Wybitnie mnie wkurwia v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

08-04-2023, 11:48

est pisze:
08-04-2023, 11:40
Pacjent pisze:
08-04-2023, 11:32
est pisze:
08-04-2023, 11:27


Dobrzy wykonawcy powierzonych obowiązków. W kwestii subordynacji wręcz z dodatkowym zmysłem. Myślę, że gdybyś miał możliwość wprowadzenia wyśnionego przez siebie ordungu niszcząc ten lewacki to bez wahania sięgnął byś po ich pomoc.
Tak myślałem. Każdy polski ojkofob ma coś pozytywnego do napisania o Ukraińcach, którzy - z oczywistych względów - mają uwydatnione wady, które w naszym narodzie są czasem niegroźne, a czasem występują w śladowych ilościach.
Nie mogę być polskim ojkofobem bo nie jestem Polakiem. Chyba z tysiąc razy to tutaj pisałem. Za to ty jesteś fanatykiem, a fanatyka cechuje to, że dogada się z drugim fanatykiem za wszelką cenę, bez względu na to co reprezentuje i pod jakimi barwami dzieli się swoimi urojeniami ze światem.
Nie prowadzę akt uczestników forum, ale to sporo wyjaśnia. Fanatyczna nienawiść do Polaków, mimo polskojęzyczności, i sympatia do Ukraińców. Wiadomo, że jeśli kogoś się nienawidzi to źle mu się życzy.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9224
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

08-04-2023, 11:51

Nie rozumiem dlaczego moje prawo do uważania kogoś za gorszego nazywasz fanatyczną nienawiścią.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9224
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

08-04-2023, 11:54

tomaszm pisze:
08-04-2023, 11:35
est pisze:
08-04-2023, 11:27
ozob pisze:
08-04-2023, 11:10


Jak ty kurwa żyjesz w tej Polsce. XD
Z powołania. Napisałem przecież.
Pacjent pisze:
08-04-2023, 11:13

Co sądzisz o Ukraińcach?
Dobrzy wykonawcy powierzonych obowiązków. W kwestii subordynacji wręcz z dodatkowym zmysłem. Myślę, że gdybyś miał możliwość wprowadzenia wyśnionego przez siebie ordungu niszcząc ten lewacki to bez wahania sięgnąłbyś po ich pomoc.

O co chodzi z tymi lewakami? W sumie nie wiem czy sam nie jestem.


Kto jest adresatem tego widea? Pytam się serio co to są te lewaki, bo serio nie wiem

Lewak to mityczny potwór zamieszkujący ziemie miodem i mlekiem płynące w celu obrócenia ich dóbr i wolności w niebyt.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8134
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

08-04-2023, 11:55

To tak jak z tym królikiem. Ale serio parę lat słyszę ,że lewacy to tamsto sramto i owamto. A ja serio nie wiem osochodzi.



Czy ten test niżej jest jakimś wyznacznikiem? Zaraz sobie zrobię i zobaczę czy jestem lewakiem

https://www.idrlabs.com/pl/lewicowe-pra ... e/test.php

Kurwa wyszło mi 50% na 50%

https://www.idrlabs.com/pl/lewicowe-pra ... e/test.php

Jedziemy z drugim

https://www.o2.pl/quiz/biznes/6044313229619841/start

O kurde belans- wyszło że mam prawicowe poglądy.
Kupię:

Vastum Hole Below

The storm is coming

https://www.youtube.com/watch?v=u5WLtuVzCWE
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8134
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

08-04-2023, 12:46

KKK pisze:
08-04-2023, 10:19
Pacjent pisze:
08-04-2023, 10:15
KKK pisze:
08-04-2023, 10:12
Czystej wody rasistowski bełkot :)
Czystej wody lewacka sztampa.
I murzynski chuj ci w dupe, korwinowskie scierwo.
Ja pierdole. Sławek to mój rocznik na nieszczęście.

