Przy muzyce o sporcie v.2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14144
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 15:58

Pacjent pisze:
09-09-2021, 15:23
Kilgore pisze:
09-09-2021, 15:22
Czy ktoś z obytych i światłych urzyszkodników może mnie oświecić po co kopaczom staniki pod koszulkami? Vide Szymański? Powaznie się pytam.
I po co zdejmować koszulkę po strzelonej bramce?
bo zbierają zółte kartki ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 16:24

Kilgore pisze:
09-09-2021, 15:22
Czy ktoś z obytych i światłych urzyszkodników może mnie oświecić po co kopaczom staniki pod koszulkami? Vide Szymański? Powaznie się pytam.
Żeby cycki się nie obijaly
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Antton213
weteran forumowych bitew
Posty: 1349
Rejestracja: 26-07-2019, 08:54

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 16:28

Kilgore pisze:
09-09-2021, 15:36
Kilgore pisze:
09-09-2021, 15:22
Czy ktoś z obytych i światłych urzyszkodników może mnie oświecić po co kopaczom staniki pod koszulkami? Vide Szymański? Powaznie się pytam.
Dobra już znalazłem, to trackery GPS.
jeżeli piłka też ma tracker to ta apka ma sens;)
Obrazek
no i git;) legion utrzymał prowdzenie
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 16:29

Ascetic pisze:
09-09-2021, 14:38
maciek z klanu pisze:
09-09-2021, 14:28
Pacjent jest uprzedzony do sars i lgbt i lewakow, ty do kościoła, prawakow I antyszczepow. Remis
Jakbyś dostrzegł moją aktywność w postaci, bycia reaktywnym, to byłoby miło. Jest pewna różnica pomiędzy koleżką, który wbija z przekazem, dzień po dniu, a koleżką który reaguje. Zresztą był tu moment, i pewnie jeszcze nie raz będzie, że będzie zalew konfiarskiego gówna. Wystarczy dać pole do popisu i się zaczyna.

Tym samym, poproszę o choć trochę sumienności i uczciwości w ocenie. Biorąc pod uwagę intencje. Poza tym na bank nie znasz moich poglądów i zakładasz, czy bazujesz na tym co napisane zostało. Nie mam pełnej akceptacji dla środowisk lgbt, powiem więcej, mam umiarkowaną. Prawactwo jako takie, mam zlew i zieeeeww, nudy w huj, ale jak już mówimy o skrajnych gównach, typu ruskie trolle z konfy to inna inszość. Kościółek, no nie jest specjalnie lubiany. Owszem. Tyle, że ja nie wbijam z przekazem dnia. Raeguję na takie kurwy, co robią z tego miejsca wiec polityczny. Takie jak pacjent.

ps. Kowid. Bym zapomniał. Jakby była rzetelna informacja od nich to pewnie i by się nawet z sensem pogadało. a tak, jak ktoś z uporem maniaka, wkleja fejkowe newsy, to jak można reagować? Przecież to zwykły brak szacunku do ludzi z tego miejsca. Nie tylko ja grzecznie prosiłem o zaprzestanie takich praktyk i znalezienie sobie innych miejsc do takich zabaw. Nigdy też nie pisałem, że nie mam obaw np. co do szczepień. Mam, miałem, i bedę miał, tyle, że ja myślę innymi kategoriami. Nie polityka, tylko np. dbanie o rodzinę. O pracę. Bilansik plusów i minusów. Choćby też o to kto z jakim info do mnie dociera. No szurski lol kontent mógłby dotzreć w dwóch sytuacjach, albo bym był funkcjonariszem konfy, albo debilem nie potrafiącym czytać i rozumieć co się czyta. O logice nie wspomnę. Konkludując, tu mam alergię. Poza tym te ludziki, szurki są li tylko dla mnie żałosne i śmieszne.
No ja rozumiem że nie jesteś też całkiem na lewo itd i że działasz w odwecie. Ale bardzo często prowokujesz, a jeszcze częściej się odpalasz. Szczególnie jak ktoś mówi zle o zjebanych lewicowych akcjach. Konfederacja cie boli strasznie, nie wiem czy nie najbardziej. Pacjent ma poglądy jakie ma, ale jakoś w ogólnym rozrachunku mimo że jest w mniejszość i często wg mnie gada głupoty to potrafi trzymać lejce na wodzy. Ty natomiast masz wg mnie ubaw z zaogniania konfliktów, ale dostrzegam w tym bol dupy. Zresztą gadaliśmy o ty.m i na gruncie PM jak i ogólnym. Ostatnio na całe szczęście jesteś w dość dobrym nastroju i czyta się ciebie fajnie. Wcześniej był moment że się nie dało.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

09-09-2021, 16:35

maciek z klanu pisze:
09-09-2021, 16:29
Ascetic pisze:
09-09-2021, 14:38
maciek z klanu pisze:
09-09-2021, 14:28
Pacjent jest uprzedzony do sars i lgbt i lewakow, ty do kościoła, prawakow I antyszczepow. Remis
Jakbyś dostrzegł moją aktywność w postaci, bycia reaktywnym, to byłoby miło. Jest pewna różnica pomiędzy koleżką, który wbija z przekazem, dzień po dniu, a koleżką który reaguje. Zresztą był tu moment, i pewnie jeszcze nie raz będzie, że będzie zalew konfiarskiego gówna. Wystarczy dać pole do popisu i się zaczyna.

