Adrian vs Drone

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: Adrian vs Drone

11-07-2013, 10:21

Riven pisze:O kurwa...
Nie no. Spoko :)))
no to wbijaj do grupy - zaproszenie masz
zeszta jak akzdy aktywny uczestnik forum, Maria czy Drone tez moga wejsc i nie ma z tym zadnych problemów... aha - Lykantrop, na Ciebie tez czekamy - przynajmniej juz nie beda sie podszywac niecne gałgany ;)
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4458
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Adrian vs Drone

11-07-2013, 10:21

Triceratops pisze:o czym wy mowicie, to znaczy ze na faceboku tez jest forum masterful?
nie do końca. teraz na masterfulu jest facebook, a właściwie pod.
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Adrian vs Drone

11-07-2013, 10:27

matrix normalnie.a moze masachist.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Adrian vs Drone

11-07-2013, 10:27

Adrian696 pisze:
Riven pisze:O kurwa...
Nie no. Spoko :)))
no to wbijaj do grupy - zaproszenie masz
zeszta jak akzdy aktywny uczestnik forum, Maria czy Drone tez moga wejsc i nie ma z tym zadnych problemów... aha - Lykantrop, na Ciebie tez czekamy - przynajmniej juz nie beda sie podszywac niecne gałgany ;)
Ale ja nie chce. Dowiedziałem się tylko od jednego użytkownika, który jest bardzo spokojna osoba i praktycznie nigdy nie wchodził w e - konflikty, że został usunięty. Tyle wiem, i mnie to zdziwiło. Jak widzisz jest to ciekawostka ale za wiele to mi nie zmienia w egzystencji ;) spokojnie, wyluzuj trochę! :)

P. S. Zresztą mój komentarz odnosił się Twojego tłumaczenia dlaczego tak lubisz wchodzić na poziom prywatny na forum publicznym. Spiesze z wyjaśnieniem - czytaj proszę posty z większą uwaga, napisałem, że chodzi mi o nazwy obrane przez użytkowników. W Twoim wypadku Adrian to cześć nazwy Adrian696, tak jak Trotzky to cześć jego właściwego nicka. To, że zestaw znaków pokrywa się z Twoim imieniem, to nie zmienia faktu, że na forum jest to Twój nick :) teraz jasne?
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Adrian vs Drone

11-07-2013, 10:28

Clochard pisze:
Triceratops pisze:o czym wy mowicie, to znaczy ze na faceboku tez jest forum masterful?
jaka sprytna strategia... ;-)
jaka strategia?
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: Adrian vs Drone

11-07-2013, 10:34

Riven pisze: Dowiedziałem się tylko od jednego użytkownika, który jest bardzo spokojna osoba i praktycznie nigdy nie wchodził w e - konflikty, że został usunięty. Tyle wiem, i mnie to zdziwiło.
ejjj - co innego napisałes...
Riven pisze:natomiast jeśli kasujecie tam użytkowników z powodu twojej kłótni z Maria to gratuluję poczucia humoru i dystansu o którym zdaje się pisałeś na początku tego wątku :DDD
byc moze jest tak spokojny, ze sie nigdy nie odezwał
Riven pisze:Zresztą mój komentarz odnosił się Twojego tłumaczenia dlaczego tak lubisz wchodzić na poziom prywatny na forum publicznym.
o ile mnie pamiec nie myli to ani Drone, ani Maria nie mieli problemu w zaangazowaniu mojego syna do swoich wojenek, no jak widac to bron obosieczna ;) ale konczymy bajere - nie ma sensu rozwijac zamknietych tematów


zapraszam do grupy - wiesz ze było miło
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Adrian vs Drone

11-07-2013, 10:37

Jak widzisz, nie jestem Drone ani Maria, i nigdy też nie pisałem nic o Twoim synu. Wiem, że lubisz kategoryzowac ludzi na podstawie postów w internecie i tworzyć jakieś dziwne wspólne mianowaniki czy też grupy, ale posadzanie mnie, że np posiadam kilkanaście tysięcy płyt , w tym nieodfoliowane incantation, to już przesada.
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: Adrian vs Drone

11-07-2013, 10:39

Riven pisze:Jak widzisz, nie jestem Drone ani Maria, i nigdy też nie pisałem nic o Twoim synu. Wiem, że lubisz kategoryzowac ludzi na podstawie postów w internecie i tworzyć jakieś dziwne wspólne mianowaniki czy też grupy, ale posadzanie mnie, że np posiadam kilkanaście tysięcy płyt , w tym nieodfoliowane incantation, to już przesada.
ale ja Ciebie nie posadzam o 100 płyt a gdzie kilkakanscie tysiecy ;) wyluzuj Riven, w Szkocji na pewno tez swieci słonce... miłego dnia zycze
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Adrian vs Drone

11-07-2013, 10:41

Dziękuję i wzajemnie! Słońce akurat nie świeci. Ale gwoli ścisłości, wszystkie moje 10 płyt, w tym nowe incantation, są odfoliowane. Pisze, bo to ważny temat który wraca tutaj od miesięcy i nie chce być o takie zbrodnie posadzany. Pozdro!
this is a land of wolves now
Maria Konopnicka

Re:

12-07-2013, 01:12

twoja_stara_trotzky pisze:i tak od słowa do słowa poszli się ruchać :D
Nie przesadzaj - obciąganko to jeszcze nie ruchanie :) Ruchanko to dla Ciebie zostawiam jak Cię wreszcie gdzieś spotkam :)

Skaut pisze:
Riven pisze:slyszalem, ze jakis srogi rozpierdol na grupie fejsbukowej masterfula, ze jakies czystki odchodza, prawda to?
pewnie czarnych wyrzucają
hehehehe! Zarżałem aż grafik z góry zapytał co się stało ...
Riven pisze:wszystkie moje 10 płyt, w tym nowe incantation, są odfoliowane. !
Jesteś pozerem! :)
ODPOWIEDZ