Okultyzm

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
nightspiryt

Re: Okultyzm

30-05-2012, 16:57

tylko trzeba uważać bo niektóre takie talizmany po nabraniu mocy mogą zwrócić się przeciw magowi
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: Okultyzm

31-05-2012, 20:51

To się, panowie, nazywa prawdziwy spirytyzm. Spiritus movens albo i sanctus.
Awatar użytkownika
Herezjarcha
w mackach Zła
Posty: 700
Rejestracja: 28-06-2009, 23:46
Lokalizacja: skądinąd

Re: Okultyzm

31-05-2012, 21:27

Okultyzm... spirytyzm... nekromancja... goecja. Sranie w banie. Podręcznik do fizyki do 1 klasy L.O. - to jest dopiero wiedza tajemna.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15195
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Okultyzm

31-05-2012, 22:34

Matematyka, poziom zaawansowany...to jest prawdziwy tajemny język demonów.
Awatar użytkownika
megawat
weteran forumowych bitew
Posty: 1354
Rejestracja: 24-08-2010, 12:12
Lokalizacja: mathplanet

Re: Okultyzm

05-06-2012, 14:26

535 pisze:O tak. Zdarza mi się "śpiewać", a także "tańczyć". Mam tylko jeden poważny problem. Gdzie chować taką masę talizmanów?
Obrazek
TALIZMANIA!!!
"Funkcjonariusze po wstępnych oględzinach poćwiartowanych i nagich zwłok stwierdzili, że morderca musiał być szczególnym zboczeńcem".
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: Okultyzm

05-06-2012, 18:15

W czasie Euro wzrośnie popularność tanich talizmanów z Tesco, czy Biedry. Magick of Tescko, ugh!
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15195
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Okultyzm

05-06-2012, 23:02

Byle tylko kadra nie zechciała zabrać ze sobą do hotelu kilka talizmanów na dzień przed meczem. A kibice to wiadomo, nabędą sporo co by chroniły je przed zgubą w strtefie kibica.
Awatar użytkownika
beastov23
weteran forumowych bitew
Posty: 1303
Rejestracja: 16-08-2008, 14:17

Re: Okultyzm

05-06-2012, 23:03

A czemu? przecież i tak nie wyjdą z grupy :D
maximum walrus yields maximum walrus

:3
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: Okultyzm

05-06-2012, 23:18

Powinniśmy zaśpiewać na melodię "Guantanamery":
Trenerze Smuda
I tak ci gówno się uda
Trenerze Smuuuuuda
I tak ci gówno się uuuuuda!
Awatar użytkownika
HobGoblin
zaczyna szaleć
Posty: 233
Rejestracja: 13-11-2011, 17:56
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Re: Okultyzm

06-06-2012, 13:29

Ja tak się śmieałem z tego okultyzmu na początku tematu, ale przypomniała mi się pewna historia. Robiłem kiedyś flaszkę ze znajomymi w parku wieczorem i podłączył się kumpel kumpla - szatanista. Miał na szyji... zawieszony na zwykłym sznurku pentagram zrobiony z drewnianej deseczki owiniętej folią, do której porpzyczepiane były jakieś tam inne pierdoły. Bardzo to wszystko komicznie wyglądało i gośc nas bardzo rozbawił, tym bardziej, że zaczął pierdolic smuty w stylu, że on się nie może usmiechać, bo słucha Immortal, a kiedy puszcza Aśkę Burzum, to na parkingu zamiast samochodów widzi żubry. Wódka się skończyła, ruszyliśmy w stronę miasta, czułem się dobrze, wszystko fajowo, aż ten dziwny człowiek stwierdził, że potrafi przekazywać negatywną energię, co może zademonstrować na ochotniku, na którego się zgłosiłem. Zrobił jakieś czary - mary, które wyglądało jak seans u Kaszpirowskiego, czy elektryzowanie wody przez telewizor tego naszego maga, co to kiedyś w telewizji miał swój program, poczułem najpierw ciepło w całym organizmie, a potem cholerne zmęczenie, ból głowy i brzucha. Trudno to opisać, ale cały wieczór czułem się świetnie, natomiast po tym, co on zrobił, miałem wrażenie, jakby mnie ktoś skopał. Próbuję to sobie racjonalnie tłumaczyć, ale nie mam pewności, czy ten chłopak ( chciałęm mu za to wpierdolić przy najbliższym spotkaniu, niestety, a może stety, los zdarzył, że więcej go na oczy nie widziałem ) rzeczywiście nie przekazał mi jakiejś złej energii.
Ceterum censeo Mosquam delendam esse.
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Okultyzm

06-06-2012, 14:03

może byłeś tak zaabsorbowany wchłanianiem tej negatywnej energii, że nie zauważyłeś jak jakiś żubr cię stratował.
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
megawat
weteran forumowych bitew
Posty: 1354
Rejestracja: 24-08-2010, 12:12
Lokalizacja: mathplanet

Re: Okultyzm

06-06-2012, 14:26

Strułeś się, młodzieńcze. ;)
"Funkcjonariusze po wstępnych oględzinach poćwiartowanych i nagich zwłok stwierdzili, że morderca musiał być szczególnym zboczeńcem".
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15195
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Okultyzm

06-06-2012, 14:37

Siła sugestii plus jedna seta za dużo;)
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9370
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Okultyzm

06-06-2012, 17:22

Bardzo lubię pana Piotra Listkiewicza z Australii, który na youtube wykłada podstawowe założenia gnozy mistycznej, atakując przy tym PiS. Bardzo podobał mi się filmik, gdzie PLzA tłumaczył przyczyny katostrofy smoleńskiej w kontekście uwarunkowań karmicznych. Tutaj o reinkarnacji w chrześcijaństwie:



