Ban na publikację poglądów

info o masterfulu / wasze propozycje i uwagi

Moderator: Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ

Kto z banem na tematy światopoglądowe [max 3]

Czas głosowania minął 21-05-2022, 15:28

Nikt, pełna możliwość wymiany poglądów i bluzgów
16
5%
Bany tylko dla bluzgających na innych bez względu na ich poglądy
54
16%
Pacjent
53
16%
Mariusz Wędliniarz
40
12%
ursus
3
1%
Ozob
57
17%
Nicram
58
17%
Ascetic
31
9%
Bloodcult
4
1%
[V]
10
3%
Kelthuz
2
1%
Olo
2
1%
Sybir
3
1%
 
Liczba głosów: 333
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ban na publikację poglądów

21-05-2022, 14:26

Ascetic pisze:
21-05-2022, 11:49
Medard pisze:
21-05-2022, 11:39
Wolałbym ankietę, za jakie poglądy mają ban wszyscy, którzy się podpinają pod retorykę, np. putinizm, atak na glapińskiego, albo szkalowanie ministrantów :mrgreen:
użytkownicy by sobie wybrali, jak ma wyglądać, niech odnowi oblicze tego forum
Przecież właściciele tego forum już wybrali? O czym ty gadasz? Od 2 lat wszystko tutaj jest jasne. Nie zauważyłeś?
???
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10443
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Ban na publikację poglądów

21-05-2022, 14:47

mistrzsardu pisze:
21-05-2022, 14:11
Racja, forum dla dżentelmenów się robi.
J dni lubią klimaty dżentelmeńskie, inni zulerskie, dla każdego jest na świecie miejsce.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Ban na publikację poglądów

21-05-2022, 14:49

mistrzsardu pisze:
21-05-2022, 14:02
Nie wiem czy to wynik prowadzenia w ankiecie, ale kolega Nicram jakby mniej jadem pluje.
Na pewno przypadek. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Mariusz Wędliniarz
rasowy masterfulowicz
Posty: 2545
Rejestracja: 21-09-2011, 13:13

Re: Ban na publikację poglądów

21-05-2022, 15:07

ozob pisze:
21-05-2022, 14:49
mistrzsardu pisze:
21-05-2022, 14:02
Nie wiem czy to wynik prowadzenia w ankiecie, ale kolega Nicram jakby mniej jadem pluje.
Na pewno przypadek. (:
To się może obrócić przeciwko niemu, bo ludzie zobaczą, że chce zmienić się na "lepsze". Zobaczą, że kalkuluje i że trochę jak chorągiewka postępuje. Tym bardziej będą głosować na niego.
Raz się zje, raz się nie zje.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Ban na publikację poglądów

21-05-2022, 15:09

O, widzę, że ktoś zabrał jeden głos Pacjentowi i przylepił go Aceticowi. Takie zmiany popieram. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Agony
postuje jak opętany!
Posty: 604
Rejestracja: 07-03-2002, 15:34
Lokalizacja: ZSRE

