Wybitnie mnie wkurwia v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14148
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

06-05-2023, 23:57

Sgt. Barnes pisze:
06-05-2023, 23:22
1 Zyrtec a day keeps allergy away :D
zyrtek gówno, odstawiłem to już w podstawówce ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5246
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

07-05-2023, 00:20

Akurat mi pomógł, ale nie każdy ma tak samo. Mój brat przez alergię nabawił się prawie astmy. Mi, póki co, normuje sytuację, Nawet na alergię na kota...
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14148
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

07-05-2023, 01:13

Sgt. Barnes pisze:
07-05-2023, 00:20
Akurat mi pomógł, ale nie każdy ma tak samo. Mój brat przez alergię nabawił się prawie astmy. Mi, póki co, normuje sytuację, Nawet na alergię na kota...
alergia na kota to akurat najmniejszy z moim problemów apsikowych ;)
o tej porze roku powinien mieszkać w sterylnym laboratorium :roll:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

09-05-2023, 16:58

Wiatr który szaleje od wczoraj,jakby jakiś murzyn płytowy się gdzieś powiesił z rozpaczy,że za mało nakupował płyt.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2261
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

13-05-2023, 22:41

Zjebala mi sie lodowka i do tego jeszcze jedna z maszyn w robocie... nosz kurwa, dlaczego jak cos sie ma spierdolic, to wlasnie w likend ? (:
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2431
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

14-05-2023, 10:12

Obrazek
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10453
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

19-05-2023, 20:43

Gdzieś to chyba muszę wyrzucić bo się wkurwiłem faktycznie. Kiedyś będzie z tego ciekawy kawałek historii sceny ale na razie mnie nosi.

Nie wiem czy komuś coś mówi White Wolf Prod z Włoch, gość chyba generalnie metaluch starej daty (przynajmniej po 40). Miał wydawać Jim Kirkwooda, też stary muzyk dzisiaj uznawany za dungeon synth, zapotrzebowanie na jego kasety jest duże. Miał wydać 3 pak kaset x50 czyli 150 taśm. Ogłosił to w grupie DS na FB i ludzie zaczęli wyciągać cały jego przeszły syf: koszulkę z Totenkopfem którą jak debil wrzucił sobie w profilówkę, to co wydawał, a było trochę ciekawego stuffu spod znaku pięciu piw, Graveland, Spear of Longinus, Stutthof. Ktoś napisał też do Kirkwooda i skończyło sie babci sranie, Kirkwood napisał mu że nie chce mieć z nim nic wspólnego. Tylko problem - taśmy już wyprodukowane, koszt blisko 1000 euro, a gość nie może ich sprzedać i wszyscy wołają na niego nazista. Przejebane. Co gorsza, wszyscy z tym pisali do mnie - i Andrea (gość z White Wolf), i Jim Kirkwood (nie wiem dlaczego do mnie no ale dobra). Pokminiłem, pokminiłem, w końcu myślę sobie, w sumie jakby zmienić logo na DSZ to mogę to przejąć. Dogadane szybko, wszyscy zadowoleni. Andrea nie stracił hajsu, Kirkwoodowi nie jest głupio (a było mu), ludzie dostaną swoje upragnione kasety ze źródła które lubią. Zrobił preorder dla samych znajomych i krewnych królika, połowa nakładu od razu się rozeszła, z tego opłaciłem koszty produkcji. Jak przyjdzie reszta (a jest już w drodze), to wyprzeda się na pniu.

Problem w tym że Andrea jest chyba wyjątkowym kretynem. Dupsko ma uratowane przed sporą stratą, w międzyczasie płacze o tym jak stracił pracę i wydał ostatnie pieniadze to i 2 inne wydawnictwa a teraz jest w dupie. Do tego wszyscy piszą że jest nazistą. No dobra, pousuwałem te wpisy z grup w całości, poleciłem mu poczekać, ludzie szybko zapominają. Prosił o to i o tamto, ale zawsze w taki mega egocentryczny sposób. Było OK aż do dzisiaj.

