Motoryzacja ogółem

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16180
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Motoryzacja ogółem

25-01-2023, 10:39

bartwa pisze:
25-01-2023, 10:30
Ascetic pisze:
25-01-2023, 10:28
bartwa pisze:
25-01-2023, 09:51


Jesteś bezlitosny, cytatów nie można ignorować. A przecież zamiast babrać się w gównie i opryskiwać postronnych wystarczy olać ścierwo :wink: Chyba że to forma jakiejś terapii?
Rozrywka jak każda inna. No prawie jak każda inna ;-) Do tego heblowanie kacapskich podludzi, jawnych kolaborantów i moralnych zer w moim otoczeniu to taki sport klubowy. Odmiana darta, czy "strzelania do rzutków". A, właśnie, mam w zanadrzu np. takiego Bóztovskiego, jak się znów typ wyłoni z tej swojej russkiej lepianki, bo przecież nie mieszkania. Jak coś zacznie sapać np. o żywności w PL. I jeszcze kilka innych kejsów xD
kumam, wiem że czasem ciężko się powstrzymać
Nie no. Nawet wskazane jest dać mu się rozkręcić. W trzy tygodnie potrafi zasrać forum, że aż niemiło. Kacapski kontent, skumulowany, taki z górką, zawsze na propsie. Szkoda tylko, że jest jak z tym Schwabem. Z tydzień wcześniej widzisz to po internetach, te same bzdety, te same foty, filmiki z Moravietzkim, a później wrzuty tutaj. Nic a nic twórczego, nudy w huj*. Ale co od matoła i trolla wymagać. <<*A później czytasz od debila, - myśl samodzielnie - , - połącz kropki - , jak to ruska agenda od linijki, co do minimetra, sączy się z tej kacapskiej mordy xD>> W tym wszystkim jestem jeszcze jeden aspekt. Tutaj jest trochę poważnych, dorosłych ludzi. Szkoda, że przez takie moralne, antypolskie zero, przestają tutaj pisać, a ci, którym się jeszcze chce, są traktowani przez niego, jak idioci. Dział o autach, a ten, musi, zasrywać polityką, tym razem z kolejną linią podziału, realizować to co realizuje jeszcze w kilku miejscach w internecie. Kompletny brak szacunku dla użytkowników MMF
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Motoryzacja ogółem

25-01-2023, 13:46

Ascetic pisze:
25-01-2023, 10:39


Nie no. Nawet wskazane jest dać mu się rozkręcić. W trzy tygodnie potrafi zasrać forum, że aż niemiło. Kacapski kontent, skumulowany, taki z górką, zawsze na propsie. Szkoda tylko, że jest jak z tym Schwabem. Z tydzień wcześniej widzisz to po internetach, te same bzdety, te same foty, filmiki z Moravietzkim, a później wrzuty tutaj. Nic a nic twórczego, nudy w huj*. Ale co od matoła i trolla wymagać. <<*A później czytasz od debila, - myśl samodzielnie - , - połącz kropki - , jak to ruska agenda od linijki, co do minimetra, sączy się z tej kacapskiej mordy xD>> W tym wszystkim jestem jeszcze jeden aspekt. Tutaj jest trochę poważnych, dorosłych ludzi. Szkoda, że przez takie moralne, antypolskie zero, przestają tutaj pisać, a ci, którym się jeszcze chce, są traktowani przez niego, jak idioci. Dział o autach, a ten, musi, zasrywać polityką, tym razem z kolejną linią podziału, realizować to co realizuje jeszcze w kilku miejscach w internecie. Kompletny brak szacunku dla użytkowników MMF
fakt, nudy, tym bardziej nie warto ścierwa trącać

mam (miałem) kupla, inteligentny typ, który od roku popłynął w złą stronę (tucker carlson, szczepionki itd.), po roku nie widzenia wpadł na moment na imprezę, na której byłem. obłęd w oczach nie wróżył nic dobrego, no i długo nie trzeba było czekać - dziadek biden, polski socjal dla ukrów itd., nudy na pierdolone pudy, na szczęście można olać i tak radośnie trzymam
PLASTIK NIE JEST METALEM
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Motoryzacja ogółem

