Wybitnie mnie wkurwia v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

17-08-2018, 08:17

To wkurwienie chwilowe nie zaś notoryczne.
Ukry to bardzo pretensjonalni ludzie choć częstokroć pracują na lepszych warunkach niż autochtoni pojękują bo im źle. A ja powiadam, źle to wypierdalaj walczyć za ojczyznę a nie czaj się kurwa za granicą zarabiając na meble i wannę. Za dużo ich już po prostu.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

17-08-2018, 15:01

w tym samym sensie wkurwia mnie wielu Polaków w Dojczach (nie wszyscy rzecz jasna, ale spora część). już kompletnie mi kopara opadła, jak obiło mi się o uszy 'ja to kurwa Niemiec nienawidzę, Polskę swoją ojczyznę kocham, ale tu [w DE] pracuję, bo lepsza kasa'. orałbym pola takimi spierdolinami. swoją drogą co to mówi o jego ukochanym kraju, że musiał z niego spierdolić do kraju którym gardzi, bo jego piękna ojczyzna nie pozwalała mu rodziny wyżywić. nie kumam, nie ogarniam, hipokryzja jak chuj. nie podoba się to wypierdalać. nie wspomnę, że siedzi taki 20 lat zagranicą i wciąż nie potrafi zdania skleić w obcym języku. wstyd.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

21-08-2018, 09:32

Nawet nie wiem gdzie indziej mógłbym to wstawić:

https://abc7ny.com/affidavit-man-charge ... s/4007078/" onclick="window.open(this.href);return false;

W skrócie:
Mąż kłóci sie z ciężarna żona o rozwód. Chwilę później żona dusi i uśmierca dwoje ich dzieci (3 i 4 letnie córki). Mąż się wkurwia i dusi żonę zabijając tym samym ją i nienarodzone dziecko.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10216
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-08-2018, 18:08

Dzisiejszy powrót z kołchozu. Wsiadłem do busa o 16. Był jakiś wypadek na DTŚ i wszystko stanęło. Efekt jest taki, że godzina 18 a ja w Świętochłowicach czekam na tramwaj. Jakieś omy obserwują mnie podejrzliwie z okna a w bramie obok piwo piją jakieś młodociane menele w koszulkach Ruchu Chorzów.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-08-2018, 22:04

HSVV pisze:Nawet nie wiem gdzie indziej mógłbym to wstawić:

https://abc7ny.com/affidavit-man-charge ... s/4007078/" onclick="window.open(this.href);return false;

W skrócie:
Mąż kłóci sie z ciężarna żona o rozwód. Chwilę później żona dusi i uśmierca dwoje ich dzieci (3 i 4 letnie córki). Mąż się wkurwia i dusi żonę zabijając tym samym ją i nienarodzone dziecko.
Zdecydowanie do onkologii z tym.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-08-2018, 22:07

Wtedy jeszcze nie było Onkologii ;]
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

02-09-2018, 21:02

HSVV pisze:Nawet nie wiem gdzie indziej mógłbym to wstawić:

https://abc7ny.com/affidavit-man-charge ... s/4007078/" onclick="window.open(this.href);return false;

W skrócie:
Mąż kłóci sie z ciężarna żona o rozwód. Chwilę później żona dusi i uśmierca dwoje ich dzieci (3 i 4 letnie córki). Mąż się wkurwia i dusi żonę zabijając tym samym ją i nienarodzone dziecko.
A co się dzieje z mężem?
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6744
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

02-09-2018, 23:10

^ Na golasa biegnie do lasu i z Sasquatchem zakładają rapowy band Wood Pimp Crew.
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

04-09-2018, 17:44

^mąż ma w skrócie przejebane pewno.



z innej beczki, wkurwiłem się bo spłonęło Muzeum Narodowe w Rio de Janeiro. a wkurwia mnie to dlatego, że tak potężna spuścizna kulturowa (20 mln przedmiotów począwszy od meteorytów, aż po archeologiczne wynaleziska starożytnego Egiptu jak i całego śródziemnomorskiego rejonu) poszła się słowem jebać.

tak to jest jak się kurwa oddaje tak cenne, historyczne przedmioty w ręce nieogarniętych, biednych, skorumpowanych rządów, które na jebaną w odbyt piłkę nożną wypierdolą każdy skrawek podatków, które mieszkańcom zajebali, ale szkoda im na opiekę nad namacalną historią ludzkości.

i tak to własnie jest, opadający tynk, dziury w ścianach, pustki, brud i odsłonięte elektryczne przewody na wierzchu.

orałbym.

https://en.wikipedia.org/wiki/National_ ... razil_fire" onclick="window.open(this.href);return false;
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

04-09-2018, 19:29

^wcale bym się nie zdziwił , gdyby się okazało, że ktoś sprzedał jakieś zbiory muzealne na lewo. A dla zatarcia śladów , podpalił budynek muzeum. Za łatwo coś palił się ten budynek i b szybko.Generalnie cała Brazylia,do zaorania, jeden wielki kryminał. Zapraszam do codziennych filmików na bestgore.
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2283
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

04-09-2018, 20:07

SODOMOUSE pisze:^wcale bym się nie zdziwił , gdyby się okazało, że ktoś sprzedał jakieś zbiory muzealne na lewo. A dla zatarcia śladów , podpalił budynek muzeum. Za łatwo coś palił się ten budynek.
Dokładnie, to samo sobie pomyślałem. Cała Ameryka łacińska, to rejon przeżarty wszelkimi możliwymi patologami w takim stopniu,że jeśli nie wybuchnie tam w najbliższym czasie jakaś większa "ruchawka", to będzie cud.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10149
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

04-09-2018, 22:28

Czaszki Luzii szkoda:

Obrazek


A poza tym i tak bym tam nie pojechał tego wszystkiego oglądać, najwyżej nie będą mieli wartościowych eksponatów.
Trzeba szanować i pilnować, to co się posiada.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10149
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

04-09-2018, 22:39

HSVV pisze:^mąż ma w skrócie przejebane pewno.



z innej beczki, wkurwiłem się bo spłonęło Muzeum Narodowe w Rio de Janeiro. a wkurwia mnie to dlatego, że tak potężna spuścizna kulturowa (20 mln przedmiotów począwszy od meteorytów, aż po archeologiczne wynaleziska starożytnego Egiptu jak i całego śródziemnomorskiego rejonu) poszła się słowem jebać.

tak to jest jak się kurwa oddaje tak cenne, historyczne przedmioty w ręce nieogarniętych, biednych, skorumpowanych rządów, które na jebaną w odbyt piłkę nożną wypierdolą każdy skrawek podatków, które mieszkańcom zajebali, ale szkoda im na opiekę nad namacalną historią ludzkości.

i tak to własnie jest, opadający tynk, dziury w ścianach, pustki, brud i odsłonięte elektryczne przewody na wierzchu.

orałbym.

https://en.wikipedia.org/wiki/National_ ... razil_fire" onclick="window.open(this.href);return false;
W Polsce także przegrana na Mundialu to tragedia narodowa, a gdyby spłonęły zbiory muzeum narodowego,
martwiłoby tym się ze dwa procent naszego społeczeństwa. A przecież piłka ma u nas niższy status niż w Brazylii,
gdzie jest dobrem narodowym.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10216
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

04-09-2018, 23:05

Jimmy Boyle pisze:Dokładnie, to samo sobie pomyślałem. Cała Ameryka łacińska, to rejon przeżarty wszelkimi możliwymi patologami w takim stopniu,że jeśli nie wybuchnie tam w najbliższym czasie jakaś większa "ruchawka", to będzie cud.
To akurat mało prawdopodobne. Czarny rynek starożytnościami, karmi się raczej nielegalnymi wykopaliskami itp. Dobrze znane i skatalogowane eksponaty muzealne są trudno sprzedawalne . Oczywiście może się trafić jakiś szaleniec, który będzie chciał w samotności kontemplować kolekcję, licząc się z tym, że nigdy nie będzie mógł tego pokazać publicznie. Najprostsze wyjaśnienia najczęściej są najbardziej trafne. Ktoś coś zaniedbał, coś było niedofinansowane, nie przestrzegano przepisów i jest katastrofa.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

04-09-2018, 23:05

swoja droga patrzac na ilosc to gdzie nam do Brazylijczykow - oni po stracie wstepnie 90% kolekcji maja nadal 2mln eksponatow, a u nas w MN nie ma nawet polowy z tego (830tys).
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10149
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

05-09-2018, 00:04

uglak pisze:swoja droga patrzac na ilosc to gdzie nam do Brazylijczykow - oni po stracie wstepnie 90% kolekcji maja nadal 2mln eksponatow, a u nas w MN nie ma nawet polowy z tego (830tys).
Niby tak, ale kto by to wszystko obejrzał.
Teraz będzie łatwiej.

Liczy się jeszcze wartość dzieł, a obrazów Matejki nie mieli.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10216
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

05-09-2018, 00:26

Medard pisze:Liczy się jeszcze wartość dzieł, a obrazów Matejki nie mieli.
W sensie, że Matejko taki geniusz? To bardzo sprawny malarz, ale zarazem konwencjonalny historyk-batalista. W historii malarstwa nie zapisał się. Podobnych w Europie było na pęczki wówczas, każdy dwór miał malarza od zwycięskich batalii i słusznych historycznie obrazów. Nie przeczę ma swoje miejsce w polskiej kulturze, ale żadnego impaktu w historii malarstwa, w przeciwieństwie np do Szopena w historii muzyki.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4047
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

05-09-2018, 00:36

Medard pisze:
uglak pisze:swoja droga patrzac na ilosc to gdzie nam do Brazylijczykow - oni po stracie wstepnie 90% kolekcji maja nadal 2mln eksponatow, a u nas w MN nie ma nawet polowy z tego (830tys).
Niby tak, ale kto by to wszystko obejrzał.
Teraz będzie łatwiej.

Liczy się jeszcze wartość dzieł, a obrazów Matejki nie mieli.
Halo, puk puk, tu zdrowy rozsądek. Ktoś słucha? Poza Matejką, o ściśle regionalnym znaczeniu, jest tam także niezły zbiór starożytny, trochę ciekawego średniowiecza, a i z polskiego oraz obcego malarstwa znajdzie się sporo rzeczy znacznie bardziej wartościowych.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2040
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

05-09-2018, 08:39

Eksponaty wystawione w muzeum są już skatalogowane, opisane - to jest najważniejszy proces. Na widok publiczny wystawiana jest i tak niewielka część znalezisk. Oczywiście szkoda straty, ale to nie jest tak, że "poszło się jebać w pizdu" i cały dorobek archeologiczny oparty na nich został pogrzebany. Przedmiotów, szczątków itp. nie wykopuje się w celu pokazywania go w gablotach (choć oczywiście pozwala to zwrócić koszt ich wydobycia - choćby częściowo), ale po to żeby ustalić pewne fakty, poukładać pewne elementy układanki z przeszłości - po wykonaniu tej pracy większość wykopalisk i tak trafia do magazynów i nigdy nie jest wystawiana na widok publiczny.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5315
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

05-09-2018, 08:58

https://wiadomosci.wp.pl/wszczal-z-urze ... 502715009a" onclick="window.open(this.href);return false;
o takie coś mnie wkurwia, ale chyba należy się już przyzwyczajać.
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
ODPOWIEDZ