A dzisiaj znowu wrzuca wpis o tym że będzie coś wydawał z DS, no i pierwszy komentarz że jest nazistą. A on zamiast do pyta podbijać, to do mnie w mało zawoalowany sposób pisze, że mam to usunąć bo inaczej grupa będzie miała problemy. No to mu napisałem już co myślę, że mam go już dość, nigdy proszę ani dziękuję mimo ratowania jego dupska, tylko kolejne groźby. No i został wyjebany z obu grup DS na FB, bo w obu jestem adminem. Niech sobie sprzedaje kasety na targu w Mediolanie, powodzenia. Oczywiście - wiedziałem, kurwa, wiedziałem - po chwili wiadomość przez instagrama z przeprosinami, tym razem potrafił trzy razy dziękować w jednej wiadomości i trzy razy przepraszać, gratulacje. Tylko pomylił sobie to z kłótnią nastolatków i że teraz zmienię zdanie i powiem że jak tak to wszystko w porządku. Chuja w porząku, niech szuka szczęścia gdzieś indziej, tam też go od razu zablokowałem, mam nadzieję że więcej wiadomości nie będzie.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

19-05-2023, 20:47

^DS war '23 .....kościóły bęndo płonąć. Kto będzie Euro, a kto Vargiem ? XD
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10453
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

19-05-2023, 20:52

SODOMOUSE pisze:
19-05-2023, 20:47
^DS war '23 .....kościóły bęndo płonąć. Kto będzie Euro, a kto Vargiem ? XD
Nie te czasy niestety, mieliśmy nadzieję że ktoś się pokłóci chociaż na NEDS ale wszyscy się cieszyli że się widzą nawzajem, klimat przez to nie sprzyjał.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10132
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

19-05-2023, 21:07

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
19-05-2023, 20:52
SODOMOUSE pisze:
19-05-2023, 20:47
^DS war '23 .....kościóły bęndo płonąć. Kto będzie Euro, a kto Vargiem ? XD
Nie te czasy niestety, mieliśmy nadzieję że ktoś się pokłóci chociaż na NEDS ale wszyscy się cieszyli że się widzą nawzajem, klimat przez to nie sprzyjał.
Wydajcie debiut Czarnego Proroka, lider najwyżej będzie chwalił w necie Putina i komunizm, może zaatakuje Ukrów,
a za to nie dają banów i będzie spokój oraz łatwa promocja.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10453
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

19-05-2023, 21:12

Medard pisze:
19-05-2023, 21:07
\
Wydajcie debiut Czarnego Proroka, lider najwyżej będzie chwalił w necie Putina i komunizm, może zaatakuje Ukrów,
a za to nie dają banów na i będzie spokój.
Medard! Juz ustalilismy, ze o Czarcim.Proroku napiszemy recenzje, sprytna, ze to najgorsze gowno od czasow Venom. Dopiero wtedy sprzedajemy pod innym labelem, Sungeon Zynth Dine, żeby brzmiało diabelsko i nikt się nie domyślił. Możesz być artystą grafikiem, ale tylko pod warunkiem, że nie umiesz rysować.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5246
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

22-05-2023, 22:55


No niestety, sezon uważam za otwarty...
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

23-05-2023, 11:24

Piję 3 pwiko. Czteropaczek opracowuje, Jutro o 10 godzine spływ kajakowy skromne..........90 osó bode mnie z firmy gdzie muszę tego przypilnować. W czwartek jak się położę spać to na 2 doby,
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

23-05-2023, 17:32

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
19-05-2023, 20:43
Gdzieś to chyba muszę wyrzucić bo się wkurwiłem faktycznie. Kiedyś będzie z tego ciekawy kawałek historii sceny ale na razie mnie nosi.

Nie wiem czy komuś coś mówi White Wolf Prod z Włoch, gość chyba generalnie metaluch starej daty (przynajmniej po 40). Miał wydawać Jim Kirkwooda, też stary muzyk dzisiaj uznawany za dungeon synth, zapotrzebowanie na jego kasety jest duże. Miał wydać 3 pak kaset x50 czyli 150 taśm. Ogłosił to w grupie DS na FB i ludzie zaczęli wyciągać cały jego przeszły syf: koszulkę z Totenkopfem którą jak debil wrzucił sobie w profilówkę, to co wydawał, a było trochę ciekawego stuffu spod znaku pięciu piw, Graveland, Spear of Longinus, Stutthof. Ktoś napisał też do Kirkwooda i skończyło sie babci sranie, Kirkwood napisał mu że nie chce mieć z nim nic wspólnego. Tylko problem - taśmy już wyprodukowane, koszt blisko 1000 euro, a gość nie może ich sprzedać i wszyscy wołają na niego nazista. Przejebane. Co gorsza, wszyscy z tym pisali do mnie - i Andrea (gość z White Wolf), i Jim Kirkwood (nie wiem dlaczego do mnie no ale dobra). Pokminiłem, pokminiłem, w końcu myślę sobie, w sumie jakby zmienić logo na DSZ to mogę to przejąć. Dogadane szybko, wszyscy zadowoleni. Andrea nie stracił hajsu, Kirkwoodowi nie jest głupio (a było mu), ludzie dostaną swoje upragnione kasety ze źródła które lubią. Zrobił preorder dla samych znajomych i krewnych królika, połowa nakładu od razu się rozeszła, z tego opłaciłem koszty produkcji. Jak przyjdzie reszta (a jest już w drodze), to wyprzeda się na pniu.

