PUNGENT STENCH

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: PUNGENT STENCH/DISHARMONIC ORCHESTRA

22-02-2018, 17:46

von Leers pisze:Te MetalMindowskie reedycje z perspektywy czasu może i nie były aż takie złe - nie wiem - jakaś tam część ludzi sobie je chwaliła. Osobiście chyba nie mam żadnej - kiedy wychodziły omijałem szerokim łukiem nawet jak w momencie jakiegoś tam kryzysu MMP puszczał je po śmiesznie niskich cenach. Jednak digipaki. A odnośnie tego co napisał kol. Pacjent to z tego wątku można byłoby wydzielić już chyba ze trzy: osobny na Pungent Stench osobny na Disharmonic Orchestra i trzeci "czemu digisraki są ch*jowe/wasze przemyślenia na ten temat". Zobaczymy jak będą wyglądać te reedycje Pungent Stench z Dissonance. Wiadomo będzie czego się ew. spodziewać. "Subconscious terror" i "Grand Levellera" chętnie bym przytulił w jakimś rozsądnym wydaniu na CD. Tak na marginesie - biznesmeni z NuclearBlast pozwolą na to?
Już pozwolili. Kiedyś pytałem ich o te reedycje i odpowiedzieli, że nie są zainteresowani. Najwidoczniej woleli to wypchnąć gdzieś "na zewnątrz". Gdy wydaje się 3-płytowy album THERION to reedycja debiutu PUNGENT STENCH wydaje się czymś tak nędznym, że szkoda czasu :)
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15054
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: PUNGENT STENCH/DISHARMONIC ORCHESTRA

22-02-2018, 21:14

Z komercyjnego punktu widzenia nowy Therion to dla nich większy zysk więc patrzą tam, gdzie na horyzoncie widać pieniądze. Jak by na to nie patrzeć, są wytwórnią która musi zarobić na sprzedaży płyt, co w dzisiejszych czasach już tak proste nie jest. Niszowa muzyka jaką jest death metal lub grind core to z biznes dość wątpliwy - co z tego że są zapaleńcy którzy kupią siedmiocalówkę na której jest 15 kawałków skoro jest ich tylko garstka?
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: PUNGENT STENCH/DISHARMONIC ORCHESTRA

23-02-2018, 13:20

Pungent Stench pisze: Obrazek
30 years ago, Pungent Stench came into it's ugly existence and in celebration of this anniversary, we have some good shit coming up!
Remember the lost 2007 album that never saw the light of day? Well, here it is! We're happy to announce the release of "Smut Kingdom" via Dissonance Productions, on April 13th!

Tracklist
1. Aztec Holiday
2. Persona Non Grata
3. Devil’s Work
4. Brute
5. King Of Smut
6. Suicide Bombshell
7. Opus Dei
8. I Require Death Sentence
9. Me Gonzo
10. Planet Of The Dead
Awatar użytkownika
IMP-|-OUS
weteran forumowych bitew
Posty: 1352
Rejestracja: 08-06-2015, 10:18

Re: PUNGENT STENCH/DISHARMONIC ORCHESTRA

29-03-2018, 11:01

digichujaki

PUNGENT STENCH - Been Caught Buttering CD (digipak)

https://selfmadegod.com/shop/pl/p/PUNGE ... ipak/20326" onclick="window.open(this.href);return false;

PUNGENT STENCH - Dirty Rhymes And Psychotronic Beats CD (digipak)

https://selfmadegod.com/shop/pl/p/PUNGE ... ipak/20328" onclick="window.open(this.href);return false;

PUNGENT STENCH - First Recordings CD (digipak)

https://selfmadegod.com/shop/pl/p/PUNGE ... ipak/20327" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: PUNGENT STENCH/DISHARMONIC ORCHESTRA

19-04-2018, 19:40

i co kurwa? nikt nic? frajerzy kurwa. gdzie ten brudny metalowy ser spod napleta lucek kiedy takie premiery mają miejsce? o plastikowy nasterydowany triggerami morbid angel to się kurwa kłócili, o skurwiałym coverze Celtic Frost w wykonaniu podrzędnego bandu thrashowego najebali kilka stron, a jak wychodzi zajebiście organicznie brzmiący, naszpikowany stonerem Pungent Stench to milczą. Boże, widzisz i nie grzmisz?
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: PUNGENT STENCH/DISHARMONIC ORCHESTRA

19-04-2018, 20:16

Dla mnie na razie płyta roku. Dużo luzu z "trójki" i rock'n'rolla. Świetne numery, które nucę sobie przy goleniu. Ten zespół jest (był) wielki.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
535

Re: PUNGENT STENCH/DISHARMONIC ORCHESTRA

19-04-2018, 20:46

Ja czekam na płytę, popierdując sobie po kapuście dla podgrzania atmosfery.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6733
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: PUNGENT STENCH/DISHARMONIC ORCHESTRA

19-04-2018, 21:00

Płytka bardzo spoko, buja czerepem jak trza. A co do odzewu ludu to poczekajcie kurwa jak nowy Behemoth wyjdzie. Band jebion nieprzeciętnie ale temat będzie się ciągnąć tygodniami :)
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10814
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: PUNGENT STENCH/DISHARMONIC ORCHESTRA

19-04-2018, 21:11

Mi nie siadła. Za dużo rokendrola za mało metalu smierci w tym graniu. Fanem "Club Mondo Bizarre" tez nigdy nie byłem.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: PUNGENT STENCH/DISHARMONIC ORCHESTRA

