Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4599
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

23-08-2023, 07:25

A ojcem szao jest na stówę onaga
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4599
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

23-08-2023, 09:43

kurwa geronika na stówę potwierdzona
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9358
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

23-08-2023, 10:00

vicek pisze:
23-08-2023, 09:43
kurwa geronika na stówę potwierdzona
Za wcześnie ujwaniony boss, załóż się że to nie Kronika tylko jakaś iluzja i nadaje prawdziwy Shang Tsung z endingu Aftermath.

Nareszcie Invasions:

Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4599
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

23-08-2023, 11:09

Czyli coś jak cgalenge rower , trudno
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4599
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

23-08-2023, 11:10

Chalange tower
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9358
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

24-08-2023, 22:41

Dopiero teraz zauważyłem, że:
- Sindel ma dokładnie taką samą twarz jak Li-Mei - siostry?
- Madame Bo jak nauczyciel sztuk walk oznacza, że nie będzie tego flejtucha Bo Rai Cho, masa ok
- Kronika jako Bene Gesserit z Diuny była chujowa ale ten nowy dizajn pancernej zakonnicy jest w sumie ok, jak zrobią z niej normalnego wojownika to może być sensowny 24 slot
- Shao pod kątem stylu walki to po prostu Ares z Injustice
- Ten łysy kolo z prologu zarzucający oszustwo Shangowi to prawdopodobnie Baraka przed zachorowaniem na Tarkat
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Bolt
rasowy masterfulowicz
Posty: 2067
Rejestracja: 25-12-2010, 18:32

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

25-08-2023, 09:56

hcpig pisze:
24-08-2023, 22:41
Dopiero teraz zauważyłem, że:
- Sindel ma dokładnie taką samą twarz jak Li-Mei - siostry?
- Madame Bo jak nauczyciel sztuk walk oznacza, że nie będzie tego flejtucha Bo Rai Cho, masa ok
- Kronika jako Bene Gesserit z Diuny była chujowa ale ten nowy dizajn pancernej zakonnicy jest w sumie ok, jak zrobią z niej normalnego wojownika to może być sensowny 24 slot
- Shao pod kątem stylu walki to po prostu Ares z Injustice
- Ten łysy kolo z prologu zarzucający oszustwo Shangowi to prawdopodobnie Baraka przed zachorowaniem na Tarkat
1. Szkoda, że nie dali Jerroda jako grywalnej postaci, taka dygresja.
2. Bo Rai Cho liczę, że wróci w jakimś Kombat Packu.
3. Liczyłem do samego końca, że się nie pojawi, bo mogliby skończyć ten burdel z 40 anulującymi się liniami czasowymi, zwłaszcza, że ta część miała być miękkim rebootem, a wychodzi, że to jakieś "Mortal Kombat IF...".
5. Też miałem takie wrażenie. W sumie spoko pomysł z podmianą rasy na chorobę, sensowniej też pozwala poprowadzić wątek Mileeny.
6. W sumie nie wiem po chuj to śledzę, ale mam jakąś sympatię do tego uniwersum i kretyńskiego lore. Pewnie sobie kupię jak już powychodzą Kombat Packi, przejdę singla, pogram 20h w multi i znowu zapomnę i istnieniu Mortali do MK 13-2.
I was born in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9358
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

25-08-2023, 14:44

Bolt pisze:
25-08-2023, 09:56
ale mam jakąś sympatię do tego uniwersum i kretyńskiego lore.
W grach video ciężko o lepszy lore, wszystko to albo bieda albo klisza i wytarte do urzygania tropy.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Bolt
rasowy masterfulowicz
Posty: 2067
Rejestracja: 25-12-2010, 18:32

