Wybitnie mnie cieszy v. 2

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10148
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

27-04-2023, 21:53

Skoro dyskusja o garniakach, to skorzystam z okazji i zapytam szanowne grono, jaki gajer można zanabyć w omawianej cenie do 2400? Kilka lat temu kupowałem jakiś podmarki Wólczanki, ale się już trochę wynosił na kilku wyjściach, chociaż niezbyt często zakładany i tego sklepu w Arkadii chyba już też nie ma, a szykuje się kolejny ślub w rodzinie i trzeba znowu zaistnieć na parkietach, albo raczej płytkach podłogowych i warto mieć jakiś rękaw do wytarcia pyska po rzyganiu we krzakach. Celować we Wólczankę i Bytom, czy coś innego, co doradzacie Pany? Czy granatowe na propsie? Bo parę lat temu celowałem w wygląd man in black.
I zapytam o koszulę, raczej biała niż kremowa, może egipska bawełna, ale niekoniecznie.

BTW co do butów, to imho Ryłko ok, nie tylko do garniturów, ale są modele na każdą porę roku
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

27-04-2023, 22:02

tak se ANALizuję sve zakupy odzieżu....chyba nigdy nie nabyłę gajeru w życiu. Może ostatnią razo, to na pjervszej komuny,
taki krój wzułę, bo mnię ubrali. Później, to nie miałem okazji tak się obrać okazjonalnie.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10148
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

27-04-2023, 22:15

SODOMOUSE pisze:
27-04-2023, 22:02
tak se ANALizuję sve zakupy odzieżu....chyba nigdy nie nabyłę gajeru w życiu. Może ostatnią razo, to na pjervszej komuny,
taki krój wzułę, bo mnię ubrali. Później, to nie miałem okazji tak się obrać okazjonalnie.
Na komunie miałem uszyty gajerek z materiału mundurowy galowy sort pozyskanego ze sklepu dla milicjantów, tzn. ojciec pozyskał od policmajstra jakieś talony na materiał za umywalkę i flaszkie :mrgreen:

Wolałbym wspierać polskie distra i cena mogłaby być niższa niż ta równowartość 350 płyt tzn. 2400 PLNów.
Aż mi niedobrze się robi, że musiałbym jeździć mierzyć w sklepach, wolałbym od pierwszego szczała, zresztą chyba nie zdążę zanabyć, bo imba niedługo. Pierwej przy księżycowym świetle kobita musi ocenić, czy obecny gajer się jeszcze nada.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6654
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

27-04-2023, 23:36

Medard pisze:
27-04-2023, 21:53
Skoro dyskusja o garniakach, to skorzystam z okazji i zapytam szanowne grono, jaki gajer można zanabyć w omawianej cenie do 2400? Kilka lat temu kupowałem jakiś podmarki Wólczanki, ale się już trochę wynosił na kilku wyjściach, chociaż niezbyt często zakładany i tego sklepu w Arkadii chyba już też nie ma, a szykuje się kolejny ślub w rodzinie i trzeba znowu zaistnieć na parkietach, albo raczej płytkach podłogowych i warto mieć jakiś rękaw do wytarcia pyska po rzyganiu we krzakach. Celować we Wólczankę i Bytom, czy coś innego, co doradzacie Pany? Czy granatowe na propsie? Bo parę lat temu celowałem w wygląd man in black.
I zapytam o koszulę, raczej biała niż kremowa, może egipska bawełna, ale niekoniecznie.

BTW co do butów, to imho Ryłko ok, nie tylko do garniturów, ale są modele na każdą porę roku
Gajer, koszula, krawat - wszystko w granacie. Buty, pasek, zegarek na czarno. Sztos.

Ewantulanie po brytyjsku na luzaka - granatowe spodnie, szara (ale nie za jasna!) marynarka i białą koszula bez krawata. Buty, pasek i zegar w brązie lub czerni.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10590
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

28-04-2023, 09:26

SODOMOUSE pisze:
27-04-2023, 22:02
tak se ANALizuję sve zakupy odzieżu....chyba nigdy nie nabyłę gajeru w życiu. Może ostatnią razo, to na pjervszej komuny,
taki krój wzułę, bo mnię ubrali. Później, to nie miałem okazji tak się obrać okazjonalnie.
Miałem kiedyś fazę na noszenie garniturów do pracy, to było dość zabawne z perspektywy, bo dojeżdżałem rowerem. Raz prowadziłem zajęcia w garniturze w mieszkaniu, uczeń przychodzi i mnie pyta dlaczego noszę garnitur, czy jakaś rozmowa o pracę czy coś? A ja że nie nie, dla ciebie na lekcję się tak ubrałem. Uśmiechnął się w wielkim zagubieniu, oczy strzelały na bok, widać, że szukał puenty żartu, której nie mógł znaleźć, bo nie był nawet pewien, czy żart w ogóle istnieje.
I am Jerusalem.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8024
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