Kupię:

Vastum Hole Below

The storm is coming

https://www.youtube.com/watch?v=u5WLtuVzCWE
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

08-04-2023, 12:52

tomaszm pisze:
08-04-2023, 11:55
O kurde belans- wyszło że mam prawicowe poglądy.
Jako przedsiębiorca i pracodawca musisz mieć takie w pewnym zakresie. Kwestie światopoglądowe to inna rzecz, ale przecież nie lubisz gdy państwo rżnie Cię na kasie.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16346
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

08-04-2023, 12:53

Bonecrusher pisze:
06-04-2023, 14:37
Nie chcę się wypierdalać w żadne kredyty, poza tym mam komornika, więc nie mogę, muszę póki co wynajmować, uczyć się życia i działać.
Przy zajęciu komorniczym, do 5 lat wstecz, żaden bank nie będzie chciał na Ciebie nawet nasikać. Nawet jak nie miałeś samej, bezpośredniej windy, bo oddałeś taty telewizor i złote biżu maminki, uśmiechniętemu panu prewentowi - to i tak jesteś w ciepłej, słodko pachnącej piździe. Taka prawda. Zostaje zapierdol, ładowanie kasy do właściciela 15m2-apartamentu i jeszcze raz zapierdol. Ewentualnie czekanie, aż starzy się przekręcą, o ile mają jakikolwiek majątek. Innym razem wracamy do punktu "zapierdol".

Tyle, że ja nie o tym. Bedzie póki co jeszcze po koleżeńsku. Mimo opryskliwego tonu wypowiedzi. Pomyliłeś miejsca i czas. Tutaj kolegów ani poklasku nie znajdziesz. Mimo werbalnych wygibasów kilku. Płytami nie zaimponujesz, wiedzą się błaźnisz, schlebianie ma też krótkie midgetowe nóżki. Weź się zwyczajnie za "życie", a nie za jakieś substytuty forumowe.

Jak będziesz zainteresowany, podpytam córki, w jakiej apce pisze pamiętnik na komóreczce. Może pomóc.
Ostatnio zmieniony 08-04-2023, 13:05 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10655
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

08-04-2023, 12:59

KKK pisze:
08-04-2023, 08:19
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
07-04-2023, 16:04
Pacjent pisze:
07-04-2023, 07:29

Bzdura. Mam kilkadziesiąt wyjazdów rocznie, również do miejsc, które trudno znaleźć na mapie i jeszcze nie zdarzyło się, żeby ktoś nie pomógł. Wszędzie są życzliwi ludzie, szczególnie na prowincji. PS. Skoro tam jesteś to zajedź na jakąś murzyńską dzielnicę i poproś miejscowych chłopaków o pomoc.
Pomimo tej wybitnie rasistowskiej uwagi powyzej, czarni sa rownie zyczliwi dla.nas jak wszyscy inni, a spimy w bardzo roznych miejscach i dzielnicach ze wzgledu na budzet. I tak, oni tez sa znacznie bardziej kontaktowi od Polakow generalnie. Nie bede w to brnal dalej bo ta rozmowa idzie w jakims dziwnym kierunku wspanialych Polakow i zlych murzynow.


I piszesz to wszystko jadąc złożyć hołd jednemu z największych rasistow w historii literatury, który miał chorobliwa fiksacje na punkcie złych i ohydnych murzynów, tych odpychajacych dzikusow zaludniajacych jego opowiadania? LOL
Tak, jesli mozna mowic o ,,skladaniu holdu", bo to chyba lekko mowiac nadinterpretacja, bo w oczywisty sposob nie pojechalismy ,,zlozyc hołdu" jego rasizmowi (ktorego w jego literaturze nie ma wcale tyle ile przedstawiasz), tylko powiesci grozy. Tak samo jak wiekszosc tutaj obecnych nie przejmuje pogladow Varga Vikernesa sluchajac Burzum. Bez rasizmu te opowiadania by sobie wciaz doskonale radzily.
Chop wood. Carry water.
Awatar użytkownika
PrezydentKosmosu
postuje jak opętany!
Posty: 428
Rejestracja: 16-10-2021, 12:56
Kontakt:

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

08-04-2023, 13:23

Ja wam powiem, kto płaczliwą psitką na pewni nie był. Wuja Staszek. On się brał z życiem za rogi, nigdy nie płakał, za nic starych nie obwiniał - inna sprawa, że ich nie miał, bo najpierw wychowywały go zwierzęta, a później ulica. Jak tylko nauczył się chodzić, to wyszedł z lasu i pomaszerował do najbliższego nowoorleańskiego burdelu, i tam się życia uczył. Żuł pszczoły, łykał gwoździe, palił crack, kradł, pił, walczył ze zdziczałymi psami, ruchał koleżanki, nauczył się czarnego karate nowoorleańskich niewolników i podstaw voodoo. Jaja miał wielkie i twarde jak dwie kule armatnie, to trzeba przyznać. Nie każdy tak ma i nie każdy tak umi. Jak go raz przez przypadek kuzyn Mateusz w kąpieli podejrzał, to uciekł, dygocąc z trwogi i słuch po nim zaginął.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16346
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

