VLAD TEPES

Zasada tworzenia tematu - NAZWA ZESPOŁU + ewentualnie tytuł płyty lub inna treść jeżeli coś chcemy dodać.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Regulamin forum
Tematy związane tylko z jednym zespołem lub jedną płytą. Wszelkie zbiorcze typu "América Latina Metal" lub "Najlepsza polska płyta thrash" itp. proszę zakładać w dziale "Dyskusje o muzyce metalowej"
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: VLAD TEPES

15-09-2008, 17:14

So_It_Is_Done pisze: ty chociaż gimnazjum skończyłeś czy cie ujebali?
edit: poza tym, jak już powiedziałem, ty lubisz gówno, ja słucham black metalu
zza moich czasów nie było gimnazjum - ale za głupi jestes, żeby sobie to przyswoic...
nie lubie Ciebie, czyli nie lubie gówna...
od kiedy słuchasz BM, ostatnio podniecałeś sie ortodoksyjnymi katolikami????
i synku - uwazaj, bo nie jestes anonimowy, był tu jeden co mu sie wydawało, że sie moze napinac, ale juz sobie poszedł...
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: VLAD TEPES

15-09-2008, 17:17

Oczywiscie, że nie jestem pedałku. Wracaj lepiej do swoich wymuskanych pseudo blackowych kapelek, bo szkoda mi byłoby brudzić toba rąk. I nie rób z siebie jeszcze większego ćwoka, bo widać dobrze ile mam lat.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: VLAD TEPES

15-09-2008, 17:25

So_It_Is_Done pisze:Oczywiscie, że nie jestem pedałku. Wracaj lepiej do swoich wymuskanych pseudo blackowych kapelek, bo szkoda mi byłoby brudzić toba rąk. I nie rób z siebie jeszcze większego ćwoka, bo widać dobrze ile mam lat.
no ile masz lat?? pomijając fakt, ze widać iż jesteś mongołem to góra 20... zważywszy jak formułujesz zdania góra 17... a że imponuje ci ortodoksyjny katolik z MySpace to stawiam na 15...
a co brudzenia rąk, przecież ty nie chodzisz na koncerty :D tylko pieprzysz głupoty o biciu muzyków :D
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: VLAD TEPES

15-09-2008, 19:01

Kto pieprzy głupoty na forum widać po ilości postów, widać że ci się nudzi. Masz 33 lata, brzuch ci urósł i kutas sflaczał, niepotrzebnie siejesz swoją frustrację.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: VLAD TEPES

15-09-2008, 19:10

So_It_Is_Done pisze:Kto pieprzy głupoty na forum widać po ilości postów, widać że ci się nudzi. Masz 33 lata, brzuch ci urósł i kutas sflaczał, niepotrzebnie siejesz swoją frustrację.
idz synku pogadaj sobie z ortodoksyjnymi katolami z MySpace'a których tak szanaujesz, ale nie powiesz za co :D
jak mi sie zacznie nudzić - to sie spotkamy :D no chyba, że podniesiesz mi ciśnienie :D
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Sebol
zaczyna szaleć
Posty: 203
Rejestracja: 11-08-2007, 16:36
Lokalizacja: Dublin

Re: VLAD TEPES

16-09-2008, 04:04

OT: Licytujecie sie na szkoly podstawowe, gimnazja, etc, a dajecie dokladnie kurwa jak dzieciaki z piaskownicy :P
Vlad Tepes jak ustalilismy podoba sie masterfulowemu gronu w mniejszym stopniu...,
Awatar użytkownika
boroowa
weteran forumowych bitew
Posty: 1623
Rejestracja: 25-11-2005, 21:07
Lokalizacja: 3miasto

Re: VLAD TEPES

16-09-2008, 09:19

So_It_Is_Done pisze:ja słucham black metalu
:lol: a diabła już widziałeś?
I'll give you black sensations up and down your spine
If you're into evil, you're a friend of mine
See the white light flashing as I split the night
Cos if good's on the left then I'm sticking to the right
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: VLAD TEPES

