Mam dziś urodziny!

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15997
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Mam dziś urodziny!

10-07-2013, 10:30

antek_cryst pisze:W okolicach 30tki skończył się po prostu etap "młodego boga".
Podejrzewam, że to samo jest z 40tką. Wiadomo, że nie równo w dniu urodzin, ale w "okolicach" 40tki zaczyna odzywać się coraz więcej, doskwiera to, co dotychczas nie doskwierało. Tu oczywiście gdybam, bo do 40tki jeszcze mi trochę brakuje, ale podejrzewam, że to ten sam mechanizm co z 30tką.
Mechanizm jest bardzo prosty i pomijajac oczywiscie fakt, ze starzejemy sie caly czas to nie ma powodu aby ulegac mitom i przesadom. Dopoki organizm jest mlody to wciagnie wszystko, przetrawi, skompensuje, naprawi dopoki rosnie, przerobi, usunie, wydali. Cos jak zoladek trolla, ktory moze wpierdalac kamienie. Tak jak z nowa maszyna, ktora musisz oliwic na przyklad. Jednak wszystko to ma wplyw na przyszlosc. Jezeli bedziesz wrzucal do oliwienia lozysk chujowy smar slabej jakosci, jezeli do baku bedziesz lal chujowa brymuche za tanioche to na poczatku maszyna bedzie i tak zapierdalac jak zloto, bo jest nowa i mocna. Potem chujowy smar zniszczy lozyska, chujowa brymucha zepsuje caly uklad od baku po wydech i to sa wlasnie te skutki i konsekwencje, ktore potocznie nazywa sie starzeniem sie.
Dlatego najwazniejsza jest swiadomosc tego faktu. Mozna sie lepiej czuc niz kilkanascie dziesiat lat temu i lepiej wygladac, dokonywac wyczynow, ktorych sie wczesniej nie dokonywalo. Wiem to, bo widze to na codzien. Selftracking jest bardzo wazny.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: Mam dziś urodziny!

10-07-2013, 10:41

Najlepszego !
...na dokładkę życzenia złapane w sieci :
Z okazji twych urodzin chuju jebany żeby Cię osrało, to znaczy żeby kosmos się wysrał całą swą antymaterią i materią na twe nędzne ciało i żeby to międzygalaktyczne gówno Cię zabetonowało i w formie meteoru uniosło odbytem wszechświata w kloakę nicości, żebyś sczezł i żeby wszelaki robak jebany, a oślizgły drążył twe oczy, jelita, wątrobę i nerki i płuca i mózg i przysadkę mózgową też, i żeby po twym prochu można było skakać i się radować jebany chuju i żeby diabli Cię w piekle ruchały na wielorakość sposobów a po diabłach, co pomniejsze demony, a po nich w kolejce żeby się tam ustawiali ci wszyscy zgromadzeni, a przez Cisną jak idziesz to żeby Cię napierdalali, czym kto ma, przedszkolak tornistrem, Ci z podstawówki glanami a gimnazjaliści sztachetami, babcie idące do kościoła parasolkami a dziadki lagą sękatą, ksiądz krucyfiksem a menele pod sklepem butelkami po winie.
Wszystkiego dobrego chuju jebany….
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
Oracle
weteran forumowych bitew
Posty: 1530
Rejestracja: 06-06-2011, 13:54

Re: Mam dziś urodziny!

10-07-2013, 10:48

Ha, najlepszego. Zwłaszcza, że ja też mam dziś urodziny. ale Młodsze. Z rocznika "Ride the Lightning". ;]
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: Mam dziś urodziny!

10-07-2013, 10:57

Najlepszego Kamilku :-)

Po trzydziestce to już równia pochyła. Człowiek coraz bliżej łona Abrahama, nic fajnego.
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
Maria Konopnicka

Re: Mam dziś urodziny!