Re: Ban na publikację poglądów

21-05-2022, 15:10

Gore_Obsessed pisze:
21-05-2022, 01:32

Mam prośbę - odpowiedz mi na poniższe pytania:
1. Jak nazywał się temat ze zdjęciami, w którym kilkudziesięciu użytkowników wrzuciło swego czasu swoje facjaty?
2. Skąd wziął swoją ksywkę Max Disgruntled?
3. Jak nazywał się temat, w którym forumowicze masowo odpowiadali na pytania o sobie, w kontekście swojego metalowego hobby?
4. Na jakiej domenie wisiał początkowo Masterful?
5. Kim był niejaki Salceson?
6. Pod jakim nickiem występował tu jeden z muzyków nieistniejącego już Bloodfeast?
7. Kim był użytkownik Pan Przemoc?
8. Pod jakim nickiem występował w pewnym momencie udzielający się tu przez lata Maria Konopnicka?
9. Kim był użytkownik SruuuSnickers?
10. Kim był użytkownik Grindead?
11. Jakiego nicka miał użytkownik, który posiadał ogromną kolekcję koncertowych bootlegów na DVD?
12. Jakiego nicka miała udzielająca się tu również dziewczyna delikwenta, o którym mowa w pkt. 11?
13. Jakiego nicka miał użytkownik, który miał dużą kolekcję muzyki, ale prawie wyłącznie na osobiście nagranych CeDeerach z kserowanymi okładkami?
14. Jakiego nicka miał pierwotnie udzielający się tu przez wiele lat użytkownik Morph?
15. Pod jakim nickiem ja tu pierwotnie występowałem przez kilka pierwszych lat?
16. Jakiego nicka miał pierwotnie użytkownik, który skrócił go do formy "esq"?
17. Na liście użytkowników mamy delikwenta o nicku "P.". Z jakiego nicka powstał ten skrót?
18. Osiągnięcie jakiego wieku oznajmił forumowej społeczności użytkownik Brzachwo Wój założeniem stosownego tematu?
19. Który użytkownik nie wstydził się wrzucić foty w różowym polo?
20. Swego czasu udzielał się tu koleś ze szczecińskiego Hellfist. Opuścił w niesławie forum i (o ile mi wiadomo) scenę muzyczną. Co takiego nawywijał?
21. Jaki fryz miał użytkownik pajonk?
22. W jakich kapelach udziela się użytkownik Chlastator?
23. Czyim nickiem jest (był) JOYLESS?
24. Jakiej klasycznej kapeli wielką fanką była Evil_woman30?
25. Na jakiej (zajebistej) płycie zrobił wokale użytkownik Paffka?
26. Jaki awatar miał użytkownik Hatefire w czasie swojego pierwszego pobytu na forum?
27. Jakiego zina robił/w jakiej kapeli udzielał się użytkownik Duvelor?
28. Pod jakim nickiem występował pierwotnie użytkownik kakademona?
29. Kim jest użytkownik Death in another way?
30. W jakim programie rozrywkowym TVN wystąpił swego czasu jeden z adminów?

Weź mi udziel z łaski swojej poprawnych odpowiedzi na mniej więcej połowę powyższych pytań, a może nawet zacznę Ci wierzyć. Sporo (jeśli nie zdecydowaną większość) z tych faktów powinieneś po prostu kojarzyć, jeśli wpadłeś tu wcześniej niż kilka lat temu.
Quiz wart oddzielnego tematu. Znam jedynie odpowiedzi na 11, 15, 16, 24, reszty nie pamiętam, ale nie jestem wybitnie aktywnym użytkownikiem, ani w sensie czytania, ani tym bardziej pisania. O ile pamiętam, przed datą mojej rejestracji było tu bodaj 51 zarejestrowanych użytkowników. Dziś zostało tylko trzech z wcześniejszą datą i są nimi Ojcowie Założyciele - Nśw. Trójca Masterfula. Było tu zatem więcej kont z 2001, ale już nie figurują w rejestrze, bo zostały z różnych przyczyn skasowane. Śledzę jednak Forum, początkowo jako niezarejestrowany gość, od założenia i pamiętam, że początkowo jak najściślej trzymano się formuły "DEATH AND BLACK METAL MAGAZINE". Dość szybko doszli wszyscy do porozumienia, że tematyka forum obejmie także muzykę GRIND. A potem okazało się, że nie mozna logicznie i wiarygodnie rozpatrywać sceny death i black bez SLAYERA i VENOM. A Slayera bez ich kumpli z METALLIKI, Metalliki bez JUDAS PRIEST, IRON MAIDEN... i tą drogą, z inicjatywy i za porozumieniem Użytkowników (którzy wtedy jeszcze potrafili działać w zgodzie i jedności), Forum w ciągu kilku tygodni i miesięcy stało się ogólnometalowe. Takie, jakie większość nawet starych użytkowników pamięta. Mój wkład w rozwój tego miejsca był taki, że w okolicach 2004. roku jako pierwszy wspominałem (bardzo nieśmiało, żeby uszanować profil miejsca) o zespołach pokroju KING CRIMSON i innych z lat 60. i 70. Kilku piszących przyznało, ze oni też czasem wrzucą do odtwarzacza jakąś klasyczną rockową kapelę. To poskutkowało założeniem tematu "Scena rockowa lat 60. i 70.". Nie ja założyłem tamten temat, powstał on w dziale o muzyce metalowej, bo tego o muzyce NIEmetalowej jeszcze nie było. Ziarno zostało zasiane. Kiedy zajrzałem na Forum po dłuższej przerwie, był tu już dział z muz. NIEmetalową, w którym użytkownik Trocki (wcześniej piszący na rockmetal) aktywnie prał na King Crimson i inne stare zespoły. Odtąd Forum jest już w pełni dojrzałe jeśli chodzi o swoją muzyczną zawartość - pisano już chyba o każdym możliwym do wyobrażenia gatunku oprócz muz. poważnej, ale i na ten brak być może coś się zaradzi.

