Adrian vs Drone

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Adrian vs Drone

27-10-2011, 19:11

w wakacje pewnie pracowali, teraz pobraly urlopy i inne jedzenia i pierdola ramole na forumach roznych :((
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: Adrian vs Drone

09-07-2013, 18:43

Przypadeq?
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

09-07-2013, 19:39

wydało się! Adrian, Drone i Maria to ta sama osoba.
Coś tam było! Człowiek!
Maria Konopnicka

Re: Adrian vs Drone

09-07-2013, 19:41

Widzisz jak to się na forum zmienia. Parę lat temu z Adrianem wzięliście mnie na buty, szydząc, wyśmiewając i nie szczędząc gorzkich epitetów. Później słowem "bachor" wbiłeś dwa nagie miecze w popękaną od słońca, nieurodzajną ziemię Inowrocławia i twój druh i brat stał Ci się wrogiem zajadłym, gotowym nawet wymierzyć liścia gdybyście spotkali się poza forum.

Los chciał jednak inaczej - zamiast z nim spotkałeś się ze mną i okazało się, że pod maską "głupka z Piaseczna" skrywa się lice niewinne, wdzięczne i jeśli nawet nie wzbudzające sympatii, to choć do zniesienia.
Zgiełk bitewny jeszcze niesiony jest przez pobliskie skalne zbocza, a kurz jeszcze nie opadł po Waszych forumowych wojenkach, a tymczasem znów rozgorzała, druga już - nazwijmy ją "wojna bachorowa".
Ty z Adrianem na mnie, Adrian przeciwko Tobie ale w zgodzie ze mną, Adrian przeciwko mnie w niezgodzie z Tobą.

Powiedzcie - czy tu nie pisze się scenariusz fascynującej telenoweli? Co będzie dalej? Czy będą walczyć nasze dzieci? Czy córka Adriana pokocha mojego syna łącząc zwaśnione rody? Czy syn Adriana pokocha Twojego syna i adoptuję nieślubne dziecko nieślubnego dziecka mojego dziecka?
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: Adrian vs Drone

09-07-2013, 19:44

Proponuję wycieczkę do Inowrocławia.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Maria Konopnicka

Re: Adrian vs Drone

09-07-2013, 19:46

Nie chcę dostać z liścia, nie jadę... Chociaż będąc "zerem" mógłbym dostać jakąś zniżkę na pociąg :)
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3012
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Adrian vs Drone

09-07-2013, 19:46

Maria Konopnicka pisze:[...] i okazało się, że pod maską "głupka z Piaseczna" skrywa się lice niewinne, wdzięczne i jeśli nawet nie wzbudzające sympatii, to choć do zniesienia.
To fakt ;)
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: Adrian vs Drone

09-07-2013, 19:47

Maria Konopnicka pisze:Nie chcę dostać z liścia, nie jadę... Chociaż będąc "zerem" mógłbym dostać jakąś zniżkę na pociąg :)
Skąd pomysł, że w Inowrocławiu jeżdżą pociągi? :)
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: Adrian vs Drone

09-07-2013, 19:51

Maria Konopnicka pisze:Widzisz jak to się na forum zmienia. Parę lat temu z Adrianem wzięliście mnie na buty, szydząc, wyśmiewając i nie szczędząc gorzkich epitetów. Później słowem "bachor" wbiłeś dwa nagie miecze w popękaną od słońca, nieurodzajną ziemię Inowrocławia i twój druh i brat stał Ci się wrogiem zajadłym, gotowym nawet wymierzyć liścia gdybyście spotkali się poza forum.

Los chciał jednak inaczej - zamiast z nim spotkałeś się ze mną i okazało się, że pod maską "głupka z Piaseczna" skrywa się lice niewinne, wdzięczne i jeśli nawet nie wzbudzające sympatii, to choć do zniesienia.
Zgiełk bitewny jeszcze niesiony jest przez pobliskie skalne zbocza, a kurz jeszcze nie opadł po Waszych forumowych wojenkach, a tymczasem znów rozgorzała, druga już - nazwijmy ją "wojna bachorowa".
Ty z Adrianem na mnie, Adrian przeciwko Tobie ale w zgodzie ze mną, Adrian przeciwko mnie w niezgodzie z Tobą.

