OZZY OSBOURNE

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3880
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: OZZY OSBOURNE

14-02-2020, 17:50

Żułek pisze:kto to jest kurwa Post Malone i Travis Scott ?
dwa ostatnie kawałki to totalne gówno

reszta typowy (nudny) Ozzy z ostatnich lat, w sumie dzisiaj specyficzny dzien wiec te jego balladki są w sam raz ;)
Travis Scott to nie wiem, ale Scott Travis to taki bębeniarz co se barabani w Judas Priest :)
może to ten sam, coś na zadzie Jan Nowak i Nowak Jan :)
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14151
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: OZZY OSBOURNE

14-02-2020, 17:59

nie bardzo :P prędzej jakiś krewny typa z Sepy :P

Obrazek
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3880
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: OZZY OSBOURNE

14-02-2020, 18:06

faktycznie, troche niepodobny...
Awatar użytkownika
Believer
weteran forumowych bitew
Posty: 1744
Rejestracja: 08-06-2013, 11:27
Lokalizacja: cipsko twojego starego

Re: OZZY OSBOURNE

23-02-2020, 03:43

Przesłuchałem kilka razy i nawet zacząłem się przekonywać, ale potem włączyłem poprzedniczkę i jest przepaść.
Awatar użytkownika
Gunman
rasowy masterfulowicz
Posty: 2246
Rejestracja: 13-07-2012, 20:23

Re: OZZY OSBOURNE

23-02-2020, 08:10

Poprzedniej nie pamiętam za bardzo ale tak słucham nowej i coraz bardziej mi się podoba. Jak na wraka człowieka jakim jest Ozzy, to zrobił coś zajebistego.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6708
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: OZZY OSBOURNE

23-02-2020, 12:32

^ Na nowej płycie zajebisty jest utwór 'Eat me', pozostałe już raczej nie są :)
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10453
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: OZZY OSBOURNE

23-02-2020, 20:36

Nigdy nie czaiłem Ozzyego solo. Zrobiłem mały risercz i wyszło tak, jak myślałem. Nie umiem porządnie śpiewać, więc używa autotune'a, jak na gwiazdę pop przystało. Nie pisze własnej muzyki, bo nie umie. Przez 50 lat na scenie nie wyrobił żadnych charakterystycznych ruchów scenicznych. Jestem gotów zrozumieć to tylko w takich kategoriach, jak słuchanie gwiazdek pop, bo poza tym, to wiem, że mogę jakichś fanów tutaj urazić, ale jak dla mnie, to chuj nie muzyka, a już na pewno nie metal. Lubię sobie czasem zjeść z McDonaldzie, ale w muzyce jednak cenię inne wartości.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14151
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: OZZY OSBOURNE

23-02-2020, 22:59

Obrazek

bez przesady przecież pisze teksty ;)
a No More Tears jest zajebiste przecież
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10132
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: OZZY OSBOURNE

23-02-2020, 23:03

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:Nigdy nie czaiłem Ozzyego solo. Zrobiłem mały risercz i wyszło tak, jak myślałem. Nie umiem porządnie śpiewać, więc używa autotune'a, jak na gwiazdę pop przystało. Nie pisze własnej muzyki, bo nie umie. Przez 50 lat na scenie nie wyrobił żadnych charakterystycznych ruchów scenicznych. Jestem gotów zrozumieć to tylko w takich kategoriach, jak słuchanie gwiazdek pop, bo poza tym, to wiem, że mogę jakichś fanów tutaj urazić, ale jak dla mnie, to chuj nie muzyka, a już na pewno nie metal. Lubię sobie czasem zjeść z McDonaldzie, ale w muzyce jednak cenię inne wartości.
Ale nie bluźnij, bo pierwsza płyta z rhoadsem jest bardzo dobra, nawet u barei pojawia się organowy motyw z Mr crowley.

A z późniejszych, to No More tears i Ozzmosis mają kilka hitów.

Ozzy potrafił dobierać ludzi, czasami ich skubał z kasy, chociaż to podobno jego żonka czarownica.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6708
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: OZZY OSBOURNE

23-02-2020, 23:16

Ozzmosis i No More Tears to jedne z moich ulubionych płyt. Co jakiś czas wracam i za każdym razem świetnie się tego słucha i brzmienie cały czas trzyma poziom.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10453
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: OZZY OSBOURNE

23-02-2020, 23:24

Żułek pisze: bez przesady przecież pisze teksty ;)
Wątpliwe, a nawet jest kilka na płyt, na których na 100% nie napisał nic.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10453
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: OZZY OSBOURNE

23-02-2020, 23:26

Medard pisze:
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:Nigdy nie czaiłem Ozzyego solo. Zrobiłem mały risercz i wyszło tak, jak myślałem. Nie umiem porządnie śpiewać, więc używa autotune'a, jak na gwiazdę pop przystało. Nie pisze własnej muzyki, bo nie umie. Przez 50 lat na scenie nie wyrobił żadnych charakterystycznych ruchów scenicznych. Jestem gotów zrozumieć to tylko w takich kategoriach, jak słuchanie gwiazdek pop, bo poza tym, to wiem, że mogę jakichś fanów tutaj urazić, ale jak dla mnie, to chuj nie muzyka, a już na pewno nie metal. Lubię sobie czasem zjeść z McDonaldzie, ale w muzyce jednak cenię inne wartości.
Ale nie bluźnij, bo pierwsza płyta z rhoadsem jest bardzo dobra, nawet u barei pojawia się organowy motyw z Mr crowley.