28-04-2023, 09:29

Dzisny+ marynarka. garnitur ubnieram na pogrzeby, bo na takich imprezach bywam najczęściej , jakieś 30 dni w roku ,ewetulanie wesela. Na rozdaniu nagród Orłów Przedsiębiorczości będę ubrany w niebieski garnitur bez krawata. Nigdy go nie noszę. mam to w piździe.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10148
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

28-04-2023, 10:23

nie lubię nosić zwisów, mam kilka nieodpakowanych krawatów, które dostałem jako prezenty,
do pracy nigdy w całym garniaku, na te kilkanaście razy na rok starcza koszula + często lepsiejsze dzinsy, czasami spodnie garniturowe,
ale odkąd większość spotkań i szkoleń jest online, to starczy koszulin Voivod, żeby był zachowany jakiś poziom :mrgreen:
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

28-04-2023, 13:04

Każdy ma inną sytuację, inne podejście i inne możliwości. Ja tam się ciesze, że mam parę osob obok, na które mogę realnie liczyć i chcą mi pomóc i to nie jest kwestia niskich ambicji czy małej zaradności. I nie rozumiem co w tym zlego, że przyjaciele mi pomagają bo wiedzą, że na rodzinę nie mogę liczyć ;)
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8024
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

28-04-2023, 13:18

Ja np zawsze optowałem za niezaleznościa. To co robię mam dla siebie a reszta może wypierdalać. W chuj mocno w sensie biznesowej drązę tematy. Ba -biorę na barki przedsięwzięcia na które mnie nie stać. Powiedziałem sobie ,że tak do 40 roku życia. Nie dam rady psychicznie dalej ciągnąc te tematy. Angażuje się w rzeczy na które nie mam pieinędzy. W przedsięwzięcia, Srodowsiko bogaczy-ja się za takiego nie uważam, obracam dzieciątkami miionów ale mam zajebisty dystans do siebie. Do wlasnej osoby. Zyję w chuj skromnie. A po co mi blichtr? Ja mam kota, drugie dziecko w drodze i to jest powód do dumy i to stanowi moja bazę szcześcia.

Mógłbym zrobić przyklejką co się dzieje u mnie na kontach 28.04.2023 z samego dzisiejszego dnia i forume zdechnie. Ale po co? Jednych uszczęśliwią jak zarobią 10 ys złotych i zyją i są bardziej szczęśliwi ode mnie. Ja zarabaim na tyle dużo ,że nie chcę o tym pisać i wiecznie chodzę wkurwiony i nieszczęśliwy.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9678
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

28-04-2023, 14:38

tomaszm pisze:
28-04-2023, 13:18
Jednych uszczęśliwią jak zarobią 10 ys złotych i zyją i są bardziej szczęśliwi ode mnie.
Zarabiasz już chyba na tyle dużo, żeby wiedzieć, że u osoby niezaburzonej wysokość zarobków ma szczątkowe przełożenie na szczęście ;-)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8162
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

28-04-2023, 14:46

Hajs jest od materialnych spraw, a "szczęście" do takowych nie należy.
PLASTIK NIE JEST METALEM
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8024
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

28-04-2023, 14:51

Mam silną psychozę. Wchodzę na konta swoich spółek15 razy dziennie.NIe potrafię się cieszyć z pieniędzy które zarabiam, bo jestem psychicznie chory.Ciągle cieprpie na jakiś bóldupizm. Głowa nie pracuje jakby miała pracować. Siakaś postać depresji
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

28-04-2023, 14:54

W tym tygodniu zarobiłem 37 tys złoty na rękę. Nie miałem w życiu łatwo. Zawsze wierzyłem w duchy. Jak pokazałem fakturę wujkowi ostatnio to się zesrał do rury a moja przyjaciółka zdjęła obrączkę i wsadziła sobie moją dłoń w pizde. Jednak w moim sercu wciąż panuje niepokój. Taki metafizyczny. Lubię trysnąć z kapucyna na lustro. Uspokaja mnie to. Czasem chodzę do kościoła ale nienawidzę katolickiej zarazy. Donald Tusk to diabeł.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8024
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

28-04-2023, 14:57

Ja 37 tysięcy zarobiłem dzisj:) Nie wstając z łozka i mierząc się z demonami.Własnymi.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

28-04-2023, 14:59

tomaszm pisze:
28-04-2023, 14:57
Ja 37 tysięcy zarobiłem dzisj:) Nie wstając z łozka i mierząc się z demonami.Własnymi.
HAILZ LUBLINIEC.