19-04-2018, 21:53

Harlequin pisze:Mi nie siadła. Za dużo rokendrola za mało metalu smierci w tym graniu.
This. I do tego ten rokendroll taki prostacki się wydaje. Kompletnie nie podoba mi się ta płyta. Co więcej, chyba wolałbym się torturować nowym Usurpress niż Pungent Stench.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8064
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: PUNGENT STENCH/DISHARMONIC ORCHESTRA

19-04-2018, 22:27

Gdzieś już tutaj o tym pisałem, ale chciałbym zobaczyć reakcje ludzi, gdy na żywo np takie Deicide w połowie któregoś klasyka z jedynki przerywa...i zaczyna grać La Bambę:D Pungent potrafi;)
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: PUNGENT STENCH/DISHARMONIC ORCHESTRA

19-04-2018, 22:47

Jeżeli piszecie, że za dużo rock'n'rolla w tym jest, to nie łapiecie PUNGENT STENCH w ogóle. Ten zespół to fenomen. Przecież "Club Mondo Bizzare" czy "Dirthy Rhymes" to czysty rock'n'roll :) Kupiłem wszystkie reedycje i nową też, ale czekam z odsłuchem, aż przyjdzie.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
535

Re: PUNGENT STENCH/DISHARMONIC ORCHESTRA

20-04-2018, 05:51

Też nie bardzo łapię o co chodzi z tym rokendrolem. Przecież ten ich death metal był właśnie rokendrlolowy, co wyróżniało ich na tle całej masy garkotłuków.
Awatar użytkownika
black_lava
rasowy masterfulowicz
Posty: 2031
Rejestracja: 25-08-2005, 09:24
Lokalizacja: O.

Re: PUNGENT STENCH/DISHARMONIC ORCHESTRA

20-04-2018, 06:39

Bardzo mi weszła. Fajnie buja. Tradycyjny Death metal mi się przejadl więc nie miałbym nic przeciwko żeby cała płyta była rokiendrolowa
"And the scars I will see
Like the face of the moon
Cast no blessings at me
Necro as fuck! "
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10814
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: PUNGENT STENCH/DISHARMONIC ORCHESTRA

20-04-2018, 07:51

Drone pisze:Jeżeli piszecie, że za dużo rock'n'rolla w tym jest, to nie łapiecie PUNGENT STENCH w ogóle. Ten zespół to fenomen. Przecież "Club Mondo Bizzare" czy "Dirthy Rhymes" to czysty rock'n'roll :) Kupiłem wszystkie reedycje i nową też, ale czekam z odsłuchem, aż przyjdzie.
No własnie, trzeba lubić po prostu taki rokendrol. Ten nowy Smut to troche takie własnie Club Mondo Bizzare, ale chyba troche gorsze. Ja akurat nigdy miłością do PS nie pałałem, choć debiut i Ampeauty naprawde lubie.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15990
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: PUNGENT STENCH/DISHARMONIC ORCHESTRA

20-04-2018, 08:17

Drone pisze:Jeżeli piszecie, że za dużo rock'n'rolla w tym jest, to nie łapiecie PUNGENT STENCH w ogóle. Ten zespół to fenomen. Przecież "Club Mondo Bizzare" czy "Dirthy Rhymes" to czysty rock'n'roll :) Kupiłem wszystkie reedycje i nową też, ale czekam z odsłuchem, aż przyjdzie.
+7
woodpecker from space
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2459
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: PUNGENT STENCH/DISHARMONIC ORCHESTRA

20-04-2018, 08:20

Triceratops pisze:
Drone pisze:Jeżeli piszecie, że za dużo rock'n'rolla w tym jest, to nie łapiecie PUNGENT STENCH w ogóle. Ten zespół to fenomen. Przecież "Club Mondo Bizzare" czy "Dirthy Rhymes" to czysty rock'n'roll :) Kupiłem wszystkie reedycje i nową też, ale czekam z odsłuchem, aż przyjdzie.
+7
+1 = 8
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15990
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: PUNGENT STENCH/DISHARMONIC ORCHESTRA

20-04-2018, 08:23

A Drone za zero napisal? :D
woodpecker from space
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3558
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: PUNGENT STENCH/DISHARMONIC ORCHESTRA

20-04-2018, 12:51

Jak dla mnie to najlepsze co wyszło w tym roku, przynajmniej na razie.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
von Leers
postuje jak opętany!
Posty: 364
Rejestracja: 27-11-2008, 11:07

Re: PUNGENT STENCH/DISHARMONIC ORCHESTRA

20-04-2018, 23:18

von Leers pisze: A reedycje Pungent Stench i tak kupię :)
Kupiłem na razie "Been caught buttering" bo do niej jednak mam największy sentyment i "Club mondo bizarre". No strasznie biedne te reedycje niestety. Bonusy koncertowe trochę to ratują ale trudno. Satysfakcja z przypierdolenia "Shrunken and mumified bitch" na "pełnej piździe" z oryginalnego CD wynagrodziła mi wszystko :). "Smut kingdom" - przyznaję - z premedytacją jeszcze nie słuchałem - zakup i pierwszy odsłuch planowany na środę :) Ale ciekawi mnie bo ktoś pisał o podobieństwach do "Club mondo bizarre" a tą akurat bardzo lubiłem/lubię w przeciwieństwie do np. wspomnianej tu "Ampeauty", która jakoś nie utkwiła mi w pamięci specjalnie. Nie wiem - może kiedy wyszła nie miałem akurat "czasu ani chęci" na takie dźwięki :/
ODPOWIEDZ