A z późniejszych, to No More tears i Ozzmosis mają kilka hitów.

Ozzy potrafił dobierać ludzi, czasami ich skubał z kasy, chociaż to podobno jego żonka czarownica.
Oczywiście, na popowych płytach musza być hity.p, inaczej nie będą ich grać w radiu.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10133
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: OZZY OSBOURNE

23-02-2020, 23:30

No bo używając metafory piłkarskiej, Ozzy to taki napastnik, który sam sobie sytuacji nie stworzy, ale jak dostanie dobrą piłkę, to gol pewny. Dopóki miał na skrzydłach Tommiego i Geezera, a tyły zabezpieczał Bill, było genialnie, król strzelców. Potem bywało różnie. Niemniej do "Ozzmosis", było w najgorszym przypadku dobrze względnie przyzwoicie. A debiut faktycznie znakomity.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10132
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: OZZY OSBOURNE

23-02-2020, 23:37

Jego złowieszczy głos zawsze pasował do muzyki, którą wykonywały oba zespoły, które współtworzył. Nigdy nie był wybitnym wokalistą jak fredek merkury, za to zawsze był rozpoznawalny.

Ciekawe jak dużo fanów popu go słucha?
Bo akurat nie znam takich.

Czasami lejpiej nic nie pisać, trochę boję się o tego Twojego zina :)
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10132
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: OZZY OSBOURNE

23-02-2020, 23:39

Hatefire pisze:No bo używając metafory piłkarskiej, Ozzy to taki napastnik, który sam sobie sytuacji nie stworzy, ale jak dostanie dobrą piłkę, to gol pewny. Dopóki miał na skrzydłach Tommiego i Geezera, a tyły zabezpieczał Bill, było genialnie, król strzelców. Potem bywało różnie. Niemniej do "Ozzmosis", było w najgorszym przypadku dobrze względnie przyzwoicie. A debiut faktycznie znakomity.
Dobre porównanie, to taki Lewandowski w reprze, na którego pracuje zespół, bo inaczej, nie istnieje,
przecież nawet nie pisał tekstów dla Sabbsów. Nie jest też szczególnym kompozytorem, ale ma osobowość sceniczną czy jak to tam zwać.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10453
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: OZZY OSBOURNE

23-02-2020, 23:53

Medard pisze:Jego złowieszczy głos zawsze pasował do muzyki, którą wykonywały oba zespoły, które współtworzył. Nigdy nie był wybitnym wokalistą jak fredek merkury, za to zawsze był rozpoznawalny.

Ciekawe jak dużo fanów popu go słucha?
Bo akurat nie znam takich.

Czasami lejpiej nic nie pisać, trochę boję się o tego Twojego zina :)
Chyba sila rzeczy sporo fanów pop słucha bo właśnie usłyszałem go w radiu.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14151
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: OZZY OSBOURNE

23-02-2020, 23:56

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
Żułek pisze: bez przesady przecież pisze teksty ;)
Wątpliwe, a nawet jest kilka na płyt, na których na 100% nie napisał nic.
słynny Bob Daisley ;)

nawet jeśli to prawda jak z basistami w Vader to pisanie
chuj nie muzyka
to po prostu brednie
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10132
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: OZZY OSBOURNE

24-02-2020, 00:02

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
Medard pisze:Jego złowieszczy głos zawsze pasował do muzyki, którą wykonywały oba zespoły, które współtworzył. Nigdy nie był wybitnym wokalistą jak fredek merkury, za to zawsze był rozpoznawalny.

Ciekawe jak dużo fanów popu go słucha?
Bo akurat nie znam takich.

Czasami lejpiej nic nie pisać, trochę boję się o tego Twojego zina :)
Chyba sila rzeczy sporo fanów pop słucha bo właśnie usłyszałem go w radiu.
No tak, w każdym radio tylko pop zawsze leci, ja nawet kiedyś panterę słyszałem czy metallikę i opeth z wczesnych płyt.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10453
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: OZZY OSBOURNE

24-02-2020, 00:03

Piękna historia
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10132
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: OZZY OSBOURNE

24-02-2020, 00:08

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:Piękna historia
Zapewne to były piękne chwile mojego żywota, chociaż zawsze mało słuchałem radio. Nie raz czy dwa było tutaj dyskutowane, że dobry zespół jest tylko wtedy, gdy zna go 15-20 osób, pozostałe to już pop.

Trudno ocenić ozzy'ego całkowicie pozytywnie, dużo słabego szajsu nagrał solowo,
ale też nie da mu się odebrać jego pozycji i sporo kawałków ma dobrych.
Die Welt ist meine Vorstellung.
ODPOWIEDZ