metalzine.pl

Chcesz zaprezentowac zespół, strone... to właśnie tutaj

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: metalzine.pl

07-07-2013, 21:25

Felieton chyba trafi chyżo do złotych war...
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: metalzine.pl

07-07-2013, 21:30

ja proponuje jeszcze omówić ... kierunek debilizmy, bo to nawet już jaja nie są :(
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: metalzine.pl

07-07-2013, 21:33

Pragnę omówić i zauważyć, że Atrej i jego reporter zrobili mi nie lada niespodziankę na koniec tego ciężkiego dnia. No siedzę i kwiczę do monitora jak głupi. Dzięki!
Następnym omawianym teledyskiem będzie teledysk zespołu Darkthrone. Wideoklip ten jest adresowany do konkretnego odbiorcy, do muzyków i fanów black metalu. W wyraźny sposób, już przez sam swój tytuł Too old, too cold oraz przez treść utworu zespół zwraca uwagę na odstępstwa od zasad, którymi powinni się kierować Blackmetalowcy.
teledysk jest zupełnie inny od poprzedniego. Nie widzimy tutaj już nagich ludzi pokrytych krwią, nie widzimy płonących krzyży, ani baranich łbów. Choć w pewnych ujęciach możemy zauważyć białą rzecz kołysząca się miedzy muzykami. Może to przywodzić na myśl fragment ciała jakiegoś stworzenia, ale nie mamy co do tego pewności.
Zespół gra na scenie, ale zamiast buchających płomieni wokół muzyków latają białe pióra. Sami muzycy mają na sobie wspomniany wcześniej 'corpsepainting', ale na ich szyjach nie wiszą odwrócone krzyże, a rąk nie ozdabiają „pieszczochy”. Teledysk nie jest tak obrazoburczy jak omawiany wcześniej Carving a Giant i mimo, iż dalej jego forma jest dosyć prosta, to zauważamy, że stanowi on nie tyle tło, co dodatek do muzyki, w luźny sposób nawiązując do tekstu utworu. Sama muzyka, wciąż szybka i agresywna, nie jest już tak brutalna i surowa jak muzyka Gorgoroth. Opisane zmiany mają zapewne związek z samym nastawieniem muzyków do swojej twórczości. Nie identyfikują się oni tak bardzo z ideologią black metalu, chcą przede wszystkim tworzyć muzykę i na tym się koncentrują, spychając ideologię na drugi plan - przeciwnie niż miało to miejsce w przypadku Gorgoroth, w którym to przesłanie i ideologia, jakie ze sobą niosła, były najważniejsze.
No kurwa, mistrz :D
Ostatnio zmieniony 07-07-2013, 21:38 przez Lykantrop, łącznie zmieniany 1 raz.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: metalzine.pl

07-07-2013, 21:37

dobra ide po piwo i przeczytam :D
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: metalzine.pl

07-07-2013, 21:49

powinno byc w temacie:najlepsi dziennikarze muzyczni.

ta dociekliwosc,drobiazgowosc..
Ostatnio zmieniony 07-07-2013, 22:02 przez [V], łącznie zmieniany 1 raz.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: metalzine.pl

07-07-2013, 21:53

Atrej ma dar do wynajdywania nieodkrytych talentów polskiego dziennikarstwa. Najpierw ten od recenzji Judas Priest, teraz ekspert ds. black metalowych teledysków...
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: metalzine.pl

07-07-2013, 21:53

Chyba musze napisać felieton nt wplywu blek metylu na przegrywanie zycia. CHCECIE?
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: metalzine.pl

07-07-2013, 21:55

Ja tylko kiedyś przegrywałem kasety z black metalem. No chyba, że mowa o Vladzie - ten na tape tradeingu to faktycznie swojego czasu przegrał życie.
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
Kurt
rasowy masterfulowicz
Posty: 3179
Rejestracja: 24-12-2010, 15:54
Lokalizacja: Łódź

Re: metalzine.pl

08-07-2013, 00:54

Chłopak miał zadaną rozprawkę na dowolny temat, a tutaj takie wiadro pomyj od razu...
The madness and the damage done.
Efowski
weteran forumowych bitew
Posty: 1451
Rejestracja: 03-11-2011, 11:57