01-02-2023, 15:08

Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2431
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: Motoryzacja ogółem

01-02-2023, 16:09

"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Motoryzacja ogółem

01-02-2023, 18:19

Bo tak to kurwa wygląda. Pierwszy bym strzelał do tych ekooszołomów od samochodów elektrycznych których kurwa nie da sie zrekultywować(to są chore kwoty), zagasić jak już zacznie się palić a ekonomikę napędzania dla potencjalnego klienta można se żołędzia od chuja wsadzić(co świetnie obrazuje artykuł powyzej),bo relatywnie nie jest to w cale tanie. Jedziesz na spotkanie samochód ci się wyłąduje i go godzinę ładuj jak już i tak na spotkanie jesteś spóźniony- oczywiście jak już masz to szczęście ,że znajdziesz punkt ładowania. Wszystko spoko jak jeździsz na wsi wokół komina, na trasę do wyjebania. Nie wspominam o ewetualnych ustarkach i kosztach naprawy. Do chuja się te samochody nadają. Do głebokiego chuja.

Tylko benzyna i disel są real.
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 939
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Motoryzacja ogółem

01-02-2023, 18:25

Znajomy strażak ostatnio mi mówił, że dużo jest pożarów tych aut i gaszą to zalewając woda na 24 czy tam 48 godzin aż się ogniwa wypalą.
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16180
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Motoryzacja ogółem

01-02-2023, 18:40

Znajomy właściciel warsztatu samochodowego ostatnio mi mówił, że nie ma kompletnie pracy, bankrutuje, auta elektryczne nie są naprawiane, są od razu spychane po zepsuciu, do rowów, stawów, palone w pobliskich lasach.

ps. Znajomy terapeuta mówił też, że jest ostatnio taka plaga, że pijani piszą na forach.
Ostatnio zmieniony 01-02-2023, 18:44 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Motoryzacja ogółem

01-02-2023, 18:41

Spoko. Pojedziesz w trasę jak Ci zdechnię gdzieś po drodze i nie będzie gdzie samochodu naładować(bo pisałeś że zamierzasz kupić)odszczekasz wszystko:)
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2431
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: Motoryzacja ogółem

01-02-2023, 18:48

Obrazek
jedyne rozwiązanie
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Motoryzacja ogółem

01-02-2023, 18:58

Odnośnie tego jaki kłopot stanowi ugaszenie elektryka

https://www.auto-swiat.pl/ev/porady/nie ... yc/44sk1mw

https://moto.rp.pl/na-prad/art37822431- ... u-na-promy

Wyobraźmy teraz sobie sytauajce ,że na autostradzie dochodzi do karambolu kilut samochodów elektrycznych. Oczyma wyobraźni widzę te potrzebne siły ludzkie w postaci ochotniczej strazy pożarnej ,która zamaist wyciągać ludzi z samochodu i rozkrajać karoserię, skupia się tylko na gaszeniu pożaru, bo sytuacja tego wymaga.

Jeszcze jedna rzecz przy elektrach nie ma czegoś takiego jak szkoda częściowa- tak są kurwa drogie części. Od razu szkoda całkowita nawet często-gęsto przy drobnej kolizji.

https://spidersweb.pl/autoblog/samochod ... a-naprawy/

W Norwegi przybrało już to postać patologi.
Ostatnio zmieniony 01-02-2023, 19:07 przez tomaszm, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 939
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Motoryzacja ogółem