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

25-08-2023, 15:39

hcpig pisze:
25-08-2023, 14:44
Bolt pisze:
25-08-2023, 09:56
ale mam jakąś sympatię do tego uniwersum i kretyńskiego lore.
W grach video ciężko o lepszy lore, wszystko to albo bieda albo klisza i wytarte do urzygania tropy.
Większość gier jednocześnie nie dochodzi do punktu, gdzie potrzebne są dwa restarty, które w sumie dokładają tylko syfu. Gwoli ścisłości ja to lore lubię, ale dla mnie jest cholernie głupie i śledzę je bardziej na zasadzie "co jeszcze odwalą " :D Choć zombie Liu Kang był super.
I was born in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9358
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

25-08-2023, 18:49

Bolt pisze:
25-08-2023, 15:39
Większość gier jednocześnie nie dochodzi do punktu, gdzie potrzebne są dwa restarty, które w sumie dokładają tylko syfu.
Przecież pierwszy restart wynikał ze względów komercyjnych a nie że zapętlono się. Armageddon miał być bezpieczną grą z pełnym rosterem kosztem oniżenia jakości (takie Trilogy 2.0), która umożliwi odświeżenie rostera na miarę Street Fighter 3 w kolejnej grze. MKA okazał się jednak finansową klapą, więc wzorem Marvel vs Capcom postanowiono stworzyć crossover z DC z bezpiecznym rosterem z pierwszych dwóch części. Nie wypaliło, Midway zbankrutowało, zostało wykupione przez Warner Bros, powróciło jako NRS i wydało bezpieczny reboot, ktorego wynik miał prowadzic do innych wydarzeń niż te z MK4. MKX tak zrobił i to w jaki sposób ta gra kończy swoją fabułę nie znamionowała potrzeby restartu... to stało się jednak za sprawą MK11 gdzie scenarzyści oszalelili, nagle wyrzucili do kosza wszystki rozpoczęte wcześniej wątki (Dark Raiden, Revenanty) na rzecz multiversowego bajzlu, strzelania, wybuchów i w ogóle wszystkiego, żeby zrobić z tego Avengers. Potem dodatek rebootujący reboot.

Teraz zobaczymy, nareszcie mają wizje bo gra odcina się od wątków sci fi, gangów, sił specjalnych itp. jest powrót do korzeni czy mroczny orient, stare filmy kung fu więc jest dobrze, nie wyobrażam sobie KOLEJNEGO rebootu a Opancerzona Zakonnica to ściema i zasłona dymna dla ukrycia prawdziwego bossa, co najwyżej będzie jak w spoilerach, bitwa z pomieszaniem różnych linii czasowych a potem wszystko wróci do normy... zwłaszcza że już potwierdzili prace na dodatkiego fabularnym, który wobec rebootu musiałby znowu być rebootem rebootu jak Aftermath co byłoby niemożliwe jako skrajny absurd.

Dla mnie póki co to gra marzeń - połaczenie mechaniki nowych Mortali z klimatem i postaciami ery PS2 - przez ostatnie 15 lat NRS udawał, że tego okresu nigdy nie było.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4599
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

26-08-2023, 06:44

Hehe chyba sobie zbytnio nie pogram , ps5 wyłącza mi się samo przy graniu.... Czyscilem skurwielu i dalej to samo , jebany smelc :D
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9358
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

26-08-2023, 07:51

vicek pisze:
26-08-2023, 06:44
ps5 wyłącza mi się samo przy graniu.... Czyscilem skurwielu i dalej to samo , jebany smelc :D
Witamy w klubie, miałem to samo z PS3 kilka lat temu i musiałem sprzedać prawie że za darmo, widzę że Sony niczego się nie uczy. Jak kupię konsolę nowej generacji przy radykalnym spadku cen to na pewno Xboxa SX, zwłaszcza że można odpalać emulatory np. PS3 czy X360 przez UWP.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Bolt
rasowy masterfulowicz
Posty: 2067
Rejestracja: 25-12-2010, 18:32

