metalzine.pl

Chcesz zaprezentowac zespół, strone... to właśnie tutaj

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Efowski
weteran forumowych bitew
Posty: 1449
Rejestracja: 03-11-2011, 11:57

Re: metalzine.pl

08-07-2013, 10:24

Atreju pisze:Ja nie widziałem dotąd żadnego z tych "obrazów", a po przeczytaniu stwierdziłem, że w sumie warto sprawdzić o co w nich chodzi, więc cel został osiągnięty. Nie chodzi przecież o jakiekolwiek nauczanie, tylko zerknięcie na kilka wybranych klipów i porównanie, jak różne gatunki 'blekowców' podchodzą do obrazowania swojej muzyki. No ale użytkownicy Masterfula to inna kategoria w każdej dziedzinie. Tutaj nic nie jest normalne, żadna rozmowa nie jest prowadzona normalnie, bo nie ma tu normalnych ludzi. Śmiejecie się z kogoś, tylko nikt nie zastanowił się, że może to Wy jesteście śmieszni. Nikt o tym nie pomyślał? Na szczęście dostaję sygnały od dużo starszych niż średnia tego forum ludzi, którzy znaleźli w tekście coś, co ich zaciekawia, a dzięki temu Wasze próby podbudowania swojego ego spuszczam w kiblu.

Piszesz - komentują. Takie to już (odwieczne) prawo internetu. A Ty od razu napierdalasz grabkami. Ja rozumiem, że własne oko konia tuczy, ale tekst jest na poziomie buntu nastolatka, który w zasadzie może i ma myśl, ale przekazuje ją w co najmniej słaby sposób.
Antychróst
postuje jak opętany!
Posty: 429
Rejestracja: 18-10-2012, 22:28

Re: metalzine.pl

10-07-2013, 00:39

W zasadzie bez większych nadziei wszedłem w ten temat, a tu proszę - felieton! I pyszny bul dópy zaraz po nim!
Za dużo dobrego, jak na jeden wieczór...
Awatar użytkownika
Oracle
weteran forumowych bitew
Posty: 1530
Rejestracja: 06-06-2011, 13:54

Re: metalzine.pl

10-07-2013, 18:45

No mnie w zasadzie zawsze zastanawiało, po chuj ludzie piszą takie wypracowania. Rozumiem, wsadzić to np do "CKM", żeby se jeden leszcz z drugim po wyjściu z biura mógł poczytać o strasznych metalowcach i w ten sposób brylować na spotkaniach z kolegami, ale wrzucać coś takiego do metalowego webzine'a to jednak trochę lipa. Zwłaszcza, że nic odkrywczego się w felietonie nie znalazło ;]
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: metalzine.pl

10-07-2013, 18:49

Efowski pisze:
Atreju pisze:Ja nie widziałem dotąd żadnego z tych "obrazów", a po przeczytaniu stwierdziłem, że w sumie warto sprawdzić o co w nich chodzi, więc cel został osiągnięty. Nie chodzi przecież o jakiekolwiek nauczanie, tylko zerknięcie na kilka wybranych klipów i porównanie, jak różne gatunki 'blekowców' podchodzą do obrazowania swojej muzyki. No ale użytkownicy Masterfula to inna kategoria w każdej dziedzinie. Tutaj nic nie jest normalne, żadna rozmowa nie jest prowadzona normalnie, bo nie ma tu normalnych ludzi. Śmiejecie się z kogoś, tylko nikt nie zastanowił się, że może to Wy jesteście śmieszni. Nikt o tym nie pomyślał? Na szczęście dostaję sygnały od dużo starszych niż średnia tego forum ludzi, którzy znaleźli w tekście coś, co ich zaciekawia, a dzięki temu Wasze próby podbudowania swojego ego spuszczam w kiblu.

