Wasza twórczość

Dział techniczny - problemy, preferencje, porady.

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3223
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: Wasza twórczość

22-03-2014, 10:00

To jest trailer metamuzyczny.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Wasza twórczość

23-03-2014, 14:59

Dethroned Emperor, UGH:
" onclick="window.open(this.href);return false;
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Wasza twórczość

23-03-2014, 18:10

" onclick="window.open(this.href);return false;

behemoth łarsip ugh
Awatar użytkownika
Mistrz
postuje jak opętany!
Posty: 431
Rejestracja: 20-08-2005, 15:13

Re: Wasza twórczość

23-03-2014, 18:51



batlord worship UGH
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Wasza twórczość

23-03-2014, 21:30

" onclick="window.open(this.href);return false;

TRASZ METAL KURWO!
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Wasza twórczość

24-03-2014, 02:21

Marduk - Imago Mortis: " onclick="window.open(this.href);return false;
z hardrockowym riffem na koncu zamiast black metalu
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3223
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: Wasza twórczość

24-03-2014, 06:45

Pienkne solówki w traszu, Emperor fachowo zdetronizowany, Mistrz mistrz, dobre ryfi.


ode mnie track z budującym przesłaniem i pete sadovalem na garach
http://www43.zippyshare.com/v/76402911/file.html" onclick="window.open(this.href);return false;

oraz kawałek demaskujący kult szatana
http://www52.zippyshare.com/v/7790400/file.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Wasza twórczość

24-03-2014, 13:01

Mistrz pisze:

batlord worship UGH
za duzo tlumienia w intrze i ogolnie wiecej przestrzeni powinno to miec
ale poza tym klasa. tylko gdzie solowka? :)

Hordes of Nebulah
" onclick="window.open(this.href);return false;

troche sie pojebalo na koncu ale niewazne :)
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Wasza twórczość

24-03-2014, 13:17

WaszJudasz pisze: oraz kawałek demaskujący kult szatana
http://www52.zippyshare.com/v/7790400/file.html" onclick="window.open(this.href);return false;
fajne riffy, jak z Ravishing Grimness. dobry las jest dobry.
te sample z radia maryja masakra :D

ja jeszcze doloze cover gate of nanna:
" onclick="window.open(this.href);return false;
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: Wasza twórczość

24-03-2014, 16:41

" onclick="window.open(this.href);return false;

w ROCKOWYM STYLU TYM RAZEM , Z DOBRYM BRZMIENIEM
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3223
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: Wasza twórczość

25-03-2014, 19:56

Niezłe, brzmi rzeczywiście dobrze i ma tę w sobie tę urzekającą kapryśność. Ode miniatura - nastrojowa zrzynka z Satyricon, albo tak mi się wtedy przynajmniej wydawało. Pewnie gówno, ale się nie wstydzę, bo plik twierdzi, że ostatnio zmodyfikowałem go siedem lat temu, więc uznaję, że wszelka moja ewentualna odpowiedzialność uległa przedawnieniu.
http://www4.zippyshare.com/v/93789903/file.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Na bonus - jabłkowy grindcore.
http://www4.zippyshare.com/v/28128737/file.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
Glene
weteran forumowych bitew
Posty: 1643
Rejestracja: 03-12-2009, 22:45

Re: Wasza twórczość

26-03-2014, 11:19

Riven pisze:
ja jeszcze doloze cover gate of nanna:
" onclick="window.open(this.href);return false;
Ten jak sie chwali :P
Obscureband
zaczyna szaleć
Posty: 202
Rejestracja: 28-03-2011, 23:54
Lokalizacja: Schweidnitz