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

27-08-2023, 13:02

hcpig pisze:
25-08-2023, 18:49
Bolt pisze:
25-08-2023, 15:39
Większość gier jednocześnie nie dochodzi do punktu, gdzie potrzebne są dwa restarty, które w sumie dokładają tylko syfu.
Przecież pierwszy restart wynikał ze względów komercyjnych a nie że zapętlono się. Armageddon miał być bezpieczną grą z pełnym rosterem kosztem oniżenia jakości (takie Trilogy 2.0), która umożliwi odświeżenie rostera na miarę Street Fighter 3 w kolejnej grze. MKA okazał się jednak finansową klapą, więc wzorem Marvel vs Capcom postanowiono stworzyć crossover z DC z bezpiecznym rosterem z pierwszych dwóch części. Nie wypaliło, Midway zbankrutowało, zostało wykupione przez Warner Bros, powróciło jako NRS i wydało bezpieczny reboot, ktorego wynik miał prowadzic do innych wydarzeń niż te z MK4. MKX tak zrobił i to w jaki sposób ta gra kończy swoją fabułę nie znamionowała potrzeby restartu... to stało się jednak za sprawą MK11 gdzie scenarzyści oszalelili, nagle wyrzucili do kosza wszystki rozpoczęte wcześniej wątki (Dark Raiden, Revenanty) na rzecz multiversowego bajzlu, strzelania, wybuchów i w ogóle wszystkiego, żeby zrobić z tego Avengers. Potem dodatek rebootujący reboot.

Teraz zobaczymy, nareszcie mają wizje bo gra odcina się od wątków sci fi, gangów, sił specjalnych itp. jest powrót do korzeni czy mroczny orient, stare filmy kung fu więc jest dobrze, nie wyobrażam sobie KOLEJNEGO rebootu a Opancerzona Zakonnica to ściema i zasłona dymna dla ukrycia prawdziwego bossa, co najwyżej będzie jak w spoilerach, bitwa z pomieszaniem różnych linii czasowych a potem wszystko wróci do normy... zwłaszcza że już potwierdzili prace na dodatkiego fabularnym, który wobec rebootu musiałby znowu być rebootem rebootu jak Aftermath co byłoby niemożliwe jako skrajny absurd.

Dla mnie póki co to gra marzeń - połaczenie mechaniki nowych Mortali z klimatem i postaciami ery PS2 - przez ostatnie 15 lat NRS udawał, że tego okresu nigdy nie było.
Raz, że Armaggedon dosyć definitywnie zamykał możliwości ciągnięcia dalej tej linii jako bezpośredniej kontynuacji bez totalnych cyrków, a dwa, że chciano po prostu miękkiego resetu połączonego z przemeblowaniem systemu walki - mortale z okresu PS2 zaczęły odczuwalnie odstawać od innych bijatyk z tego okresu i mechanicznie są grami, do których by mi się totalnie nie chciało wracać. No i po reboocie rebootu zaczyna się MK1, który dziedziczy bajzel związany z Kroniką w ten czy inny sposób, co mi się akurat nie podoba. Choć na duży plus pewne przemeblowania (Hanzo nie jest Skorpionem - zobaczymy jak długo - czy wpakowanie Havika do gry, która akurat ma spoko system walki), to wolałbym, żeby gra totalnie odcinała się od Kronik, Gerasów i innych związanych z manipulacją czasem wątków.

A MK1 pewnie sobie kupię, ale jak już wszystkie dodatki wyjdą, bo nie lubię sytuacji, gdy gram po sieci naprzeciw przepakowanych postaci, które weszły dopiero w DLC (vide przepakowani po całości dredziarz z Wing Tsun, bejsbolista i muay thaiowiec na sterydach z Tekkena 7) i widzę je pierwszy raz dopiero po odpaleniu multi.
I was born in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9358
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

