JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE?

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14261
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE?

17-05-2022, 16:00

Bonecrusher pisze:
17-05-2022, 15:32
Mnie tam cieszy, że mam na fizycznym nośniku dwie zajebiste pozycje,
Obrazek
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE?

30-05-2022, 18:17

bardzo ciekawy temat. mógłbym tu pisać do rana, ale tak streszczając - szczęście i radość to naturalny i normalny stan człowieka. wszystko inne to patologia.
Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE?

30-05-2022, 19:00

Zauważyłem taką tendencję i to nie tylko u moich rówieśników, że strasznie się pałują porównaniami, a ludzie w moim wieku to, tamto np jakbym się dołował, że randy orton w moim wieku został mistrzem wagi ciężkiej wwe, głupi i szkodliwy trend
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8012
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE?

03-06-2022, 01:20

Mieć druga połówkę która Cię rozumie i Cię nie stara ocenić-nawet jak Koledzy ostrzegają ze Tomek dupczyk i swinger club prowadzi ale juz jest normalny . Kogoś kto Cię kocha. Nawet jak jesteś totalnym pojebem i masz za uszami. Kochać pasje chodzenia po lasach, słuchania muzyki, bycia dziwakiem - bez miłości chuj to znaczy

Im człowiek starszy tym bardziej szanuje prawilne wartości. Ja sie wychowałem w patologicznym środowisku emocjonalnym może przez to jestem jaki jestem. Tzn zjebany. No deficyt emocjonalny spory ale błędy rodziców naprawiam. Kocham normalność.

Zresztą myślę w jakiej pustce emocjonalnej sie wychowałem to i tak dobrze ze zyje. Mogę opowiedzieć i się licytować.


Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka





Awatar użytkownika
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8012
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE?

03-06-2022, 01:55

Wyjebac sie na krew matki co dwa razy podciela sobie żyły i za trzecim razem przecpala antydeprrsanty i wódkę i umarla. I umarla w wieku 54 lat bo urodziła Cię w wieku nastolatki. I starego który pyrcha na to z zobojętnieniem bo Jego partnerka jest rok starsza od syna. Którym największym zmartwieniem jest gdzie rozjebac kolejny 1 mln złotych i na co. Później sfrustowani wariaci jak tomaszm mają miejsce.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka



Awatar użytkownika
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8012
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE?

03-06-2022, 02:21

Pieniędzy sam mam wystarczająco. Pierdole jakieś rodzinne pieniądze. Głowy nie da się naprawić. Nie po tym co mi starzy ufundowali.

Staram się z własną nienawiścia walczyć i życie układać po swojemu w obliczu miłości do bliźniego i zrozumienia.

Wiem brzmi żałośnie ale tak to wygląda.

Na pewno moje życie wyglądałoby inaczej w świetle rozwoju w normalnej rodzinie - na pewno nie po rozwodzie gdzie nie utrzymałem ciężaru,bo byłem dupkiem a rozwój córki z poprzedniego małżeństwa widze na instagramie I siedzę na forume i rozkminiam co w życiu zdołałem spierdolic:)


Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka








Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE?

03-06-2022, 05:15

Błędów rodziców nie naprawisz,
Jedyne co możesz zrobić to zbudować własny gom bez patoli :wink:
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8012
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE?

03-06-2022, 09:45

A będzie przesadą jak wysnuje wniosek, że muzyka metalowa towarzyszy ludziom wkurwionym i z jakimiś przebojami życiowymi? Można się z tego śmiać ale znam w chuj osób co są maniacs i jak posłuchasz historii to często - gęsto towarzyszy im podobna historia, że muzyka stanowi odtrutkę na życie.

Dla mnie ucieczka w świat magii w który uciekałem żeby oderwać się od codziennego syfu i w świecie którym znajdowałem ukojenie. Zamiast coś odjebywac jako wkurwiony nastolatek zapuszczałem z 5 płyt z rzędu i poziom wkurwienia może nie spadał do zera ale mocno redukował.





Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Bonecrusher
zahartowany metalizator
Posty: 4797
Rejestracja: 16-05-2013, 15:29

Re: JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE?

03-06-2022, 10:13

Nie wybierasz muzyki, muzyka wybiera Ciebie, dołączę zatem do grona ludzi słuchających ekstremalnych brzmień i mających wiele przeszli, Muza daje lepsz6 haj niż narkotyki, bo sami sobie ustalamy glebokosc
Wrażeń
Biją mi głucho popękane dzwony
I anioł ciemny prowadzi za sobą
I jak biczownik okryty żałobą płacze, a w łzach much biją nieszczęść dzwony
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8154
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE?

03-06-2022, 10:59

tomaszm pisze:
03-06-2022, 09:45
A będzie przesadą jak wysnuje wniosek, że muzyka metalowa towarzyszy ludziom wkurwionym i z jakimiś przebojami życiowymi? Można się z tego śmiać ale znam w chuj osób co są maniacs i jak posłuchasz historii to często - gęsto towarzyszy im podobna historia, że muzyka stanowi odtrutkę na życie.

