BLAZE OF PERDITION

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: BLAZE OF PERDITION

07-12-2015, 22:08

Na bosaka? Why not!

[youtube][/youtube]
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: BLAZE OF PERDITION

07-12-2015, 23:11

Werwolf pisze:Bedzie was mayhem ruchal w dupe, bedzie was watain kurwa dymal tak jak mayhem nie wydymal.
tu smiechlem:)
Werwolf pisze:Ten kurwa maly karakan smiec V zniszczy was babilony kurwa salaterki odjebane od calosci, kurwa odbierze wam smak zycia wy kurwa idioci, idioci ja mam to w pizdzie kurwa bo mnie stac na ta nowa plyte blaze of perdition, bede sluchal tak!
a tu nie skumalem:(
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4458
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: BLAZE OF PERDITION

08-12-2015, 09:34

pr0metheus pisze:
Werwolf pisze:Ten kurwa maly karakan smiec V zniszczy was babilony kurwa salaterki odjebane od calosci, kurwa odbierze wam smak zycia wy kurwa idioci, idioci ja mam to w pizdzie kurwa bo mnie stac na ta nowa plyte blaze of perdition, bede sluchal tak!
a tu nie skumalem:(
to znaczy, ze V odbiera smak życia, wysysa niczym czarna dziura, jest ucieleśnieniem zła. Czyli Diabeł, Czort i Szatan!
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15076
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: BLAZE OF PERDITION

08-12-2015, 09:40

hcpig pisze:Pierwsza tak długa i rozbudowana recenzja jakiejś płyty na forume od lat.

Nic tylko czerpać wzorce.
Karkasonne

Re: BLAZE OF PERDITION

08-12-2015, 09:46

pr0metheus pisze:
Werwolf pisze:Ten kurwa maly karakan smiec V zniszczy was babilony kurwa salaterki odjebane od calosci, kurwa odbierze wam smak zycia wy kurwa idioci, idioci ja mam to w pizdzie kurwa bo mnie stac na ta nowa plyte blaze of perdition, bede sluchal tak!
a tu nie skumalem:(
Tutaj zaczął się atak Tourette'a i zaczął wyrzucać z siebie przypadkowe słowa, takie jak salaterka, oraz wulgaryzmy które przekroczyły liczbę pozostałych słów. Ostatecznie chyba sam chce sobie zrobić krzywdę słuchając płyty której nie lubi.
Ostatnio zmieniony 08-12-2015, 14:04 przez Karkasonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: BLAZE OF PERDITION

08-12-2015, 12:28

trudno powiedzieć o co mu tak naprawdę chodziło, niemniej czytało się to świetnie i z uśmiechem :)
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: BLAZE OF PERDITION

08-12-2015, 14:26

ej, ale wiecie ze to przerobka wypowiedzi Stonogi? Powiedzcie, ze wiecie ok...
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14777
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: BLAZE OF PERDITION

08-12-2015, 17:00

No oczywiście Maniesławie.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2044
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: BLAZE OF PERDITION

08-12-2015, 19:18

manieczki pisze:ej, ale wiecie ze to przerobka wypowiedzi Stonogi? Powiedzcie, ze wiecie ok...
Obawiam się, że niektórym umknął ten drobny szczegół :)
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: BLAZE OF PERDITION

