Zwierzęta masterfulowców

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zwierzęta masterfulowców

28-04-2023, 23:17

Hehe robię wsztysko na odwrót. Kot je wszystko łacznie z tym ,że poparzyła sobie dziubej jak gotowałem rosół bo musiała skosztować, mleka się domaga ciągle- nie dam , dramaturgia będzie tak długa miauczy aż jej dam. Jej ulubione miejsce to traras. Leży tam cały dzień pod warunkiem ,że jest pogoda, Jak pada i pogoda nie sprzyja nosa z domu nie wystawi.Zachowuje się jak nastolatka:)

Zdjęcie sprzed minuty, Jest bardszo absorbująca.

Obrazek
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 939
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Zwierzęta masterfulowców

29-04-2023, 00:00

backslifer pisze:Jeśli nie chcesz skrócić swojemu kotu życia o parę lat, to jest kilka podstawowych reguł:
1. nie dawaj mleka :D
2. nie dawaj ludzkiego jedzenia (ew. poczytaj co koty mogą jeść, jakaś oliwka od czasu do czasu nie zaszkodzi, ale np. przyprawy to duże nie) edit - jak na przykład solona jajecznica
3. jeśli da radę, to nie wypuszczaj na dwór, bo wychodzący tryb życia średnio skraca życie kota właśnie o te parę lat ;)
No, w życiu bym swojemu kotu mleka nie dał(które jest mega szkodliwe) , ani jakiegoś ludzkiego jedzenia. Mój najbardziej lubi jeść puchy select gold pure o smaku kangura... i nigdy się nie spierdział, ma w chuj energii ciągle chce się bawić, ma super sierść, zapierdala jak mały samochodzik. Bawiony wędkami jest kilka razy dziennie bo po prostu się tego domaga i miałczy pod szafa gdzie zabawki są składowane :D No ale ja jestem świadomym posiadaczem rasowego kota, który kilka tysięcy kosztował, a o hodowli kotów przeczytałem kilka książek i interesuję się tematem od wielu lat . ;) No ale jako pan taki kram, Tomasz pewnie swojemu kotu jeszce wódkę daje do picia, a potem się dziwi że ten cały dzień śpi i nie ma siły na nic

To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
backslifer
rozkręca się
Posty: 94
Rejestracja: 08-10-2018, 15:08

Re: Zwierzęta masterfulowców

29-04-2023, 04:42

tomaszm pisze:
28-04-2023, 23:17
Hehe robię wsztysko na odwrót. Kot je wszystko łacznie z tym ,że poparzyła sobie dziubej jak gotowałem rosół bo musiała skosztować, mleka się domaga ciągle- nie dam , dramaturgia będzie tak długa miauczy aż jej dam.
Czasem trzeba powiedzieć nie, z mojego doświadczenia wynika, że pistolet na wodę jest niesamowicie skutecznym urządzeniem behawioralnym. ;) Ale tak już poważnie, jak nie chcesz się rozstać ze swoją kotką po paru latach, to jakiś reżim musi być, bo koty niestety są dosyć głupie i chcą jeść wiele rzeczy, które im szkodzą, albo są dla nich po prostu trucizną.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zwierzęta masterfulowców

29-04-2023, 09:12

Racja. Od dziś robię jej diedę i mleko tylko raz dziennie.Choćby się miała zamiauczeń nie ugnę się.
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 939
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Zwierzęta masterfulowców

29-04-2023, 10:01

Proszę przestać znęcania się nad tym biednym kotem.

Na szybko:do skutków ubocznych spożywania mleka krowiego przez kota zaliczyć można:

wzdęcia,
biegunki,
wymioty,
bóle brzucha,
odwodnienie organizmu,
otyłość,
miażdżycę,
kamicę nerkową,
alergię pokarmową,
niewydolność nerek.
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zwierzęta masterfulowców

29-04-2023, 10:04

Jak jej kupiłem takie specjalne mleko dla kotów to nawet nie chciała spojrzeć. Ciągle sie dopominała o takie przetworzone. Od dzisiaj jej nie daje. Ona jest mega rozbestwiona ale faktycznie muszę coś z tym zrobić.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10443
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Zwierzęta masterfulowców

29-04-2023, 10:36

backslifer pisze:
29-04-2023, 04:42
Czasem trzeba powiedzieć nie, z mojego doświadczenia wynika, że pistolet na wodę jest niesamowicie skutecznym urządzeniem behawioralnym. ;) Ale tak już poważnie, jak nie chcesz się rozstać ze swoją kotką po paru latach, to jakiś reżim musi być, bo koty niestety są dosyć głupie i chcą jeść wiele rzeczy, które im szkodzą, albo są dla nich po prostu trucizną.
Spryskiwacz albo kapeć... U nas już rozumieją że jak ściągam kapcia to nie żartuję, ostatecznie rzucam ale tak oczywiście żeby nie trafić :lol: ale to już naprawdę muszą przeginać pałę np. z wyciem o otwarcie okna jak jest piździawica na zewnątrz. Co do jedzenia byle czego, to nasz trzynoga Buba raz zeżarła kulkę keramzytu i nitkę, nie wiem czy o tym wcześniej nie pisałem, skończyło się na operacji bo nitka całkiem zatkała jelita tak że nawet woda nie przechodziła.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Ołówkiiiii
w mackach Zła
Posty: 732
Rejestracja: 17-12-2012, 18:32

Re: Zwierzęta masterfulowców

29-04-2023, 11:33

tomaszm pisze:
28-04-2023, 23:17
Zdjęcie sprzed minuty
Obrazek
Zdjęcie mówi, że sprzed sześciu tygodni :lol:
The fate of all mankind I see Is in the hands of fools.
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10286
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Zwierzęta masterfulowców

