8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: 8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

08-04-2020, 15:11

Plagueis pisze:
Pacjent pisze:
Harlequin pisze:Coroner Pacjencie, Coroner :)
Wiem i czuję to, ale nie wierzę, że ten album wyjdzie w najbliższym czasie, tj. do końca roku.
Nie wiadomo też, czy będzie to album thrash'owy. ;)
Byle nie był heavy, bo gitarzysta miał skłonności do solowek.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Deathhammer66
weteran forumowych bitew
Posty: 1011
Rejestracja: 25-01-2015, 21:40

Re: 8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

08-04-2020, 15:36

Fajnie jakby zajebali jakieś odjechane eksperymenty w stylu zamykacza na Grin. Najgorzej będzie jak zaserwują po prostu standardowy techniczny thrash w stylu dwóch pierwszych, czego się po prawdzie obawiam. Pewnie będzie na wysokim poziomie, ale bez "tego czegoś" i szybko się osłucha.

Dobra, koniec prorokowania.

A Testament? Nie znam :D
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: 8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

08-04-2020, 16:51

Deathhammer66 pisze:Fajnie jakby zajebali jakieś odjechane eksperymenty w stylu zamykacza na Grin.
Myślę, że własnie w tą stronę pójdą, bo niby czemu mieliby się cofać do grania, od którego konsekwentnie odchodzili na ostatnich płytach. "Grin 2" to mogłoby być coś. ;)
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Ogre
weteran forumowych bitew
Posty: 1125
Rejestracja: 26-02-2018, 19:47

Re: 8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

09-04-2020, 10:03

Przez 3-4 ostanie dni kilka osób mi podsyłało liki do najnowszego Testament. Wczoraj się po raz pierwszy zmierzyłem z tą płytą. Zmierzyłem, bowiem dwa poprzednie skutecznie mnie odstraszyły od tego Zespołu - nie podeszły mi wcale.
Włączyłem i marszcząc ironicznie wąsa czekałem na to co się wydobędzie ze słuchawek. I poszło....nie pamietam, kiedy minęło 5 utworów, i zorientowałem się w międzyczasie że nogi same się poruszająw rytm. Na kolejnych czeterech zacząłem ziewać, żeby ponownie oczy mi się rozszerzyły przy dwóch ostatnich.
Z pewnoscią sprawdzę (w zasadzie to sprawdzam od wczoraj ) jeszcze nie raz czy to nie przypadek i wstrzelenie się w "swój moment".

Kilka lat bez ostatnich płyt Testament zrobiło swoje albo to najlepsze co nagrali od dwóch dekad.......jeszcze nie wiem.
Awatar użytkownika
Wacław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2904
Rejestracja: 04-08-2018, 08:37

Re: 8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

09-04-2020, 10:54

Ogre pisze:Przez 3-4 ostanie dni kilka osób mi podsyłało liki do najnowszego Testament. Wczoraj się po raz pierwszy zmierzyłem z tą płytą. Zmierzyłem, bowiem dwa poprzednie skutecznie mnie odstraszyły od tego Zespołu - nie podeszły mi wcale.
Włączyłem i marszcząc ironicznie wąsa czekałem na to co się wydobędzie ze słuchawek. I poszło....nie pamietam, kiedy minęło 5 utworów, i zorientowałem się w międzyczasie że nogi same się poruszająw rytm. Na kolejnych czeterech zacząłem ziewać, żeby ponownie oczy mi się rozszerzyły przy dwóch ostatnich.
Z pewnoscią sprawdzę (w zasadzie to sprawdzam od wczoraj ) jeszcze nie raz czy to nie przypadek i wstrzelenie się w "swój moment".

Kilka lat bez ostatnich płyt Testament zrobiło swoje albo to najlepsze co nagrali od dwóch dekad.......jeszcze nie wiem.
jak się wejdzie w kilka grup fejsowych to ta płyta jakby jakimś objawieniem na miarę ostatniego anthraxa była. trochę to odpychające jest.

ale to właściwie nie ma kompletnie znaczenia. płyta mi się bardzo podoba. jak większość płyt traszowych wyłączam po 2 utworach i wracam do jakiegoś sodoma*, czy kreatora to tutaj mi ładnie pykło. choć uważam, że płyta ma takie chwile kiedy się rozglądałem za dolewką, paluszkami i innymi odciągaczami.