Tym samym, poproszę o choć trochę sumienności i uczciwości w ocenie. Biorąc pod uwagę intencje. Poza tym na bank nie znasz moich poglądów i zakładasz, czy bazujesz na tym co napisane zostało. Nie mam pełnej akceptacji dla środowisk lgbt, powiem więcej, mam umiarkowaną. Prawactwo jako takie, mam zlew i zieeeeww, nudy w huj, ale jak już mówimy o skrajnych gównach, typu ruskie trolle z konfy to inna inszość. Kościółek, no nie jest specjalnie lubiany. Owszem. Tyle, że ja nie wbijam z przekazem dnia. Raeguję na takie kurwy, co robią z tego miejsca wiec polityczny. Takie jak pacjent.

ps. Kowid. Bym zapomniał. Jakby była rzetelna informacja od nich to pewnie i by się nawet z sensem pogadało. a tak, jak ktoś z uporem maniaka, wkleja fejkowe newsy, to jak można reagować? Przecież to zwykły brak szacunku do ludzi z tego miejsca. Nie tylko ja grzecznie prosiłem o zaprzestanie takich praktyk i znalezienie sobie innych miejsc do takich zabaw. Nigdy też nie pisałem, że nie mam obaw np. co do szczepień. Mam, miałem, i bedę miał, tyle, że ja myślę innymi kategoriami. Nie polityka, tylko np. dbanie o rodzinę. O pracę. Bilansik plusów i minusów. Choćby też o to kto z jakim info do mnie dociera. No szurski lol kontent mógłby dotzreć w dwóch sytuacjach, albo bym był funkcjonariszem konfy, albo debilem nie potrafiącym czytać i rozumieć co się czyta. O logice nie wspomnę. Konkludując, tu mam alergię. Poza tym te ludziki, szurki są li tylko dla mnie żałosne i śmieszne.
No ja rozumiem że nie jesteś też całkiem na lewo itd i że działasz w odwecie. Ale bardzo często prowokujesz, a jeszcze częściej się odpalasz. Szczególnie jak ktoś mówi zle o zjebanych lewicowych akcjach. Konfederacja cie boli strasznie, nie wiem czy nie najbardziej. Pacjent ma poglądy jakie ma, ale jakoś w ogólnym rozrachunku mimo że jest w mniejszość i często wg mnie gada głupoty to potrafi trzymać lejce na wodzy. Ty natomiast masz wg mnie ubaw z zaogniania konfliktów, ale dostrzegam w tym bol dupy. Zresztą gadaliśmy o ty.m i na gruncie PM jak i ogólnym. Ostatnio na całe szczęście jesteś w dość dobrym nastroju i czyta się ciebie fajnie. Wcześniej był moment że się nie dało.
Przecież jazda po bandzie to pewna formuła. Na grzecznie, czasem się zwyczajnie nie da. Tym bardziej, jak ktoś non stop, udaje, że nie rozumie, że to nie do niego, i że tego nie pisał. Co do odpalania, jedynym aspektem jest, jak są akcje o których tutaj jeszcze będzie pewnie. Choć ostatnio się o dziwo uspokoiło.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

11-09-2021, 16:58

Co górnik właśnie odpierdala to nie mam pytan
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

11-09-2021, 21:05

Szczęsny znów popis
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

11-09-2021, 21:08

No ten koleś jest do zaorania. Coś mu chyba ostatnio psychika szwankuje.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

11-09-2021, 21:12

Obstawiam, że do momentu, kiedy podwójny magister Robert L. , będzie, kręcił polską piłką nożną, nieszczęsny, będzie nas nękał, swoimi "umiejętnościami". Te funfelstwo niestety tak zadziała.
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

11-09-2021, 21:25

Peszki udało się pozbyć... Może Robercik pozwoli też odpalić Wojtusia.To nigdy nie był wybitny bramkarz, moim zdaniem najsłabszy w reprezentacji od niepamiętnych czasów. Takiemu Borucowi, który swoją drogą też miewał katastrofalne występy to może bigmaki nosić.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

