Kłopoty ze zdrowiem

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4459
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 10:06

kał mam krwawy co najwyżej po buraczkach :)
stolec oddaję również w stałej postaci.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 10:30

Analripper pisze:Generalnie dietę mam zdrową, bo żona dietetyk, ale czasem tłustego lubię podjeść.
Oj, nie ujmujac niczego zonie, to przed dietetykami racz nas chronic panie. Czasem to mozesz sobie wlasnie zbyt chudo podjesc ale bez tluszczu to czlowiek umiera. Jezeli sie unika tluszczu jak to jest dzisiaj w modzie i zgodnie z dietetycznymi trendami to zolc ktora produkuje woreczek i watroba nie ma nic do roboty, bo przeciez ona jest do emuglowania tluszczow, tworza sie zastoje zolci, potem kamienie. Nadmierne obiciazenie typowymi kwasnymi produktami - maka, cukier, potem szczawiany etc i kamyczki gotowe. Bez tluszczu uposledzone wchlaniania A,D,E,K, witamina D ma olbrzymi wplyw z kolei na przyswajanie wapnia, zatem osteoporoza , krzywica i inne dziadostwa typu zwyrodnienia. Trzeba opuscic matrix jak najszybciej. Zredukuj wegle, watroba nie boli ale otluszczenie watroby to nadmiar wegli w diecie.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 10:32

Mariusz Wędliniarz pisze:Ech kurwa.. aby jeżdże po lekarzach ostatnio i nie wiedzą co mi jest. Mało wchodzę ostatnio na forum i piszę bo podupadłem na zdrowiu. Mam taki problem że od miesiąca wysadziło mi ogromnie brzuch i na boki i do przodu. Ale nie to że zrobiłem się gruby z jedzenia na przykład. Tylko tak samo z siebie kurwa. Pamiętam ten dzień, że jadłem to co zwykle, mizerie z kiełbasą i na wieczór już tego dostałem. I to takie gule mam na brzuchu jak by mi ktoś tam takich pojedyńczych ogromnych kartofli powkładał. Babka mi robiła różne napary, z pokrzywy, z owsa, z miodu i spirytusu, masowała mi ten brzuch i nic. Lekarze tez nic konkretnego nie powiedzieli. Jeden mi powiedział, żebym jadł tylko gotowane i białe mięso. No to zjadłem na drugi dzień dwa kilo słoniny, to tak mnie wybuliło, że póżniej karetka po mnie przyjeżdżała na sygnale. Ech.... co to za życie.. Mieliście coś podobnego?
Musisz pic smole z tybetu mariusz. A babka niech napluje w garsc, rozetrze pajeczyne z chlebem i polepi ci w kazda dziure.
woodpecker from space
535

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 10:37

Triceratops pisze:
Analripper pisze:Generalnie dietę mam zdrową, bo żona dietetyk, ale czasem tłustego lubię podjeść.
Oj, nie ujmujac niczego zonie, to przed dietetykami racz nas chronic panie.
Zrobiłeś Pan pierwszy krok do rozbicia wzorowego małżeństwa. Wszak Szef nadmienił, że wykonał wczoraj trzy kotlety z karkówki, bodaj trzy bronki i do tego kielicha. To wszystko niemal w środku tygodnia. Znaczy wzorowy związek, wspaniała Żona.
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 10:41

Rattlehead pisze:
nicram pisze:Nie jedz tłustych rzeczy, nie pij alkoholu...
No to jak żyć?
da sie, kwestia przyzwyczajenia.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
H-K44
weteran forumowych bitew
Posty: 1231
Rejestracja: 16-04-2009, 10:01
Lokalizacja: Left Hand Path

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 10:45

Mol pisze:
Rattlehead pisze:
nicram pisze:Nie jedz tłustych rzeczy, nie pij alkoholu...
No to jak żyć?
da sie, kwestia przyzwyczajenia.
W Kamerunie dają radę?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you... Stranger
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 10:51

pewnie, ale nie jaramy tu w ogole, w obawie przed gastrofaza ;)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
H-K44
weteran forumowych bitew
Posty: 1231
Rejestracja: 16-04-2009, 10:01
Lokalizacja: Left Hand Path