Chyba niczego nie przekręciłem. Przepraszam za sentymentalno - wspominkowy ton, ale wpis Mańka tak właśnie mnie nastroił. Proponuję jeszcze jedno pytanie do quizu:

31. Co oznacza skrót WBZFM ? Który użytkownik założył temat o tytule będącym rozwinięciem tego skrótu?
In God We Trust
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2283
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: Ban na publikację poglądów

21-05-2022, 15:31

Wypierdolmy Behehehe z forum masterfula.
Helmik, jeśli pamięć nie zawodzi.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Ban na publikację poglądów

21-05-2022, 15:45

Mariusz Wędliniarz pisze:
21-05-2022, 15:07
ozob pisze:
21-05-2022, 14:49
mistrzsardu pisze:
21-05-2022, 14:02
Nie wiem czy to wynik prowadzenia w ankiecie, ale kolega Nicram jakby mniej jadem pluje.
Na pewno przypadek. (:
To się może obrócić przeciwko niemu, bo ludzie zobaczą, że chce zmienić się na "lepsze". Zobaczą, że kalkuluje i że trochę jak chorągiewka postępuje. Tym bardziej będą głosować na niego.


nicram do piachu. :D
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Ban na publikację poglądów

21-05-2022, 17:08

Gore_Obsessed pisze:
21-05-2022, 01:32
17. Na liście użytkowników mamy delikwenta o nicku "P.". Z jakiego nicka powstał ten skrót?
Tak swoją drogą ten gość był niesamowity, z uporem maniaka przekonywał, że klasyczny death metal to gówno i liczy się tylko ultra brutal technical USDM.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Ban na publikację poglądów

21-05-2022, 17:41

Ascetic pisze:
21-05-2022, 11:49
Medard pisze:
21-05-2022, 11:39
Wolałbym ankietę, za jakie poglądy mają ban wszyscy, którzy się podpinają pod retorykę, np. putinizm, atak na glapińskiego, albo szkalowanie ministrantów :mrgreen:
użytkownicy by sobie wybrali, jak ma wyglądać, niech odnowi oblicze tego forum
Przecież właściciele tego forum już wybrali? O czym ty gadasz? Od 2 lat wszystko tutaj jest jasne. Nie zauważyłeś?
nie mam złudzeń, że wybrano wojnę z brzydkimi słowami i wyzwiskami, za to kontent dowolny
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Believer
weteran forumowych bitew
Posty: 1742
Rejestracja: 08-06-2013, 11:27
Lokalizacja: cipsko twojego starego

Re: Ban na publikację poglądów

21-05-2022, 18:01

Cóż za zaskakujące wyniki. Fejk konta przemówiły czy głos ludu?

p.s. odpierdolcie sie od Mariusza
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10443
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Ban na publikację poglądów

