Wybitnie mnie wkurwia v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14316
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

29-03-2024, 16:25

jeszcze bedą z was ludzie ;)

Obrazek
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 978
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

30-03-2024, 17:58

Bardzo rzadko się wkurwiam, właściwie to wcale ale ostatnio miałem sytuację, która lekko mnie zdenerwowała. Wczoraj przestała mi działać w mieszkaniu telewizja i nie mogłem sobie jak zawsze obejrzeć Tv republika popijając meliskę ze szklanki w metalowym koszyczku. Dwie godziny zawzięcie próbowałem na własną rękę to naprawić, w różnej kolejności resetując router i dekoder od ORANGE, przywracać ustawienia fabryczne, resetować i rozkminiać na wszelkie sposoby gdzie może tkwić problem. W końcu zrezygnowany, bo w był wielki piąteczek, wieczór, trzeba by wychillować sobie, i zadzwoniłem na helpdesk. Diagnoza - coś się popsuło i przyjdzie majster bo zdalnie to nie wiedzą co. No i dzisiaj przyszedł, bardzo miły i kulturalny fachowiec, przez parę godzin próbował naprawić telewizję w ten sam sposób co ja wczoraj. Zrezygnowany stwierdził, że router jest do wymiany bo się najwyraźniej popsuł. Więc musze iść we wtorek, po świętach do punktu Orange i tam mi router wymienią na nowy. :pepe: i będzie trzeba w wielu urządzeniach zmieniać hasło do wifi
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4672
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

30-03-2024, 18:05

Rejwan pisze:
30-03-2024, 17:58
Wczoraj przestała mi działać w mieszkaniu telewizja i nie mogłem sobie jak zawsze obejrzeć Tv republika popijając meliskę ze szklanki w metalowym koszyczku.
To już wiemy co ci tak ryje berecik :jezyk:
Ostatnio zmieniony 30-03-2024, 18:33 przez empir, łącznie zmieniany 1 raz.
sanctusdiavolos
postuje jak opętany!
Posty: 409
Rejestracja: 21-05-2023, 14:02

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

30-03-2024, 18:29

Ja ostatnio w pracy spotkałem kolesia, który się wkurwił, bo skończyliśmy robotę godzinę wcześniej, a on kupił sobie niedostatecznie dużo browarów. Tacy to pożyją.

A mnie ostatnio wkurwia patrzenie na nasz naród, obrzucający się ciągle gównem i przerzucający się linkami do różnych ścierwiastych portali, żyjąc przy tym w przekonaniu, że w ten sposób czyni ten zjebany świat w minimalnym stopniu lepszym miejscem do życia.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

30-03-2024, 19:01

Rejwan pisze:
30-03-2024, 17:58
Bardzo rzadko się wkurwiam, właściwie to wcale ale ostatnio miałem sytuację, która lekko mnie zdenerwowała. Wczoraj przestała mi działać w mieszkaniu telewizja i nie mogłem sobie jak zawsze obejrzeć Tv republika popijając meliskę ze szklanki w metalowym koszyczku. Dwie godziny zawzięcie próbowałem na własną rękę to naprawić, w różnej kolejności resetując router i dekoder od ORANGE, przywracać ustawienia fabryczne, resetować i rozkminiać na wszelkie sposoby gdzie może tkwić problem. W końcu zrezygnowany, bo w był wielki piąteczek, wieczór, trzeba by wychillować sobie, i zadzwoniłem na helpdesk. Diagnoza - coś się popsuło i przyjdzie majster bo zdalnie to nie wiedzą co. No i dzisiaj przyszedł, bardzo miły i kulturalny fachowiec, przez parę godzin próbował naprawić telewizję w ten sam sposób co ja wczoraj. Zrezygnowany stwierdził, że router jest do wymiany bo się najwyraźniej popsuł. Więc musze iść we wtorek, po świętach do punktu Orange i tam mi router wymienią na nowy. :pepe: i będzie trzeba w wielu urządzeniach zmieniać hasło do wifi
Możesz zmienić też na nowym routerze zmienić SSID i hasło na stare ;-)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 978
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

30-03-2024, 19:02

uglak pisze:
Rejwan pisze:
30-03-2024, 17:58
Bardzo rzadko się wkurwiam, właściwie to wcale ale ostatnio miałem sytuację, która lekko mnie zdenerwowała. Wczoraj przestała mi działać w mieszkaniu telewizja i nie mogłem sobie jak zawsze obejrzeć Tv republika popijając meliskę ze szklanki w metalowym koszyczku. Dwie godziny zawzięcie próbowałem na własną rękę to naprawić, w różnej kolejności resetując router i dekoder od ORANGE, przywracać ustawienia fabryczne, resetować i rozkminiać na wszelkie sposoby gdzie może tkwić problem. W końcu zrezygnowany, bo w był wielki piąteczek, wieczór, trzeba by wychillować sobie, i zadzwoniłem na helpdesk. Diagnoza - coś się popsuło i przyjdzie majster bo zdalnie to nie wiedzą co. No i dzisiaj przyszedł, bardzo miły i kulturalny fachowiec, przez parę godzin próbował naprawić telewizję w ten sam sposób co ja wczoraj. Zrezygnowany stwierdził, że router jest do wymiany bo się najwyraźniej popsuł. Więc musze iść we wtorek, po świętach do punktu Orange i tam mi router wymienią na nowy. :pepe: i będzie trzeba w wielu urządzeniach zmieniać hasło do wifi
Możesz zmienić też na nowym routerze zmienić SSID i hasło na stare ;-)
O dzięki, dobry protips
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16343
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