Dla mnie ucieczka w świat magii w który uciekałem żeby oderwać się od codziennego syfu i w świecie którym znajdowałem ukojenie. Zamiast coś odjebywac jako wkurwiony nastolatek zapuszczałem z 5 płyt z rzędu i poziom wkurwienia może nie spadał do zera ale mocno redukował.





Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Też tak myślę. U mnie zaczęło się od książek, bo pod koniec lat 80-tych łatwiej o nie było, niż o metal. To w nie uciekłem najpierw kiedy dotarło do mnie jak zjebany jest świat.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6650
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE?

03-06-2022, 13:00

Idę w góry. Kocham to.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8012
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE?

03-06-2022, 17:44

Kocham las, wodę, przyrodę. Moim marzeniem jest domek pośrodku gór nad jeziorem gdzie wypierdolę na stare lata. Będę słuchać metalu, pływać, chodzić po górach i zbierać grzyby.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8012
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE?

04-06-2022, 00:51

Ważne też w życiu jest to żeby otaczać się właściwy ludźmi. Ja mam bardzo zle wrażenia. Uważam, że 90% ludzi to jednak bydło. Chcialbym coś innego napisać. Większość ludzi jest tak beznadziejnie głupia, że z perspektywy człowieka, który ciągle z ludźmi pracuje uważam, że jako ludzkość jesteśmy skazani na porażkę.

Zrobiłem zajebiscie prosty test. Test dla ludzi którzy jako radcy prawni, adwokaci powinni zdawać z marszu.

Chce Ci zapłacić 10.000 zł. Brutto Oblicz podatek dochodowy, vat. I obowiazkowe składki.

Klne się, ze 95% ludzi wśród wydawałoby się wyksztaconych ludzi nie jest w stanie tego obliczyć bez jakiś chujowych kalkulatorów internetowych

Świat generalnie zidiocial.

Albo temat zużycia budynku gospodarczego. Przyjmujesz aplikantów którzy wydaje ci się że coś kumają - kurwa nic nie kumają. Jagiellońskie pokończone czy slaskie - studiowanie prawa i aplikacja zwalnia z myślenia. Wpierdala faktury kosztorysowe , sumę ubezpieczenia przekroczył a o ustawie odnośnie obowiązkowego oc na budynkach rolnych to czytał przed egzaminem i tak chuja z tego zrozumiał. Mam dwóch zajebistych radców prawnych z młodego pokolenia :jednego chłopaka i jedna dzieczyne: w życiu ich nie puszczę. Chodzi mi o to, że generalnie to matoły nam rosną. Covidova sytuacja jeszcze wszystko pogorszyła.

Na studiach to samo. Na ciężkim kacu zabije każdego adepta prawa. Tak jako społeczeństwo się cofamy intelektualnie, że kurwa jest to niepokojące z mojej perspektywy.

Jakieś zjebana religie ścierwo herlawe na krzyżu przybite każą się modlić ale zamiast wprowadzić podstawy ekonomi i prawa dla dzieci, które będą się musiały zmierzyć z dorosłością to kultywują zjebania religijne i zabobon z średniowiecza. Ja pierdole co to za zaścianek Europy.

Ja pierdole w życiu klne się na własne moje dziecko nie będzie ochrzczone czy puszczone do komunii. Kupa lat przed nami żeby zdechrystianizowac ten kraj ale zmierza ku dobremu patrząc na imformacje bierzace.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka










Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE?

04-06-2022, 15:24

ozob pisze:
03-06-2022, 13:00
Idę w góry. Kocham to.
jedna z najlepszych rzeczy na świecie. zresztą Quorthon o tym pisał, kolesie z Manowar i wielu innych. jak najdalej od sztucznej inteligencji. jak najbliżej przyrody
Awatar użytkownika
TheDude
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6731
Rejestracja: 23-03-2011, 00:43

Re: JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE?

04-06-2022, 18:18

Myślę, że tacy ludzie mieli szczęśliwe życie:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Garden_hermit
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2709
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

Re: JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE?

04-06-2022, 18:54

Rozważam przeprowadzkę w okolice Karkonoszy.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE?

04-06-2022, 18:57

a obecnie gdzie mieszkasz? bo mnie całe życie ciągnęło w góry, posłuchałem intuicji i się nie zawiodłem. cudowni ludzie, klimat, przyroda, podejście do życia itd.
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2709
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

Re: JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE?

04-06-2022, 19:00

Warszawa, ale pochodzimy z Roztocza. Żona pracuje online i to na tyle owocnie, że ja mogę być pastuchem i tak sobie poradzimy.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE?

04-06-2022, 19:33

Heretyk pisze:
04-06-2022, 15:24
ozob pisze:
03-06-2022, 13:00
Idę w góry. Kocham to.
jedna z najlepszych rzeczy na świecie. zresztą Quorthon o tym pisał, kolesie z Manowar i wielu innych. jak najdalej od sztucznej inteligencji. jak najbliżej przyrody
Racja. Ja akurat weekend w Wiśle.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: JAK ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE?

04-06-2022, 19:38

knaar pisze:
04-06-2022, 19:00
Warszawa, ale pochodzimy z Roztocza. Żona pracuje online i to na tyle owocnie, że ja mogę być pastuchem i tak sobie poradzimy.
Baba zarabia więcej? Zabij się.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
ODPOWIEDZ