21-05-2022, 18:03

Agony pisze:
21-05-2022, 15:10
Mam prośbę - odpowiedz mi na poniższe pytania:
1. Jak nazywał się temat ze zdjęciami, w którym kilkudziesięciu użytkowników wrzuciło swego czasu swoje facjaty?
2. Skąd wziął swoją ksywkę Max Disgruntled?
3. Jak nazywał się temat, w którym forumowicze masowo odpowiadali na pytania o sobie, w kontekście swojego metalowego hobby?
4. Na jakiej domenie wisiał początkowo Masterful?
5. Kim był niejaki Salceson?
6. Pod jakim nickiem występował tu jeden z muzyków nieistniejącego już Bloodfeast?
7. Kim był użytkownik Pan Przemoc?
8. Pod jakim nickiem występował w pewnym momencie udzielający się tu przez lata Maria Konopnicka?
9. Kim był użytkownik SruuuSnickers?
10. Kim był użytkownik Grindead?
11. Jakiego nicka miał użytkownik, który posiadał ogromną kolekcję koncertowych bootlegów na DVD?
12. Jakiego nicka miała udzielająca się tu również dziewczyna delikwenta, o którym mowa w pkt. 11?
13. Jakiego nicka miał użytkownik, który miał dużą kolekcję muzyki, ale prawie wyłącznie na osobiście nagranych CeDeerach z kserowanymi okładkami?
14. Jakiego nicka miał pierwotnie udzielający się tu przez wiele lat użytkownik Morph?
15. Pod jakim nickiem ja tu pierwotnie występowałem przez kilka pierwszych lat?
16. Jakiego nicka miał pierwotnie użytkownik, który skrócił go do formy "esq"?
17. Na liście użytkowników mamy delikwenta o nicku "P.". Z jakiego nicka powstał ten skrót?
18. Osiągnięcie jakiego wieku oznajmił forumowej społeczności użytkownik Brzachwo Wój założeniem stosownego tematu?
19. Który użytkownik nie wstydził się wrzucić foty w różowym polo?
20. Swego czasu udzielał się tu koleś ze szczecińskiego Hellfist. Opuścił w niesławie forum i (o ile mi wiadomo) scenę muzyczną. Co takiego nawywijał?
21. Jaki fryz miał użytkownik pajonk?
22. W jakich kapelach udziela się użytkownik Chlastator?
23. Czyim nickiem jest (był) JOYLESS?
24. Jakiej klasycznej kapeli wielką fanką była Evil_woman30?
25. Na jakiej (zajebistej) płycie zrobił wokale użytkownik Paffka?
26. Jaki awatar miał użytkownik Hatefire w czasie swojego pierwszego pobytu na forum?
27. Jakiego zina robił/w jakiej kapeli udzielał się użytkownik Duvelor?
28. Pod jakim nickiem występował pierwotnie użytkownik kakademona?
29. Kim jest użytkownik Death in another way?
30. W jakim programie rozrywkowym TVN wystąpił swego czasu jeden z adminów?
1. "Nasze zjebane ryje" czy jakoś tak
2. Wydaje mi się że masz awatar z Maxem Damage z Carmageddon
8. Ironmil
10. ...A kim miał być? Pamiętam tylko że w podsumowaniach miał strasznie dużo płyt a na last.fm chyba jakieś ogromne ilości odsłuchów i siedział w UK.
11. Maniek z Bagien
19. kakademona
24. Jakiegoś heavy, Omen, Manilla Road, Manowar, coś w tych okolicach.
26. Tego świniaka z Duke Nukem
27. Kurde wiedziałem ale pamięć zatarła czas - mógłbyś równie dobrze spytać o jego kapelę, taki mroczny heavy metal.
29. Wielbicielem koncertów;) w sumie nie wiem w jaki sposób odpowiedzieć na to pytanie. Hultajem?
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Alkoholokaust
postuje jak opętany!
Posty: 621
Rejestracja: 09-01-2007, 13:49
Lokalizacja: delirium
Kontakt:

Re: Ban na publikację poglądów

21-05-2022, 18:28

4. Na jakiej domenie wisiał początkowo Masterful?

art.pl jeśli dobrze pamiętam

5. Kim był niejaki Salceson?

nie mam pojęcia, ale miał przedrostek "Niedorozwinięty" w nicku

6. Pod jakim nickiem występował tu jeden z muzyków nieistniejącego już Bloodfeast?

bodajże panthyme

8. Pod jakim nickiem występował w pewnym momencie udzielający się tu przez lata Maria Konopnicka?

Ironmil

10. Kim był użytkownik Grindead?

Czy to koleś z kilku kapel, w tym jednej death/grindowej z wysp?

11. Jakiego nicka miał użytkownik, który posiadał ogromną kolekcję koncertowych bootlegów na DVD?

bełek

12. Jakiego nicka miała udzielająca się tu również dziewczyna delikwenta, o którym mowa w pkt. 11?

niołek?

