Motoryzacja ogółem

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Paysage d'Hiver
w mackach Zła
Posty: 814
Rejestracja: 21-09-2010, 18:18

Re: Motoryzacja ogółem

18-08-2011, 09:08

Do opisu pasuje też to - choć pewnie pojawią się głosy "chińszczyzna" :)))

Obrazek[/quote]

Obrazek

ot takie skojarzenie :)
535

Re: Motoryzacja ogółem

18-08-2011, 18:41

Paysage d'Hiver pisze:Do opisu pasuje też to - choć pewnie pojawią się głosy "chińszczyzna" :)))

Obrazek
Obrazek

ot takie skojarzenie :)[/quote]

Niby wszystko się zgadza, diesel, solidny, w terenie niezawodny, ale spalanie?
Nie wiem, czy Drone jest na to przygotowany.
No i najważniejsze, czy odpowiadała mu będzie lufa?:))
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Motoryzacja ogółem

18-08-2011, 19:16

no, ale lufa go na pewno przekona, przecież nikt takiej nie będzie w okolicy miał! :-D
all the monsters will break your heart
535

Re: Motoryzacja ogółem

18-08-2011, 19:36

Może masz rację , ale czy ten model ma klimatyzację i skórzaną tapicerę, bo ksenonów nie widzę , choć nie!!! są!!!!:)
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Motoryzacja ogółem

18-08-2011, 19:54

Dla takiego klienta jak Drone, takie drobnostki jak klima czy skóra w czołgu, to robi się od ręki...:-D
all the monsters will break your heart
535

Re: Motoryzacja ogółem

23-08-2011, 20:42

Wszystko straciło sens, w obliczu wczorajszych inwektyw , dla przypomnienia : wieprze , "tłustodupcy", patałachy - ech , a mogło być tak pięknie. -Temat (chyba) do zamknięcia.
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Motoryzacja ogółem

27-08-2011, 11:40

http://allegro.pl/impreza-gc-1992-2001-18514

To auto to jebany fenomen. Tyle lat a ceny trzymają się na pułapie 18-20+ tysięcy za konkretna wersję 2.0 turbo, o WRX czy zajebistym ProDrive którego jeden egzemplarz jest wystawiony za 50 k nie wspominając. Powiedziałem sobie że nie będe spełniony dopóki nie kupię Imprezy. I juz tak czekam pare lat aż potanieją i kurwa chyba sie nie doczekam...
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
kakademona
weteran forumowych bitew
Posty: 1215
Rejestracja: 09-02-2008, 21:04

Re: Motoryzacja ogółem

06-09-2011, 18:19

ja mam mieszane uczucia co do tej marki.z góry mówię ,ze nigdy nie miałem.myślę, że z tym kultem subaru to troszkę przesada jednak.gdyby faktycznie to auto miało tak niesamowite walory jezdne więcej osób by to kupowało , a tak jest to jednak marka dość niszowa.myślę ,ze w kwestii doznań z jazdy bmw niewiele ustępuje subaru ( o ile wogóle ) a mini na pewno nie.
czysto subiektywnie powiem ,że dodatkowo subaru jest po prostu nieładne.w zasadzie każdy model.
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Motoryzacja ogółem

06-09-2011, 18:26

Ale to nie o to chodzi. Za nikogo innego sie nie wypowiem, ale dla mnie subaru to było, jest i będzie, dziecięce marzenie. Mogłoby sie prowadzić jak stara łada, miec osiągi trabanta i kartonowe zawieszenie, a i tak byłbym w tym samochodzie bezgranicznie zakochany. Właściwie to pogodziłem się z tym że nigdy na dobrze utrzymaną Impreze nie będzie mnie stać, więc robi ona raczej za dziecięcego bohatera niż cokolwiek innego, a w tej roli nie wyobrażam sobie żadnego pospolitego beemwu.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: Motoryzacja ogółem

06-09-2011, 18:36

kakademona pisze:,ze w kwestii doznań z jazdy bmw niewiele ustępuje subaru ( o ile wogóle ) a mini na pewno nie.
Zupełnie inne samochody, napędy. Subaru ma stały napęd 4x4 z idealnym rozkładem mocy + bardzo nisko położony środek ciężkości (silnik boxer). Głównie dlatego ma tak doskonałe właściwości jezdne.