29-04-2023, 11:34

O tej nici to chyba faktycznie pisałeś.
U mnie na bazie dwa bieguny - syberyjka żre tylko koci fastfood i patrzy jak na dzikusa na MCO, który najchętniej pasłby się tylko na wołowinie, podrobach, barfie i raw food. Mleka czy kotleta żadne nie tknie.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zwierzęta masterfulowców

29-04-2023, 11:43

Moja więź między kotełem jest tak silna ,że praktycznie mnie nie spuszcza z zasięgu wzroku:) Tak se np śpimy

Obrazek
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10286
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Zwierzęta masterfulowców

29-04-2023, 11:45

To akurat jest tyleż ujmujące, co popularne. ;)
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zwierzęta masterfulowców

29-04-2023, 11:55

HA! Nie mogę opuścić na spokojnie placu bo koteł chce ze mną do roboty jechać. Wbija mi się do samochodu i muszę ja przeganiac. To co zostaje przed wyjazdem do pracy.

Obrazek
Sturm
postuje jak opętany!
Posty: 543
Rejestracja: 04-01-2010, 18:10

Re: Zwierzęta masterfulowców

29-04-2023, 12:01

Jedna z moich Przedwiecznych ma takie fazy, że przez parę tygodni czy nawet kładzie się na mnie za każdym razem, kiedy walnę się do łóżka, nieważne w jakiej pozycji, zawsze jakoś się wpasuje. W tym roku olewała temat całą zimę, ponownie ją naszło jakoś w marcu i trwa do dzisiaj. Druga w ogóle nie ma takiej skłonności, przez prawie 11 lat dosłownie parę razy zwinęła się pod pachą.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zwierzęta masterfulowców

29-04-2023, 12:12

To podobnie jak z moją:) Podziwam ją ,że się jej chce w nocy kiedy człowiek się przewraca z boku na bok, ona się wciśnie i leży między nami. Zawsze jakąś miejscowe znajdzie.

A tulenie nie ma końca. 2 godziny potrafi siedzieć mi na kolanach i domagać się pieszczot. Masakra.

Obrazek

Saczerze to bardzo ją kocham. Jak mam zdupiony humor, kicia przylatuje, wbija mi się na kolana, da mi dziubka. Cały dzień tak z nią potrafię lezeć w łózku:) NIe ma wspanialszego uczucia jak wracam z pracy= wołam kicia i w moim kierunku jak torpeda leci ten biało szary puszek.
Sturm
postuje jak opętany!
Posty: 543
Rejestracja: 04-01-2010, 18:10

Re: Zwierzęta masterfulowców

29-04-2023, 15:34

Przeczytawszy „Jadę po kota na nornice” byłem jakoś dziwnie przekonany, że nornicom będziesz sprawy w sądzie wytaczał, a kitku owinie sobie wszystko wokół pazura :)
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zwierzęta masterfulowców

29-04-2023, 18:21

Jep:) Początkowo myśłałem ,że kicia rozwiąże mi problem nornic na podwórku i będzie to rasowy morderca w futerku. Wyszło wysztko zupełnie inaczej.:)
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zwierzęta masterfulowców

21-05-2023, 09:18

Mom drugiego kota przybłede. Czorny jest już oficjelem u mnie na podwórku.

Obrazek

Wczoraj z rana odpchliłem, pousuwałem kleszcze- okey moja luba to zrobiła, moja kotka uznaje go za najlepszego kumpla i sama go przyprowadziła. Serce mi złamał ,bo to wspaniały, dobrze poukładany kot............więc serducho podpowiadało muszę przygarnąć.

Niesamowita jest w ogóle sprawa, że koty w swojej enklawie tak dbają o współtowarzyszy. Gdzie ludzie a gdzie zwierzęta. One mają empati w chuj więcej od nas.

Obrazek


Jest i jaszczur. Kicia ma tą psychozę ,że przynosi mi jaszczruki , pobawi się i wec- nie zagryza po prostu ruszająca się zabawka:D


Obrazek
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zwierzęta masterfulowców

25-05-2023, 13:41

Kicia to jest kicia. Opierdalała mnie chyba z 10 minut ,że mnie na noc nie było. Teraz leżymy i będzie maraton z Trylogią Lucia Fucliego. Jak takie stworzenie można nie kochać...........

Obrazek

Koty są wspaniałe:)
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Zwierzęta masterfulowców

25-05-2023, 21:08

Chciałem zaznaczyć ,że nikogo bardziej nie kocham od tego małego puszka.Nigdy nie przypusczałem ,że w kocie się można zakochać. Kocham to stworzonko. Poszedłem podlać kwiaty i tak mi towarzyszy:)

Obrazek

Więź między człowiekiem a zwięrzęciem potrafi być bardzo silna. U mnie w robocie się wszyscy smieją ,że jak jestem wkurwiony to ten puszek potrafi mnie uspokoić z miejsca.

A popisówe robi zawsze:)

Obrazek

Z sąsiadem paliłem fajkę i sąsiad się śmiał- kurwa Tomek w zyciu nie widziałem tak gadatliwego kota.....po właścicelu- zajebiście się dogadujemy:D
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Zwierzęta masterfulowców

25-05-2023, 22:48

Piękna przyjaźń!
W sumie mamy bardzo podobnie z naszym jednookim bandytą.
Też gadułą. Normalnie konwersacje prowadzi. Odpowiada. Intonuje (jakby się irytował, albo potwierdzał, albo się cieszył...).
Musisz sam do niego dużo gadać :D
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
ODPOWIEDZ