Z kim piłem wódkę na Metal Fest?

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Maria Konopnicka

Z kim piłem wódkę na Metal Fest?

19-07-2013, 13:52

Zaraz minie trzy lata jak poznałem na Brutalu takiego fajnego, starego metalowca (starszego ode mnie), później widzieliśmy się jeszcze na kilku koncertach - nie jestem pewien, chyba na Melevolent Creation w Bielsku-Białej, na pewno ma Mgle w Krakowie (czy tam też nie piliśmy wódki?)... Ostatnio piliśmy wódkę w knajpie w czasie Metal Festu. Do tej pory byłem pewien, że gość pisze tu jako Silent_Sea, ale okazało się, że jednak nie...
Bardzo proszę wyżej wspomnianego jegomościa o ujawnienie się - albo w tym temacie albo przez PW :))) Pozdrowienia :)
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: Z kim piłem wódkę na Metal Fest?

19-07-2013, 13:57

Maria, spoko - moja stara mówi, że jestem fajny, a i na wódkę zawsze możemy się ustawić ;)
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Z kim piłem wódkę na Metal Fest?

19-07-2013, 13:58

To Castor. Za tę informację stawiasz mi też wódkę przy najbliższej okazji.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Z kim piłem wódkę na Metal Fest?

19-07-2013, 14:00

Kolejny trollotemat. Wdusze chyba ignora. A wczesniej forum bylo zajebiste i inspirujące, nawiasem mówiąc. :(
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: Z kim piłem wódkę na Metal Fest?

19-07-2013, 14:02

tak, wduś.

zaraz zaraz, Wduś, to ten czlowiek z Furii?
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Z kim piłem wódkę na Metal Fest?

19-07-2013, 14:03

ten sam, to z nim maria pil wodke
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Z kim piłem wódkę na Metal Fest?

19-07-2013, 14:04

Triceratops pisze:Kolejny trollotemat. Wdusze chyba ignora. A wczesniej forum bylo zajebiste i inspirujące, nawiasem mówiąc. :(
Dokładnie. Kulturalne rozmowy, wymiany poglądów, koegzystowanie w pokojowej atmosferze, uprzejmości na każdym kroku. To se nevrati. A teraz nie wiem co za licho wstąpiło w co poniektórych. Nie można jak dawniej, kiedy np. Drone z Adrianem wymieniali się spostrzeżeniami dotyczącymi wychowywania dzieci? Albo jak stary łechtał swoją próżność zbierając komplementy a propos swojej małżonki od Bełka i cumchrista? Piękne czasy!
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Maria Konopnicka

Re: Z kim piłem wódkę na Metal Fest?

19-07-2013, 14:05

Triceratops pisze:Kolejny trollotemat. Wdusze chyba ignora. A wczesniej forum bylo zajebiste i inspirujące, nawiasem mówiąc. :(
Żaden troll temat - po prostu staram się pielęgnować cenne znajomości :)
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Z kim piłem wódkę na Metal Fest?

19-07-2013, 14:07

Lykantrop pisze:
Triceratops pisze:Kolejny trollotemat. Wdusze chyba ignora. A wczesniej forum bylo zajebiste i inspirujące, nawiasem mówiąc. :(
Dokładnie. Kulturalne rozmowy, wymiany poglądów, koegzystowanie w pokojowej atmosferze, uprzejmości na każdym kroku. To se nevrati. A teraz nie wiem co za licho wstąpiło w co poniektórych. Nie można jak dawniej, kiedy np. Drone z Adrianem wymieniali się spostrzeżeniami dotyczącymi wychowywania dzieci? Albo jak stary łechtał swoją próżność zbierając komplementy a propos swojej małżonki od Bełka i cumchrista? Piękne czasy!
Wlasnie tak bylo. A teraz maria pozuje na kogos kto chce poznac kogos innego z kim ponoc pil wodke, podczas gdy częściej bywa po prostu złośliwym szkodnikiem. Tyle w tym temacie.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