Re: metalzine.pl

08-07-2013, 07:19

W zasadzie do kogo ma być adresowany ten tekst?
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1950
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: Odp: metalzine.pl

08-07-2013, 07:31

Szkoda że zabrakło fachowej analizy "call of wintermoon".
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: metalzine.pl

08-07-2013, 07:33

Efowski pisze:W zasadzie do kogo ma być adresowany ten tekst?
do wszystkich którzy cenią sobie dobrą rozrywkę
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Efowski
weteran forumowych bitew
Posty: 1451
Rejestracja: 03-11-2011, 11:57

Re: metalzine.pl

08-07-2013, 07:34

He he;]

Pytam Atreja i autora tekstu w konkretnym celu. Mam plan.
;]
Awatar użytkownika
Atreju
postuje jak opętany!
Posty: 526
Rejestracja: 22-04-2006, 09:37
Lokalizacja: Grajewo

Re: metalzine.pl

08-07-2013, 08:35

Ja nie widziałem dotąd żadnego z tych "obrazów", a po przeczytaniu stwierdziłem, że w sumie warto sprawdzić o co w nich chodzi, więc cel został osiągnięty. Nie chodzi przecież o jakiekolwiek nauczanie, tylko zerknięcie na kilka wybranych klipów i porównanie, jak różne gatunki 'blekowców' podchodzą do obrazowania swojej muzyki. No ale użytkownicy Masterfula to inna kategoria w każdej dziedzinie. Tutaj nic nie jest normalne, żadna rozmowa nie jest prowadzona normalnie, bo nie ma tu normalnych ludzi. Śmiejecie się z kogoś, tylko nikt nie zastanowił się, że może to Wy jesteście śmieszni. Nikt o tym nie pomyślał? Na szczęście dostaję sygnały od dużo starszych niż średnia tego forum ludzi, którzy znaleźli w tekście coś, co ich zaciekawia, a dzięki temu Wasze próby podbudowania swojego ego spuszczam w kiblu.
535

Re: metalzine.pl

08-07-2013, 08:55

Jaka jest średnia wieku na tym forum? Co oznacza "normalne prowadzenie rozmowy"? Wreszcie, czym charakteryzują się "ludzie normalni"? Przecież poniższy fragment, wyciągniety przez Lykantropa, powoduje automatyczny skurcz wątroby. Mi się podoba. Kładę się ze śmiechu na samą myśl o tym, co może być tą "białą rzeczą, kołyszącą się między muzykami, co do której nie mamy pewności". Publikując te teksty, chcąc nie chcąc, narażasz się na komentarze. Te przychylne, ale także te złośliwe. Każdy z Użytkowników piszących tutaj, czy gdziekolwiek indziej, musi brać pod uwagę, że zostanie "oceniony", więc kompletnie nie rozumiem Twej reakcji. Nie mówiąc już o tym, że wrzuciłeś wszystkich Użytkowników do jednego pieca.
Lykantrop pisze: teledysk jest zupełnie inny od poprzedniego. Nie widzimy tutaj już nagich ludzi pokrytych krwią, nie widzimy płonących krzyży, ani baranich łbów. Choć w pewnych ujęciach możemy zauważyć białą rzecz kołysząca się miedzy muzykami. Może to przywodzić na myśl fragment ciała jakiegoś stworzenia, ale nie mamy co do tego pewności.
Headcrab pisze:Szkoda że zabrakło fachowej analizy "call of wintermoon".
Ja chętnie przeczytam kilka zdań, na temat tego "obrazu".
Obrazek
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: metalzine.pl

08-07-2013, 10:04

Artykuł niby o black metalu a ten Pedoricon i Dimmu Borgir opisuje. Dobre.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: metalzine.pl

08-07-2013, 10:15

wąłsnie czekałem na Plastka :)
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: metalzine.pl

08-07-2013, 10:18

No teledysk Homothrone to też taki black metal jak z koziej dupy wehikuł czasu.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
ODPOWIEDZ