POlitykowanie

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: POlitykowanie

17-09-2021, 22:50

Do aresztu pewnie tak, bo i zapewne jest przyklepywany w takich sprawach bez zastanowienia. Ale wątpię, by byli skazywani. W ogóle, patrząc na metody tych ludzi, to oni właśnie mało lotnych i upośledzonych wyłapują chyba. Tych, którzy są pewnie najmniejszym problemem i często mają kłopot z oceną, że w ogóle coś robią źle.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3223
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: POlitykowanie

17-09-2021, 22:51

Lukass pisze:
17-09-2021, 22:35
Nie do końca rozumiał, o co chodzi, jak mu robili to swoje zatrzymanie obywatelskie.
...które zresztą trudno uznać za zatrzymanie obywatelskie, bo tego można przecież dokonać jedynie bezpośrednio po popełnieniu przez delikwenta jakiegoś faktycznego przestępstwa czy wykroczenia.

Całkime możliwe zresztą, że z także tego powodu celują w typów najbardziej zaburzonych czy po prostu upośledzonych, bo taki nie wytoczy im sprawy, którą jak sądzę wygrałby każdy rozgarnięty prawnik. Inna rzecz, że pewnie tylko tacy łapią się na ich prowokacje.

Swoją drogą - amerykańscy łowcy, na których sie wzorują, pokazują zazwyczaj co pisali do tych typów i pilnują, żeby nie było tam ze strony "dziecka" seksualnych zachęt. Jestem ciekaw, jak wyglądają rozmowy tych "naszych"... i co z rodzinami osób, których twarze pokazują.
Ostatnio zmieniony 17-09-2021, 22:54 przez WaszJudasz, łącznie zmieniany 2 razy.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
wonsz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2556
Rejestracja: 18-02-2018, 14:59

Re: POlitykowanie

17-09-2021, 22:52

rzułf
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

17-09-2021, 22:53

Lukass pisze:
17-09-2021, 22:50
Do aresztu pewnie tak, bo i zapewne jest przyklepywany w takich sprawach bez zastanowienia. Ale wątpię, by byli skazywani. W ogóle, patrząc na metody tych ludzi, to oni właśnie mało lotnych i upośledzonych wyłapują chyba. Tych, którzy są pewnie najmniejszym problemem i często mają kłopot z oceną, że w ogóle coś robią źle.
Prawdopodobny scenariusz.
Zresztą te towarzystwo, tych joutuberów, zachowuje się jakby znalazło nisze do promocji. Tam się chyba nawet dzielili, obrzucali oskarżeniami. Generalnie polaczkowo. 3 zyla im wpadło i się prawie nie pozabijali.
Ostatnio zmieniony 17-09-2021, 23:06 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

17-09-2021, 22:54

Gruba akcja
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: POlitykowanie

17-09-2021, 22:55

WaszJudasz pisze:
17-09-2021, 22:51
Lukass pisze:
17-09-2021, 22:35
Nie do końca rozumiał, o co chodzi, jak mu robili to swoje zatrzymanie obywatelskie.
...które zresztą trudno uznać za zatrzymanie obywatelskie, bo tego można przecież dokonać jedynie bezpośrednio po popełnieniu przez delikwenta jakiegoś faktycznego przestępstwa czy wykroczenia.

Całkime możliwe zresztą, że z także tego powodu celują w typów najbardziej zaburzonych czy po prostu upośledzonych, bo taki nie wytoczy im sprawy, którą jak sądzę wygrałby każdy rozgarnięty prawnik. Inna rzecz, że pewnie tylko tacy łapią się na ich prowokacje.

Swoją drogą - amerykańscy łowcy, na których sie wzorują, pokazują zazwyczaj co pisali do tych typów i pilnują, żeby nie było tam ze strony "dziecka" seksualnych zachęt. Jestem ciekaw, jak wyglądają rozmowy tych "naszych"... i co z rodzinami zboków, których twarze pokazują.
W tym właśnie jest problem z takimi działaniami. Ja tam rozumiem szczytne cele, ale dla mnie to jacyś niespełnieni szeryfowie.
A wiem, wiem, że i tak się zdarzyło, tym bardziej śmierdząca działalność.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3223
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: POlitykowanie

17-09-2021, 23:15

Lukass pisze:
17-09-2021, 22:50
Do aresztu pewnie tak, bo i zapewne jest przyklepywany w takich sprawach bez zastanowienia.
Swoją drogą - żeby był areszt, muszą być zarzuty. Jakie zarzuty można tu postawić, gdy nie znajdą niczego dodatkowego na kompie lub w domu?
Ostatnio zmieniony 17-09-2021, 23:28 przez WaszJudasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: POlitykowanie

17-09-2021, 23:18

WaszJudasz pisze:
17-09-2021, 23:15
Lukass pisze:
17-09-2021, 22:50
Do aresztu pewnie tak, bo i zapewne jest przyklepywany w takich sprawach bez zastanowienia.
Swoją drogą - żeby był areszt, muszą być zarzuty. Jakie zarzuty można tu postawić, gdy nie znajdą niczego dodatkowego na kompie lub w domu?
Trzeba by popatrzeć, ale pewnie usiłowanie popełnienia przestępstwa takiego i takiego. Sądzę, że taki zarzut jest stawiany, choć pewnie prokurator wie, że się nie utrzyma. Ale dostaje czas na szukanie czegoś innego. Nie wiem, nigdy nie wnikałem, gdybam.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3223
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: POlitykowanie

