Okultyzm

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Okultyzm

04-05-2012, 16:55

Czy ktoś z was praktykuje ścieżkę lewej ręki , ma portret Wujka Ala na ścianie , składa ofiary , modli się do głowy kozła upijając się przy tym tanim winem ?
Awatar użytkownika
Wódz 10
rasowy masterfulowicz
Posty: 2028
Rejestracja: 15-12-2006, 20:44

Re: Okultyzm

04-05-2012, 17:11

Długopis się kiedyś bardzo tematem interesował, ale wcięło temat...
I dream of colour music,
And the intricacies of the machines that make it possible
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Okultyzm

04-05-2012, 17:14

Nie
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
HobGoblin
zaczyna szaleć
Posty: 233
Rejestracja: 13-11-2011, 17:56
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Re: Okultyzm

04-05-2012, 17:58

Kto to jest ten Wój Al ? Al Gore? Al Bundy? Czasem jak mnie najdzie, to praktuję ścieżkę prawej ręki, ale jak tak, to nie. Poza tym z tymi okultytsami to jest sprawa dość zabawna. Wierzy taki w demony, a mnoży tych bytów ponad przeciętność tyle, że nawet hierarchia anielska Akwinaty wymięka i sam Ockham zdążyłby swoją brzytwę stępić, nim by je wszystkie utłukł, ale kiedy przychodzi z takim pogadać o chrześcijaństwie, to okazuje się, że pierdolony racjonalista jak mantrę powtarza stare brednie socjalistów. Sama rama. I jeszcze jedną mam asocjację związaną z tematem "okultyzm". Dawno, dawno temu u mnie we wsi grało Infernal War oraz Anima Damnata. I jakoś tak się złożyło, że pamiętam z tego koncertu dwie rzeczy. Pierwsza - gadałem o zylakach z jakąś zajebistą laską w szpilkach, chyba nawet jej swoje pokazałem ( żylaki, nie szpilki oczywiście). Druga - po koncercie dokańczałem piwo, a byłem już tak zjebany, że nie mogłem i wlewałem je w siebie na siłę, dlatego trwało to bardzo długo. Siedziałem wtedy przy stole z Warcrimerem zdaje się, który zacięcie rozprawiał na temat okultyzmu z jakimś łysym cherlakiem. Cherlak z przejęciem opowiadał mu o tym, jak to kontaktował się z Eryczkiem z Watain w sprawie wstąpienia do jakiejś okultystycznej organizacji, ale ten "strzegł swoich tajemnic". I to tyle, co mam do powiedzenia na temat okultyzmu.
Ceterum censeo Mosquam delendam esse.
Awatar użytkownika
KelThuz
postuje jak opętany!
Posty: 490
Rejestracja: 15-04-2004, 15:57
Lokalizacja: Ziemia Żelaza
Kontakt:

Re: Okultyzm

04-05-2012, 18:01

vicek pisze:Czy ktoś z was praktykuje ścieżkę lewej ręki , ma portret Wujka Ala na ścianie , składa ofiary , modli się do głowy kozła upijając się przy tym tanim winem ?
masz źle podpisany okultyzm. okultyzm praktyczny oznacza otwieranie tuneli kliffotycznych przez penetrację odbytów małych chłopców i stymulację bodajże 5-tego czakramu w lędźwiach - KUNDALINI ARISE! wszystkie zakony były powoływane w tych celach, od czasów babilońskich przez masonerię po Skull & Bones i Ordynacką.
tam nic nie ma, są tylko halucynacje z niedożywienia i śmierć cieplna
Awatar użytkownika
morbid
rasowy masterfulowicz
Posty: 2415
Rejestracja: 21-08-2009, 00:07
Lokalizacja: R-G-Z

Re: Okultyzm

04-05-2012, 18:15

za młody jeszcze jestem aby wgryźć się w tak poważny temat..mam tylko 34 lata....
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Okultyzm

04-05-2012, 18:17

Ciężko jest się wgryźć w taki temat jak sie nie ma wodogłowia i stwierdzonej niepoełnosprawności umysłowej, więc good for you.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Okultyzm

04-05-2012, 18:42


Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Okultyzm

04-05-2012, 21:52

Obrazekmoim ulubieńcem jest sai baba
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: Okultyzm

04-05-2012, 22:38

Na pewno złą drogą jest ścieżka lewej wódy.
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: Okultyzm

04-05-2012, 22:42

Lewe łoko mi szwankuje, trza iść do okultysty.
Obrazek
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: Okultyzm

04-05-2012, 22:43

Wczoraj jeszcze z Rivenem doszliśmy do wniosku, że lewą ręką chujowo się heiluje ;)
Give birth to something dead
Give birth to something old
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Okultyzm

