Coil /Current93/Death In June

poszukiwany, poszukiwna, poszukiwane...

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Rambo8wTelewizji
rozkręca się
Posty: 63
Rejestracja: 22-07-2011, 12:20

Coil /Current93/Death In June

06-09-2014, 19:53

Kupię każdą ilość płyt CD artystów wymienionych w temacie. Ewentualnie skorzystam z sugestii i wskazówek jak takie płyty zakupić na terenie naszego kraju bądź za pośrednictwem internetu. Może też ktoś orientuje się gdzie szukać tego typu rzeczy w Londynie, niedługo będę miał taką okazję. Moje priorytety to tytuły takie jak:

COIL (2 pierwsze najbardziej potrzebne na tę chwilę)

The Ape Of Naples
Love's Secret Domain
Horse Rotorvator

CURRENT 93

Lucifer Over London
Dawn
Imperium
Thunder Perfect Mind
Birdsong In The Empire

DEATH IN JUNE

Nada!
Rose Clouds Of Holocaust
But What Ends When The Symbols Shatter
Take Care And Control

Zdaję sobie sprawę, że część tych rzeczy jest dostępna w oficjalnej dystrybucji, ale raczej w znikomej ilości. Wiem też, że kilka osób z tego forum posiada płyty tych zespołów, dlatego wdzięczny będę choćby za podzielenie się informacją na temat tego jak je zdobywali. Może komuś znudziła się już muzyka i sprzedaje nawet takie rzeczy? Albo czyjś znajomy zmarł i zostawił Wam tego rodzaju płyty w spadku a wy nie wiecie co z tym zrobić? ;d
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Coil /Current93/Death In June

06-09-2014, 21:06

ja kupowałem na amazon.uk. przeważnie za grubą kase. kupowanie cedeków ww zespołów to nie rurki z kremem.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
kampeki
postuje jak opętany!
Posty: 438
Rejestracja: 27-06-2009, 19:47

Re: Coil /Current93/Death In June

21-09-2014, 10:23

Mam LSD. Ape i Musick 2. Info na priv.
Za młody jesteś na Heroda!
Rambo8wTelewizji
rozkręca się
Posty: 63
Rejestracja: 22-07-2011, 12:20

Re: Coil /Current93/Death In June

21-05-2015, 18:01

Kolego kampeki, pm poszło wczoraj, ale coś chyba ta skrzynka nie za dobrze działa, bo wciąż jest "do wysłania". Jak nie dojdzie to daj proszę jakiś kontakt tutaj, jest interes ;)
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Coil /Current93/Death In June

25-05-2015, 07:58

Rambo8wTelewizji pisze:Kupię każdą ilość płyt CD artystów wymienionych w temacie. Ewentualnie skorzystam z sugestii i wskazówek jak takie płyty zakupić na terenie naszego kraju bądź za pośrednictwem internetu. Może też ktoś orientuje się gdzie szukać tego typu rzeczy w Londynie, niedługo będę miał taką okazję. Moje priorytety to tytuły takie jak:

COIL (2 pierwsze najbardziej potrzebne na tę chwilę)

The Ape Of Naples
Love's Secret Domain
Horse Rotorvator

CURRENT 93

Lucifer Over London
Dawn
Imperium
Thunder Perfect Mind
Birdsong In The Empire

DEATH IN JUNE

Nada!
Rose Clouds Of Holocaust
But What Ends When The Symbols Shatter
Take Care And Control

Zdaję sobie sprawę, że część tych rzeczy jest dostępna w oficjalnej dystrybucji, ale raczej w znikomej ilości. Wiem też, że kilka osób z tego forum posiada płyty tych zespołów, dlatego wdzięczny będę choćby za podzielenie się informacją na temat tego jak je zdobywali. Może komuś znudziła się już muzyka i sprzedaje nawet takie rzeczy? Albo czyjś znajomy zmarł i zostawił Wam tego rodzaju płyty w spadku a wy nie wiecie co z tym zrobić? ;d
Panie Rambo sprawdz Pan allegro, troche rzeczy jest m in. od Death In June jest i ceny chyba tez spoko
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Rambo8wTelewizji
rozkręca się
Posty: 63
Rejestracja: 22-07-2011, 12:20

Re: Coil /Current93/Death In June

25-05-2015, 13:45

Dzięki za cynk Panie Maćku.

Panie kampeki, przypominam się raz jeszcze, mam nadzieję, że tutaj Pan dotrzesz. Mija pięć dni a moja wiadomość do Ciebie wciąż nie chce wyjść ze skrzynki. Może mailowo się łatwiej dogadamy. Kaska na "LSD" i "Ape of Naples" jest i czeka. Napisz do mnie wiadomość ze swoim numerem konta i ile za przesyłkę, albo podaj jakiś preferowany kontakt to się odezwę.

Mój adres e-mail: yo-da@o2.pl
ODPOWIEDZ