Dirt Kingdom

Chcesz zaprezentowac zespół, strone... to właśnie tutaj

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Key V
starszy świeżak
Posty: 15
Rejestracja: 20-02-2011, 14:15

Dirt Kingdom

20-02-2011, 14:53

Witam wszystkich,

Początki Dirt Kingdom to rok 1995 (jeszcze jako Kingdom). Historia zespołu oczywiście nie jest spektakularna i myślę, że raczej nikogo tu nie zainteresują ksywki członków zespołu i zmiany składu. Nagraliśmy w piwnicy i amatorskim studio 3 demówki inspirowane głównie korzennym black/death metalem z tendencją do nie zawsze udanych eksperymentów, pograliśmy trochę lokalnych koncertów i rozpadliśmy się ok. 2001 roku głównie z powodu tzw. „czynnika ludzkiego”, czyli w zasadzie standard. Na fali sentymentu po 10 latach postanowiłem samotnie kontynuować ten projekt pod nazwą Dirt Kingdom. Na początek nagrałem własnymi siłami parę kawałków z lat 1997-2000 w odmłodzonych aranżacjach. 3 z nich znajdują się pod tym adresem http://dirtkingdom.muzzo.pl

Muzyka niezbyt na czasie, ale może ktoś zechce posłuchać i napisać parę słów na temat tego materiału.

Pozdrawiam
Karkasonne

Re: Dirt Kingdom

20-02-2011, 16:10

Oj, nagrane czysto i przejrzyście, ale same kompozycje dość biedne i nieodznaczające się niczym wyjątkowym. Właściwie to słychać, że mają swoje lata, należą już do trochę innej epoki.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Dirt Kingdom

20-02-2011, 16:35

przydaloby sie wiecej brudu w miksie, troche suche to brzmienie
this is a land of wolves now
ODPOWIEDZ