A czemu więcej ludzi nie wybiera? No cóż - wozy z galaktyką na masce są wykonane dość plastikowo (poza napędem).
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2489
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: Motoryzacja ogółem

06-09-2011, 19:00

Obrazek
czy ktoś miał okazję prowadzić STARA 25 w wersji pożarniczej?
czysta ekstremalna przyjemność
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Motoryzacja ogółem

06-09-2011, 19:13

Drone pisze:Przecież nikt poważny nie będzie jeździł chińszczyzną.
Szczególnie że Subaru to japońska firma...
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Motoryzacja ogółem

06-09-2011, 19:31

O to że pierdolisz głupoty. Jak jestes taki powazny to módl sie dalej przy Corpus Christii i kupuj tułarega.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Motoryzacja ogółem

06-09-2011, 19:37

wez sie odpierdol od tego Corpus Christii :) mam wrazenie, ze z calej zgrai malkontentow, zaledwie z dwie osoby przelecialy te plyte raz z odgornym wyrokiem, reszta jebie BO TAK, bo wszyscy jebia :)
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: Motoryzacja ogółem

06-09-2011, 19:54

byrgh pisze:wez sie odpierdol od tego Corpus Christii :) mam wrazenie, ze z calej zgrai malkontentow, zaledwie z dwie osoby przelecialy te plyte raz z odgornym wyrokiem, reszta jebie BO TAK, bo wszyscy jebia :)
wypraszam soebie, ja to nawet nowy Anthrax dwa razy przesłuchałem, choc tego zespołu nie cierpie zeby ich znów jebac z pełna odpowiedzialnoscia ;)
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Motoryzacja ogółem

06-09-2011, 19:56

Drone pisze:Oczywiście że VW czy AUDI >>> SUBARU - masz coś jeszcze do dodania? Jak nie, to jesteś wolny, możesz spierdalać.
A czy ktoś mówi że nie ekspercie od siedmiu boleści? Pozujesz na wielkiego znawcę a nie umiesz czytac ze zrozumieniem. Aha, i to japończycy (w Hondzie co prawda a nie w Subaru) wprowadzili na rynek NAJMNIEJ AWARYJNY silnik świata jakim były motory z systemem VTEC a nie Niemcy, więc trzeba być niepowaznym żeby gadać takie bdzury jakie wypisałeś stronę wczesniej.
P.S I nie będziesz mi kurwa mówił czy jestem wolny czy nie, sam spierdalaj młotku.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Wujek Lucyferiusz
postuje jak opętany!
Posty: 655
Rejestracja: 16-03-2009, 12:01

Re: Motoryzacja ogółem

06-09-2011, 20:00

Drone pisze:
byrgh pisze:wezcie sie odpierdolcie od tego Corpus Christii :) mam wrazenie, ze z calej zgrai malkontentow, zaledwie z dwie osoby przelecialy te plyte raz z odgornym wyrokiem, reszta jebie BO TAK, bo wszyscy jebia :)
Otóż to! Nie ma co walczyć z bałwanami, czas działa tu na korzyść CC. Wystarczy przejrzeć zachodnie ziny czy blogspoty i poczytać rzeczowe recenzje, a nie elukubracje jakichś internetowych polaczków.
Pytanko do Dronka:
Mam w dupie to, co wspomniałeś powyżej jako wyrocznię. Słucham, czego chcę a nie tego, co zapodają na "blogspotach". Powoli. Dlatego pytam - czy jeśli spróbuję nowości i mi się nie spodoba to automatycznie jestem "internetowym polaczkiem"?

Bo nie wiem, czy próbować tego najnowszego ochłapu - tak bardzo boję się sam przed sobą przyznać, że mi się nie spodoba jeśli podoba się wyroczniom i ArcyDrowyroczni... Czy będę w stanie z tym żyć? Tak naprawdę, jak dotychczas...
A gdzie kotuś widzisz głupotę? W teorii ekonomicznej szkoły austriackiej? Mam cię zabić?
Kel'Thuz - młot na parchów

t(-_-t) Hvert norske ord høres ut som en gammel skog og krig i helvete!
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Motoryzacja ogółem

06-09-2011, 20:03

Tak naprawdę to zamiast tego CC mogłem wstawić cokolwiek innego nad czym przeżywa religijne uniesienia, sens byłby ten sam, więc to ni był konkretny przytyk do portugalczyków.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Motoryzacja ogółem

06-09-2011, 20:05

@Wujek

grunt bylebys te plyte przezyl :) ale jej losy leza w twych rekach!
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: Motoryzacja ogółem

06-09-2011, 20:05

Alsvartr pisze:
Drone pisze:Oczywiście że VW czy AUDI >>> SUBARU - masz coś jeszcze do dodania? Jak nie, to jesteś wolny, możesz spierdalać.
A czy ktoś mówi że nie ekspercie od siedmiu boleści? Pozujesz na wielkiego znawcę a nie umiesz czytac ze zrozumieniem. Aha, i to japończycy (w Hondzie co prawda a nie w Subaru) wprowadzili na rynek NAJMNIEJ AWARYJNY silnik świata jakim były motory z systemem VTEC a nie Niemcy, więc trzeba być niepowaznym żeby gadać takie bdzury jakie wypisałeś stronę wczesniej.
P.S I nie będziesz mi kurwa mówił czy jestem wolny czy nie, sam spierdalaj młotku.
polemizujesz o motoryzacji z kims kto twierdzi ze nie ma Porsche z silnikiem diesla :)
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
ODPOWIEDZ