TV i monitor w jednym

Dział techniczny - problemy, preferencje, porady.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tymothy
postuje jak opętany!
Posty: 657
Rejestracja: 07-06-2005, 14:29

TV i monitor w jednym

05-02-2013, 21:30

Czy każdy TV (chodzi o te nowoczesne LCD oczywiście) z łaczem hdmi może służyc za monitor do kompa?
Ma ktoś z was takie rozwiązanie? Możecie polecić konkretne modele TV, które sprawiły by się dobrze w takiej podwójnej roli?
Hello darkness, my old friend
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: TV i monitor w jednym

05-02-2013, 21:47

Miałem taki duperel przez 2 lata na starym mieszkaniu marki LG, modelu nie pamiętam. Oczywiście, że każdy tv z hdmi może służyć jako monitor. Jeśli nie masz za wielkich wymagań i od święta chcesz sobie obejrzeć jakiś film, mecz to ok. Natomiast, nie wiem jak u Ciebie, ale dla mnie 24 cale do korzystania z komputra to z lekka przydużo. Wróciłem do starego rozwiązania i jestem bardziej zadowolony.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: TV i monitor w jednym

06-02-2013, 01:39

Zważ tylko na to, że przy "normalnej" odległości od kompa 24" przy 1920x1200/1080 to max. Powyżej pixele są wielkości smoków, do TV OK, ale jako monitor odpada. No chyba że z kompa chcesz korzystać z kanapy.
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
29a
zaczyna szaleć
Posty: 250
Rejestracja: 21-12-2010, 08:56

Re: TV i monitor w jednym

06-02-2013, 08:28

Tymothy pisze:Czy każdy TV (chodzi o te nowoczesne LCD oczywiście) z łaczem hdmi może służyc za monitor do kompa?
Ma ktoś z was takie rozwiązanie? Możecie polecić konkretne modele TV, które sprawiły by się dobrze w takiej podwójnej roli?
generalnie jak masz zamiar wyswietlac pulpit i elementy statyczne to plasma ci odpada.
Moga sobie pierdolic ze sie nie wypalaja ale niestety po prwnym czasie nawet miejsce w ktorym wyswietlaja sie napisy moze byc w innym odcieniu ;)
http://facebook.com/terrorcorepl - polski kurwa terror!
Awatar użytkownika
zekke
weteran forumowych bitew
Posty: 1873
Rejestracja: 03-08-2006, 16:01

Re: TV i monitor w jednym

06-02-2013, 15:53

Tymothy pisze:Czy każdy TV (chodzi o te nowoczesne LCD oczywiście) z łaczem hdmi może służyc za monitor do kompa?
Ma ktoś z was takie rozwiązanie? Możecie polecić konkretne modele TV, które sprawiły by się dobrze w takiej podwójnej roli?
jezeli chcesz robic cokolwiek na pc z tv zastepujacym monitor to zapomnij o takim rozwiazaniu. jezeli chcesz sobie odpalic jakis film z pc to kazdy tv mozna podlaczyc pod kompa ale bawienie sie z podlaczaniem/odllaczaniem kabli ma sredni sens gdy praktycznie kazdy tv ma teraz usb/wifi (chyba masz pc postawionego blisko tv.
Awatar użytkownika
Zenek
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 15-04-2004, 20:23

Re: TV i monitor w jednym

07-02-2013, 15:59

Tuner cyfrowy Tv na usb do kompa sobie kup
Obrazek
Awatar użytkownika
So_It_Is_Done
rasowy masterfulowicz
Posty: 3019
Rejestracja: 28-06-2006, 08:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: TV i monitor w jednym

09-01-2014, 12:29

Żeby nie zaśmiecać podpinam pytanie pod temat - czy miał ktoś do czynienia z TV Manta? Recenzje są zajebiste,sczególnie obcokrajowcy na amazon sie jarają, ale więcej opinii nie zaszkodzi.
Dziękuję Boże, że istnieje black metal.
ODPOWIEDZ