17-09-2021, 23:35

Lukass pisze:
17-09-2021, 23:18
Trzeba by popatrzeć, ale pewnie usiłowanie popełnienia przestępstwa takiego i takiego. Sądzę, że taki zarzut jest stawiany, choć pewnie prokurator wie, że się nie utrzyma. Ale dostaje czas na szukanie czegoś innego. Nie wiem, nigdy nie wnikałem, gdybam.
Ja też nie wnikałem, ale wydaje mi się to na maksa dziwne, bo nawet usiłowanie musi mieć chyba jakiś pierwiastek realny w sferze obiektywnej, poza samym przekonaniem sprawcy? No bo to przecież tak, jakby wsadzić kogoś do aresztu za przygotowania do zabicia nieistniejącej osoby albo planowanie kradzieży magicznego pierścienia.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: POlitykowanie

17-09-2021, 23:56

WaszJudasz pisze:
17-09-2021, 23:35
Ja też nie wnikałem, ale wydaje mi się to na maksa dziwne, bo nawet usiłowanie musi mieć chyba jakiś pierwiastek realny w sferze obiektywnej, poza samym przekonaniem sprawcy? No bo to przecież tak, jakby wsadzić kogoś do aresztu za przygotowania do zabicia nieistniejącej osoby albo planowanie kradzieży magicznego pierścienia.
Mogę tylko przypuszczać, ale trochę się domyślam, a trochę wiem, że w przypadku przestępstw o charakterze seksualnym jest dość duże ciśnienie zewnętrzne na wymiar sprawiedliwości. Przy domniemaniu - użyję uproszczenia - pedofilii, na pewno o wiele większe. Opinia publiczna nie jest skłonna do analizowania szczegółów i niuansów. Więc może być tak, że prokurator wie, że sprawa jest dęta, ale zarzut postawi, a sędzia wie, że nie powinien, ale areszt przyklepie. Nie jestem prawnikiem i nie podejmuję się analizy tego tematu, ale mam wrażenie, że może tu jeszcze pojawić się tzw. "zamiar ewentualny".
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
535

Re: POlitykowanie

18-09-2021, 10:58

Tak sobie kombinuję, że skoro panowie wolnościowcy wspierają kurwinowską dowolność w podejściu do pedofilii to nie będą mieli nic przeciwko, żeby rodziny ofiar , w imię tej samej wolności, mogły według uznania zająć się wymierzeniem kary dla sprawcy. To chyba byłoby uczciwe?
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: POlitykowanie

18-09-2021, 11:09

535 pisze:
18-09-2021, 10:58
Tak sobie kombinuję, że skoro panowie wolnościowcy wspierają kurwinowską dowolność w podejściu do pedofilii to nie będą mieli nic przeciwko, żeby rodziny ofiar , w imię tej samej wolności, mogły według uznania zająć się wymierzeniem kary dla sprawcy. To chyba byłoby uczciwe?
O czym my w ogóle mówimy. Jeden z konfederastów jest za dopuszczeniem ruchania 12 latek, drugi robi sobie zdjęcia jak maca cyce rzeźby syrenki, trzeci narzeka że animowany królik ma za małe cycki.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: POlitykowanie

18-09-2021, 11:29

Nie zapominajmy też o wybitnych myślicielach z konfiarskiej młodzieżówki. Jak to leciało?
Konfederasta pisze: Ja w ogóle uważam, że gwałt może być przyjemny ostatecznie.
Konfederasta pisze: Gwałcić trzeba tak, by tego nie zgłosiła. Wtedy ona jest szczęśliwa i Ty.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
535

Re: POlitykowanie

18-09-2021, 11:34

Do tego dochodzi bezgraniczne uwielbienie dla funkcjonariuszy pana boga, przechadzających się w zwiewnych kieckach. Oczywiście wszystko z pozycji kolan i z połykiem. Zwracanie się do kobiet per zmywara, dopełnia obrazu żenady.
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5246
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: POlitykowanie

20-09-2021, 11:01

Obrazek
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

20-09-2021, 11:42

prawicowcy lubią takie "sexi" raszple.

polityczna wolta a w zasadzie jej szybkość, jaką ta osoba zrobiła to jest coś olśniewającego.

Obrazek
Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: POlitykowanie

20-09-2021, 11:52

Z Nowej Lewicy do Zjednoczonej Lewicy. Wielkie mi mecyje;-)
Guilty of being right
535

Re: POlitykowanie

20-09-2021, 11:58

uglak pisze:
20-09-2021, 11:52
Z Nowej Lewicy do Zjednoczonej Lewicy. Wielkie mi mecyje;-)
Też nie łapię w czym problem? Przecież między ich działaniami nie ma żadnej różnicy.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10126
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: POlitykowanie

20-09-2021, 11:59

Parafrazując serialową klasykę:
Ja jestem kobieta pracująca, żadnej pr..., żadnej partii się nie boję
;-)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
ODPOWIEDZ