Piszesz - komentują. Takie to już (odwieczne) prawo internetu. A Ty od razu napierdalasz grabkami. Ja rozumiem, że własne oko konia tuczy, ale tekst jest na poziomie buntu nastolatka, który w zasadzie może i ma myśl, ale przekazuje ją w co najmniej słaby sposób.
sad but true.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: metalzine.pl

10-07-2013, 20:16

Oracle pisze:No mnie w zasadzie zawsze zastanawiało, po chuj ludzie piszą takie wypracowania. Rozumiem, wsadzić to np do "CKM", żeby se jeden leszcz z drugim po wyjściu z biura mógł poczytać o strasznych metalowcach i w ten sposób brylować na spotkaniach z kolegami, ale wrzucać coś takiego do metalowego webzine'a to jednak trochę lipa. Zwłaszcza, że nic odkrywczego się w felietonie nie znalazło ;]
O wypraszam sobie, czytając cały czas miałem przed oczami fragment ciała jakiegoś stworzenia, ale nie mam co do tego pewności. Pewnie zaćma jakaś.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
0ms
rasowy masterfulowicz
Posty: 3286
Rejestracja: 02-02-2009, 22:05

Re: metalzine.pl

10-07-2013, 20:34

[V] pisze:powinno byc w temacie:najlepsi dziennikarze muzyczni.

ta dociekliwosc,drobiazgowosc..
I przede wszystkim ta niezrownana, a jakze charakterystyczna dla metalzine.pl lekkosc piora
535

Re: metalzine.pl

10-07-2013, 21:40

Lykantrop pisze:
Oracle pisze:No mnie w zasadzie zawsze zastanawiało, po chuj ludzie piszą takie wypracowania. Rozumiem, wsadzić to np do "CKM", żeby se jeden leszcz z drugim po wyjściu z biura mógł poczytać o strasznych metalowcach i w ten sposób brylować na spotkaniach z kolegami, ale wrzucać coś takiego do metalowego webzine'a to jednak trochę lipa. Zwłaszcza, że nic odkrywczego się w felietonie nie znalazło ;]
O wypraszam sobie, czytając cały czas miałem przed oczami fragment ciała jakiegoś stworzenia, ale nie mam co do tego pewności. Pewnie zaćma jakaś.
Tam zaraz zaćma. Ciemno było. Szybko przeleciał.
Obrazek
Antychróst
postuje jak opętany!
Posty: 429
Rejestracja: 18-10-2012, 22:28

Re: metalzine.pl

02-08-2013, 18:57

Foch się skończył, hell yeah \m/:-))
Już pomijając ocenę i sam dobór materiału do recenzji: jaki jest sens recenzowania płyty, której premiera miała miejsce 9 lat temu?
Vitriol
weteran forumowych bitew
Posty: 1385
Rejestracja: 03-07-2006, 12:13

Re: metalzine.pl

02-08-2013, 18:59

Antychróst pisze:Foch się skończył, hell yeah \m/:-))
Już pomijając ocenę i sam dobór materiału do recenzji: jaki jest sens recenzowania płyty, której premiera miała miejsce 9 lat temu?
9 lat temu autor jeszcze nie słuchał "metalu"

edit: kliknąłem link, baba, fszystko jasne
https://www.facebook.com/kontaminationvvv" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Alkoholokaust
postuje jak opętany!
Posty: 623
Rejestracja: 09-01-2007, 13:49
Lokalizacja: delirium
Kontakt:

Re: metalzine.pl

02-08-2013, 19:37

Antychróst pisze:Foch się skończył, hell yeah \m/:-))
Już pomijając ocenę i sam dobór materiału do recenzji: jaki jest sens recenzowania płyty, której premiera miała miejsce 9 lat temu?
Ja tam co prawda się nie znam, ale być może dlatego że na dole jest link do sklepu z tą płytą do kupienia.
hare hare supermarket

nsbm.pl
Awatar użytkownika
Atreju
postuje jak opętany!
Posty: 526
Rejestracja: 22-04-2006, 09:37
Lokalizacja: Grajewo