Jebać biedę kurwa.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8024
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

28-04-2023, 15:09

Pieniądze są zajebiście przyjemne,Nigdy nie ukrywałem tego faktu robiąc to co robię, Dają bezpieczeństwo i satysfakcję. Lubię ten blichtr. Wielbiam. Nie ,że się obnoszę bo skromny jestem nad wyraz ale pieniądze kocham.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8024
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

29-04-2023, 19:15

Bonecrusher pisze:
28-04-2023, 13:04
Każdy ma inną sytuację, inne podejście i inne możliwości. Ja tam się ciesze, że mam parę osob obok, na które mogę realnie liczyć i chcą mi pomóc i to nie jest kwestia niskich ambicji czy małej zaradności. I nie rozumiem co w tym zlego, że przyjaciele mi pomagają bo wiedzą, że na rodzinę nie mogę liczyć ;)
Może za bardzo się uniosłem w swojej wypowiedzi.Jeśli poczułeś się urażony- przepraszam, nie to było moją intencją. Masz 24 lata. Ja miałem sianko w glowię w tym wieku. Otwierałem kancelarię prawniczą, byłem totalnie zagubiony zyciowo,z masą problemów własnych. Jeśli miałbym coś doradzić to patrz przed siebie, Rób tak żeby Ci było dobrze i szanuj ludzi wokół.
Awatar użytkownika
Maro
weteran forumowych bitew
Posty: 1360
Rejestracja: 30-05-2013, 20:16

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

30-04-2023, 12:08

[V] pisze:
28-04-2023, 14:54
W tym tygodniu zarobiłem 37 tys złoty na rękę. Nie miałem w życiu łatwo. Zawsze wierzyłem w duchy. Jak pokazałem fakturę wujkowi ostatnio to się zesrał do rury a moja przyjaciółka zdjęła obrączkę i wsadziła sobie moją dłoń w pizde. Jednak w moim sercu wciąż panuje niepokój. Taki metafizyczny. Lubię trysnąć z kapucyna na lustro. Uspokaja mnie to. Czasem chodzę do kościoła ale nienawidzę katolickiej zarazy. Donald Tusk to diabeł.
:D
Awatar użytkownika
Rejwan
w mackach Zła
Posty: 975
Rejestracja: 17-08-2013, 22:06
Lokalizacja: WWA

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

30-04-2023, 13:47

[V] pisze:W tym tygodniu zarobiłem 37 tys złoty na rękę. Nie miałem w życiu łatwo. Zawsze wierzyłem w duchy. Jak pokazałem fakturę wujkowi ostatnio to się zesrał do rury a moja przyjaciółka zdjęła obrączkę i wsadziła sobie moją dłoń w pizde. Jednak w moim sercu wciąż panuje niepokój. Taki metafizyczny. Lubię trysnąć z kapucyna na lustro. Uspokaja mnie to. Czasem chodzę do kościoła ale nienawidzę katolickiej zarazy. Donald Tusk to diabeł.
Obrazek xD
To make a mistake is human but to really fuck things up you need a computer.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6654
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Wybitnie mnie cieszy v. 2

30-04-2023, 13:59

[V] pisze:
28-04-2023, 14:54
W tym tygodniu zarobiłem 37 tys złoty na rękę. Nie miałem w życiu łatwo. Zawsze wierzyłem w duchy. Jak pokazałem fakturę wujkowi ostatnio to się zesrał do rury a moja przyjaciółka zdjęła obrączkę i wsadziła sobie moją dłoń w pizde. Jednak w moim sercu wciąż panuje niepokój. Taki metafizyczny. Lubię trysnąć z kapucyna na lustro. Uspokaja mnie to. Czasem chodzę do kościoła ale nienawidzę katolickiej zarazy. Donald Tusk to diabeł.
Niesamowite, że to jest darmowy portal. Pokłady bekowego kontentu. XD
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
ODPOWIEDZ