01-02-2023, 18:59

Ascetic pisze:
01-02-2023, 18:40
Znajomy właściciel warsztatu samochodowego ostatnio mi mówił, że nie ma kompletnie pracy, bankrutuje, auta elektryczne nie są naprawiane, są od razu spychane po zepsuciu, do rowów, stawów, palone w pobliskich lasach.
dosłownie pojazdy jednorazowego użytku
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Motoryzacja ogółem

01-02-2023, 19:36

tomaszm pisze:
01-02-2023, 18:58
Odnośnie tego jaki kłopot stanowi ugaszenie elektryka

https://www.auto-swiat.pl/ev/porady/nie ... yc/44sk1mw

https://moto.rp.pl/na-prad/art37822431- ... u-na-promy

Wyobraźmy teraz sobie sytauajce ,że na autostradzie dochodzi do karambolu kilut samochodów elektrycznych. Oczyma wyobraźni widzę te potrzebne siły ludzkie w postaci ochotniczej strazy pożarnej ,która zamaist wyciągać ludzi z samochodu i rozkrajać karoserię, skupia się tylko na gaszeniu pożaru, bo sytuacja tego wymaga.
Ostatnio nasza Straż Pożarna zaczyna kupować coś w tym stylu:

Obrazek

Bo inaczej to faktycznie nie idzie sobie z ich pożarami poradzić.
Guilty of being right
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Motoryzacja ogółem

03-02-2023, 17:23

Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Motoryzacja ogółem

28-04-2023, 10:44

Mama jeden samochód elektryczny i 2 tygodnie temu miałem lekki "wypadek". Baba mi wyjechała-wyszło jak wyszło. Rozpiździłem Teslę. W Wrocławiu znalazłem warsztat którey się podejmie naprawy samochodu.Na Ślasku nikt się tematu nie chciał podjąć. Problemów masa. Wkleję zdjęcia.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Motoryzacja ogółem

28-04-2023, 10:51

Kłamczuch, przecież widać na zdjęciu, że to samochod Tony Halika, a nie twój.
PLASTIK NIE JEST METALEM
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Motoryzacja ogółem

28-04-2023, 10:54

Zawsze wyszscy na forum piszą Tommy od iminia tak naprawdę wszyscy z kumpli/ przyjaciół mówią mi Tony. Tak się przyjęło przez lata.:D albło Młody jak Ojciec mnie określa.
Ostatnio zmieniony 28-04-2023, 11:06 przez tomaszm, łącznie zmieniany 1 raz.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Motoryzacja ogółem

28-04-2023, 11:04

Tak wracając do tematu w życiu bym tesli nie wziął np jak chłopakami z forume jeżdzimi na koncerty. Ostatnio jechaliśmy Audia a7 i mieliśmy zajebisty problem między Warszawą a Lublinem żeby zatankować.............bo nie było stacji benzynowej po drodze. Przez 150 km gdzie tu o Tesli mówimy. Wziąłem na próbę ale niespecjalnie jestem zadowolony z tego samochodu ,bo parę razy mnie mocno rozczarował.

Stawiam na audi a7 i bmw 7 w dislu,bo to są samochody którymi jeżdżę na codzień i dupy nie dają.W te eko-sreko nie wierzę. Niech ktoś dobrze policzy koszt utylizacji samochodów elektrycznych. To są potężne pieniądze i w ogóle nie ma na to jeszcze koncepcji.Na ślasku nie ma warszatu samochodowego - podkreślam nie ma który by się podjął naprawy Tesli. Ja wysłałem swój samochód do Wrocławia. Komplikacji milion po drodze. A jakby to była szkoda całkowita- to kto zajmie się utylizacją?

Znam paru kolesi co się tym zajmują u nas w kraju. Jeden przekręt większy od drugiego. My jesteśmy CAŁKOWICIE NIEPRZYGOTOWANI na wznoszącą falę samochodów elektrycznych.






.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Motoryzacja ogółem

28-04-2023, 11:22

Można mieć Tesle, ale w Norwegii, a nie w Polsce, tam jest odpowiednia infrastruktura.
PLASTIK NIE JEST METALEM
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Motoryzacja ogółem

28-04-2023, 11:29

DOKŁADNIE.

