Gramofon-jaki kupić

Dział techniczny - problemy, preferencje, porady.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Gramofon-jaki kupić

23-02-2012, 14:55

Alsvartr pisze:@Morph
No nie pierdol, jakbyś sobie chciał zrobic pokój w typowym stylu gabinetowym (drewno, zieleń, bordowa/czarna skóra) a ja np bym chciał (gdybym miał środki), to jest to sporo lepsze rozwiązanie niz jakies potworki z polerowanej stali albo straszącego odbłyskiem czarnego plastiku.
wtedy kupiłbym coś takiego: http://allegro.pl/denon-dp-59-l-i2147565781.html
do gabinetu jak znalazł :)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Gramofon-jaki kupić

23-02-2012, 15:01

Bloodcult pisze:
Alsvartr pisze:@Morph
No nie pierdol, jakbyś sobie chciał zrobic pokój w typowym stylu gabinetowym (drewno, zieleń, bordowa/czarna skóra) a ja np bym chciał (gdybym miał środki), to jest to sporo lepsze rozwiązanie niz jakies potworki z polerowanej stali albo straszącego odbłyskiem czarnego plastiku.
wtedy kupiłbym coś takiego: http://allegro.pl/denon-dp-59-l-i2147565781.html
do gabinetu jak znalazł :)
Good point ;) Ja glównie zwróciłem uwagę na ten ze zdjęcia z panna kręcącą gałą ;)
Obrazek

jeżeli chodzi o wygląd to jest ok.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: Gramofon-jaki kupić

23-02-2012, 15:03

Alsvartr pisze:@Morph
No nie pierdol, jakbyś sobie chciał zrobic pokój w typowym stylu gabinetowym (drewno, zieleń, bordowa/czarna skóra) a ja np bym chciał (gdybym miał środki), to jest to sporo lepsze rozwiązanie niz jakies potworki z polerowanej stali albo straszącego odbłyskiem czarnego plastiku.
Jeeeezu, design którego po prostu wprost nie trawię. A jak widzę te rzeżbione biurka, fotele powyginane bardziej niż Steven Hawking i jakieś złocenia i tego typu gadżety to mnie się na wymioty zbiera.

Jakbym chciał sobie zrobić pokój w takim stylu to bym najpierw się gruntownie przebadał a potem profilaktycznie zarezerwował miejsce w Dignitas.
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Gramofon-jaki kupić

23-02-2012, 15:59

To juz kwestia gustu.
Obrazek
oddałbym duszę za pokój w tym stylu.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: Gramofon-jaki kupić

23-02-2012, 16:18

No, skuć ściany do gołej cegły, wstawić ze 2x większe okna, wymienić biurko na coś co wygląda jak biurko, fotel na fotel a nie torturę dla kręgosłupa i jakiś punkt wyjścia ku dobremu mamy :D

EDIT: teraz dopiero te karnisze zobaczyłem, aż mi się obiad cofnął.
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Gramofon-jaki kupić

23-02-2012, 16:30

Morph pisze:No, skuć ściany do gołej cegły, wstawić ze 2x większe okna, wymienić biurko na coś co wygląda jak biurko, fotel na fotel a nie torturę dla kręgosłupa i jakiś punkt wyjścia ku dobremu mamy :D
...i do tego meble z ikei, wszystko biało/czarno/szaro i mamy obraz mieszkania w stylu "szpital psychiatryczny" łamane przez "nie mam wyobraźni więc pierdolnę modne meble, i wmówię ludziom że lubię minimalizm" ;)
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Gramofon-jaki kupić

23-02-2012, 20:16

Castor pisze:Podoba mi się jego design - obleśne gówno;) Poza tym jest tu wszystko czego dusza pragnie Gramofon, CD, Radio, MC, MP3, zgrywać można z dowolnego nośnika lub radia na pendriva.
to tu masz fajny wynalazek: http://allegro.pl/piekny-gramofon-z-glo ... 35775.html
Castor pisze:Ja kupię tradycyjny gramofon to muszę jeszcze głośniki i wzmacniacz kupić, a na tyle sprzętu to nie mam za bardzo kasy.
kup przedwzmacniacz gramofonowy i do kompa czy tam wieży podłącz.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: Gramofon-jaki kupić

23-02-2012, 20:17

Alsvartr pisze:
Morph pisze:No, skuć ściany do gołej cegły, wstawić ze 2x większe okna, wymienić biurko na coś co wygląda jak biurko, fotel na fotel a nie torturę dla kręgosłupa i jakiś punkt wyjścia ku dobremu mamy :D
...i do tego meble z ikei, wszystko biało/czarno/szaro i mamy obraz mieszkania w stylu "szpital psychiatryczny" łamane przez "nie mam wyobraźni więc pierdolnę modne meble, i wmówię ludziom że lubię minimalizm" ;)
Ale ja lubię minimalizm. Można to odwrócić - "pierdolę nowoczesny design" więc sobie pierdolnę stare meble, napierdolę wszystkiego tak, że z 40-metrowego salonu robi się przestrzeń porównywalna do kurnika, jebnę dywan w którym można schować kota i będzie "stylowo" :D
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
FENIKS
w mackach Zła
Posty: 679
Rejestracja: 27-11-2010, 12:04

Re: Gramofon-jaki kupić

23-02-2012, 20:35

kurwa takie piękne pokoje ja jebie. I ta pani. Miód . Wystarczy wpuścić oba moje psy i będzie rozpierdol jakich mało i do tego pełno siersci :) i posłuchaj tu płyt gramofonowych.
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Gramofon-jaki kupić

