Wybitnie mnie wkurwia v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10287
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

27-01-2022, 10:44

Nie, czołg i dzieciowóz, a samochód teściowej ochrzciłem mianem babciowozu. :D
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

27-01-2022, 11:25

Szambo znowu wyjebalo
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10128
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

27-01-2022, 17:25

***** *** i ❄
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

31-01-2022, 15:40

Baby. Wredne babska. Tak mnie moja luba wkurwiła ,że ja pierdole. Wysmiewa się z moich wpisów:

Wez Tomek jeszcze napisz Kolegom forumowym ,że od środy oprocz biegania masz dietę pudełkową bezmięsną, może w te pierdoły co wypisujesz ktoś uwierzy.

No kurwa ja pierdole wystarczy ,że razem jeździmy po koncertach i piejmy gorzałe. Nosz kurwa babie nie można jebnąć ale za to zemscze się i najbardziej gównane horroy klasy z jej puszczę. Coby cierpiała.
Dead But Rimming
postuje jak opętany!
Posty: 494
Rejestracja: 01-04-2021, 13:17

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

31-01-2022, 16:55

Zmieniłbym se robotę, tzn. firmę, bo to co robię jest ok, tylko firma chujowa jak rumuński bóg nieszczęścia. I wkurwiam się na tych talent akłizyszyn speszjalistów, co to dzwonią, dupę zawracają, a po 3 tygodniach wysyłają maile, że sorry, ale otóż nie tym razem. Ale też wkurwiam się na siebie, bo dość często zmieniam tyrkę i już mi się nie chce po raz n-ty się ze wszystkimi witać, poznawać firmę, produkt i konkurencję, wymyślać tym Januszom, złodziejom pierdolonym, jakieś kaizeny i strategie, kampanie, cuda na kiju.
535

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

31-01-2022, 17:03

Klasyka gatunku. Rzekłbym standard. Z drugiej strony warto spojrzeć w lustro oraz rachunki i odpowiedzieć sobie na jedno zajebiście ważne pytanie. Czego bronię i czy ja naprawdę muszę przejmować się pracą? Do grobu nie zabierzesz, a człowiekowi tak naprawdę niewiele do życia potrzeba. Przy okazji. Dokładnie dzisiaj minęły dwa lata od mojego ostatniego wypowiedzenia i do tej pory ostatniego dnia pracy. Nie czuję, ani grama żalu. Chociaż nie. Żałuję, że nie pierdolnąłem tamtą robotą po pierwszym dniu.
Dead But Rimming
postuje jak opętany!
Posty: 494
Rejestracja: 01-04-2021, 13:17

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

31-01-2022, 17:17

Powiem Ci, druhu serdeczny, że jakby nie jakieś kredyty i inne gówna tego rodzaju, to tak-pierdolnąłbym tym w moment, bez żalu, nawet może bez wypowiedzenia, po prostu jak w amerykańskim filmie - zdjęcie psa i dyplom z turnieju w rzutki do kartonu, odznaka i spluwa do szafki, pierdolnięcie drzwiami o futrynę jak intro do Raining Blood i elo. Ale niestety poduszki finansowej niet, a jeść trzeba.

Swoją drogą, zazdroszczę lubej, że ma w CV parę takich strzałów, ktoś tam coś krzywy tekst puścił i już było pograne, siema, torebunia na ramię, porzuconko i serdeczne chuj z wami. Jako tzw. "główniejszy" żywiciel familii niestety nie mogę sobie na taki luksus pozwolić, ale dalibóg Kajko, nie wytrzymam długo i albo wyjadę z tego kołchozu albo Januszowi z bańki.
535

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

31-01-2022, 17:21

No to niestety. Przykro mi. Na nic moje mądre rady. Ja co prawda strzałów i dyplomów się nie dorobiłem, ale zawsze mogę jebnąć drzwiami i każdemu pokazać serdeczny palec. Co zresztą czynię nadzwyczaj skutecznie.
Dead But Rimming
postuje jak opętany!
Posty: 494
Rejestracja: 01-04-2021, 13:17

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

31-01-2022, 17:32

No to zazdro. Nic mi już nie pomoże, posadź orchidee na moim grobie.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

