Spotify, Deezer, Wimp

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10195
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Spotify, Deezer, Wimp

24-05-2024, 12:38

Żułek pisze:
24-05-2024, 11:53
Maleńczyk ;)
Jestem wrogiem Spotify. Spotify to dostęp do muzyki dla biedaków, dla hołoty, dla plebsu, dla kogoś, kto nie ma pieniędzy. Ludzie z klasą słuchają muzyki z płyt. Mówię całkowicie serio. Oczywiście, jeśli ktoś bardzo potrzebuje sobie włączyć jakąś piosenkę to niech sobie włączy Spotify, ale mojej piosenki tam nie będzie. Nie lubię tego czegoś. Płacą jakieś żenujące pieniądze. W ogóle nie płacą. A zapłacili Meghan i Harry’emu 20 milionów funtów za wywiady. Dziękuję bardzo. Moja stopa na Spotify nie postanie. Baj baj Spotify.
maleńczuk to taki typ WIP, ale w rozumieniu masterfula, teraz zrobił się z niego wielki pan, a dawniej dziadowanie na ulicy mu nie przeszkadzało:
Obrazek
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9726
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Spotify, Deezer, Wimp

24-05-2024, 13:14

Przecież Maleńczuk to taki Nergal polskiego polu. Mam odruchy wymiotne na sam jego widok.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1951
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: Spotify, Deezer, Wimp

24-05-2024, 18:27

Ta wypowiedź była chyba tylko o Spotify, a nie o podobnych serwisach. Z ciekawości sprawdziłem na Apple Music, jest Maleńczuk, są też Pudelsi.
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
ODPOWIEDZ