(cały kanał na yt nazywa się studiozaprog)
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Czesław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2446
Rejestracja: 08-02-2007, 19:42

Re: Okultyzm

06-06-2012, 20:16

HobGoblin pisze:Ja tak się śmieałem z tego okultyzmu na początku tematu, ale przypomniała mi się pewna historia. Robiłem kiedyś flaszkę ze znajomymi w parku wieczorem i podłączył się kumpel kumpla - szatanista. Miał na szyji... zawieszony na zwykłym sznurku pentagram zrobiony z drewnianej deseczki owiniętej folią, do której porpzyczepiane były jakieś tam inne pierdoły. Bardzo to wszystko komicznie wyglądało i gośc nas bardzo rozbawił, tym bardziej, że zaczął pierdolic smuty w stylu, że on się nie może usmiechać, bo słucha Immortal, a kiedy puszcza Aśkę Burzum, to na parkingu zamiast samochodów widzi żubry. Wódka się skończyła, ruszyliśmy w stronę miasta, czułem się dobrze, wszystko fajowo, aż ten dziwny człowiek stwierdził, że potrafi przekazywać negatywną energię, co może zademonstrować na ochotniku, na którego się zgłosiłem. Zrobił jakieś czary - mary, które wyglądało jak seans u Kaszpirowskiego, czy elektryzowanie wody przez telewizor tego naszego maga, co to kiedyś w telewizji miał swój program, poczułem najpierw ciepło w całym organizmie, a potem cholerne zmęczenie, ból głowy i brzucha. Trudno to opisać, ale cały wieczór czułem się świetnie, natomiast po tym, co on zrobił, miałem wrażenie, jakby mnie ktoś skopał. Próbuję to sobie racjonalnie tłumaczyć, ale nie mam pewności, czy ten chłopak ( chciałęm mu za to wpierdolić przy najbliższym spotkaniu, niestety, a może stety, los zdarzył, że więcej go na oczy nie widziałem ) rzeczywiście nie przekazał mi jakiejś złej energii.
Jak ktoś zamula podczas picia wódki, pierdoli smuty i do tego wygląda jak jakiś kloszard, to nie ma chuja, musi przekazywać na około negatywną energię.
Awatar użytkownika
Random Apex
weteran forumowych bitew
Posty: 1090
Rejestracja: 20-05-2012, 11:37

Re: Okultyzm

06-06-2012, 22:43

HobGoblin pisze:Ja tak się śmieałem z tego okultyzmu na początku tematu, ale przypomniała mi się pewna historia. Robiłem kiedyś flaszkę ze znajomymi w parku wieczorem i podłączył się kumpel kumpla - szatanista. Miał na szyji... zawieszony na zwykłym sznurku pentagram zrobiony z drewnianej deseczki owiniętej folią, do której porpzyczepiane były jakieś tam inne pierdoły. Bardzo to wszystko komicznie wyglądało i gośc nas bardzo rozbawił, tym bardziej, że zaczął pierdolic smuty w stylu, że on się nie może usmiechać, bo słucha Immortal, a kiedy puszcza Aśkę Burzum, to na parkingu zamiast samochodów widzi żubry. Wódka się skończyła, ruszyliśmy w stronę miasta, czułem się dobrze, wszystko fajowo, aż ten dziwny człowiek stwierdził, że potrafi przekazywać negatywną energię, co może zademonstrować na ochotniku, na którego się zgłosiłem. Zrobił jakieś czary - mary, które wyglądało jak seans u Kaszpirowskiego, czy elektryzowanie wody przez telewizor tego naszego maga, co to kiedyś w telewizji miał swój program, poczułem najpierw ciepło w całym organizmie, a potem cholerne zmęczenie, ból głowy i brzucha. Trudno to opisać, ale cały wieczór czułem się świetnie, natomiast po tym, co on zrobił, miałem wrażenie, jakby mnie ktoś skopał. Próbuję to sobie racjonalnie tłumaczyć, ale nie mam pewności, czy ten chłopak ( chciałęm mu za to wpierdolić przy najbliższym spotkaniu, niestety, a może stety, los zdarzył, że więcej go na oczy nie widziałem ) rzeczywiście nie przekazał mi jakiejś złej energii.
Czy Ty w to naprawdę wierzysz, czy jesteś zwyczajnym w świecie trollem, który prowokuje? :-)
You've got nothing to lose but your lives.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9238
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Okultyzm

07-06-2012, 06:47

Odpowiedź znajdziesz na 33 stronie tematu o herezjach:)
Awatar użytkownika
kosmokrator
zaczyna szaleć
Posty: 151
Rejestracja: 15-07-2012, 11:33
Lokalizacja: miasto sexu i biznesu

Re: Okultyzm

31-08-2012, 17:33

Noszę w portfelu Aurum(mający zapewnić mi szczęście w finansach),które dostałem za granicą od szamana.
Niestety,jedyną funkcję którą spełnia,jest to,że ludzie których spotykam permanentnie gubią pieniądze.
Hejka,nie lubię Cie.Pa:D
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9370
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Okultyzm

01-09-2012, 13:49

Czasem oglądam pasma Kosmica TV i Ezo TV, wychodzi że najlepszym fachurą jest wróżbita Maciej, dzwońcie za 3,92 zł od połączenia:

Obrazek
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Random Apex
weteran forumowych bitew
Posty: 1090
Rejestracja: 20-05-2012, 11:37

Re: Okultyzm

04-09-2012, 08:11

Z wróżbitów to oglądam tylko tego: i cały czas okropnie się śmieję :)
You've got nothing to lose but your lives.
ODPOWIEDZ