Re: Wasza twórczość

01-04-2014, 19:34

OUKEJ. Nieoficjalny, ale jakże szczery, prawie expert od first pressów, dodruków, ifpi lub ich braku, sreedycji, digsraków, boxów i przypalania wody w czajniku zawitał i tu. Nie wiem czy post można uznać jako 'muzyka na zamówienie' czy jak. W każdym bądź razie jest to info dla osób z grubym portfelem i chudą własną twórczością. Lub z grubą twórczością i portfelem, ale z wypaleniem muzycznym. Oferuję odsprzedaż własnych praw majątkowych do riffów, aranży, części utworów lub całych utworów, czasem ze zrobionym z bębnami, czasem bez. Najstarsze riffy sięgają roku 1992, kiedy to jeszcze nawet się ich nie potrafiło grać na instrumentach, a wtedy były tylko zabuczane? zanucone? zaśpiewane? i nagrywane na taśmy STILONU lub z biblijnymi (tfu!) opowieściami, razem z perkusją która była odgrywana paluchami po stole. A jak! Dopiero z czasem się je przekładało na gitarę MARGARET ASTER i perę POLMUZ i nagrywało na dalsze taśmy. Kolekcję twórczości zamykają riffy z sierpnia 2013. No jakby nie patrzeć 21 lat riffów zarejestrowanych na taśmach lepszych i gorszych. Setki riffów o różnej długości, z których można poukładać numery DEATH/BLACK/THRASH/HEAVY/DOOM/PAGAN/GRIND/ROCK. Ambitniejsi to i pewnie riffy na regeageaaee czy pop będą chcieli przerobić, ale nie zalecam! Z riffów powstały dziesiątki utworów dokończonych i niedokończonych, czasem nawet z garami nagranymi, a czasem tylko gary we łbie grają. A po pijaku to słyszę jakby perkusista miał 7 i 69 setnych kończyny. Brak czasu, sprzętu, zdrowia, pieniędzy, chęci, motywacji, odpowiednich muzyków, sali do prób a przede wszystkim uzależnienie od kupowania cudzych nagrań i ich słuchania, zamiast zajęcia się swoją twórczością motywuje mnie do tego by opchnąć te pomysły. Część riffów miała być przeznaczona do takich świdnickich bands jak: EXCREMENTS, OBSCURE, EMBITTERMENT, SELBSTMORD, OHTAR, PAWEŁ & MÓŁ, EXTERMINATE, GLOOM. Z racji tego, że w niektórych zespołach już nie gram lub one już nie istnieją, daję Wam możliwość wykupywania mojej twórczości. Oczywiście umowa była by nie NA GĘBĘ, a na piśmie z wyszczególnionymi polami eksploatacji co do riffu, aranżu, części lub całości utworu, co by później jaj nie było i włóczenia po sądach, że riff się znalazł w piosence religijnej puszczonej w radiu bez ryja lub tv sram, bo w umowie nie było napisane, że nie może być.
Jeżeli Twoja płyta CD wydana przed rockiem 1994 posiada matrixy z IFPI...to wiedz, że coś się dzieje... Jeżeli na płytach wydanych przez NUCLEAR BLAST przed 1993 rockiem jest adres o pięciocyfrowym kodzie pocztowym...to wiedz, że bardzo źle się dzieje...
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3223
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: Wasza twórczość

04-04-2014, 11:51

A nie chcesz kupić tekstów albo zamienić riffy na teksty?

http://www43.zippyshare.com/v/57975030/file.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Takie tam, z czasów gdy niezdrową fascynacją słuchałem kasety pt. 666, bynajmniej nie tej autorstwa kapeli krajowej. Probleme w tym, że Sonic Youth też.

http://www43.zippyshare.com/v/68941407/file.html" onclick="window.open(this.href);return false;
i stary instrumementalny kower Bestii Dezertera.
Byłem wtedy harcerzem.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Obscureband
zaczyna szaleć
Posty: 202
Rejestracja: 28-03-2011, 23:54
Lokalizacja: Schweidnitz

Re: Wasza twórczość

04-04-2014, 13:27

No na razie odkupić nie chcę. Póki co chcę wykupić prawa majątkowe do logo, obrazków i tekstów, które napisał ziom ze szkolnej ławki w 1993 roku do jednej kapeli którą założyłem i nawet wtedy zostały porobione numery do tejże kapeli z jego tekstami. Wtedy wszystko było na gębę i nikt nie zwracał uwagi na jakieś umowy, a teraz chcę to od niego odkupić, żeby w razie czego nie było kwasu. A brak umowy na chwilę obecną jest taki, że zrobił dawno temu logo znanej kapeli i ma tylko thanksy we wkładkach do płyt i jedną sztukę ich debiutu. Logo hula tu i ówdzie, a wypadało by żeby autor miał choć na waciki do malowania i pisania nie? Podejrzewam, że nie znajdzie się wariat żeby cokolwiek ode mnie odkupić, bom ja nie JACEK CYGAN od/do spraw muzyki, ale nie mniej spróbować opylić swoją twórczość można. I to nie na zasadzie, że ja nagrywam pod jakąś nazwą płytę/epkę i gonie ją po 3 zeta lub na wymianę w ilości...hmm...no 5 tysięcy się już nie powtórzy jak z OBSCURE, ale na zasadzie sprzedaży surowych riffów, części numerów lub całych zrobionych z możliwością ułożenia występujących w nich riffów, innych utworów wedle życzenia nabywcy. Wszystko można spisać w umowie. A nóż widelec łyżka ktoś taki numer wyklepie z pięciu riffów, że się okaże hitem...lub szitem. A za to odpowiedzialności nie biere. Wracając do OBSCURE i robienia czegoś bez umowy to sprawa wygląda tak, że zaczynając 11 lat temu dystrybucję ANTICHRISTIAN CRUSADE, była ona robiona za zgodą lidera tejże kapeli - na gębę, a po kilku latach od zaprzestania robienia tych cd-r okazało się że jednak jestem winien mu pieniądze. Tym samym ja mogę zażądać jako muzyk sesyjny, że jest mi winien pieniądze za dojazdy i granie koncertów/prób, wykorzystywanie moich tekstów, tworzenia ścieżek perkusyjnych do dalszych numerów i opłacanie studia na ich nagranie. No i powstał kwas wielki jak zadłużenie kraju, a smród się ciągnie już kilka lat i końca raczej nie widać. Prawnicy dobrze radzą - spotkać się z muzykami, wszystkie roszczenia ustalić i się dogadać nim sprawa trafi do... sialala... sialalaaa... sialalaaa. Koniec opisu.
Jeżeli Twoja płyta CD wydana przed rockiem 1994 posiada matrixy z IFPI...to wiedz, że coś się dzieje... Jeżeli na płytach wydanych przez NUCLEAR BLAST przed 1993 rockiem jest adres o pięciocyfrowym kodzie pocztowym...to wiedz, że bardzo źle się dzieje...
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3223
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: Wasza twórczość