Powiedzcie - czy tu nie pisze się scenariusz fascynującej telenoweli? Co będzie dalej? Czy będą walczyć nasze dzieci? Czy córka Adriana pokocha mojego syna łącząc zwaśnione rody? Czy syn Adriana pokocha Twojego syna i adoptuję nieślubne dziecko nieślubnego dziecka mojego dziecka?
To wszystko prawda. A pamiętasz, jak napisałeś, że Skaut jest piątym kołem u wozu, a ja jestem szóstym? Zabawnie to brzmi, jak sobie przypomnę spotkanie w Krakowie. Człowiek nie jest ani jednowymiarowy, ani nie jest taki, jakim się kreuje w internecie - tylko Adi jakoś tego pojąć do dziś nie może. Nawet chyba uważa, że naprawdę mam jakąś listę wrogów, na którą go wciągnąłem :)
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

09-07-2013, 19:56

Drone pisze: To wszystko prawda. A pamiętasz, jak napisałeś, że Skaut jest piątym kołem u wozu, a ja jestem szóstym? Zabawnie to brzmi, jak sobie przypomnę spotkanie w Krakowie. Człowiek nie jest ani jednowymiarowy, ani nie jest taki, jakim się kreuje w internecie - tylko Adi jakoś tego pojąć do dziś nie może. Nawet chyba uważa, że naprawdę mam jakąś listę wrogów, na którą go wciągnąłem :)
jak to nie jest? Jak zobaczyłem Marię po raz pierwszy, to od razu wiedziałem, że nick nie jest przypadkowy. Uderzające podobieństwo, korzenie i nazwisko na pewno ma po pisarce. Nawet ścięte włosy mnie nie zmyliły.
Coś tam było! Człowiek!
Maria Konopnicka

Re:

09-07-2013, 21:33

Skaut pisze: jak to nie jest? Jak zobaczyłem Marię po raz pierwszy, to od razu wiedziałem, że nick nie jest przypadkowy. Uderzające podobieństwo, korzenie i nazwisko na pewno ma po pisarce. Nawet ścięte włosy mnie nie zmyliły.
I podobnie jak moja imienniczka wolę kobiety niż chłopców :)
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re:

09-07-2013, 22:20

Skaut pisze:
Drone pisze: To wszystko prawda. A pamiętasz, jak napisałeś, że Skaut jest piątym kołem u wozu, a ja jestem szóstym? Zabawnie to brzmi, jak sobie przypomnę spotkanie w Krakowie. Człowiek nie jest ani jednowymiarowy, ani nie jest taki, jakim się kreuje w internecie - tylko Adi jakoś tego pojąć do dziś nie może. Nawet chyba uważa, że naprawdę mam jakąś listę wrogów, na którą go wciągnąłem :)
jak to nie jest? Jak zobaczyłem Marię po raz pierwszy, to od razu wiedziałem, że nick nie jest przypadkowy. Uderzające podobieństwo, korzenie i nazwisko na pewno ma po pisarce. Nawet ścięte włosy mnie nie zmyliły.
Mnie te wlosy zmylily, na poczatku oslupialem, ze Vince Clarke wpadl na koncert ale nie tracac rezonu przywitalem go "Hi Vince"
woodpecker from space
Maria Konopnicka

Re: Adrian vs Drone

10-07-2013, 01:18

Nie martw się - ja byłem w równie ciężkim szoku na Twój widok :) Zresztą sądząc po forumowych kreacjach słusznie zauważyłeś, że ja powinienem wyglądać jak Ty, a Ty jak ja :)))
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: Adrian vs Drone

10-07-2013, 21:26

i tak od słowa do słowa poszli się ruchać :D
535

Re: Adrian vs Drone

10-07-2013, 21:30

Potem się dziwią, że w rogu nalane, a drzwi do kibla nie idzie sforsować.
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3012
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Adrian vs Drone

10-07-2013, 21:34

:D
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Adrian vs Drone

10-07-2013, 21:45

To co się ostatnio tutaj wyrabia jest niepojęte, aż się chce wchodzić na Masterfula i chłonąć wespół z bdb kolegami tą radosną atmosferę!!!:-)
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3012
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: Adrian vs Drone

10-07-2013, 22:29

"tę", ale chuj z tym :)))
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Adrian vs Drone

11-07-2013, 02:58

slyszalem, ze jakis srogi rozpierdol na grupie fejsbukowej masterfula, ze jakies czystki odchodza, prawda to?
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

11-07-2013, 07:40

Riven pisze:slyszalem, ze jakis srogi rozpierdol na grupie fejsbukowej masterfula, ze jakies czystki odchodza, prawda to?
pewnie czarnych wyrzucają
Coś tam było! Człowiek!
ODPOWIEDZ