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 11:00

To jakie wy tam macie przyjemności? ;-)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you... Stranger
Awatar użytkownika
Pöstmörtem
postuje jak opętany!
Posty: 498
Rejestracja: 04-11-2011, 19:59

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 11:39

zrób badania na HIV, kiłę, rzeżączkę, gronkowca i chlamydię. może być tez tasiemiec, glisty, owsiki. uważaj na tanie budy z żarciem i kobiety lekkich obyczajów ;)
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6288
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 16:36

It's lupus.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 17:13

Proponuję 2 nowe działy: kącik porad prawnych i strefa rekonwalescenta. Niech Masterful nie będzie tylko źródłem informacji o muzyce, ale też niech każdy będzie mógł tutaj się poradzić na wypadek narastających animozji na linii z teściową, obecną małżonką albo uciążliwym sąsiadem, ergo: jak udupić skurwysyna i znaleźć nań paragraf. A także gdy ma nieżyt żołądka, zgagę czy migreny - zawsze będzie mógł tutaj liczyć na mniej lub bardziej trafną diagnozę forumowych lekarzy pierwszego kontaktu. Bardzo proszę o rozpatrzenie mojej prośby. Ze swojej strony oferuję full serwis w dziale z poradami prawnymi.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 17:37

^ Jestem za! Skoro powstał dział filmowy, to nie widzę przeciwwskazań, aby wyjść naprzeciw wszelkim potrzebom mieszkańców masterfulowego kącika...;-)
all the monsters will break your heart
535

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 18:00

Dodatkowo proponuję szeroko rozumiany dział majsterkowicza, coś w rodzaju : "W domu, ogrodzie i garażu". Wszak większość z Nas to chłopy , więc obsługa młotka, łomu, czy też siekiery nie powinna być kłopotem.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 18:12

W dodatku lwia część nas jest z pokolenia Adama Słodowego, więc tym bardziej z radością powitamy nowy dział dotyczący majsterkowania. Proponuję wdzięczną nazwę - prototyp "ZRÓB TO SAM".
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 19:06

hehe,wiec do mnie zglaszac sie z problemami z zebami
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 19:15

Ja mialem dosc ostre przeboje z zoladkiem. Odstawilem tluste zarcie, schudlem 25kg i od razu lepiej. Ok, czasami nie wytrzymam i wciagne cos nie zdrowego, tak dla rownowagi, ale glownie ryz, ryby, drob, nabial, warzywa i owoce + plus ciemne pieczywo. A alko jak alko, jakas przyjemnosc trzeba miec ;)
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
YNKE
w mackach Zła
Posty: 865
Rejestracja: 08-03-2009, 22:13
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 19:31

Lykantrop pisze:Proponuję 2 nowe działy: kącik porad prawnych i strefa rekonwalescenta. Niech Masterful nie będzie tylko źródłem informacji o muzyce, ale też niech każdy będzie mógł tutaj się poradzić na wypadek narastających animozji na linii z teściową, obecną małżonką albo uciążliwym sąsiadem, ergo: jak udupić skurwysyna i znaleźć nań paragraf. A także gdy ma nieżyt żołądka, zgagę czy migreny - zawsze będzie mógł tutaj liczyć na mniej lub bardziej trafną diagnozę forumowych lekarzy pierwszego kontaktu. Bardzo proszę o rozpatrzenie mojej prośby. Ze swojej strony oferuję full serwis w dziale z poradami prawnymi.
a ja proponuję nowy dział: Jak żyć? Grupa docelowa, to metalowcy od 35 lat wzwyż.
„Z delikatną ostrożnością pierdzę, żebym się nie zesrał”
535

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 19:34

^^^^Do dupy ten Twój kącik, bo ani Maria, ani Trotzki się nie łapią i z kim się pośmiejemy?
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Kłopoty ze zdrowiem

21-12-2011, 19:39

Znając życie będą tam tylko pisać nastoletni picerzy, którzy próbują wszystkim wmówić, że mają 30+ i wykształcenie wyższe. A właściwie to byłby monolog jednego...
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
ODPOWIEDZ