04-05-2012, 22:47

HobGoblin pisze:Kto to jest ten Wój Al ? Al Gore? Al Bundy? Czasem jak mnie najdzie, to praktuję ścieżkę prawej ręki, ale jak tak, to nie. Poza tym z tymi okultytsami to jest sprawa dość zabawna. Wierzy taki w demony, a mnoży tych bytów ponad przeciętność tyle, że nawet hierarchia anielska Akwinaty wymięka i sam Ockham zdążyłby swoją brzytwę stępić, nim by je wszystkie utłukł, ale kiedy przychodzi z takim pogadać o chrześcijaństwie, to okazuje się, że pierdolony racjonalista jak mantrę powtarza stare brednie socjalistów. Sama rama. I jeszcze jedną mam asocjację związaną z tematem "okultyzm". Dawno, dawno temu u mnie we wsi grało Infernal War oraz Anima Damnata. I jakoś tak się złożyło, że pamiętam z tego koncertu dwie rzeczy. Pierwsza - gadałem o zylakach z jakąś zajebistą laską w szpilkach, chyba nawet jej swoje pokazałem ( żylaki, nie szpilki oczywiście). Druga - po koncercie dokańczałem piwo, a byłem już tak zjebany, że nie mogłem i wlewałem je w siebie na siłę, dlatego trwało to bardzo długo. Siedziałem wtedy przy stole z Warcrimerem zdaje się, który zacięcie rozprawiał na temat okultyzmu z jakimś łysym cherlakiem. Cherlak z przejęciem opowiadał mu o tym, jak to kontaktował się z Eryczkiem z Watain w sprawie wstąpienia do jakiejś okultystycznej organizacji, ale ten "strzegł swoich tajemnic". I to tyle, co mam do powiedzenia na temat okultyzmu.
zajebista laska w szpilkach na koncercie metalistów nawijajaca o zylakach? wtf? :D
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Karkasonne

Re: Okultyzm

04-05-2012, 22:56

KelThuz pisze: masz źle podpisany okultyzm. okultyzm praktyczny oznacza otwieranie tuneli kliffotycznych przez penetrację odbytów małych chłopców i stymulację bodajże 5-tego czakramu w lędźwiach - KUNDALINI ARISE! wszystkie zakony były powoływane w tych celach, od czasów babilońskich przez masonerię po Skull & Bones i Ordynacką.
Rany, temu to księża naotwierali tuneli kliffotycznych za młodu stymulując piąty czakram.
Awatar użytkownika
KelThuz
postuje jak opętany!
Posty: 490
Rejestracja: 15-04-2004, 15:57
Lokalizacja: Ziemia Żelaza
Kontakt:

Re: Okultyzm

04-05-2012, 23:21

Karkasonne pisze: Rany, temu to księża naotwierali tuneli kliffotycznych za młodu stymulując piąty czakram.
pics or it didn't happen, faggot!
tam nic nie ma, są tylko halucynacje z niedożywienia i śmierć cieplna
Karkasonne

Re: Okultyzm

04-05-2012, 23:28

Mam wrzucić Twoje zdjęcia gdy jesteś penetrowany przez księży? o_O
Awatar użytkownika
KelThuz
postuje jak opętany!
Posty: 490
Rejestracja: 15-04-2004, 15:57
Lokalizacja: Ziemia Żelaza
Kontakt:

Re: Okultyzm

04-05-2012, 23:47

Karkasonne pisze:Mam wrzucić Twoje zdjęcia gdy jesteś penetrowany przez księży? o_O
owszem
tam nic nie ma, są tylko halucynacje z niedożywienia i śmierć cieplna
Awatar użytkownika
HobGoblin
zaczyna szaleć
Posty: 233
Rejestracja: 13-11-2011, 17:56
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Re: Okultyzm

05-05-2012, 02:39

[quote="[V]"zajebista laska w szpilkach na koncercie metalistów nawijajaca o zylakach? wtf? :D[/quote]

Oj zapadł mi ten koncert w pamięć, zapadł. Teraz przypomniałem sobie, że był tam jeszcze taki gościu, który większość czasu przesiedział na krześle wysuniętym prawie na pół parkietu przed sceną. Miał zaczesane do tyłu, długie, czarne włosy, a tak mu się lśniły, że wyglądały jakby je sobie smalcem dla połysku nasmarował. Sprawiał wrażenie kogoś, kto koncert metalowy pomylił z filharmonią. Siedział i wsłuchiwał się w kawałki "Agonizing Journey...", jakby to były mazurki Chopina w interpretacji Michelangelego. Może to był okultysta? Natomiast, co do samej dziewczyny, to nie jestem pewien, czy to nie była dupa któregoś z muzyków. A może była zwykłą ropą, a ja najebany po prostu ją sobie upiększyłem.
Ostatnio zmieniony 05-05-2012, 02:43 przez HobGoblin, łącznie zmieniany 1 raz.
Ceterum censeo Mosquam delendam esse.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Okultyzm

05-05-2012, 02:41

Morph pisze:Wczoraj jeszcze z Rivenem doszliśmy do wniosku, że lewą ręką chujowo się heiluje ;)
najwazniejsze, zeby to mialo miejsce w lewackim klubie:D
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1950
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: Okultyzm

05-05-2012, 06:23

Tu nie ma co się nabijać. Okultyzm to nie przelewki.
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
ODPOWIEDZ