Problem w tym że Andrea jest chyba wyjątkowym kretynem. Dupsko ma uratowane przed sporą stratą, w międzyczasie płacze o tym jak stracił pracę i wydał ostatnie pieniadze to i 2 inne wydawnictwa a teraz jest w dupie. Do tego wszyscy piszą że jest nazistą. No dobra, pousuwałem te wpisy z grup w całości, poleciłem mu poczekać, ludzie szybko zapominają. Prosił o to i o tamto, ale zawsze w taki mega egocentryczny sposób. Było OK aż do dzisiaj.

A dzisiaj znowu wrzuca wpis o tym że będzie coś wydawał z DS, no i pierwszy komentarz że jest nazistą. A on zamiast do pyta podbijać, to do mnie w mało zawoalowany sposób pisze, że mam to usunąć bo inaczej grupa będzie miała problemy. No to mu napisałem już co myślę, że mam go już dość, nigdy proszę ani dziękuję mimo ratowania jego dupska, tylko kolejne groźby. No i został wyjebany z obu grup DS na FB, bo w obu jestem adminem. Niech sobie sprzedaje kasety na targu w Mediolanie, powodzenia. Oczywiście - wiedziałem, kurwa, wiedziałem - po chwili wiadomość przez instagrama z przeprosinami, tym razem potrafił trzy razy dziękować w jednej wiadomości i trzy razy przepraszać, gratulacje. Tylko pomylił sobie to z kłótnią nastolatków i że teraz zmienię zdanie i powiem że jak tak to wszystko w porządku. Chuja w porząku, niech szuka szczęścia gdzieś indziej, tam też go od razu zablokowałem, mam nadzieję że więcej wiadomości nie będzie.
No niezłe problemy z pizdy. Trzymasz klucze do wrót dundżeon syntu! To wielka rzecz bing!
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15002
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

23-05-2023, 17:38

Sgt. Barnes pisze:
22-05-2023, 22:55

No niestety, sezon uważam za otwarty...

Mnie też zaczęło gryźć jakieś kurewstwo. Z początku myślałem, że komary, ale bąble jakies inne, skóra twarda, swędzi mocniej chyba.... Alergia? Nowy gatunek? A to chyba meszki, pizdy jebane....
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3523
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

23-05-2023, 18:05

[V] pisze:
23-05-2023, 17:32
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
19-05-2023, 20:43
Gdzieś to chyba muszę wyrzucić bo się wkurwiłem faktycznie. Kiedyś będzie z tego ciekawy kawałek historii sceny ale na razie mnie nosi.

Nie wiem czy komuś coś mówi White Wolf Prod z Włoch, gość chyba generalnie metaluch starej daty (przynajmniej po 40). Miał wydawać Jim Kirkwooda, też stary muzyk dzisiaj uznawany za dungeon synth, zapotrzebowanie na jego kasety jest duże. Miał wydać 3 pak kaset x50 czyli 150 taśm. Ogłosił to w grupie DS na FB i ludzie zaczęli wyciągać cały jego przeszły syf: koszulkę z Totenkopfem którą jak debil wrzucił sobie w profilówkę, to co wydawał, a było trochę ciekawego stuffu spod znaku pięciu piw, Graveland, Spear of Longinus, Stutthof. Ktoś napisał też do Kirkwooda i skończyło sie babci sranie, Kirkwood napisał mu że nie chce mieć z nim nic wspólnego. Tylko problem - taśmy już wyprodukowane, koszt blisko 1000 euro, a gość nie może ich sprzedać i wszyscy wołają na niego nazista. Przejebane. Co gorsza, wszyscy z tym pisali do mnie - i Andrea (gość z White Wolf), i Jim Kirkwood (nie wiem dlaczego do mnie no ale dobra). Pokminiłem, pokminiłem, w końcu myślę sobie, w sumie jakby zmienić logo na DSZ to mogę to przejąć. Dogadane szybko, wszyscy zadowoleni. Andrea nie stracił hajsu, Kirkwoodowi nie jest głupio (a było mu), ludzie dostaną swoje upragnione kasety ze źródła które lubią. Zrobił preorder dla samych znajomych i krewnych królika, połowa nakładu od razu się rozeszła, z tego opłaciłem koszty produkcji. Jak przyjdzie reszta (a jest już w drodze), to wyprzeda się na pniu.