10-07-2013, 11:27

Deathless King pisze: Czyli od 5 lat nie ruchałeś? To dużo tłumaczy :)
Jakoś nie było okazji, żeby go odfoliować. Ilekroć pomyślę o seksie to zawsze okazuje się, że jakaś paczka z płytami przychodzi, albo trzeba zamówienie zrobić, albo aukcja na allegro się kończy... Nie mam czasu na głupoty :)
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4041
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: Mam dziś urodziny!

10-07-2013, 11:28

Obrazek
Mój rocznik, zuch chłopak. Siup!
support music, not rumors
Maria Konopnicka

Re: Mam dziś urodziny!

10-07-2013, 11:30

Analripper pisze: nikt cie nie lubi i zyczen nie sklada, to sie na forum domagasz, a tititi
Mam w dupie życie poza forum! Życzenia składana nie przez internet są nieszczere i nie mają dla mnie żadnego znaczenia :)
Vitriol
weteran forumowych bitew
Posty: 1385
Rejestracja: 03-07-2006, 12:13

Re: Mam dziś urodziny!

10-07-2013, 11:35

wszystkiego najlepszego, mam nadzieję, że z każdym rokiem będziesz wygrywać więcej forumowych potyczek :D
https://www.facebook.com/kontaminationvvv" onclick="window.open(this.href);return false;
Maria Konopnicka

Re: Mam dziś urodziny!

10-07-2013, 11:37

Triceratops pisze: Dopoki organizm jest mlody to wciagnie wszystko, przetrawi, skompensuje, naprawi dopoki rosnie, przerobi, usunie, wydali. Cos jak zoladek trolla, ktory moze wpierdalac kamienie. Tak jak z nowa maszyna, ktora musisz oliwic na przyklad. Jednak wszystko to ma wplyw na przyszlosc. Jezeli bedziesz wrzucal do oliwienia lozysk chujowy smar slabej jakosci, jezeli do baku bedziesz lal chujowa brymuche za tanioche to na poczatku maszyna bedzie i tak zapierdalac jak zloto, bo jest nowa i mocna. Potem chujowy smar zniszczy lozyska, chujowa brymucha zepsuje caly uklad od baku po wydech i to sa wlasnie te skutki i konsekwencje, ktore potocznie nazywa sie starzeniem sie.
Dokładnie tak jest - jak miałem dwadzieścia parę lat to potrafiłem wyjść z domu bez śniadania, w ciągu dnia zjeść dwa pączki, a po południu iść na trening i przećwiczyć 3 godziny. Wracałem do domu koło godz. 22. Jadłem kolację i jeszcze wyskakiwałem na dwór na godzinę kata poćwiczyć.
Dziś dokładnie czuję co jadłem, kiedy jadłem, ile spałem... organizm jest zdecydowanie bardziej czuły na to, jak go traktujesz. Tryb życia przekłada się na jakość i wydajność funkcjonowania. Kiedyś nie widziałem związku tych dwóch rzeczy. Jak mi ojciec w dzieciństwie mówił: "jedz, bo nie będziesz miał siły" to była dla mnie czyta abstrakcja, dziś jakoś jedzenia w 20-30 % wpływa na moją siłę.
Vitriol pisze:wszystkiego najlepszego, mam nadzieję, że z każdym rokiem będziesz wygrywać więcej forumowych potyczek :D
Dzięki - wygrywanie forumowym potyczek jest aktualnie dla mnie absolutnym życiowym priorytetem. Właściwie to w kolejnych latach chciałbym wyciszyć przejawy swojej aktywności na innych obszarach i w pełni poświęcić się wygrywaniem forumowych potyczek :)
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4041
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: Mam dziś urodziny!

10-07-2013, 11:43

Maryś, a tak w ogóle to już jest prawie anioł pański, więc mam nadzieję że trzeźwość przynajmniej lekko spowita jest już mgłą.
support music, not rumors
Maria Konopnicka

Re: Mam dziś urodziny!