15-12-2015, 11:08

Werwolf pisze:Dobry wieczór, to mój pierwszy post, przy rejestracji coś się popsuło i nie mogłem nic napisać, więc piszę ten post jeszcze raz: nowa płyta blaze of perdition to jest jakaś porażka, ja myślę że to polskie kurwa głupie społeczeństwo, ta kurwa banda inbecyli która słucha tych kurwów karakanow z behemoth i watain to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy klimat, jeśli tyle dla was znaczy ludzie muzyka z klimatem, gdzie ludzie zrealizowali tak świetne projekty jak earth and pillars i nasheim, to za pozytywne ocenianie tego ortodoksyjnego końskiego skapu was się powinno jebać kurwa, tak się powinno was jebać jak tylko was może jebać gulgoczący cwel z marduka, striborg was tak nie wyruchał jak wyruchało was blaze of perdition kurwa. Aż wam uszy bedą krwawić z bólu przy odsłuchu. To jest dramat kurwa, to jest dramat że na tym antyludzkim forum, na tym forum na którym ludzie kurwa byli w stanie powiedzieć, że nowe drudkh jest świetne, że kurwa nowy sargeist daje w beret, i to jest dramat że te ortodoksyjne mentalne gówna powtarzam ortodoksyjne mentalne gówna tą płytę tu promowały, na facebooku przez Lożę promowały a wy tą wrzaca srake nazywacie hitem. Bedzie was mayhem ruchal w dupe, bedzie was watain kurwa dymal tak jak mayhem nie wydymal. Ten kurwa maly karakan smiec V zniszczy was babilony kurwa salaterki odjebane od calosci, kurwa odbierze wam smak zycia wy kurwa idioci, idioci ja mam to w pizdzie kurwa bo mnie stac na ta nowa plyte blaze of perdition, bede sluchal tak! wypierdole jeszcze dzisiaj juz plyta kupiona przez allegro i bede sie z was kurwa frajery smial ze wy takie glupie sa tacy kurwa debile ktore to slucha i czci jak bozka na oltarzyku jak marduki, wataina i behexen. to jest ta wlasnie kurwa polska przez taka kurwe, chuje nic sie w tym kraju nie zmieni bo jestescie chuj warci, bo jestescie banda narodowych antyludzi szanujacych behemothy i blaze of perdition, rozumiecie to? a wam kochani ktorzyscie napisali ze to chujowa plyta dziekuje bo to garstka polakow garstka polakow to jest 2 postow moze 3, tak tak tylko to sie w tej kurwie polsce nadaje powiedziec wam w ryj wreszcie wy glupie chuje ze jestescie prymitywami ze kurwa wasze pierdolone blaze of perdition i LOZA to jest wasz majestat wasza godnosc robota kurwa przy chujowej okladce artworku z pizdy weza, dwa riffy i jeden rzygulec to wy kurwa cale blaze of perdition. chuj z wami nie warto bylo kurwa nie warto bylo sluchac i zamawiac tej plyty. a szkoda kurwa pisac, szkoda strzepic ryja bo nikt nie uzna ze pisze to powaznie, sluchajcie ci ktorzy to kurwa ocenili pozytywnie i ten karakan V, niech was szlag trafi chuj warci, jestescie antypolakami. kurwa szkoda tych sampli dobrych zespolow na masterful ujawnianiac, szkoda bylo na was cokolwiek wy glupie chuje wy. daje tej plycie 2,5/10
konkurencja? czy pisowiec?
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Destro
zaczyna szaleć
Posty: 194
Rejestracja: 15-09-2015, 10:16

Re: BLAZE OF PERDITION

15-12-2015, 11:58

Werwolf ty to chyba masz wielkiego balasa w uszach skoro nie słyszysz,że ta płyta jest bardzo dobra.twój słowotok a raczej ściek pominę milczeniem,bo nawet gimbaza tak się nie rzuca jak gówno w trawie tak jak ty to robisz.Ewidentny ból dupy i brak mózgu emanuje z każdego twojego słowa i kaleczy język polski niesamowicie.Proponuję ci zrobić rozbieg i pierdolnąć barana w ścianę,może wtedy jakaś resztka twojego spaczonego móżdzku ci wróci...
Awatar użytkownika
aginsiak
w mackach Zła
Posty: 783
Rejestracja: 21-12-2008, 19:52

Re: BLAZE OF PERDITION

15-12-2015, 12:43

;)
Awatar użytkownika
DeadButDreaming
weteran forumowych bitew
Posty: 1038
Rejestracja: 16-12-2012, 15:40

Re: BLAZE OF PERDITION

18-12-2015, 00:16

Koledzy! Dzięki! Myślałem, że to tylko ja, ale jednak jest nas więcej. Daję głowę - Werwolf to Zbigniew Stonoga.
The withered bones of those who failed
But more so of those who didn't even try
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: BLAZE OF PERDITION

18-12-2015, 08:11

DeadButDreaming pisze:Koledzy! Dzięki! Myślałem, że to tylko ja, ale jednak jest nas więcej. Daję głowę - Werwolf to Zbigniew Stonoga.
na bank :)
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: BLAZE OF PERDITION

19-12-2015, 20:41

[youtube][/youtube]
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: BLAZE OF PERDITION

25-12-2015, 15:05

wideło

[youtube][/youtube]
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: BLAZE OF PERDITION

31-01-2016, 00:34

[youtube][/youtube]


Niepublikowane lub wydane tylko na winylu nagrania z całej działalności Blaze Of Perdition. Materiały ponownie zmixowane i zremasterowane, całość wydana z 20 stronicową książeczką z mnóstwem niepublikowanych zdjęć zespołu.
Limitowana wersja CD zawinięta w szarfę - 2 CD
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
krov
zaczyna szaleć
Posty: 263
Rejestracja: 08-01-2016, 21:38

Re: BLAZE OF PERDITION

31-01-2016, 11:58

No i na cholerę to komu.
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3354
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: BLAZE OF PERDITION

31-01-2016, 14:37

ja kupię - będę miał szalik, gdy przyjdą mrozy
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: BLAZE OF PERDITION

31-01-2016, 14:40

Szarfa się chyba nie nadaje, to raczej z cienkiego materiału jest.
ODPOWIEDZ