Problem w tym że Andrea jest chyba wyjątkowym kretynem. Dupsko ma uratowane przed sporą stratą, w międzyczasie płacze o tym jak stracił pracę i wydał ostatnie pieniadze to i 2 inne wydawnictwa a teraz jest w dupie. Do tego wszyscy piszą że jest nazistą. No dobra, pousuwałem te wpisy z grup w całości, poleciłem mu poczekać, ludzie szybko zapominają. Prosił o to i o tamto, ale zawsze w taki mega egocentryczny sposób. Było OK aż do dzisiaj.

A dzisiaj znowu wrzuca wpis o tym że będzie coś wydawał z DS, no i pierwszy komentarz że jest nazistą. A on zamiast do pyta podbijać, to do mnie w mało zawoalowany sposób pisze, że mam to usunąć bo inaczej grupa będzie miała problemy. No to mu napisałem już co myślę, że mam go już dość, nigdy proszę ani dziękuję mimo ratowania jego dupska, tylko kolejne groźby. No i został wyjebany z obu grup DS na FB, bo w obu jestem adminem. Niech sobie sprzedaje kasety na targu w Mediolanie, powodzenia. Oczywiście - wiedziałem, kurwa, wiedziałem - po chwili wiadomość przez instagrama z przeprosinami, tym razem potrafił trzy razy dziękować w jednej wiadomości i trzy razy przepraszać, gratulacje. Tylko pomylił sobie to z kłótnią nastolatków i że teraz zmienię zdanie i powiem że jak tak to wszystko w porządku. Chuja w porząku, niech szuka szczęścia gdzieś indziej, tam też go od razu zablokowałem, mam nadzieję że więcej wiadomości nie będzie.
No niezłe problemy z pizdy. Trzymasz klucze do wrót dundżeon syntu! To wielka rzecz bing!
:lol:
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10453
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

24-05-2023, 23:24

[V] pisze:
23-05-2023, 17:32

No niezłe problemy z pizdy. Trzymasz klucze do wrót dundżeon syntu! To wielka rzecz bing!
Nie trzeba mi kluczy, i tak nie przejdziesz przez wrota bo ci bebzon nie pozwoli hahaha
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

25-05-2023, 00:25

Nocka w pracy.po całym dniu wkurwiania się na ściąganiu wszystkich potrzebnych apel na nowy tel przyszła noc i czuję jakiś taki spokój. Nie mniej tak mi się jakoś zajebiście siedzi w domu ostatnio, że to chuj. Ciężko było się przyzwyczaić do samotności, a teraz jej pragnę :p
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3507
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

25-05-2023, 13:14

Samemu mieszka się najlepiej.
dobry kościół to kościół spalony
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

25-05-2023, 21:43

Umieranie ludzi mnie wkurwia. Zajebisty mój PRZYJACIEL umrał 2 tygodnie temu. Najlepszy biegły w południowej Polsce jeśli mowa o rekonstrukcji wypadków komunikacyjnych. Pierdolony rak żołądka. Serce mi peka..............Tyle razem zrobilismy roboty. Jak jechał do szpitala byłem pewny ,że na jakieś imprezie u mnie firmowej się zobaczymy i ,że się z Jego zdrowiem ułoży. Fanstastyczny człowiek. Nie wiedziałem ,że jak rozwialiśmy przez telefon ,że się już nie zobaczymy...........................Serce mi pękło.........

Kurwa jestem tak przez to rozbity. Młody facet raptem 63 lata. Cieszmy się tym co mamy i ,że żyjemy. Umieranie jest do dupy,
ODPOWIEDZ