ŚCIANA PŁACZU

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dipsychia
rozkręca się
Posty: 97
Rejestracja: 16-01-2013, 23:04
Lokalizacja: Mold Island

Re: ŚCIANA PŁACZU

30-08-2013, 02:40

niestety, teraz co najwyżej tępa łyżka.
Obrazek
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: ŚCIANA PŁACZU

30-08-2013, 02:43

ty mi tu kurwa nie pierdol. gdyby nie black metal to skasowałbym konto jakiś czas temu;)
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Maria Konopnicka

Re:

30-08-2013, 02:44

Skaut pisze:
[V] pisze:strzelmy jakiegoś zbiorowego samobója,zróbmy coś spektakularnego;D
może założymy własne forum? ;]
Albo po prostu spotkajmy się w 5-6 osób przy piwie od czasu do czasu i pogadajmy :)
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Re:

30-08-2013, 02:45

Maria Konopnicka pisze:
Skaut pisze:
[V] pisze:strzelmy jakiegoś zbiorowego samobója,zróbmy coś spektakularnego;D
może założymy własne forum? ;]
Albo po prostu spotkajmy się w 5-6 osób przy piwie od czasu do czasu i pogadajmy :)
świetny pomysł.ale komu oddamy forum?;)
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Maria Konopnicka

Re: ŚCIANA PŁACZU

30-08-2013, 02:46

Niech Plastek napierdala! Jakbyśmy się tak przy browarze spotkali to byłoby fajnie, bo w razie odmiennych poglądów czy muzycznych gustów moglibyśmy się nie tylko spierać,przekonywać czy obrażać, ale też bić :)
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: ŚCIANA PŁACZU

30-08-2013, 02:51

z plastkiem nie ma żartów.na dzien dobry liścia sprzedaje;)

a poważniej: fajnie byłoby sie spotkać przy piwsku.I jeszcze jedno:pozdrawiam kolege z Infernal War,fajne posty strzelał i życze mu wszystkiego najlepszego.Czekam na wywiad z Watain.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Maria Konopnicka

Re: ŚCIANA PŁACZU

30-08-2013, 02:53

[V] pisze:z plastkiem nie ma żartów.na dzien dobry liścia sprzedaje;)
Z Adrianem by go można ustawić - by się liściami smagali jak szaleni :)

[quote="[V]"
a poważniej: fajnie byłoby sie spotkać przy piwsku.I jeszcze jedno:pozdrawiam kolege z Infernal War,fajne posty strzelał i życze mu wszystkiego najlepszego.Czekam na wywiad z Watain.[/quote]

No ja już ze znakomitą większością sensownych osób z tego forum zdążyłem już piwo wypić - jeszcze Ty mi zostałeś :) A co się z Maćkiem stało? Oświadczył gdzieś, że już nie będzie pisał?

Kurwa! Rzeczywiście konta już nie ma... No to kupa! Nikt nie będzie już wypowiadał się moich tematach o kapelach trzecioligowych, które grają zajebiście :(
Bonny nie pisuje, Maniek też odpuścił, Trotzky stał się facebookowym celebrytą, Adrian popadł w depresję albo się obraził, Triceps włącza się tylko wtedy jak kogoś biją, teraz jeszcze Warcrimer się zawinął... Ciemność, widzę ciemność. Dosłownie garstka osób do pogadania została. Czas chyba się stąd zbierać. Tylko co dalej? Jak żyć? :)))
Ostatnio zmieniony 30-08-2013, 03:02 przez Maria Konopnicka, łącznie zmieniany 1 raz.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: ŚCIANA PŁACZU

30-08-2013, 02:58

Nie mam pojęcia szczerze mówiąc.Szkoda, ceniłem jego udział w tym miejscu.

podobnie jest z :ultravoxem,Bonnym,Trockim,Sineater (totalny death maniak),ryszardem(masa zajebistych polecanek) szkoda że pisza coraz mniej.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Maria Konopnicka