08-04-2023, 13:33

PrezydentKosmosu pisze:
08-04-2023, 13:23
Ja wam powiem, kto płaczliwą psitką na pewni nie był. Wuja Staszek. On się brał z życiem za rogi, nigdy nie płakał, za nic starych nie obwiniał - inna sprawa, że ich nie miał, bo najpierw wychowywały go zwierzęta, a później ulica. Jak tylko nauczył się chodzić, to wyszedł z lasu i pomaszerował do najbliższego nowoorleańskiego burdelu, i tam się życia uczył. Żuł pszczoły, łykał gwoździe, palił crack, kradł, pił, walczył ze zdziczałymi psami, ruchał koleżanki, nauczył się czarnego karate nowoorleańskich niewolników i podstaw voodoo. Jaja miał wielkie i twarde jak dwie kule armatnie, to trzeba przyznać. Nie każdy tak ma i nie każdy tak umi. Jak go raz przez przypadek kuzyn Mateusz w kąpieli podejrzał, to uciekł, dygocąc z trwogi i słuch po nim zaginął.
Widzę, że nowe uniwersum nam się otwiera ... jak portal do padliniarzowego świata w Polsce C, dwa kroki do granicy, wschodniej. Choć tutaj czuję powiew amerikandrim&odpucybutadopożeraczagwoździ. Co forum robi z ludźmi to ja nie wiem ...
.
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

08-04-2023, 13:42

Ascetic pisze:
08-04-2023, 12:53
Bonecrusher pisze:
06-04-2023, 14:37
Nie chcę się wypierdalać w żadne kredyty, poza tym mam komornika, więc nie mogę, muszę póki co wynajmować, uczyć się życia i działać.
Przy zajęciu komorniczym, do 5 lat wstecz, żaden bank nie będzie chciał na Ciebie nawet nasikać. Nawet jak nie miałeś samej, bezpośredniej windy, bo oddałeś taty telewizor i złote biżu maminki, uśmiechniętemu panu prewentowi - to i tak jesteś w ciepłej, słodko pachnącej piździe. Taka prawda. Zostaje zapierdol, ładowanie kasy do właściciela 15m2-apartamentu i jeszcze raz zapierdol. Ewentualnie czekanie, aż starzy się przekręcą, o ile mają jakikolwiek majątek. Innym razem wracamy do punktu "zapierdol".

Tyle, że ja nie o tym. Bedzie póki co jeszcze po koleżeńsku. Mimo opryskliwego tonu wypowiedzi. Pomyliłeś miejsca i czas. Tutaj kolegów ani poklasku nie znajdziesz. Mimo werbalnych wygibasów kilku. Płytami nie zaimponujesz, wiedzą się błaźnisz, schlebianie ma też krótkie midgetowe nóżki. Weź się zwyczajnie za "życie", a nie za jakieś substytuty forumowe.

Jak będziesz zainteresowany, podpytam córki, w jakiej apce pisze pamiętnik na komóreczce. Może pomóc.
Już znalazlem Podła kurwo. Do zaorania jesteś razem z Misiem Malisiem
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16346
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

08-04-2023, 13:56

Bonecrusher pisze:
08-04-2023, 13:42
Ascetic pisze:
08-04-2023, 12:53
Bonecrusher pisze:
06-04-2023, 14:37
Nie chcę się wypierdalać w żadne kredyty, poza tym mam komornika, więc nie mogę, muszę póki co wynajmować, uczyć się życia i działać.
Przy zajęciu komorniczym, do 5 lat wstecz, żaden bank nie będzie chciał na Ciebie nawet nasikać. Nawet jak nie miałeś samej, bezpośredniej windy, bo oddałeś taty telewizor i złote biżu maminki, uśmiechniętemu panu prewentowi - to i tak jesteś w ciepłej, słodko pachnącej piździe. Taka prawda. Zostaje zapierdol, ładowanie kasy do właściciela 15m2-apartamentu i jeszcze raz zapierdol. Ewentualnie czekanie, aż starzy się przekręcą, o ile mają jakikolwiek majątek. Innym razem wracamy do punktu "zapierdol".

Tyle, że ja nie o tym. Bedzie póki co jeszcze po koleżeńsku. Mimo opryskliwego tonu wypowiedzi. Pomyliłeś miejsca i czas. Tutaj kolegów ani poklasku nie znajdziesz. Mimo werbalnych wygibasów kilku. Płytami nie zaimponujesz, wiedzą się błaźnisz, schlebianie ma też krótkie midgetowe nóżki. Weź się zwyczajnie za "życie", a nie za jakieś substytuty forumowe.