* tak jak wczoraj - dzisiaj se słuchałem butlegóf sodomiaków z lat 80-90'.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: 8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

09-04-2020, 11:03

Cenię TESTAMENT za to, że mają najbardziej wyrównany poziom dyskografii, tzn. najmniejszy odchył między najsłabszą a najlepszą płytą, z grupy thrashowych tytanów, którzy wydali ok. 10 albumów. Nowa płyta tylko to potwierdza, choć pierwszy kontakt nie był zachęcający.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: 8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

09-04-2020, 11:35

Pacjent pisze:Cenię TESTAMENT za to, że mają najbardziej wyrównany poziom dyskografii, tzn. najmniejszy odchył między najsłabszą a najlepszą płytą, z grupy thrashowych tytanów, którzy wydali ok. 10 albumów.
W miejsce Testament wstawiłbym Sodom. ;)
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2283
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: 8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

09-04-2020, 11:51

Wacław pisze:
Ogre pisze:Przez 3-4 ostanie dni kilka osób mi podsyłało liki do najnowszego Testament. Wczoraj się po raz pierwszy zmierzyłem z tą płytą. Zmierzyłem, bowiem dwa poprzednie skutecznie mnie odstraszyły od tego Zespołu - nie podeszły mi wcale.
Włączyłem i marszcząc ironicznie wąsa czekałem na to co się wydobędzie ze słuchawek. I poszło....nie pamietam, kiedy minęło 5 utworów, i zorientowałem się w międzyczasie że nogi same się poruszająw rytm. Na kolejnych czeterech zacząłem ziewać, żeby ponownie oczy mi się rozszerzyły przy dwóch ostatnich.
Z pewnoscią sprawdzę (w zasadzie to sprawdzam od wczoraj ) jeszcze nie raz czy to nie przypadek i wstrzelenie się w "swój moment".

Kilka lat bez ostatnich płyt Testament zrobiło swoje albo to najlepsze co nagrali od dwóch dekad.......jeszcze nie wiem.
jak się wejdzie w kilka grup fejsowych to ta płyta jakby jakimś objawieniem na miarę ostatniego anthraxa była. trochę to odpychające jest.

ale to właściwie nie ma kompletnie znaczenia. płyta mi się bardzo podoba. jak większość płyt traszowych wyłączam po 2 utworach i wracam do jakiegoś sodoma*, czy kreatora to tutaj mi ładnie pykło. choć uważam, że płyta ma takie chwile kiedy się rozglądałem za dolewką, paluszkami i innymi odciągaczami.

* tak jak wczoraj - dzisiaj se słuchałem butlegóf sodomiaków z lat 80-90'.
Coś jest na rzeczy. Tzn dotrwałem do 30 minuty i nie zdzierżyłem dalej bo zrobiło się aż do bólu generycznie i ziewająco, ale początek był obiecujący. Jeszcze się pomęczę z tymi tytanami trochę.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: 8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

09-04-2020, 12:06

Kiedy już przesłuchałem całość, to mam podobne odczucia - są znakomite momenty, ale czasami robi się generycznie do bólu. Nie jest źle, ale mogłoby nie być tej waty pomiędzy.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: 8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

09-04-2020, 12:22

Plagueis pisze:
Pacjent pisze:Cenię TESTAMENT za to, że mają najbardziej wyrównany poziom dyskografii, tzn. najmniejszy odchył między najsłabszą a najlepszą płytą, z grupy thrashowych tytanów, którzy wydali ok. 10 albumów.
W miejsce Testament wstawiłbym Sodom. ;)
No właśnie u Niemców wśród ostatnich 5-6 albumów są jednak poważne "schody".
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: 8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

09-04-2020, 15:36

^ Gdzie? Kiedy? Przecież taki "In War and Pieces" to zajebisty album do słuchania wszędzie, a zwłaszcza za kółkiem. :)
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: 8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

09-04-2020, 16:27

Plagueis pisze:^ Gdzie? Kiedy? Przecież taki "In War and Pieces" to zajebisty album do słuchania wszędzie, a zwłaszcza za kółkiem. :)
Nie leżą mi "Epitome of Torture" i "M-16".
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Plagueis
rasowy masterfulowicz
Posty: 3011
Rejestracja: 19-02-2015, 16:22
Lokalizacja: South of Heaven

Re: 8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

09-04-2020, 16:30

^ Kiedyś też nie lubiłem "M-16", ale jak już zaskoczyło, to miód na uszy. :)
"Argument stoi pierwszy, wykręt na szarym końcu."
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: 8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

25-10-2020, 13:39

Harlequin pisze:
07-04-2020, 10:35
Całkiem spoko ta płytka. Taki "Dream Deceiver" to dobry hicior
Właśnie się kapnąłem skąd se zajebali fragment tego refrenu:

od 50sek
PENIS METAL
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14139
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: 8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

25-10-2020, 15:14

Scorpionsy nie są im obce ;)



niestety płyta dalej jest dla mnie nie strawna, poprzednia zresztą też :roll:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14139
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: 8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

12-11-2021, 16:01

od Alexa idzie nowa płyta ;)

Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: 8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

12-11-2021, 17:19

^ Całkiem zajebisty kawałek.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14139
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: 8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

07-01-2022, 00:38



Alex się rozkręca ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5242
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: 8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

21-01-2022, 22:09

A Gene Hoglan się wykręca. Niezgodności w harmonogramach oficjalnie.
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: 8 lat minęło od kiedy TESTAMENT zrobił zamęt

21-01-2022, 22:10

I dobrze, zespol do kasacji
woodpecker from space
ODPOWIEDZ