24-02-2012, 10:01

Morph pisze: Ale ja lubię minimalizm. Można to odwrócić - "pierdolę nowoczesny design" więc sobie pierdolnę stare meble, napierdolę wszystkiego tak, że z 40-metrowego salonu robi się przestrzeń porównywalna do kurnika, jebnę dywan w którym można schować kota i będzie "stylowo" :D
Odwrócić można ale efekt nieporównywalnie lepszy ;) Nie ma co się kłócić, ja na "nowoczesny design" i "minimalizm" reaguje równie alergicznie jak Ty na gabinety w drewnie, więc raczej do niczego tutaj nie dojdziemy.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: Gramofon-jaki kupić

24-02-2012, 10:07

Ale nie mam nic przeciwko drewnie w gabinecie (poniższe zakładają gabinet optymalny, przy posiadaniu środków na jego wyposażenie):
- Podłogi innej niż drewno sobie w gabinecie nie wyobrażam, ale nie jakieś smutne mahonie czy inne ciemne coś. Jasne, skandynawskie drewno, matowe - ledwo tylko tknięte lakierem.
- Blat biurka - szklanego bym nie chciał, za zimne. Ale design musi być prosty, żadnych frezowań, przetłoczeń, reliefów, płaskorzeźb, inkrustacji etc.

Nie lubię po prostu wnętrz wyglądających jak skansen, ciemnych, przytłoczonych ilością gratów. Zajoba mam za to na punkcie pofabrycznych budynków i przestrzeni w nich panujących.
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Gramofon-jaki kupić

24-02-2012, 10:11

Morph pisze:Nie lubię po prostu wnętrz wyglądających jak skansen, ciemnych, przytłoczonych ilością gratów. Zajoba mam za to na punkcie pofabrycznych budynków i przestrzeni w nich panujących.
No to nic dziwnego, że wynikła taka różnica zdań, bo ja uwielbiam miejsca wyglądające jak skansen, możliwie "przytulne" i zawalone gratami ;)
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: Gramofon-jaki kupić

24-02-2012, 10:15

Alsvartr pisze: No to nic dziwnego, że wynikła taka różnica zdań, bo ja uwielbiam miejsca wyglądające jak skansen, możliwie "przytulne" i zawalone gratami ;)
?
Obrazek
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Gramofon-jaki kupić

24-02-2012, 10:19

No ba ;)
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Wujek Lucyferiusz
postuje jak opętany!
Posty: 655
Rejestracja: 16-03-2009, 12:01

Re: Gramofon-jaki kupić

31-05-2012, 20:52

Kochani bratankowie,

Czy dla osoby chcącej posłuchac od czasu do czasu Pink Floydów czy bluesa na winylu bez dostania orgazmu dźwiękowego takie coś wystarczy? W skali od 1 do 10 ile by temu dać? (melomanów proszę o nie udzielanie się ;] ).

http://www.ceneo.pl/11052874s
Watson PH 7000
A gdzie kotuś widzisz głupotę? W teorii ekonomicznej szkoły austriackiej? Mam cię zabić?
Kel'Thuz - młot na parchów

t(-_-t) Hvert norske ord høres ut som en gammel skog og krig i helvete!
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Gramofon-jaki kupić

31-05-2012, 21:00

Trudno coś napisać o tym sprzęcie, bo nie ma żadnej specyfikacji...ale unikałbym takich wynalazków, bo pewnie nie da się wymienić wkładki itd.
all the monsters will break your heart
Demonic Swamper
zaczyna szaleć
Posty: 131
Rejestracja: 27-11-2011, 23:31

Re: Gramofon-jaki kupić

31-05-2012, 22:07

Wujek Lucyferiusz pisze:Kochani bratankowie,

Czy dla osoby chcącej posłuchac od czasu do czasu Pink Floydów czy bluesa na winylu bez dostania orgazmu dźwiękowego takie coś wystarczy? W skali od 1 do 10 ile by temu dać? (melomanów proszę o nie udzielanie się ;] ).

http://www.ceneo.pl/11052874s
Watson PH 7000
Sprzedam Ci gramofon z tej samej półki, za połowę ceny tego ;) do okazjonalnego słuchania wystarczy ;)
O dokładnie taki: http://ifotos.pl/zobacz/DSC03440J_rwwaxas.JPG/
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Gramofon-jaki kupić

01-06-2012, 15:10

Wujek Lucyferiusz pisze:Kochani bratankowie,

Czy dla osoby chcącej posłuchac od czasu do czasu Pink Floydów czy bluesa na winylu bez dostania orgazmu dźwiękowego takie coś wystarczy? W skali od 1 do 10 ile by temu dać? (melomanów proszę o nie udzielanie się ;] ).

http://www.ceneo.pl/11052874s
Watson PH 7000

kup se na allegro stara unitre jakas do tego nowa igle i masz jak znalazl !!! nie wydasz wiecej niz 400 zl.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: Gramofon-jaki kupić

01-06-2012, 15:58

Wujek Lucyferiusz pisze:Kochani bratankowie,

Czy dla osoby chcącej posłuchac od czasu do czasu Pink Floydów czy bluesa na winylu bez dostania orgazmu dźwiękowego takie coś wystarczy? W skali od 1 do 10 ile by temu dać? (melomanów proszę o nie udzielanie się ;] ).

http://www.ceneo.pl/11052874s
Watson PH 7000
Oględnie mówiąc chujnia

Zerknij na Allegro i kup se jakiegoś używanego Technics'a , Denon'a lub Dual'a - jak dobrze trafisz to przeżyje Ciebie i Twoje dzieci ;) Ja osobiście mam od 3 lat takiego http://allegro.pl/gramofon-technics-sl- ... 13777.html i sobie chwalę pod niebiosa .
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
ODPOWIEDZ