04-04-2014, 20:37

Jeśli chodzi o kapele koncertujące możesz jeszcze rozważyć dawanie riffów w leasing.

A take w ogóle - takie gitare sobie wymyśliłem dzisiaj i zastanawiam sie, czy nie sprzedać tego Mgle
http://www68.zippyshare.com/v/18056914/file.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Obscureband
zaczyna szaleć
Posty: 202
Rejestracja: 28-03-2011, 23:54
Lokalizacja: Schweidnitz

Re: Wasza twórczość

05-04-2014, 09:52

Jak to w leasing? W sumie jak zwał tak zwał, leasing, dzierżawa, adopcja, licencja...To pisz do M.Ż jak się zapatruje na robienie muzy przez osoby nie grające w zespole. Przedstaw mu riff/song i jak będzie go chciał to spiszcie umowę żeby problemów na przyszłość nie było i po sprawie. Ty będziesz autorem tak czy srak bo prawa autorskie są niezbywalne, a on będzie właścicielem praw majątkowych bo je odkupił, lub przepisałeś mu za darmo. No ja nie zamierzam za darmo oddawać i lepiej żeby muzycy z byłych kapel w których grałem mieli to na uwadze. Prędzej czy później się okaże kto gra czyje i czy ma pozwolenie. Zasada prosta - gram jako sesyjny, daję jakiś pomysł i jeśli przestaję grać w jakiejś kapeli to zabieram patent ze sobą i mam wyjebane jak oni sobie z tym poradzą. Chyba, że jest umowa na piśmie i opisane jasno co i jak. Tak mi radził znajomy dawno temu, ale miałem to w dupie. Mało jest lub było za-kwasów w zespołach między muzykami, wytwórniami, meneldżerami?
Jeżeli Twoja płyta CD wydana przed rockiem 1994 posiada matrixy z IFPI...to wiedz, że coś się dzieje... Jeżeli na płytach wydanych przez NUCLEAR BLAST przed 1993 rockiem jest adres o pięciocyfrowym kodzie pocztowym...to wiedz, że bardzo źle się dzieje...
Antychróst
postuje jak opętany!
Posty: 429
Rejestracja: 18-10-2012, 22:28

Re: Wasza twórczość

05-04-2014, 20:17

WaszJudasz pisze:zastanawiam sie, czy nie sprzedać tego Mgle
http://www68.zippyshare.com/v/18056914/file.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Czemu nie, ale najpierw zapytaj Depeche Mode, czy ci pozwolą: " onclick="window.open(this.href);return false;

Ale wątpię, czy ci się uda. Mgła niechętnie kupuje riffy. Ładnych parę lat temu wysłałem im to:
http://w842.wrzuta.pl/audio/8noIFTVxbFb/zaraza" onclick="window.open(this.href);return false;
Napisałem, że odsprzedam za pięćdziesiąt złoty, umowa na papierze i w ogóle, tak jak kolega wyżej napisał.
Ale nie kupili.
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3223
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: Wasza twórczość

07-04-2014, 07:30

Stary, to jest coś jak Neurosis i Tribes Of Neurot, a jeszcze symultanicznie, od podanego przez Ciebie koordynatu to przecież już w ogóle idzie na przestrzał przez półkule i z powrotem. Wielka Rzecz
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Bless this tongue
weteran forumowych bitew
Posty: 1124
Rejestracja: 03-09-2013, 21:47

Re: Wasza twórczość

10-04-2014, 15:58

jaki program najlepszy do edycji/klejenia sampli?
ODPOWIEDZ