Despizer - Łódź, Pabianice. Bardziej Pabianice.

Chcesz zaprezentowac zespół, strone... to właśnie tutaj

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Bartłomiej
świeżak
Posty: 9
Rejestracja: 23-06-2013, 12:30

Despizer - Łódź, Pabianice. Bardziej Pabianice.

12-05-2017, 20:29

Ostatnio toczyłem dyskusję ze znajomym odnośnie łódzkich i około łódzkich zespołów. Znajomy był na stanowisku, że w tym regionie Polski jest dużo świetnych zespołów, które po prostu nie potrafią w promocję. Ja byłem zdania, że po prostu nie potrafią grać. Mniejsza. Inna sprawa, że rzeczywiście większość kapel z Łodzi ma promocje tam, gdzie każdy normalny człowiek kolejne wydawnictwa In Flames.

Niechaj będzie, że machina promocyjna pójdzie w ruch i przedstawię Despizer. Tym bardziej, że zaraz znów wchodzimy do studia z nowym materiałem.

Despizer - Crust, D-beat, trochę black. Trochę z konfederatką i Marszałkiem w tle.
https://www.facebook.com/despizer/" onclick="window.open(this.href);return false;
Intruder
[youtube][/youtube]

Fight Back
[youtube][/youtube]

Live
[youtube][/youtube]
Karkasonne

Re: Despizer - Łódź, Pabianice. Bardziej Pabianice.

12-05-2017, 23:45

Bartłomiej pisze: Despizer - Crust, D-beat, trochę black. Trochę z konfederatką i Marszałkiem w tle.
Co przez to rozumiesz?
Bartłomiej
świeżak
Posty: 9
Rejestracja: 23-06-2013, 12:30

Re: Despizer - Łódź, Pabianice. Bardziej Pabianice.

10-12-2017, 14:02

Karkasonne pisze:
Bartłomiej pisze: Despizer - Crust, D-beat, trochę black. Trochę z konfederatką i Marszałkiem w tle.
Co przez to rozumiesz?
Że na jednym "klipie" widzimy uradowanych konfederatów, a na drugim bitwę warszawską zmieszaną ze scenami z filmu z Eugeniuszem Bodo.

Tak czy inaczej, kawałki z nowej płyty "Pogarda".

Wężownik II
[youtube][/youtube]

Transilvanian Hunger
[youtube][/youtube]
ODPOWIEDZ