11-09-2021, 21:31

Rumburak pisze:
11-09-2021, 21:25
Peszki udało się pozbyć... Może Robercik pozwoli też odpalić Wojtusia.To nigdy nie był wybitny bramkarz, moim zdaniem najsłabszy w reprezentacji od niepamiętnych czasów. Takiemu Borucowi, który swoją drogą też miewał katastrofalne występy to może bigmaki nosić.
Tak, jednakże w przypadku Szczęsnego im starszy tym gorszy. Za młodu miał kilka wybitnych występów w reprezentacji, ale z wiekiem było coraz gorzej. To co wyprawia w ostatnim miesiącu, wskazuje, że chłop powinien odpocząć na ławce rezerwowych.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

11-09-2021, 21:37

No z Juventusu też nie bez powodu go chcieli odpalić.Problemem nie do przeskoczenia był fakt, że nikt nie chciał leszcza z tak wysokim kontraktem. Wygląda jednak na to, że to jego ostatnie podrygi w Juve.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

11-09-2021, 21:40

Rumburak pisze:
11-09-2021, 21:25
Peszki udało się pozbyć... Może Robercik pozwoli też odpalić Wojtusia.To nigdy nie był wybitny bramkarz, moim zdaniem najsłabszy w reprezentacji od niepamiętnych czasów. Takiemu Borucowi, który swoją drogą też miewał katastrofalne występy to może bigmaki nosić.
Aktualnie najskuteczniejszy bramkarz w polskiej lidze. Mowa o Barubarze. Tak powiedzieli przed momentem w trwającym, właście meczu. Może Drągowski? W każdym bądź razie, nie Szczęsny. Przy słabej obronie, przynajmniej jakiś sensowny bramkarz, by się zdał.

ps. Teraz Boruc puścił śliczną piłę, pomiędzy nogami, na 1;0 dla Śląska.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14144
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

11-09-2021, 23:34

no bo to Nieszczesny jest, pisałem przecież :sarcasm1:


Ascetic pisze:
11-09-2021, 21:40
ps. Teraz Boruc puścił śliczną piłę, pomiędzy nogami, na 1;0 dla Śląska.
akurat głównym aktorem tego kabaretu był sędzia :facepalm:
ale z taką formą na puchary ? :lol: coś czuję ze znowu pójdzie para uszami Miodkowi :roll:

ale ja nie o tym 8)

Obrazek
4:1 z Newcastle i 2x Żelik :twisted: ale żeby nie było inni też grali ;)

derby Londynu dla Crystal Palace 3:0 z Tottenhamem :sarcasm1:
Tottenham (menago miesiąca) po 3 meczach z rzędu bez straty gola (3x 1:0) dostał wpierdol :sarcasm1:
Lester - City 0:1 :roll:
na dnie Arsenal - Norwich 1:0 :sarcasm1: no ktoś musiał :sarcasm1:
Fabian Vs. Bednarek na 0 tyle że ten drugi nie grał ;)
Chelsea - Aston Villa 3:0, 2x Lukaku 116 goli w lidze ;)

Lewy strzela (karny) dalej ;)

Barca - Sevilla przełożony :roll:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

12-09-2021, 17:13

Świetny wyścig na ME w kolarstwie. Co najważniejsze wygrał Włoch, koncertowo wydymał Belga. Poza tym świetnie się nazywa. Sonny Colbrelli, jak nowojorski gangster :D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

12-09-2021, 17:59

all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

12-09-2021, 18:14

Szczęsny też zaliczył w tej kolejce fantastyczną asystę :D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3507
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

12-09-2021, 20:50

Bardzo fajny wyścig w F1. Podwójne zwycięstwo McLarena. Verstappen i Hamilton out. Kubica 14 i wyprzedził w klasyfikacji Mazepina. Ricciardo jak zawsze po swoim zwycięstwie pił szampana z laczka.
Jebać piłkę klubową.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14144
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

13-09-2021, 01:10

Leeds - Liverpool 0:3 :roll: ale United liderem :twisted:

Real - Celta 5:2 :roll: a po pierwszej połowie było tak fajnie :roll:
dobrze lige zaczeła Valencia, w 4 meczach 10 oczek :mrgreen:

no Bereś fajna ta asysta, szkoda że Inter już nic nie strzelił i skończyło się 2:2 :roll:
Zlatan wraca, Zlatan trafia, 2:1 z Lazio ;)
Roma trafia w doliczonym i Mou zwariował ;)


dzik pisze:
12-09-2021, 20:50
Bardzo fajny wyścig w F1. Podwójne zwycięstwo McLarena. Verstappen i Hamilton out. Kubica 14.
Ferrari też nieźle ale na ostatniej prostej Sainz dał się wyprzedzić Perezowi :roll:
się Williamsom udało zapunktować przez wypadek i kare Ocona :sarcasm1:
Max w nastepnym wyścigu zostanie cofnięty o 3 oczka :roll:

PS. czyli co ? tutaj też się bawimy w twittery ? ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3507
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Przy muzyce o sporcie v.2

13-09-2021, 10:56

Co przez to rozumiesz?
dobry kościół to kościół spalony
ODPOWIEDZ