16-09-2008, 09:34

Skrajnie niesluchalne gowno, no chyba ze dla pryszczatych 15 latkow chcacych podkreslic swoja bezkompromisowosc na szkolnym korytarzu. Do wora.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
kocurejro
postuje jak opętany!
Posty: 381
Rejestracja: 29-01-2006, 21:43
Lokalizacja: Sto(L)ica/Progresja

Re: VLAD TEPES

16-09-2008, 23:48

hehehe, dokladnie
syf straszliwy
Obrazek
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: VLAD TEPES

16-09-2008, 23:56

ale z was głąby

edit*
takie określenie pasuje chyba najlepiej, bo nie żywie do was urazy (wtf?), bo nie mam za co, ale żenujące jest żeby taką klasykę gatuku mieszać z błotem, a pierdoły wywyższać ponad przeciętność. Darkthrone w tym stylu nagrali swoje najlepsze płyty i wszyscy pieją z zachwytu. Ciekawe tylko ile czasu sie zmuszali/poddawali sugesti innych.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: VLAD TEPES

17-09-2008, 01:02

INSULTER OF JESUS CHRIST pisze:kolejna francuska rzeznia ktorej nie moge odrzalowac , zajebisty zespol najciwkawszy z lln tak pownno brzmiec podziemie

Rzeźnią nazywać tą cienka jak głosik kogucika muzyczkę? Gruba przesada... ta kapela kiedyś była dosyć popularna bo kilka razy deklarowali, ze się podniecają na widok swastyki and that's all. I to dotyczy wszystkich kapel z tak zwanych "Czarnych legionów" Francuskiej sceny black. Grubą przesadą jest wrzucanie do jednego wora z tymi zespolikami kapel jak Arkhon Infaustus (których lider miał tez swoje "NSBM 10 minut" w Osculum Infame... ale na szczęście mu przeszło) czy Antaeus.

Scena Francuska w tamtych czasach była bardzo podobna do Polskiej:) My tez mieliśmy swoich nazistowskich brzęczków jak Veles, Graveland, Mysteries etc etc...
Awatar użytkownika
Sebol
zaczyna szaleć
Posty: 203
Rejestracja: 11-08-2007, 16:36
Lokalizacja: Dublin

Re: VLAD TEPES

17-09-2008, 01:38

So_It_Is_Done pisze:ale z was głąby
Chyba za bardzo emocjonalnie podchodzisz do tematu, i jesli tobie taka stylistyka sie podoba, to swietnie, ale zeby odrazu z glabami wyskakiwac :? Zwroc uwage, ze Ci co napisali cos wiecej niz tylko, ze "jest to syf", glowne zarzuty mieli do jakosci nagran, mniej zas do samej muzyki, bo wlasnie przez slabe brzmienie ciezko jest wylapac co i jak sie dzieje w kawalkach. Spodziewam sie, ze czesc osob calkowicie odpuscila sobie sluchanie slyszac jaka jest jakosc nagran. Moj glowny zarzut tez jest skierowany w kierunku brzmienia; zbyt wielu rzeczy trzeba sie domyslac, a powinno je byc poprostu slychac. I nie mowie tutaj o jakiejs audiofilskiej produkcji.
Moze na pozniejszych materialach, w stosunku do tego co uslyszalem, poprawili ten aspekt, tego nie wiem. A moze trzeba to przesluchac z setke razy, zeby wszystko wylapac :)
Calkowicie pomijam otoczke zwiazana z tym zespolem, patrze tylko przez pryzmat muzyki, ktora moze i jest zajebista, ale sie nie da tego uslyszec :twisted:
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: VLAD TEPES

17-09-2008, 08:34

Maleficio pisze: Arkhon Infaustus (których lider miał tez swoje "NSBM 10 minut" w Osculum Infame... ale na szczęście mu przeszło)

Mogłoby mu jednak "nie przejść", bo Dor-Nu-Fauglith to jedna z 5 najlepszych płyt jakie wyszły we francuskim BM
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: VLAD TEPES