31-03-2024, 07:12

6ta (czasu realnego, godzinę temu) z mntmi a ci, jeden bije w dzwony, kolejni latają z petardami, jakimiś trąbami. Nie było tego tutaj, chyba klepacka z ekipą się przeprowadziła się ze swoją nową, świecką tradycją. Agresywne te katole jakieś takieś. Co to by było, jakby o 6 tej rano, akurat śpiących (kota mnie na ten przykład wypłoszyli z kolan, a sam postanowiłem odłożyć książkę i pójście się wysrać w czasie tych ich 15 mntw zabaw w „radujmy się xD”.), obudziła rumbaczacza kilku porobionych np. gejów z piórem w dupie. Straż wiejska i spisywanko, to minimum. Katolstwu widać wolno więcej. Ha tfu na otumanionych & okadzonych.
28.04.2024
Awatar użytkownika
gelO
rasowy masterfulowicz
Posty: 3114
Rejestracja: 01-10-2007, 17:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

31-03-2024, 12:24

Jadę sobie w piątek do znajomych na jajeczko, na drodze dosyć duży ruch. Dojeżdżam do ronda przed wylotówka na ekspresówkę, przede mną ze trzy samochody, nie podjechałem blisko pod sam zderzak tego ostatniego, a to jeb na podwójnej ciągłej jakiś zjeb mnie wyprzedza, przedstawiciel jakiś, bo fiat oklejony jakimiś kotłami. Myślę se niezły kurwa debil. Zjechałem z ronda, typ się chyba zapomniał, bo się wlecze to wyprzedzam, a ten przyśpiesza :) i wpierdala się przede mnie bez żadnego kierunka. No nic, niech zapierdala chuj mu w ryj. Jadę ze 140 typ przede mną i jedzie raz prawym, raz lewym, oczywiście kierunka nie włącza ani razu. Ktoś za mną nakurwia ładnie, wyprzedza, a tu ten zjeb z fiata z prawego na lewy przed tego wyprzedzającego bez kierunka oczywiście i jedzie pomimo, że prawy pusty, typ go prawym to ten na środek, to znowu na lewy. W takich sytuacjach aż szkoda, że jakiejś kamerki nie ma. Zwolniłem, bo strach było jechać za takim debilem.
SamborWilk
zaczyna szaleć
Posty: 238
Rejestracja: 02-09-2015, 12:00

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

31-03-2024, 12:27

gelO pisze:
31-03-2024, 12:24
Jadę sobie w piątek do znajomych na jajeczko, na drodze dosyć duży ruch. Dojeżdżam do ronda przed wylotówka na ekspresówkę, przede mną ze trzy samochody, nie podjechałem blisko pod sam zderzak tego ostatniego, a to jeb na podwójnej ciągłej jakiś zjeb mnie wyprzedza, przedstawiciel jakiś, bo fiat oklejony jakimiś kotłami. Myślę se niezły kurwa debil. Zjechałem z ronda, typ się chyba zapomniał, bo się wlecze to wyprzedzam, a ten przyśpiesza :) i wpierdala się przede mnie bez żadnego kierunka. No nic, niech zapierdala chuj mu w ryj. Jadę ze 140 typ przede mną i jedzie raz prawym, raz lewym, oczywiście kierunka nie włącza ani razu. Ktoś za mną nakurwia ładnie, wyprzedza, a tu ten zjeb z fiata z prawego na lewy przed tego wyprzedzającego bez kierunka oczywiście i jedzie pomimo, że prawy pusty, typ go prawym to ten na środek, to znowu na lewy. W takich sytuacjach aż szkoda, że jakiejś kamerki nie ma. Zwolniłem, bo strach było jechać za takim debilem.
Polecam kamerkę, koszt to parę groszy a ile frajdy mogąc wykolejeńca podjebać lub podesłać na jakiegoś stop chama.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16343
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