31-01-2022, 17:35

Dead But Rimming pisze:
31-01-2022, 17:32
No to zazdro. Nic mi już nie pomoże, posadź orchidee na moim grobie.
Kajko i Kokosz reference here! BDB! wychylę trochę miodu z mojego złotego pucharu za Ciebie. Mam to samo w robocie. Dead inside.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
535

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

31-01-2022, 17:46

Dead But Rimming pisze:
31-01-2022, 17:32
No to zazdro. Nic mi już nie pomoże, posadź orchidee na moim grobie.
Tu nie ma czego zazdrościć. Sama praca to żaden grzech. W sytuacji którą nakreśliłeś to nawet powinieneś się cieszyć, że jest dochód. Problem z pracą zaczyna się wtedy, gdy orientujesz się, że nie masz za bardzo wyboru, bo to, tamto i sramto. No ale to już każdy se musi zrobić rachunek sumienia i określić listę priorytetów. Moim priorytetem przykładowo, jest jak najdłużej mieć wyłożoną podwawelską. Choćby na zawsze. Jak w życiu. Jedni chcą mieć stalowe bicki inni sportowe auto , a ja chciałbym do końca życia nie mieć jakiegokolwiek ciśnienia z pracą i bez znaczenia jest tutaj kwestia, czy w roli najemnika, czy pana janusza prezesa. Po prostu wyjebane po całości.
Dead But Rimming
postuje jak opętany!
Posty: 494
Rejestracja: 01-04-2021, 13:17

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

31-01-2022, 17:47

Witam i zapytuję, czy widać mnie zza wielkiego kołacza?
Fajnie, że nie masz lepiej :)
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

31-01-2022, 17:50

Polski Ład złodziejów z PiS i kukiz. Dzisiaj dostałem pensję. Niższą niż zwykle. Złodziejskie kurwy. Co za jebane pisowsko-kukizowskie kurwiska. Jebać to ścierwo.
all the monsters will break your heart
Dead But Rimming
postuje jak opętany!
Posty: 494
Rejestracja: 01-04-2021, 13:17

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

31-01-2022, 17:57

535 pisze:
31-01-2022, 17:46
Moim priorytetem przykładowo, jest jak najdłużej mieć wyłożoną podwawelską. Choćby na zawsze. Jak w życiu. Jedni chcą mieć stalowe bicki inni sportowe auto , a ja chciałbym do końca życia nie mieć jakiegokolwiek ciśnienia z pracą i bez znaczenia jest tutaj kwestia, czy w roli najemnika, czy pana janusza prezesa. Po prostu wyjebane po całości.
Brzmi jak plan i pocztówka z raju, ale powiedz mi w takim razie, skąd monety? Spadek? Majątek kochanki? Służba obcemu wywiadowi? Życie z procentów? Freelance?

To ostatnie cisnę, ale czasem mam wrażenie że to już jest czerwony alarm onkologiczny. Dopóki robisz, jest gitówa, ale jak wyślesz fakturkie/rachunek to nagle kosmos, nie ma Janusza, jak jest to nie ma pani Bożenki, a oni muszą solidarnie w dwójkę, to jak już podpiszą i podstemplują w 8 egzemplarzach polecenie wypłaty, to księgowa wyjebuje na urlop do Kambodży, a jak wróci to nie kuma, a wtedy znowu nie ma Janusza, żeby wytłumaczył, a jak już jest, to jadą na targi do Dubaju, po których się okazuje, że zgubili papier i tak do zajebania. W grudniu dostałem w końcu parę stów od klienta, któremu skończyłem robotę w kwietniu, a i tak tylko dlatego w końcu koniunkcja gwiazd była korzystna, bo znowu kurwie łby coś chcą, a ja się oczywiście zgodzę, bo kiedyś przecież zapłacą.

