AUDYCJE RADIOWE

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3354
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: AUDYCJE RADIOWE

28-11-2012, 18:42

A była jeszcze taka zajebista audycja o 19 w Trójce, bodajże we wtorki. Znaczy się była codziennie, ale we wtorek był metal głównie. Niejaki Maciek Kieszkowski to prowadził i puszczał polskie kapele typu Lux Occulta, Christ Agony,. itd. Robił też wywiady z tymi ludźmi, tak więc można sobie było w środku tygodnia wieczorkiem w ogólnopolskim radiu posłuchać wywiadu np z Cezarem, Peterem... Te czasy juz nie wrócą :(
Awatar użytkownika
Hellpiss
zaczyna szaleć
Posty: 241
Rejestracja: 26-01-2009, 21:54

Re: AUDYCJE RADIOWE

28-11-2012, 19:04

Tak, to była bardzo sympatyczna audycja. Słuchałem jej namiętnie i regularnie.
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: AUDYCJE RADIOWE

28-11-2012, 19:18

metal hammer show na radiu lublin w tych porach leciał, wygrywało się bilety na koncerty :)
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Cthulhu

Re: AUDYCJE RADIOWE

26-01-2013, 00:46

ej kurwa, słucha kto teraz thrashing madness? przed chwilą leciały jakieś cycki z francji necrocośtam wydali debiut, ale nie dosłyszałem, ktoś ogarnął i może podrzucić mi tytuł zespołu albo kapeli? Dobre to było, takie w stylu Entombed
Awatar użytkownika
wlood
postuje jak opętany!
Posty: 358
Rejestracja: 20-06-2005, 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: AUDYCJE RADIOWE

26-01-2013, 20:55

poniedziałek, 20.00, Radio Grudziądz, Crypts of Doom, 2,5h zajebistej muzyki, kto jeszcze nie zna, niech pozna, archiwalne audycje dostępne na stronie Old Temple
Awatar użytkownika
black_lava
rasowy masterfulowicz
Posty: 2031
Rejestracja: 25-08-2005, 09:24
Lokalizacja: O.

Re: AUDYCJE RADIOWE

31-01-2013, 18:47

czwartek radio uwm fm olsztyn 22:00 zakład patologii dźwieku
"And the scars I will see
Like the face of the moon
Cast no blessings at me
Necro as fuck! "
Awatar użytkownika
olo1972
postuje jak opętany!
Posty: 609
Rejestracja: 31-01-2009, 13:50
Lokalizacja: Lublin

Re: AUDYCJE RADIOWE

31-01-2013, 22:40

black_lava pisze:czwartek radio uwm fm olsztyn 22:00 zakład patologii dźwieku
Własnie słucham.Mieszanka stylów dziś konkretna:)
Awatar użytkownika
SOWIX666
postuje jak opętany!
Posty: 581
Rejestracja: 28-12-2010, 23:54
Lokalizacja: Broch

Re: AUDYCJE RADIOWE

31-01-2013, 22:46

black_lava pisze:czwartek radio uwm fm olsztyn 22:00 zakład patologii dźwieku
NECRO prowadzi tą audycję?
Awatar użytkownika
black_lava
rasowy masterfulowicz
Posty: 2031
Rejestracja: 25-08-2005, 09:24
Lokalizacja: O.

Re: AUDYCJE RADIOWE

02-02-2013, 08:07

nie, niejaki kazimierz walkwasa
"And the scars I will see
Like the face of the moon
Cast no blessings at me
Necro as fuck! "
Awatar użytkownika
Czesław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2446
Rejestracja: 08-02-2007, 19:42

Re: AUDYCJE RADIOWE

29-01-2014, 20:23

Wojciech Mann w audycji "Tonacja Trójkowa" trzyma fason. Tydzień temu puścił "Troops of Doom" (chyba w wersji z re-edycji Schizofrenii), dzisiaj puścił "Niewinność" Kata. Podkreślę: audycja w godzinach 15-16 :)
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6280
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: AUDYCJE RADIOWE

29-01-2014, 21:16

Czesław pisze:Wojciech Mann w audycji "Tonacja Trójkowa" trzyma fason. Tydzień temu puścił "Troops of Doom" (chyba w wersji z re-edycji Schizofrenii), dzisiaj puścił "Niewinność" Kata. Podkreślę: audycja w godzinach 15-16 :)
Grubas celowo to robi żeby tylko wkurwić tę raszplę - Annę Gacek ;DDD.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Czesław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2446
Rejestracja: 08-02-2007, 19:42

Re: AUDYCJE RADIOWE

29-01-2014, 21:22

Myślę że nie tylko Anną Gacek tym wkurzył (kimkolwiek ona jest), nie zmienia to faktu że nawet Wojciech doskonale wie że stara Sepultura jednym kawałkiem kasuje te wszystkie chaosy, rootsy i murzyny.
535

Re: AUDYCJE RADIOWE

29-01-2014, 21:40

Czesław pisze:...nie zmienia to faktu że nawet Wojciech doskonale wie że stara Sepultura jednym kawałkiem kasuje te wszystkie chaosy, rootsy i murzyny.
To nie jest zaskoczenie. Facet jest tradycjonalistą. Zresztą kto poważny uważa, że jest inaczej?
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: AUDYCJE RADIOWE

30-01-2014, 00:01

Tomek przesłuchał więcej metalowych płyt w życiu niż nie jeden bywalec tego forum, a jego gust był zawsze godny podziwu, bo wynajdywał naprawdę ciekawe perły. Zapomniałem już gdzie promował te "niesponsorowane" płyty, ale bodajże był to Brum na przestrzeni lat 96-98. Dzięki niemu poznałem, tudzież przekonałem się do takiego Carbonized, Terrorizer, Gorefest czy Voivod.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
535

