AVENGER

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mental
weteran forumowych bitew
Posty: 1739
Rejestracja: 31-08-2003, 12:29
Lokalizacja: anus mundi

AVENGER

14-01-2008, 14:42

Okreslenie "czeski black metal" ma chyba podobny wydzwiek co "czeski film". Niewiele maja nasi poludniowi sasiedzi zespolow wartych uwagi, a czy Avenger do nich nalezy czy nie, to juz kwestia subiektywnego odczucia. Niemniej jednak ja uwazam, ze jest to dosc niezla muzyka z odrobina oryginalnosci w laczeniu Death i Black Metalu. Znam "Shadows of the Damned" i ostatni jak do tej pory "Godless".
Na oficjalnej stronie http://www.avenger-cz.net/ mozna posluchac paru sampli. Wiem, ze Maria kupuje ich plyty, wiec moze chociaz on cos skrobnie na ich temat :D
You may raise your chalice of nothing
And salute the leech that you are
Awatar użytkownika
TORTURER
w mackach Zła
Posty: 977
Rejestracja: 10-06-2007, 17:01
Lokalizacja: Oxford

14-01-2008, 14:54

Kurwa jakos ostatnio powstaja tematy o moich ulubionych kapelach..to dobrze hehe,Avenger jest ahh zajebisty jest i tyle! Mam ich wszystkie 3 płyty,notabene wszytskie wyrwałem w komisie(good for me hehe),i każda jest totalna.Pepiki zajebiście łączą ponure,melancholijne melodie,z cieżarem i jadowistością,teksty po czesku przywołuja echa Master's Hammer,ale nie na szybko,bo muzycznie jest przepaść znaczna w sensie stylistyki.Najlepsza płyta dla mnie to ich dwójka-"Fall of devotion,wrath and blasphemy",chociaz każda zawiera świetna muzę,szkoda,że juz nie istnieją:(,szkoda tak dobrej kapeli,tyle gówien istnieje wciąz na scenie,mógłby szlag jakieś trafic miast czechów,no ale tak to jest już niesrawiedliwie na tym łez padole:)
Death Dwells in Love
ODPOWIEDZ