14. Jakiego nicka miał pierwotnie udzielający się tu przez wiele lat użytkownik Morph?

Morpheo costam? I awarat z Lost Soul

15. Pod jakim nickiem ja tu pierwotnie występowałem przez kilka pierwszych lat?

Maniek z Bagien :D i awatar z Carmageddon chyba

16. Jakiego nicka miał pierwotnie użytkownik, który skrócił go do formy "esq"?

esqarial

17. Na liście użytkowników mamy delikwenta o nicku "P.". Z jakiego nicka powstał ten skrót?

paździoch?

18. Osiągnięcie jakiego wieku oznajmił forumowej społeczności użytkownik Brzachwo Wój założeniem stosownego tematu?

coś koło 40-45?


19. Który użytkownik nie wstydził się wrzucić foty w różowym polo?

stary


20. Swego czasu udzielał się tu koleś ze szczecińskiego Hellfist. Opuścił w niesławie forum i (o ile mi wiadomo) scenę muzyczną. Co takiego nawywijał?

wiem, ale dam temu spokój

21. Jaki fryz miał użytkownik pajonk?

łysy

23. Czyim nickiem jest (był) JOYLESS?

warcrimer?

24. Jakiej klasycznej kapeli wielką fanką była Evil_woman30?

Venom


25. Na jakiej (zajebistej) płycie zrobił wokale użytkownik Paffka?

debiut Revelation of Doom?

26. Jaki awatar miał użytkownik Hatefire w czasie swojego pierwszego pobytu na forum?

gif świniaka z Duke nukem

27. Jakiego zina robił/w jakiej kapeli udzielał się użytkownik Duvelor?

hellgate/wishmaster

28. Pod jakim nickiem występował pierwotnie użytkownik kakademona?

stary


29. Kim jest użytkownik Death in another way?

bdb kolegom od serca!!!:-)

30. W jakim programie rozrywkowym TVN wystąpił swego czasu jeden z adminów?

Anna Maria Wesołowska? XD


Reszty nie wiem/nie jestem pewien. Zdałem?
Ostatnio zmieniony 21-05-2022, 19:46 przez Alkoholokaust, łącznie zmieniany 1 raz.
hare hare supermarket

nsbm.pl
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ban na publikację poglądów

21-05-2022, 19:13

co do 30. W Anna Maria Wesołowska też - ale to był paradokument. A z kategorii 'rozrywkowych' to Pieżo brał w jakiś chujstwie gdzie dwie drużyny ze sobą walczyły (wokalnie?) i on akurat był z Małgorzatą Ostrowską o ile pamiętam. "Bitwa na głosy"?

cała reszta chyba dobrze, generalnie to gratuluję pamięci bo część z tego to ja już np nie pamiętałem :D
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Ban na publikację poglądów

21-05-2022, 19:17

Dobra, dobra.. Leci nicram czy zmiękła rura? :D
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ban na publikację poglądów

21-05-2022, 19:19

jutro rano będzie wiadomo :)
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2695
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

Re: Ban na publikację poglądów

21-05-2022, 19:34

Ad.20.
Antigod?
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Ban na publikację poglądów

21-05-2022, 20:18

knaar pisze:
21-05-2022, 19:34
Ad.20.
Antigod?
To akurat nie jest odpowiedź na pytanie "co takiego nawywijał" ;-) a co do wywijania to video z monitoringu z jakiegoś sklepu kolesia, który zapieprzał pieniądze z kasy to był faktycznie Death in another way czy ktoś bliźniaczo podobny?
Guilty of being right
knaar
rasowy masterfulowicz
Posty: 2695
Rejestracja: 05-04-2005, 22:53

Re: Ban na publikację poglądów

21-05-2022, 20:38

No tak, to nie była odpowiedź na pytanie. Nie wiem co nawywijal, ale kojarzę jego opowieść, że w nocnym autobusie zęby stracił.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Ban na publikację poglądów

21-05-2022, 20:57

Olo pisze:
21-05-2022, 19:19
jutro rano będzie wiadomo :)
O której? Żebym zdarzył.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
ODPOWIEDZ