REDRUM - ten z Polski

Chcesz zaprezentowac zespół, strone... to właśnie tutaj

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zetor
świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 26-09-2009, 11:19

REDRUM - ten z Polski

26-09-2009, 12:04

Witam!
Zacznę od słów , że jestem tu kompletnie nowy i trochę czuję się nieswojo, widząc tu tak znamienitą brać metalową. Nie będę pisał za dużo, by nie zabierać Wam czasu, przejdę do meritum sprawy. Jak tytuł mówi chciałbym Wam nakreślić trochę słów o niejakim REDRUM, którego pewnie inne wcielenia są Wam dobrze znane (tak mi się przynajmniej wydaje). Rodzimy Redrum, nagrał właśnie materiał na LP i może nie jest to rzeźnia, gdzie flaki są wyrywane na metry a krew leci hektolitrami, to zaryzykuje i postanowiłem, że coś Wam pokaże, a Wasza ocena, nawet negatywna ( krytyka konstruktywna jest dobra - dobrze działa na motywacje), będzie kolejnym krokiem by zobaczyć - jak ta muzyka jest odbierana przez grono ludzi, kompletnie wcześniej nie mających z nią kontaktu, aczkolwiek w samej muzyce siedzących już kilka lub nawet kilkanaście wiosen. Czyli innymi słowy - opinie skarb. Wiem, że jestem nowy i w sumie możecie mnie olać i ten post, ale być może nie wszyscy .

W sumie nie mam za bardzo asów w rękawie, by Was od razu jakoś uderzyć z pełnej pary (oczywiście dousznie), ale na początek taki numer http://www.youtube.com/watch?v=y1mUp5duNrk, jeśli już to Was niezniechęci, zapraszam w drugie i ostatnie miejsce, klasycznie do MS http://www.myspace.com/redrumpoland . Tu znajdziecie już kilka konkretniejszych informacji. I cóż... Tyle z mojej strony. Pozdrawiam i liczę na Was.
Wierzyli, twierdzili, że Ty prawdę mówisz...
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: REDRUM - ten z Polski

26-09-2009, 12:14

Poczatek to jakies nawiazanie do Rubika? :D
chyba widzialem ich (was?) kiedys na zywo, jako support Kata z Romanem, pare osob z widowni krzyczalo "wypierdalac", tyle pamietam
pierwszy utwor na myspace zaczyna sie ok, ale wokal kladzie sprawe.

edit: nie no, muzyka jak na taki rodzaj grania jest ok, tylko ten wokal i tekst....no nie dam rady, blehhh ;P
this is a land of wolves now
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2194
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: REDRUM - ten z Polski

26-09-2009, 12:19

Zetor pisze:Witam!
Zacznę od słów , że jestem tu kompletnie nowy i trochę czuję się nieswojo, widząc tu tak znamienitą brać metalową.
Przepisowa wazelina jest, wiec ode mnie macie +2 do muzyki ;)
KVLT lizania CZASZKI
ODPOWIEDZ