10-07-2013, 11:48

Oracle pisze:Ha, najlepszego. Zwłaszcza, że ja też mam dziś urodziny. ale Młodsze. Z rocznika "Ride the Lightning". ;]
Gratuluję! 10 lipca to magiczna data :) Musisz być wyjątkowym człowiekiem :)
Rattlehead pisze:Maryś, a tak w ogóle to już jest prawie anioł pański, więc mam nadzieję że trzeźwość przynajmniej lekko spowita jest już mgłą.
Niestety - od godz. 14.00 czeka mnie szpital. Dość, że nic nie piłem to nawet jeszcze nic nie jadłem. Wygląda na to, że nie poszaleję dzisiaj :(
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15305
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Mam dziś urodziny!

10-07-2013, 11:54

Najlepszego stary koniu!
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4041
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: Mam dziś urodziny!

10-07-2013, 11:57

Maria Konopnicka pisze:
Rattlehead pisze:Maryś, a tak w ogóle to już jest prawie anioł pański, więc mam nadzieję że trzeźwość przynajmniej lekko spowita jest już mgłą.
Niestety - od godz. 14.00 czeka mnie szpital. Dość, że nic nie piłem to nawet jeszcze nic nie jadłem. Wygląda na to, że nie poszaleję dzisiaj :(
No tak 35 wiosen to już tylko szpitale, sanatoria, uzdrowiska lecznicze. Knajpa i meliny nie wchodzą już w tym wieku w grę ;)
support music, not rumors
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15997
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Mam dziś urodziny!

10-07-2013, 12:05

Maria Konopnicka pisze:Niestety - od godz. 14.00 czeka mnie szpital. Dość, że nic nie piłem to nawet jeszcze nic nie jadłem.
Prawidlowo, do lewatywy nalezy sie przygotowac.
woodpecker from space
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9282
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Mam dziś urodziny!

10-07-2013, 15:40

Bloodcult pisze:czy to prawda że po trzydziestce już nie staje ?
Staje, tylko niektórzy nie pamietają już dlaczego :)
aniola
weteran forumowych bitew
Posty: 1126
Rejestracja: 19-07-2011, 15:06

Re: Mam dziś urodziny!

10-07-2013, 15:51

Najlepszego mlody czlowieku :))) Dyskografii Amon Amarth Ci zycze:)))
Awatar użytkownika
Oracle
weteran forumowych bitew
Posty: 1530
Rejestracja: 06-06-2011, 13:54

Re: Mam dziś urodziny!

10-07-2013, 17:21

Maria Konopnicka pisze:
Oracle pisze:Ha, najlepszego. Zwłaszcza, że ja też mam dziś urodziny. ale Młodsze. Z rocznika "Ride the Lightning". ;]
Gratuluję! 10 lipca to magiczna data :) Musisz być wyjątkowym człowiekiem :)
Wspaniała! Pewnie, ze jestem, rodzice mi od zawsze mówili, że jestem specjalny i jedyny w swoim rodzaju. Po tym zazwczyaj dodawali "dzięki bogu". :D
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Mam dziś urodziny!

10-07-2013, 20:25

Na cześć Marii odśpiewam z kuflem w łapie taką oto piosenkę -
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8088
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: Mam dziś urodziny!

10-07-2013, 20:33

Rattlehead pisze: No tak 35 wiosen to już tylko szpitale, sanatoria, uzdrowiska lecznicze. Knajpa i meliny nie wchodzą już w tym wieku w grę ;)
Oj tam, oj tam;) U mnie za ~ miesiąc 34 i coś mi świta, ze może być wesoło, tym bardziej, że to długi weekend;>
'Come the Blessed Madness'
Lurtz
postuje jak opętany!
Posty: 573
Rejestracja: 07-11-2012, 22:57

Re: Mam dziś urodziny!

10-07-2013, 20:47

Maria Konopnicka pisze:
Bloodcult pisze: czy to prawda że po trzydziestce już nie staje ?
Nie wiem, nie trafiła mi się w tym czasie żadna okazja by to zweryfikować :)
to nie budzisz sie rano na twardym dragu?
ODPOWIEDZ