Ja jebię.
Dead But Rimming
postuje jak opętany!
Posty: 494
Rejestracja: 01-04-2021, 13:17

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

31-01-2022, 17:58

nicram pisze:
31-01-2022, 17:50
Polski Ład złodziejów z PiS i kukiz. Dzisiaj dostałem pensję. Niższą niż zwykle. Złodziejskie kurwy. Co za jebane pisowsko-kukizowskie kurwiska. Jebać to ścierwo.
+ 100
535

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

31-01-2022, 18:03

Dead But Rimming pisze:
31-01-2022, 17:57
535 pisze:
31-01-2022, 17:46
Moim priorytetem przykładowo, jest jak najdłużej mieć wyłożoną podwawelską. Choćby na zawsze. Jak w życiu. Jedni chcą mieć stalowe bicki inni sportowe auto , a ja chciałbym do końca życia nie mieć jakiegokolwiek ciśnienia z pracą i bez znaczenia jest tutaj kwestia, czy w roli najemnika, czy pana janusza prezesa. Po prostu wyjebane po całości.
Brzmi jak plan i pocztówka z raju, ale powiedz mi w takim razie, skąd monety? Spadek? Majątek kochanki? Służba obcemu wywiadowi? Życie z procentów? Freelance?

To ostatnie cisnę, ale czasem mam wrażenie że to już jest czerwony alarm onkologiczny. Dopóki robisz, jest gitówa, ale jak wyślesz fakturkie/rachunek to nagle kosmos, nie ma Janusza, jak jest to nie ma pani Bożenki, a oni muszą solidarnie w dwójkę, to jak już podpiszą i podstemplują w 8 egzemplarzach polecenie wypłaty, to księgowa wyjebuje na urlop do Kambodży, a jak wróci to nie kuma, a wtedy znowu nie ma Janusza, żeby wytłumaczył, a jak już jest, to jadą na targi do Dubaju, po których się okazuje, że zgubili papier i tak do zajebania. W grudniu dostałem w końcu parę stów od klienta, któremu skończyłem robotę w kwietniu, a i tak tylko dlatego w końcu koniunkcja gwiazd była korzystna, bo znowu kurwie łby coś chcą, a ja się oczywiście zgodzę, bo kiedyś przecież zapłacą.

Ja jebię.
Przypominam, że rozmawiasz z chłopem, który ma już zdecydowanie bliżej niż dalej. Jeżeli masz pod pięćdziesiątkę i jesteś w sytuacji o której piszesz to nie pomogę. Po prostu takie sprawy się planuje z wyprzedzeniem. Życie z procentów. Tak! Zdecydowanie!
535

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

31-01-2022, 18:06

nicram pisze:
31-01-2022, 17:50
Polski Ład złodziejów z PiS i kukiz. Dzisiaj dostałem pensję. Niższą niż zwykle. Złodziejskie kurwy. Co za jebane pisowsko-kukizowskie kurwiska. Jebać to ścierwo.

Nie wiem o co dymisz? Przecież będziesz miał oszczędności. Od 3.40.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9324
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

31-01-2022, 18:57

Czy spotkaliście się z takim obrazkiem, jesteście w Biedrze, stoicie w kolejce a przed wami gościu, bogacz wywala towar do zapłaty za kwoty trzycyfrowe i czego tam nie ma: jakieś sosy beszamelowe, piwa kraftowe, ananasy, frykasy... po czym wyciąga portfel i ŚĆIBOLI i DZIUBDZIA gotówką w niskich nominałach a potem jeszcze dłubie 5 minut w groszakach. Na chuj czas własny i inny, pandemia itp. tak trudno zapłacić j****ą kartą?
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

31-01-2022, 19:03

hcpig pisze:
31-01-2022, 18:57
Czy spotkaliście się z takim obrazkiem, jesteście w Biedrze, stoicie w kolejce
Nie. Nigdy nie bylem w biedrze
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14147
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

31-01-2022, 19:14

Tomek nie łam się, pół forum pewnie też się śmieje :sarcasm1:
hcpig pisze:
31-01-2022, 18:57
stoicie w kolejce a przed wami gościu, bogacz wywala towar do zapłaty za kwoty trzycyfrowe i czego tam nie ma: jakieś sosy beszamelowe, piwa kraftowe, ananasy, frykasy... po czym wyciąga portfel i ŚĆIBOLI i DZIUBDZIA gotówką w niskich nominałach a potem jeszcze dłubie 5 minut w groszakach. Na chuj czas własny i inny, pandemia itp. tak trudno zapłacić j****ą kartą?
tak typ miał cały wózek ale taki wyjebany w kosmos, miał do zapłaty z tysiaka (to nie była biedra) i normalnie płacił twardą walutą :mrgreen: miał wszystko ładnie odliczone w woreczkach, tylko co z tego jak kasjerka musiała to wszystko wyjebać aby przeliczyć :lol:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
ODPOWIEDZ