28-08-2023, 13:05

Bolt pisze:
27-08-2023, 13:02
Raz, że Armaggedon dosyć definitywnie zamykał możliwości ciągnięcia dalej tej linii jako bezpośredniej kontynuacji bez totalnych cyrków, a dwa, że chciano po prostu miękkiego resetu połączonego z przemeblowaniem systemu walki - mortale z okresu PS2 zaczęły odczuwalnie odstawać od innych bijatyk z tego okresu i mechanicznie są grami, do których by mi się totalnie nie chciało wracać.
Oficjalne wypowiedzi Midway podkreślały, że pierwotnie Armageddon miał właśnie NIE prowadzić do reboot lecz stworzyć rzeczywistość, w której bitwę na piramidzie przeżyła zaledwie garstka fajterów (na pewno Scorpion, Sub-Zero, Taven) i potencjalny MK8 miał się składać w 90% z nowych wojowników - dlatego analogia do Street Fighter 3 jest właściwa bo tam przez trzy części tej miniserii dodany zaledwie Kena, Ryu, Akumę i Chun-Li, reszta to totalnie nowe postacie co przyczyniło się do klęski finansowej tej wybitnej gry, dzisiaj SF3:3rd Strike to kvlt ale w latach '90 tak tego nie odbierano. Z MKA było to samo, najpierw próba odkucia się z crossoverem z DC (i tutaj już mocno zmieniono system walki chociaż jako ostatnia gra pozostała w pełni w 3D - sidestepy) a potem dopiero po przejęciu wymuszony, bezpieczny komercyjnie reboot z 2D gameplayem - nie było to pierwotnym założeniem tylko tak wyszło na skutek procesów opisanych wyżej, gdyby MKA albo chociaż vs DC dobrze się sprzedał, bylibyśmy w zupełnie innym miejscu.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4599
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

28-08-2023, 19:32

Ponoć nie na być 24 Fajtera , według jakiegoś zaufanego likera fate coś tam
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9358
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

28-08-2023, 20:20

vicek pisze:
28-08-2023, 19:32
Ponoć nie na być 24 Fajtera , według jakiegoś zaufanego likera fate coś tam
FateUnknown to prawopodobnie pracownik NRS, który teraz chroni swoje cztery litery i przesyła fałszywe tropy by zmylić pogoć i identyfikację, może okaże się już w piątek bo wtedy jest impreza PAX cośtam i powinien być nowy trailer - Nitara, Reiko, może właśnie 24 slot?

Najważniejszy ostatni wyciek to coś, co zasugerował Boon a zostało znowu potwierdzone w brazylijskich materiałach reklamowych: goście będą również jako kameo czyli zamiast dopychać roster kameo z gier ery PS2 znowu zostaniemy zaspamowani Chuckiem Norrisem, Batmanem i laleczką Chucky.

W story mode będą też eksluzywne kameo niedostępne do wyboru w innych trybach.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9358
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

02-09-2023, 15:58

No i mija już drugi dzień PAX i ani trailera ani nawet zapowiedzi, no nic, na bank musi być coś w przyszłym tygodniu. Jest za to info, że sklepy otrzymają towar juz 8 września także jest szansa, że w tym czasie dostaniemy nie tylko cały rooster ale i story mode na youtube.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4599
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

02-09-2023, 18:28

Na Twitterze był jakiś kilkusekundowy fragment jak sindel gada IT Has begun xd jednak coś było
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9358
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

06-09-2023, 17:54

Obrazek

Obrazek

Czyli zarówno 24 slot jak i ostatnie kameo są do oblokowania, pewnie to ten tajemniczy szokujący final boss + jego pomagier kameo. Przedostatnia postać tuż przed Havikiem to Nitara i nie jest to Megan Fox.

BTW ale brzydko wyglada ta wersja na Switcha, to by poszło na moim Core 2 Duo lol.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4599
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Gry online. Czasoupłynniacze, inne marnotrawniki v.2

06-09-2023, 18:09

Gra wycieknie cała przed lunch trailerem, nie wiem na co czekaja
ODPOWIEDZ