19-07-2013, 15:52

Triceratops pisze:
Lykantrop pisze:
Triceratops pisze:Kolejny trollotemat. Wdusze chyba ignora. A wczesniej forum bylo zajebiste i inspirujące, nawiasem mówiąc. :(
Dokładnie. Kulturalne rozmowy, wymiany poglądów, koegzystowanie w pokojowej atmosferze, uprzejmości na każdym kroku. To se nevrati. A teraz nie wiem co za licho wstąpiło w co poniektórych. Nie można jak dawniej, kiedy np. Drone z Adrianem wymieniali się spostrzeżeniami dotyczącymi wychowywania dzieci? Albo jak stary łechtał swoją próżność zbierając komplementy a propos swojej małżonki od Bełka i cumchrista? Piękne czasy!
Wlasnie tak bylo. A teraz maria pozuje na kogos kto chce poznac kogos innego z kim ponoc pil wodke, podczas gdy częściej bywa po prostu złośliwym szkodnikiem. Tyle w tym temacie.
myślę, że po takiej dawce trollingu Marianowi zostaje tylko usunięcie konta.
Coś tam było! Człowiek!
Maria Konopnicka

Re: Z kim piłem wódkę na Metal Fest?

19-07-2013, 15:57

Tak daleko chyba się nie posunę, ale dziś wieczorem rozważę samookaleczenie ;)

Triceratops pisze: Wlasnie tak bylo. A teraz maria pozuje na kogos kto chce poznac kogos innego z kim ponoc pil wodke, podczas gdy częściej bywa po prostu złośliwym szkodnikiem. Tyle w tym temacie.
I tak mnie wszyscy lubią i chętnie czytają , a Tobą gardzą i zastanawiają się po co fan Duran Duran trolluje na forum metalowym :)
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Z kim piłem wódkę na Metal Fest?

19-07-2013, 15:59

:(
woodpecker from space
Maria Konopnicka

Re: Z kim piłem wódkę na Metal Fest?

19-07-2013, 18:47

No nie martw się - ja Cię lubię :)) Także poza forum :)
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4458
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Z kim piłem wódkę na Metal Fest?

19-07-2013, 18:58

ze mną piłeś ostatnio we Wrocławiu na Kannibalach. Był tez Maniuś. I bdb Kolega :)
na metalfest nie byłeś, nie piłeś, śniło Ci się.
Buk Cie skarał. I tak Cię zostawi.
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Maria Konopnicka

Re: Z kim piłem wódkę na Metal Fest?

19-07-2013, 19:12

Analripper pisze:ze mną piłeś ostatnio we Wrocławiu na Kannibalach. Był tez Maniuś. I bdb Kolega :)
O tak, to był doskonały koncert i świetny wyjazd :) Kurde, już ponad rok minął...
Analripper pisze: na metalfest nie byłeś, nie piłeś, śniło Ci się.
Buk Cie skarał. I tak Cię zostawi.
Nawet tak nie żartuj :)
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Z kim piłem wódkę na Metal Fest?

20-07-2013, 10:46

jak stary jest ten kolo? co najmniej 50? długie, siwe włosy? bo właśnie kogoś takiego poznałem na wspomnianym koncercie w Bielsku. bardzo sympatyczny koleś i chyba mam nawet do niego nr tel. ale musiałbym sprawdzić...
Maria Konopnicka

Re: Z kim piłem wódkę na Metal Fest?

21-07-2013, 01:53

Siwych nie miał - długie, trochę przerzedzone. Grubo po czterdziestce, ale raczej nie 50... trudno powiedzieć.
535

Re: Z kim piłem wódkę na Metal Fest?

21-07-2013, 02:13

Maria Konopnicka pisze:Siwych nie miał - długie, trochę przerzedzone. Grubo po czterdziestce, ale raczej nie 50... trudno powiedzieć.

Trzeba było "przerąbać i policzyć słoje", może choć odcinek z poczty, trafiłby w Twoje ręce. Opis pasuje tylko do jednego osobnika, choć pesel się nie zgadza.
Obrazek
ODPOWIEDZ