Re: AUDYCJE RADIOWE

30-01-2014, 00:57

Lykantrop pisze:Tomek ....
Nie mylmy Wojciecha z jakimś zwichrowanym frycem.
Awatar użytkownika
Czesław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2446
Rejestracja: 08-02-2007, 19:42

Re: AUDYCJE RADIOWE

30-01-2014, 19:35

Dziwna sprawa, ostatnio też mi się zdarzyło na Wojciecha powiedzieć Tomasz...
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2713
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

Re: AUDYCJE RADIOWE

31-01-2014, 01:20

Od wielu lat zupełnie nie słucham radia i audycji metalowych. Gdy nie było internetu, to dźwięki prezentowane w takich audycjach były bezcenne. Najlepsze wpomnienia mam chyba ze słuchania Ryłkołaka, cóż to był za rytuał wyczekiwania audycji i później namiętnego słuchania (+nagrywania) i wydzwaniania po fanty. Kiedyś się nawet nieźle zdziwiłem, gdy Ryłkołak w środku dnia zadzwonił do mnie i poprosił o pomoc w namierzeniu kontaktów do lokalnych nadawców. Dobra też była audycja Przemka Popiołka w Radio Lublin. Również sporo nagród zgarnąłem. Ostatnio kumpel puszczał mi z kasety nagranie audycji i moją odpowiedź na pytanie zagadkę "kto to gra". Konkurs dotyczył jedynki Behemoth, którą to akurat dostałem z Pagan kilka dni wcześniej, więc mogłem się wykazać. Była też fajna audycja w radio z Chełma, ale nie pamiętam nazwy. Później na studiach słuchałem Bartka Donarskiego i jego audycji w poznańskim Radio Afera. Jednym z największych moich odryć jakie tam usłyszałem była płyta Lykathea Aflame, która jest dla mnie w ścisłej czołówce do dnia dzisiejszego.
Teraz już nie czuję potrzeby słuchania audycji metalowych w radio, a wręcz szkoda mi czasu, bo wolę słuchać płyty, które dzielnie dostarcza mi listonosz.
Kidyś radio było cennym źródłem poznawania nowości, ale dziś w dobie internetu dawno straciło już tę misję.
535

Re: AUDYCJE RADIOWE

31-01-2014, 07:34

knaar pisze:Od wielu lat zupełnie nie słucham radia i audycji metalowych. Gdy nie było internetu, to dźwięki prezentowane w takich audycjach były bezcenne. Najlepsze wpomnienia mam chyba ze słuchania Ryłkołaka, cóż to był za rytuał wyczekiwania audycji i później namiętnego słuchania (+nagrywania) i wydzwaniania po fanty.
Podejrzewam, że niejednokrotnie "spotkaliśmy się na łączach", bo trochę towaru wpadło w moje tłuste łapska. Pamiętam rozmowę z Tomaszem, po pierwszym zawieszeniu audycji w RMF-ie, gdy mówił, że "nie interesuje go zwykłe puszczanie muzyki", a taką propozycję otrzymał od ówczesnego dyrektora programowego, po "fali protestów". Potem sraczki, uzasadnionej zresztą, bo ta pisowska banda robiła co chciała, dostał niejaki Figurski, po interwencji tej starej raszpli od "coś tam coś tam". Ostatecznie wszystko poszło się jebać. Idealny przykład "wolności słowa i mediów" o który prezio i jego podnóżki tak ostro walczą.

Przyznać się bez bicia. Ilu z Was posiada ten czteropłytowy ekskluzywny boks, tylko dla wybrańców? Wpisywać numery i miasta. Przydałoby się to "ożywić", bo niektóre akcje z tej audycji, są ponadczasowe i można ich słuchać nawet teraz. Niczym "Powtórki z rozrywki".
Awatar użytkownika
Rattlehead
zahartowany metalizator
Posty: 4041
Rejestracja: 16-02-2006, 19:38

Re: AUDYCJE RADIOWE

31-01-2014, 09:17

Mam jeszcze gdzieś w piwnicy taśmy z nagranymi audycjami, np. Kat i wszyscy zajebani w studio, gdzie Romek sam chyba nie wiedział co pierdoli. Kto z Was nie dostał przynajmniej raz skarpety dołączonej do płyty, czy kasety od Ryłka, przegrał życie.
support music, not rumors
Awatar użytkownika
Aron
postuje jak opętany!
Posty: 490
Rejestracja: 19-01-2006, 19:00
Lokalizacja: ראדומסק

Re: AUDYCJE RADIOWE

31-01-2014, 09:17

Jedna z pierwszych metalowych audycji jakie słuchałem nadawana była w środy w Radiu Katowice. Przełom lat 90/91, nie pamiętam nazwy ale na bank coś z MH, bo częstym gościem za mikrofonem był śp. Dziuba. Audycja składała się z dwóch części, w pierwszej po godz. 16.00 były newsy, zapowiedzi koncertów, stare i nowe kawałki (pamiętam że właśnie tam po raz pierwszy usłyszałem Cannibal Corpse i Nocturnus). Druga zaczynała się po 20.00 i z reguły leciała cała płyta jakiegoś zespołu (pamiętam że któregoś dnia była "Schizophrenia", innego jakiś Exodus i chyba Danzig).
Pierwsze płyty Kreatora to wg mnie straszny łomot, w pamięci pozostała mi tylko "The Flag Of Hate" , natomiast Hordes Of Chaos, zawiera więcej melodyki i ogólnie nawet całkiem mi się podoba.

z forum fanów Metalliki
ODPOWIEDZ