Jak będziesz zainteresowany, podpytam córki, w jakiej apce pisze pamiętnik na komóreczce. Może pomóc.
Już znalazlem Podła kurwo. Do zaorania jesteś razem z Misiem Malisiem
???

Usiądź, uspokój się, weź ze dwa oddechy, głębokie. Może z pięć. Skoncentruj się na sednie sprawy. Forum nie da tobie, tego czego jak widzę oczekujesz. Dzisiaj będziesz atencjuszem, jutro pizdeczką. Kasy nikt tobie do czynszu też nie dorzuci. Tego czego tutaj szukasz - tego zwyczajnie nie ma. Z założenia to napisane miało być "koleżeńskie", nie "przyjacielskie". A jak rusza, że się błaźnisz co do muzyki? Młody, odrobina pokory, tak na początku. Choć minimum. Pamiętaj, medard jest tylko jeden, ze swoimi opisami scen o których nie ma pojęcia. <choć z opisem ruchu skinowskiego niepokojąco się do niego bliżasz xD). A wiem, ton. No tak. Tutaj wracamy do podkreślonego.



Czytam, że zinterpretowałeś sobie jak chciałeś, spokoloko, dopisze się do rachunku. // I nic już nie odpisuj, bo szkoda czasu. Mojego i twojego (<pora się wziąć do roboty a nie latac po internetach, chłopcze)


ps. Dobrze, że (choć nie wiem dlaczego tak) Podła z dużej litery napisane. Dobre i to
.
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

08-04-2023, 14:39

Ja wiem, że nie jestem tu lubiany. Bywa
Nie zamierzam jednak znikać z forum bo szanowny Pan Ascetic tak powiedział.
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16346
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

08-04-2023, 14:45

Bonecrusher pisze:
08-04-2023, 14:39
Ja wiem, że nie jestem tu lubiany. Bywa
Nie zamierzam jednak znikać z forum bo szanowny Pan Ascetic tak powiedział.
Była o tym mowa?

Koleś ochłoń. Jak ci mama z tatą nie dają fidbeku, jak sobie poukładać to i owo, to weź se poczytaj co ci randomowi ludzie piszą tutaj. No, chyba, że wolisz być po raz kolejny dalikutaśną podfruwajką, to rzeczywiście, weź podwiń spódniczkę i spindalaj. Zawsze też możesz wziąć udział w ankiecie ozoba i zgradować choćby dysko Immortal po dwudniowym znaniu tegoż. Właściwie rób co tam chcesz, nie taki folklor tutaj się przewija(ł). Forum i to udźwignie LOL

ps. Pierwsze zdanie oddaje właściwie wszystko. "Ja wiem, że nie jestem tu lubiany". Kurwa, co to jest jakaś grupa rówieśnicza? Jakieś przedszkole, czy 1-3 w SP 430 w Magnuszewie xD Jak ktoś tu siedzi dla lubienia, to mi właściwie styka ... xD & LOL
.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

08-04-2023, 14:54

Bonecrusher pisze:
08-04-2023, 14:39
Ja wiem, że nie jestem tu lubiany. Bywa
Nie zamierzam jednak znikać z forum bo szanowny Pan Ascetic tak powiedział.
Nie przesadzaj. Chyba wyrobiłeś sobie opinię na podstawie wpisów osób, które nikogo nie lubią.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

08-04-2023, 15:27

I ich też nikt nie lubi nawiasem mówiąc
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Malik Montana
świeżak
Posty: 9
Rejestracja: 21-03-2023, 10:01

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

08-04-2023, 16:36

Bonecrusher pisze:
08-04-2023, 15:27
I ich też nikt nie lubi nawiasem mówiąc
Cześć. Ciebie bardziej. Pa.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10655
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

08-04-2023, 17:44

Panowie, przypominam ze Polacy zawsze sobie chetnie pomagaja i nigdy nie sa dla.siebie nieuprzejmi.
Chop wood. Carry water.
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

08-04-2023, 17:51

:wink:
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
Rumburak
rasowy masterfulowicz
Posty: 2198
Rejestracja: 22-12-2016, 20:43

Re: Wybitnie mnie wkurwia v. 2

08-04-2023, 18:02

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
08-04-2023, 17:44
Panowie, przypominam ze Polacy zawsze sobie chetnie pomagaja i nigdy nie sa dla.siebie nieuprzejmi.
Ty nie masz w tych Stanach ciekawszych zajęć niż robienie za rycerza niepoklanej psitki na MF?
ODPOWIEDZ