Re: ŚCIANA PŁACZU

30-08-2013, 03:09

Formuła się chyba wyczerpała - kto co miał do napisania to już napisał.... Nie chce się ludziom - poza tym nie ma czasu bo facebook za dużo życia zabiera :)
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: ŚCIANA PŁACZU

30-08-2013, 08:28

Ewentualnie pozostała też opcja, że poziom debilizmu na tym forum sięgnął w pewnych momentach szczytów, a dominacja ludzi pokroju Drone skutecznie obrzydza innym siedzenie tutaj. Wolą posiedzieć chociażby w grupie na fb, gdzie i dużo muzyki się przewija, i wesoło jest, a że nie anonimowo - to i nagle jednak pewien poziom zatrzymany, bo nikt już kozaka i profesora w necie nie struga tak jak tutaj.
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: ŚCIANA PŁACZU

30-08-2013, 08:30

czas stad wypierdalac...
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: ŚCIANA PŁACZU

30-08-2013, 08:36

Drone niech wypierdala na szczaw i zaraz poziom forum się podniesie. Jemu się właśnie coś NIE PODNOSI i pierdoli te swoje baboki skutecznie obniżając poziom forum.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: ŚCIANA PŁACZU

30-08-2013, 11:26

Maria Konopnicka pisze:
Drone pisze:Mam ochotę zrobić drugi raz tak samo jak czytam te bezpłciowe posty.
dokładnie - nie raz narzekałem na to forum, ale takiej chujni to naprawdę nigdy nie było. Zostało może z 5 osób, z którymi można czasami pogadać, ale i te pięć osób coś mało aktywne... efekt jest taki, że pisanie na materulu zaczyna mi sprawiać taką samą radość jakbym sobie w Wordzie pisał
Panie, a wie pan jak to nam dobrze za komuny było? A teraz... bida z nedzo.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10460
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: ŚCIANA PŁACZU

30-08-2013, 11:49

Ściana płaczu - cóż za prowokacja w stosunku do Kolegi DCI Hunt vel Conflagratora vel Warcrimera. W mojej opinii nie ma jednak miejsca na płacz, ponieważ wydaje mi się prawdopodobnym, iż wzmiankowany powróci na łono naszego forum jak ten syn marnotrawny [sic!].
Co do lamentu "frakcji" Drone - Maria, to moje zdanie jest takie, że skoro ostatnimi czasy najlepiej rozmawiało im się między sobą, to i powodów do zawodzenia mają najmniej spośród nas.
A forum niech sobie ewoluuje. Paru Szanownych Użytkowników zostało, kolorytu dodaje np. Kolega Plastek - nie jest tak źle.

;)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: ŚCIANA PŁACZU

30-08-2013, 11:59

Też idę o zakład, że wróci. Masterful to nie tylko zbiegowisko patologii i fanów metalu. To bardziej już stan umysłu.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: ŚCIANA PŁACZU

30-08-2013, 12:04

A gdzie jest Morph?
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: ŚCIANA PŁACZU

30-08-2013, 12:05

Lykantrop pisze:Też idę o zakład, że wróci. Masterful to nie tylko zbiegowisko patologii i fanów metalu. To bardziej już stan umysłu.
+1
Dzień bez zerknięcia na forum i nawet maleńkiego wpisu co się chleje to dzień stracony. Życie bez Masterful jest jakieś miałkie i bez wyrazu . Taka sytuacja .
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3357
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: ŚCIANA PŁACZU

30-08-2013, 12:32

myślę że powinienem zost6ać dominującą postacia na tym forum
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10460
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: ŚCIANA PŁACZU

30-08-2013, 12:38

E, nie da rady, póki jest tutaj Plastek. Chyba, że pokonasz go w bezpośrednim starciu. Chętnie bym obejrzał wasz pojedynek, na cokolwiek.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2554
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: ŚCIANA PŁACZU

30-08-2013, 12:40

Mol pisze:czas stad wypierdalac...
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
ODPOWIEDZ