nie ma szans spotkania się ze zrozumieniem...

żyjemy w takim świecie, po co tworzyć złudę, nie chcesz dać z siebie zrobic głupka i nie chcesz dać się nabrać Ihsanowi i zapłacić za jego pracę, inteligencję, muzykę, sztukę ? to nie płać i nie pierdol, nie na twoją kasę jest to z jego strony zamach, więc o co chodzi ?

wszyscy którzy cos robia publicznie moga się liczyć z krytyką ich dzieł - filmowcy filmów, muzycy płyt itd. ale najeżdżanie na kogoś, kto chce reaktywować zespół ??? ludzie, dajcie im cos kurwa nagrać i to oceniajcie, bo na razie przeważają tu opinie, że Dżon lepiej wygląda umarły, tak lepiej pasuje do tej marnej historyjki w odcinkach...

jeśli ktoś jeszcze nie zrozumiał, to nie zrozumie...
Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie tą drogą !!!
Awatar użytkownika
Brzachwo Wój
w mackach Zła
Posty: 869
Rejestracja: 30-08-2004, 12:21

19-10-2005, 12:39

[quote][i]Wysłane przez longinus696[/i]
[quote][i]Wysłane przez BadBlood[/i]
Dead Can Dance - SPRZEDAJNE KURWY!!! :) [/quote]
Oni zyskali popularność bez takich chwytów marketingowych jakie serwuje nam dzisiaj Emperor.
Ale rzeczywiście reaktywacja Dead Can Dance to "chujnia z bolcem". [/quote]

bo? coś złego zrobili? chcą wam wyrwać kasę z waszych kieszeni? to nie płaćcie "sprzedajnym kurwom", nikt was nie zmusza, ale jak nie płacicie, to zamknijcie ryje...
Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie tą drogą !!!
Awatar użytkownika
BadBlood
weteran forumowych bitew
Posty: 1019
Rejestracja: 20-12-2004, 15:22

19-10-2005, 12:41

[quote][i]Wysłane przez Brzachwo Wój[/i]
żyjemy w takim świecie, po co tworzyć złudę, nie chcesz dać z siebie zrobic głupka i nie chcesz dać się nabrać Ihsanowi i zapłacić za jego pracę, inteligencję, muzykę, sztukę ? to nie płać i nie pierdol, nie na twoją kasę jest to z jego strony zamach, więc o co chodzi ?

wszyscy którzy cos robia publicznie moga się liczyć z krytyką ich dzieł - filmowcy filmów, muzycy płyt itd. ale najeżdżanie na kogoś, kto chce reaktywować zespół ??? ludzie, dajcie im cos kurwa nagrać i to oceniajcie, bo na razie przeważają tu opinie, że Dżon lepiej wygląda umarły, tak lepiej pasuje do tej marnej historyjki w odcinkach...

jeśli ktoś jeszcze nie zrozumiał, to nie zrozumie... [/quote]
klap klap klap

piękny wykład :)
Heeeeeey!!! Hooooooo!!! We're Satan's People!!!!!
ODPOWIEDZ