Wasze życiowe marzenie

Tematy niekoniecznie związane z metalem i muzyką...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Gothmog666
rozkręca się
Posty: 72
Rejestracja: 04-10-2009, 22:42

Re: Wasze życiowe marzenie

20-09-2023, 02:19

tomaszm pisze:
17-09-2023, 01:28
Gothmog666 pisze:
17-09-2023, 01:06
Czy jest możliwość, żeby w wieku 33 lat w końcu przestali mnie pytać o dowód? Ostatnio robiłem z buta 12 km tylko po to, żeby dostać odmowę i musiałem prosić okolicznego pijaczka, W środowisku prawniczym jestem memem.
Dlaczego w środowisku prawniczym jesteś memem? Co masz na mysli?
U mnie to wyglądało w ten sposób, że jak robiłem w czasie studiów praktyki w korpo to często mnie tak dla zabawy pytano - ile mam lat, czy zdałem "pszyrę" w liceum i wtedy wyglądałem iście na 14, 15 lat. Też góra się ze mnie trochę śmiała. Potem z ojcem założyłem firmę, skończylo się to tragicznie, Już bez szczegółów, ale miałem przez to 4 lata przerwy od prawa, Poduczyłem się znowu, usłyszałem, że z takim wyglądem się twarz firmy nie nadaję. Co dalej - poszedłem na asystenta sędziego w apelacyjnym i sędzia się najpierw obraził, że dali mu jakiegoś gówniarza, swieżo po prawie. Jak już się wdałem w to środowisko to wyszło całkiem spoko, ale nadal sędziowie się śmieją, że gdbym z nimi orzekał to by było śmiesznie. Zresztą też niedawno się rozstałem z partnerką i zdałem sobie sprawę, że na rynku matrymionalnym jest ciężkoz tak młodym wyglądem :D
Gothmog666
rozkręca się
Posty: 72
Rejestracja: 04-10-2009, 22:42

Re: Wasze życiowe marzenie

20-09-2023, 02:29

Czasem młody wygląd potrafi wkurwić, ale to różnie bywa, np. mojej matce dają 20 lat mniej z wyglądu.
ODPOWIEDZ