Weźcie se to za darmo

uderz tutaj..może się uda....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Karkasonne

Weźcie se to za darmo

26-08-2016, 14:16

Oddaję za darmo bo nie chce mi się bawić w sprzedawanie. Mam tylko jeden warunek: jeśli wybierzecie jakąś płytę której nie da się znaleźć na necie, to zripujcie mi ją i wyślijcie mp3 czy inne flaci, nie wiem, nie znam się na tym. Dajcie mi tylko na pocztę ok? Ktoś coś chce z tego?

Hyacinth House - Black Crows' Country - zajebiste alt-country, jedni z moich osobistych faworytów. - do zripowania
[youtube][/youtube]

Lion's Pride - Stand and Defend - czyli o tym, jak Gunther z Ancient Rites przypomniał sobie, że skinheadzi też są spoko.
[youtube][/youtube]

Lindsay Davidson - Philharmonic Bagpipes - klasyczne utwory na dudach odegrane przez tego typa.

Across the Rubicon - "Who doesn't listen to the song will hear the storm" oraz "Elegy" - mnie osobiście totalnie rozjebało swego czasu, martial industrial z jebnięciem, przy Elegy miałem ciary przez calutką płytę praktycznie. - do zripowania
[youtube][/youtube]

Shining Of... - Convicted by Sin - czyli o tym, jak Polacy chcieli też mieć swoje Pan-Thy-Monium - death metal z saksofonem, płyta jakoś mocno limitowana z okładką w postaci randomowego ciapania farbą - do zripowania

Danse Macabre - Totentanz - czyli o tym, jak Gunther z Ancient Rites stwierdził, że jednak nie jest skinheadem, bo bardziej kręcą go gotyckie wiedźmy - do zripowania
[youtube][/youtube]

Iron Clad/Lion's Pride split - czyli o tym, jak Gunther z Ancient Rites zrobił split sam ze sobą i nie mógł zdecydować, czy jest skinheadem, czy bardziej rycerzem - do zripowania

Primordial - Redemption at the puritan''s hand

Barbarossa Umtrunk - Wehrwolf Dharma - martial industrial pokręcony z ambientem i alchemią, do tego cover Celtic Frost, moim zdaniem jeden z tych klejnotów które gdzieś przepadają niezauważone i jest to w chuj smutne.

Płyty są w różnym stanie więc w razie czego proszę mi się nie srać o ich stan tylko powymieniać se pudełka, nic nie przycinało (mi przynajmniej) ostatnim razem kiedy słuchałem.
Karkasonne

Re: Weźcie se to za darmo

26-08-2016, 17:59

tak samo jak oba Across the Rubicon, Hyacinth House i Shining Of...
ODPOWIEDZ