Entomophobia

Chcesz zaprezentowac zespół, strone... to właśnie tutaj

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Entomophobia

23-08-2014, 14:41

Pozazdrościłem Trockiemu i [V] i postanowiłem od czasu do czasu niezobowiązująco popisać sobie na fejsiku o muzyce i nie tylko. Bez większych ambicji "dziennikarskich", ot takie krótkie wypocinki na różne tematy. Jeśli ktoś się ma trochę czasu do zmarnowania przed komputerem to oczywiście zapraszam do czytania i komentowania ;)

https://www.facebook.com/entomophobiakult" onclick="window.open(this.href);return false;
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Entomophobia

23-08-2014, 14:45

super.będę pisał i obserwował :)
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15125
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Entomophobia

23-08-2014, 17:39

Wszechmocarna Entomophobia.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Entomophobia

23-08-2014, 18:15

ciekawe jaka przyszłość czeka te wszystkie blogi,fanpejdże etc,czy jakieś medium wyprze facebooka..przyszłość pisania o muzyce to również interesujace zagadnienie..
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15125
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Entomophobia

23-08-2014, 18:23

[V] pisze:przyszłość pisania o muzyce to również interesujace zagadnienie..

Sądzisz że dojdzie do momentu kiedy nikt nie będzie chciał pisać, czytać czy dyskutować o muzyce, bo jak tylko jakiś album się pojawi, to z racji szybkości dostępu do plików każdy sobie sprawdzi - spodoba się to zostawiam, nie spodoba wyrzucam - i nikomu nie będzie chciało się czytać recenzji?
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Entomophobia

23-08-2014, 18:37

Nasum pisze:
[V] pisze:przyszłość pisania o muzyce to również interesujace zagadnienie..

Sądzisz że dojdzie do momentu kiedy nikt nie będzie chciał pisać, czytać czy dyskutować o muzyce, bo jak tylko jakiś album się pojawi, to z racji szybkości dostępu do plików każdy sobie sprawdzi - spodoba się to zostawiam, nie spodoba wyrzucam - i nikomu nie będzie chciało się czytać recenzji?
myślę,że w dużej mierze już tak jest. Oczywiście uśmiecham sie szeroko widząc jakiś inteligentny komentarz Twojego autorstwa ,Skauta, Longinusa,Jaszaka, a nawet Plastka (tak,tak). Może nie bedzie tak źle o ile będzie w tym wszystkim jakaś ciekawa historia, myśl przewodnia,może nawet wątek z życia osobistego,odwołanie się do współczesnych wydarzeń,humor,ironia etc..bo takich zwykłych elaboratów, że zespół wszedł do studia , poprzednia płyta była taka a ta jest sraka to mi się nie chce czytać..Dobre dziennikarstwo muzyczne wciąż jest troche..gdzieś tam na bocznym torze,jest szacunek ale nie ma odpowiedniej tuby,siły przebicia,tak jak z nauczycielami, powinni zarabiać tyle co lekarze,a oni wleką się gdzieś w tyle łańcucha pokarmowego.. W idealnym świecie byłaby w Polsce gazeta o profilu np Rolling Stone która stałaby na zajebiscie wysokim poziomie a autorzy tego zamieszania zarabialiby w godziwy sposób na życie,kształcąc I uwrażliwiając tych co nie wiedzą I nie znają..w idealnym świecie;))
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Entomophobia

23-08-2014, 19:07

Przecież w Rolling Stone też odchodzi pralnie na skrajne gówna pokroju Muse czy Lenny Kravitz. Do tego 1/3 to reklamy rozjebane na całe strony. Fakt faktem, kondycja dziennikarstwa muzycznego w UK, Niemczech czy USA stoi na dużo wyższym poziomie i na pewno niektórzy mogą się spokojnie z tego utrzymać... ale też kosztem bycia zależnym. Odpowiada mi dużo bardziej zakładanie takich fanpejdży przez uzależnionych od muzyki maniaków, niż kogoś kto pozornie alternatywny, w rzeczywistości jest marionetką pociąganą za sznurki wydawców. Chociaż... bezsprzeczne umieszczanie przez prawie wszystkich zagranicznych pismaków "To be kind" na tegorocznym podium pozwala mi stwierdzić, że jest nadzieja i może wcale nie jest aż tak źle :)
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Entomophobia

23-08-2014, 20:25

wg mnie w dzisiejszych czasach każdy jest przesiąknięty w jakimś stopniu innymi wpływami i jest podatny na manipulacje nawet o tym nie wiedząc..nie mówię tutaj o kwiatkach typu smarowanie maksymalnych not w recenzjach na zamówienie majorsów ,ot uroki korporacyjnego świata którego chyba faktycznie nie chcialbym być częścią
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: Entomophobia

24-08-2014, 08:39

Nasum pisze:Wszechmocarna Entomophobia.
Czekam na sprawę sądową ;) Wbrew pozorom zbieżność nazw jest całkowicie przypadkowa. Samo logo powstało kilka lat temu, z myślą o czymś zupełnie innym. Zresztą dwie dodatkowe pary odnóży robią różnicę ;)
[V] pisze:ciekawe jaka przyszłość czeka te wszystkie blogi,fanpejdże etc,czy jakieś medium wyprze facebooka..przyszłość pisania o muzyce to również interesujace zagadnienie..
Trudno powiedzieć, ale na dzień dzisiejszy coraz trudniej mi się czyta jakieś ultra długie recenzje czy wywiady na kilkanaście stron. Raz, że sam nie mam już zapału do pisania w takiej formie, a dwa, że nie zawsze "im więcej tym lepiej", bo chodzi przede wszystkim o treść. Ale fanpejdże i blogi traktuję raczej jako uzupełnienie niż coś, co miałoby zastąpić prasę muzyczną.
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: Entomophobia

24-08-2014, 15:56

Moje logo ma 16 lat, więc pozywam :-)
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: Entomophobia

24-08-2014, 15:57

czy jak bedzie mialo juz 18 lat to bedize okazja zeby wypic piwo przeze mnie? Co
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15125
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Entomophobia

24-08-2014, 18:27

ultravox pisze: Ale fanpejdże i blogi traktuję raczej jako uzupełnienie niż coś, co miałoby zastąpić prasę muzyczną.

Również traktuję wszystkie fanpejdże jako uzupełnienie, suplement, dodatek, jako głos maniaków którzy nie są związani jakimś kontraktem, bo ich pracodawca na przykład jest jednocześnie naczelnym i wydawcą jakiejś kapeli, więc logiczne że najnowsza płyta jego zespołu mimo tego że słaba, dostanie bardzo wysoka notę. A w takich miejscach, jeżeli ktoś uzna że to gówno, to napisze wprost że tym właśnie jest. Mimo wszystko prasa muzyczna, podobnie jak jakikolwiek periodyk traktujący o jakimkolwiek hobby, nie zniknie. Oficjalnej tuby raczej nie zabraknie, raczej nie zostanie zastąpiona przez dziesiątki fanpejdżów, można się martwić o poziom merytoryczny, ale na pewno nie o to, że zostanie całkowicie wyparta.
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: Entomophobia

24-08-2014, 21:13

krz63 pisze:Moje logo ma 16 lat, więc pozywam :-)
Nie boję się. Mam dobrych prawników i sztamę z istotami z innych wymiarów.
Awatar użytkownika
ultravox
zahartowany metalizator
Posty: 5081
Rejestracja: 31-08-2006, 23:09

Re: Entomophobia

22-03-2015, 11:55

Dzięki. Kij z lajkami. Miło, że ktoś to w ogóle czyta.
ODPOWIEDZ