17-09-2008, 09:49

Sebol pisze:
So_It_Is_Done pisze:ale z was głąby
Chyba za bardzo emocjonalnie podchodzisz do tematu, i jesli tobie taka stylistyka sie podoba, to swietnie, ale zeby odrazu z glabami wyskakiwac :? Zwroc uwage, ze Ci co napisali cos wiecej niz tylko, ze "jest to syf", glowne zarzuty mieli do jakosci nagran, mniej zas do samej muzyki, bo wlasnie przez slabe brzmienie ciezko jest wylapac co i jak sie dzieje w kawalkach. Spodziewam sie, ze czesc osob calkowicie odpuscila sobie sluchanie slyszac jaka jest jakosc nagran. Moj glowny zarzut tez jest skierowany w kierunku brzmienia; zbyt wielu rzeczy trzeba sie domyslac, a powinno je byc poprostu slychac. I nie mowie tutaj o jakiejs audiofilskiej produkcji.
Moze na pozniejszych materialach, w stosunku do tego co uslyszalem, poprawili ten aspekt, tego nie wiem. A moze trzeba to przesluchac z setke razy, zeby wszystko wylapac :)
Calkowicie pomijam otoczke zwiazana z tym zespolem, patrze tylko przez pryzmat muzyki, ktora moze i jest zajebista, ale sie nie da tego uslyszec :twisted:
Racja, dobry black metal nigdy nie był prosty w odbiorze i wielką jego częscią jest wsłuchiwanie i domyślanie się. Cała magia.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
DCI Hunt

Re: VLAD TEPES

17-09-2008, 11:32

Całe Black Legions to wiele hałasu o nic. Panowie starali się jak mogli aby nikt mniej prawdziwy od nich nie potrafił wysłuchać ich wydawnictw i poprawnie wymówić nazw większości ich projektów. Vlad Tepes jest jednak akurat jednym z tych tworów LN, które lubię. Owszem, większość ich wydawnictw jest nagrana tak, że nie da się tego słuchać, ale gdyby taki "War Funeral March" nagrany został w przyzwoitych warunkach to spokojnie postawiłbym to na półce obok kilku klasycznych płyt z surowym black metalem.
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: VLAD TEPES

17-09-2008, 13:22

Gdyby War Funeral March został nagrany tak czysciutko jak pierdoły pokroju Arkhon Infaustus czy inne tu wymieniane, to nie miałby żadnej wartości. Wiadomo, że otoczka jest wielce przerośnięta, ale w ich muzyce słychać 'prawdziwość', nie jest to inscenizacja, aranżacja i teatrzyk. Drą mordy jak szaleńcy, gitary trzeszczą, że aż bolą uszy, a energia i świetne riffy są. Perkusja chodzi inaczej niż w typowym bm i jest pewien fikuśny 'folkowy' wydźwięk. Nie słyszałem, aby jakiś inny zespół osiągnął taki efekt. Można by to równie dobrze określić tym przegłupim, śmiesznym określeniem - 'sączy się jad'. Esencja black metalu.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: VLAD TEPES

17-09-2008, 13:32

So_It_Is_Done pisze:Gdyby War Funeral March został nagrany tak czysciutko jak pierdoły pokroju Arkhon Infaustus czy inne tu wymieniane, to nie miałby żadnej wartości. Wiadomo, że otoczka jest wielce przerośnięta, ale w ich muzyce słychać 'prawdziwość', nie jest to inscenizacja, aranżacja i teatrzyk. Drą mordy jak szaleńcy, gitary trzeszczą, że aż bolą uszy, a energia i świetne riffy są. Perkusja chodzi inaczej niż w typowym bm i jest pewien fikuśny 'folkowy' wydźwięk. Nie słyszałem, aby jakiś inny zespół osiągnął taki efekt. Można by to równie dobrze określić tym przegłupim, śmiesznym określeniem - 'sączy się jad'. Esencja black metalu.
a ja slyszalem... tysiac takich kapel z brazylii lub niemiec... ktore niestety, nie nalezaly do czarnych legionow:)
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: VLAD TEPES

17-09-2008, 13:40

Chętnie poznam ich nazwy.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: VLAD TEPES

17-09-2008, 15:20

tak, moze jeszcze chcesz numery telefonow i adresy domowe?
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: VLAD TEPES

17-09-2008, 19:43

?
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
ODPOWIEDZ