My jesteśmy 100 lat za murzynami, Nawet kulturę prawniczą mamy za chłopów pańszczyźnianych. Jesteśmy biednym krajem. Kurwa ta sama sytuacja analogicznie dotyczy górnictwa. Gdzie stoimy materiałem to chuje tam z Warszawy powiedziały że węglowe kopalnie należy wygaszać. W życiu. Kurwa nasz kapitał i moc tkwi w uprzemysłowieniu z 19 wieku.


Idziemy na kompromisy których sami jako państwo nie rozumiemy zamaist zachować naszą kulturę i ekonomiczną przewagę w oparciu o dobra o których mamy pojęcie i zasób.

Elektryki w Polsce gdzie nawet kurwa nie ma pół ustawy i stworzonej infrastruktury pod to ,żeby temat okiełznać.

Ja pierdole.

Szczerze...............rozmawiam już w wieloma ludźmi żeby zakłada utylizacyjny na samochów eletryczne otworzyć, Ja na to pieniędzy nie mam. Rozmowy trwają z Wydziałem Ochrony Środowiska. Infrastrukturę i grunt mam ale nie stać mnie na zainwestowanie w zaplecze. To są dziesiątki milionów złotych. Nawet przybiliśmy piątkę z obecnym ministrem środowiska. Serio w zeszłym tygodniu:) MOgę to udowodnić:)
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16180
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Motoryzacja ogółem

28-04-2023, 11:55

tomaszm pisze:
28-04-2023, 11:04
Tak wracając do tematu w życiu bym tesli nie wziął np jak chłopakami z forume jeżdzimi na koncerty. Ostatnio jechaliśmy Audia a7 i mieliśmy zajebisty problem między Warszawą a Lublinem żeby zatankować.............bo nie było stacji benzynowej po drodze. Przez 150 km gdzie tu o Tesli mówimy. Wziąłem na próbę ale niespecjalnie jestem zadowolony z tego samochodu ,bo parę razy mnie mocno rozczarował.

Stawiam na audi a7 i bmw 7 w dislu,bo to są samochody którymi jeżdżę na codzień i dupy nie dają.W te eko-sreko nie wierzę. Niech ktoś dobrze policzy koszt utylizacji samochodów elektrycznych. To są potężne pieniądze i w ogóle nie ma na to jeszcze koncepcji.Na ślasku nie ma warszatu samochodowego - podkreślam nie ma który by się podjął naprawy Tesli. Ja wysłałem swój samochód do Wrocławia. Komplikacji milion po drodze. A jakby to była szkoda całkowita- to kto zajmie się utylizacją?

Znam paru kolesi co się tym zajmują u nas w kraju. Jeden przekręt większy od drugiego. My jesteśmy CAŁKOWICIE NIEPRZYGOTOWANI na wznoszącą falę samochodów elektrycznych.






.
Dobrze się tesle sprzedają. Trend jest zupełnie inny. Ceny pójdą jeszcze w górę i teraz jest dobry czas na kupowanie. Pogadaj ze sprzedawcami aut, czy nie kupią elektryka. A jak lawinowo przyrośnie to i się infrastruktura zrobi, bo z tego będzie kasa.

U ludzi którzy mają realne duże pieniądze widzę tendencje do wymiany, drugiego, trzeciego auta właśnie na elektryka. Zrobi się taki popyt na używki, bo rynek wtórny na razie znikomy, że sprzedadzą na pniu. Im bliżej będzie zbliżania się tych unijnych wytycznych, będzie coraz większe sranie i pogoń za elektrykami. Choć i tak uważam, że te przepisy zostaną terminowo przesunięte w czasie.

Drugie, trzecie, miejskie auto, na chwile obecną, dla ludzi realnie majętnych - dobra inwestycja.
ODPOWIEDZ