Re: metalzine.pl

03-08-2013, 00:38

Bo zamiast gonić za nowościami od największych labeli i recenzować to, co aktualnie jest na topie i co "wypada" zrecenzować, my recenzujemy to, co chcemy. W tym cały sens niezależności. Czasem przypominamy starocia, jak cała seria płyt Judaszy, klasyka thrashu czy zapomniane perły lat 80-tych, Nightwish, którego wielu zlewa, ale i wielu ubóstwia (jak ze wszystkim co na świecie), a czasem coś nowego. Pasja do muzyki nie ma ograniczeń czasowych i o muzyce, którą się lubi warto i trzeba mówić zawsze wtedy, kiedy się ma na to ochotę i my tak będziemy robić. Nie odpowiada? Nie czytaj, poczytają inni. Nie jesteśmy od spełniania życzeń, a od pisania o pasjach, których jest tyle, ilu ludzi na świecie.
Antychróst
postuje jak opętany!
Posty: 429
Rejestracja: 18-10-2012, 22:28

Re: metalzine.pl

03-08-2013, 20:47

Atreju pisze:Bo zamiast gonić za nowościami od największych labeli i recenzować to, co aktualnie jest na topie i co "wypada" zrecenzować, my recenzujemy to, co chcemy. W tym cały sens niezależności.
Nie wykręcaj się niezależnością, bo wcale nie o to mi chodzi.
O ile wiem, najtłisz nigdy nie był jakoś specjalnie offowy. Większość amatorów tego typu grania ma już ten album przewałkowany (omg, mieli na to 9 lat), a odbiorców muzyki bardziej ambitnej i mniej wkurwiającej do tego zespołu nie przekonasz, choćbyś na uszach stanął.

Czy wobec tego jesteś jasno określić cel tej recenzji, bez nergaloidalnych frazesów o pasji?
Arisowicz
w mackach Zła
Posty: 788
Rejestracja: 27-06-2009, 01:48

Re: metalzine.pl

03-08-2013, 21:08

Wzbogacone instrumentarium nadało muzyce zespołu jeszcze większego rozmachu, a co najważniejsze pozwoliło raz na zawsze pozbyć się etykiety powermetalowej grupy i w pełni zasłużenie nosić miano czołowych przedstawicieli symfonicznego metalu.

srogość
Awatar użytkownika
0ms
rasowy masterfulowicz
Posty: 3286
Rejestracja: 02-02-2009, 22:05

Re: metalzine.pl

03-08-2013, 21:11

Awans jak sie patrzy.
Awatar użytkownika
Atreju
postuje jak opętany!
Posty: 526
Rejestracja: 22-04-2006, 09:37
Lokalizacja: Grajewo

Re: metalzine.pl

04-08-2013, 07:30

Antychróst pisze:
Atreju pisze:Bo zamiast gonić za nowościami od największych labeli i recenzować to, co aktualnie jest na topie i co "wypada" zrecenzować, my recenzujemy to, co chcemy. W tym cały sens niezależności.
Nie wykręcaj się niezależnością, bo wcale nie o to mi chodzi.
O ile wiem, najtłisz nigdy nie był jakoś specjalnie offowy. Większość amatorów tego typu grania ma już ten album przewałkowany (omg, mieli na to 9 lat), a odbiorców muzyki bardziej ambitnej i mniej wkurwiającej do tego zespołu nie przekonasz, choćbyś na uszach stanął.

Czy wobec tego jesteś jasno określić cel tej recenzji, bez nergaloidalnych frazesów o pasji?
Nie wiem, jaki był cel napisania tej recenzji, bo nie ja ją pisałem, ale zgaduję, że taki sam, jak każdej innej, czyli wyrażenie własnej opinii o płycie, którą się lubi. Wiem, że to płyta oklepana, ale wyobraź sobie, że przez 9 lat mogło przybyć trochę fanów takiego grania, którzy nie poznali tej płyty w dniu premiery, a poza tym nie wszyscy są brutalni, źli i unholy jak Wy tutaj i nie każdy słucha Blaze Of Perdition.

A teraz taka sytuacja:

News: MAYHEM nagrywa nową płytę !
ODPOWIEDZ