31-03-2024, 12:31

gelO pisze:
31-03-2024, 12:24
Jadę sobie w piątek do znajomych na jajeczko, na drodze dosyć duży ruch. Dojeżdżam do ronda przed wylotówka na ekspresówkę, przede mną ze trzy samochody, nie podjechałem blisko pod sam zderzak tego ostatniego, a to jeb na podwójnej ciągłej jakiś zjeb mnie wyprzedza, przedstawiciel jakiś, bo fiat oklejony jakimiś kotłami. Myślę se niezły kurwa debil. Zjechałem z ronda, typ się chyba zapomniał, bo się wlecze to wyprzedzam, a ten przyśpiesza :) i wpierdala się przede mnie bez żadnego kierunka. No nic, niech zapierdala chuj mu w ryj. Jadę ze 140 typ przede mną i jedzie raz prawym, raz lewym, oczywiście kierunka nie włącza ani razu. Ktoś za mną nakurwia ładnie, wyprzedza, a tu ten zjeb z fiata z prawego na lewy przed tego wyprzedzającego bez kierunka oczywiście i jedzie pomimo, że prawy pusty, typ go prawym to ten na środek, to znowu na lewy. W takich sytuacjach aż szkoda, że jakiejś kamerki nie ma. Zwolniłem, bo strach było jechać za takim debilem.
Niestety tak giną ludzie na drodze. Nafuka się taki, nie wiem, stara mu nie da, kot mu naszcza mu do buta, bo hujka, też nie trawi, wsiądzie taki szeryf za kółko, a problemy same się robią. Niestety czasem trzeba odpuścić i liczyć, że zjeb gdzieś przydzwoni. Może w barierkę, drzewo, nie to żebym mu źle życzył, tył firanki styka.
28.04.2024
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16343
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

01-04-2024, 15:56

WizzAir.
Ostatnio zmieniony 01-04-2024, 16:24 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
28.04.2024
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14316
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

02-04-2024, 04:01

chyba zostałem zbanowany na fejsie przez massive music Obrazek
bo widze ich ale tylko jak jestem wylogowany :jezyk:
mam pewne podejrzewania ze mogłoby to być przez krytyke trasy Vadera z Frontside w porównaniu z trasą po USA ale serio ? ile oni mają lat ? :jezyk: w sumie chyba bardziej mnie to cieszy :jezyk:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4672
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

02-04-2024, 15:42

Żułek pisze:
02-04-2024, 04:01
chyba zostałem zbanowany na fejsie przez massive music Obrazek
bo widze ich ale tylko jak jestem wylogowany :jezyk:
mam pewne podejrzewania ze mogłoby to być przez krytyke trasy Vadera z Frontside w porównaniu z trasą po USA ale serio ? ile oni mają lat ? :jezyk: w sumie chyba bardziej mnie to cieszy :jezyk:
Mariusz źle znosi krytykę
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8066
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-04-2024, 00:20

Widzieliscie ostatnio Bonecrushera na forum? Ja rzadko zaglądam. Przepadł chłopak jak kamfora, Próbowałem się kontaktować z Nim bezpośrednio ale nie odpowiada........Od jakiegoś czasu co raczej jest dosyć dziwne. Eh...
vicotnick
rasowy masterfulowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 25-08-2006, 22:15

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-04-2024, 00:21

Może się schował i wyciska?
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8066
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-04-2024, 00:22

Ale że co wyciska?
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14316
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-04-2024, 17:55

jebana alergia Obrazek
znowu pyli jakieś gówno, do tego jakieś syfiaste powietrze od bambów i leje się ze mnie jak na powodzi stulecia Obrazek
jak ja nie nawidze wiosny Obrazek
tomaszm pisze:
06-04-2024, 00:22
Ale że co wyciska?
pryszcze ;) pewnie znowu baluje, wróci to bedzie się z czego pośmiać ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
10,5
zaczyna szaleć
Posty: 246
Rejestracja: 09-12-2014, 08:28

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-04-2024, 18:03

tomaszm pisze:
06-04-2024, 00:20
Widzieliscie ostatnio Bonecrushera na forum? Ja rzadko zaglądam. Przepadł chłopak jak kamfora, Próbowałem się kontaktować z Nim bezpośrednio ale nie odpowiada........Od jakiegoś czasu co raczej jest dosyć dziwne. Eh...
Pisał chyba gdzieś, że mu ciężko...
Nono.
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2717
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-04-2024, 18:27

Przecież pisał, że wraca do dawnej pasji, czyli kładzenia słów pod bit. Metal i to forum pewnie teraz ma w czekogrocie.
SamborWilk
zaczyna szaleć
Posty: 238
Rejestracja: 02-09-2015, 12:00

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-04-2024, 21:58

Żułek pisze:
06-04-2024, 17:55
jebana alergia Obrazek
znowu pyli jakieś gówno, do tego jakieś syfiaste powietrze od bambów i leje się ze mnie jak na powodzi stulecia Obrazek
jak ja nie nawidze wiosny Obrazek
Ostatnio wykorzystuje medicover na maxa i próbuję rozwiązać problemy z alergią, zrobiłem za frajer pełen pakiet na alergie i już wiem że mam uczulenie m in na tymotkę łąkową i jakąś tomkę wonną. Drugi etap to próba wyleczenie tego gówna, jak pylenie się rozkręci to będzie masakra.
ODPOWIEDZ