Ostrzezenia/Bany

info o masterfulu / wasze propozycje i uwagi

Moderator: Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 11:53

No, jest kontent. Kropkowi powoli tablety puszczają więc może być grubo za chwilę. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16141
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 11:59

ozob pisze:
28-04-2023, 11:53
No, jest kontent. Kropkowi powoli tablety puszczają więc może być grubo za chwilę. (:
Misiu. Jest czilałcik. U Ciebie wyczuwam próbę podkręcenia akcji. Dość nieudolną -:) Czekam właściwie aż napiszesz, żeby ktoś się tam wyhuśtał tak jak masz w zwyczaju LOL Bez tego nie ma żadnej imby.

Wiesz co znaczy „jest kontent”? XD
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 12:13

Tak, dokładnie wiem. Ale widzę, że ty kropek nie czaisz nowomowy. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16141
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 12:57

ozob pisze:
28-04-2023, 12:13
Tak, dokładnie wiem. Ale widzę, że ty kropek nie czaisz nowomowy. (:
Śmiem wątpić, ale czego wymagać od wiadomo kogo ;-)
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14139
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 13:10

wonsz pisze:
28-04-2023, 11:48
Obrazek
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
KKK
postuje jak opętany!
Posty: 449
Rejestracja: 29-07-2010, 19:01

Re: Ostrzezenia/Bany

29-04-2023, 10:41

Ten nicram, dobrze, że się sam odjebal od forum. Jeden z bardziej irytujących userów. Teraz czekamy na pacjenta, który nie wiedziec czemu jest tutaj przez adminów tolerowany. Skoro lecialy bany za bluzgi wobez innych użytkowników i inne glupstewka, czemu ignorowany przez adminów jest obrzydlowy, rasistowski, szurowski, prorosyjski, antyukrainski rzyg mentalnie zabetonowanej, rasistowskiej sciery? Może ktoś wylozy, jasno i wyraźnie, na jakich zasadach to wszystko dziala?
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Ostrzezenia/Bany

29-04-2023, 10:57

Rasizm jest ok.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Ostrzezenia/Bany

29-04-2023, 11:04

W trumnie 6 metrów pod ziemią wszsycy wyglądamy jednakowo bez względu na kolor skóry a nasze truchła smierdzą tak samo.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Ostrzezenia/Bany

29-04-2023, 11:09

Zgadzam się. Zwłoki można też palic. Prochy też są tego samego koloru. Nie zmienia to jednak faktu, że ludzie czują się najlepiej w obecności innych o tym samym kolorze skóry.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Ostrzezenia/Bany

29-04-2023, 11:29

Dla mnie kolor skóry nie ma żadnego znaczenia. Liczy się to jakim kto jest człowiekiem. NIe interesują mnie tak samo jakie człowiek ma wierzenia tylko jakim jest człowiekiem. NIe lubię generalizowania.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Ostrzezenia/Bany

29-04-2023, 12:51

KKK pisze:
29-04-2023, 10:41
Ten nicram, dobrze, że się sam odjebal od forum. Jeden z bardziej irytujących userów. Teraz czekamy na pacjenta, który nie wiedziec czemu jest tutaj przez adminów tolerowany. Skoro lecialy bany za bluzgi wobez innych użytkowników i inne glupstewka, czemu ignorowany przez adminów jest obrzydlowy, rasistowski, szurowski, prorosyjski, antyukrainski rzyg mentalnie zabetonowanej, rasistowskiej sciery? Może ktoś wylozy, jasno i wyraźnie, na jakich zasadach to wszystko dziala?
Ku Klux Klan, znowu zaplątałeś się we własne nogi. Pomijając dosyć dziwny przytyk dotyczący mojego rzekomego rasizmu (ciekawe jak to koresponduje z moim nieukrywanym szacunkiem wobec np. lidera Suffocation) to jak chcesz kogoś banować za rasizm jednocześnie tolerując skrajny rasizm, który tu występuje względem Rosjan oraz banderyzm, którego nieodłączną częścią jest właśnie rasizm? Niesamowita wybiórczość.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Ostrzezenia/Bany

29-04-2023, 12:57

Ruskich to się powinno jebać z każdej możliwej strony. Kraj jebanych agresorów-bandytów, którzy napadli na sąsiadujący z nami kraj i chuj wie jakie mają zapędy. Dokonują rzezi wsród cywili, gwałcą kobiety, mordują dzieci. Ja nie chcę żeby przyszli też do nas. Prawda jest taką ,że Ukraińce wystawiają na rzeź swoich ludzi. Zaszłości z lat minionych w obliczu tego mam w dupie

Ty tak Pacjent owijasz kota ogonem jakbyś na forum gadał z jakimiś debilami. Znasz podstawowe zasady współżycia społecznego?

Imaginujesz i piszesz rzyczy które są proste jak dupczenie. Jak ktoś Ci będzie dom dalej mordować sąsiadów to myślisz ,że ta swołocz przed wejsciem do Twojego domu i przed zgwałceniem Twojej żony, zabiciem Ciebie będzie chciała jakieś rozmowy prowadzić?
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Ostrzezenia/Bany

29-04-2023, 13:12

tomaszm pisze:
29-04-2023, 12:57
Zaszłości z lat minionych w obliczu tego mam w dupie
Ja też, totalnie wyjebane.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
Headcrab
weteran forumowych bitew
Posty: 1950
Rejestracja: 18-12-2010, 16:46
Kontakt:

Re: Ostrzezenia/Bany

29-04-2023, 13:22

Tysiące niewinnych Ukraińców ginie lub zostaje kalekami, a kolesia najbardziej oburza, że ludzie w internecie brzydko o rosjanach piszą. Z kim my tutaj siedzimy...
Ỏ̷͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉̠̫͕̭̭̫̫̹̗̹͈̼̠̖͍͚̥͈̮̼͕̠̤̯̻̥̬̗̼̳̤̳̬̪̹͚̞̼̠͕̼̠̦͚̫͔̯̹͉͉̘͎͕̼̣̝͙̱̟̹̩̟̳̦̭͉̮̖̭̣̣̞̙̗̜̺̭̻̥͚͙̝̦̲̱͉͖͉̰̦͎̫̣̼͎͍̠̮͓̹̹͉̤̰̗̙͕͇͔̱͕̭͈̳̗̭͔̘̖̺̮̜̠͖̘͓̳͕̟̠̱̫̤͓͔̘̰̲͙͍͇̙͎̣̼̗̖͙̯͉̠̟͈͍͕̪͓̝̩̦̖̹̼̠̘̮͚̟͉̺̜͍͓̯̳̱̻͕̣̳͉̻̭̭̱͍̪̩̭̺͕̺̼̥̪͖̦
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Ostrzezenia/Bany

29-04-2023, 16:45

Headcrab pisze:
29-04-2023, 13:22
Tysiące niewinnych Ukraińców ginie lub zostaje kalekami, a kolesia najbardziej oburza, że ludzie w internecie brzydko o rosjanach piszą. Z kim my tutaj siedzimy...
Co to za logika? Rasizm to rasizm. Albo jesteś przeciw, albo uznajesz jakieś wyjątki np. Rosjan i wtedy jesteś za. Powody nie mają tu nic do rzeczy.
Wcale mnie to najbardziej nie oburza. Nawet to rozumiem, ale nazywajmy rzeczy po imieniu.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2564
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Ostrzezenia/Bany

29-04-2023, 17:31

Współczucie dla Ukraińców jako ludzi nie wyklucza krytyki skorumpowanego, dziadowskiego państwa ukraińskiego. Urzędnicy i oligarchowie nadal kradną, nawet pomoc humanitarną czy paliwo sponsorowane przez inne kraje przeznaczone do sprzętu wojskowego. Natomiast z niewiadomych dla mnie powodów " to niedobra o tym mówić".
Celem życia nie jest przeżycie.
Pelson
rasowy masterfulowicz
Posty: 2283
Rejestracja: 08-09-2007, 00:55
Lokalizacja: Jeteborie

Re: Ostrzezenia/Bany

29-04-2023, 17:35

Pacjent pisze:
29-04-2023, 16:45
Headcrab pisze:
29-04-2023, 13:22
Tysiące niewinnych Ukraińców ginie lub zostaje kalekami, a kolesia najbardziej oburza, że ludzie w internecie brzydko o rosjanach piszą. Z kim my tutaj siedzimy...
Co to za logika? Rasizm to rasizm. Albo jesteś przeciw, albo uznajesz jakieś wyjątki np. Rosjan i wtedy jesteś za. Powody nie mają tu nic do rzeczy.
Wcale mnie to najbardziej nie oburza. Nawet to rozumiem, ale nazywajmy rzeczy po imieniu.
Co za fikoł, ja jebie, to jest jednak jakaś wyższa, perwersyjna sztuka odwracania kota ogonem, robienia z logiki kurwy i skarlenia, które pozwala próbować zrównywać krytykę narodu z rasizmem. Gdzie próbując do jednego wora, będącego notabene na bardzo niskim poziomie (bo rasizm to słowo-klucz, które kojarzy się społecznie jednoznacznie negatywnie) wrzucać ofiary tej wojny i jej zakłamanych, ujebanych krwią niewinnych ludzi- sprawców.
Przewidywany ciąg dalszy tej narracji- Ukraińcy to rasiści, musimy z nimi walczyć i ich zabijać.
Na tej zasadzie każde negatywne i bezkompromisowe napierdalanie w kierunku narodu, który np otwarcie cieszy się z ataku na inny kraj, dumnie wspiera napastniczą, nieuzasadnioną wojnę, który cieszy z zabojstw napadniętych obywateli, gwałcenia kobiet, wywózek dzieci, mógłbym tak do usrania wymieniać co ten jebany kacapstan robi podle- to rasizm.
Jak alianci i ludzie zachodu w trakcie II WŚ lżyli Niemców za ich zbrodnie i fanatyczne wspieranie austriackiego pejzażysty - to też byli nietolerancyjnymi niemcożercami?

Nie młotku- to nie rasizm, jak próbujesz nieudolnie tu wmawiać wcielając się w rolę adwokata biednych, pokrzywdzonych rosjan (mała litera celowo) i robiąc z nich ofiary.
To nazywanie rzeczy po imieniu i przejawy czegoś, co nazywa się sumieniem.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Ostrzezenia/Bany

29-04-2023, 18:18

mistrzsardu pisze:
29-04-2023, 17:31
Współczucie dla Ukraińców jako ludzi nie wyklucza krytyki skorumpowanego, dziadowskiego państwa ukraińskiego. Urzędnicy i oligarchowie nadal kradną, nawet pomoc humanitarną czy paliwo sponsorowane przez inne kraje przeznaczone do sprzętu wojskowego. Natomiast z niewiadomych dla mnie powodów " to niedobra o tym mówić".
Bo my Polacy żyjemy w kraju nie skorumpowanym-gdzie jakiś typ co jest zakonikiem nie dostaje klikuset milionów dotacji na jakieś swoje chore fanaberię, Prezes Orlenu ,który lewdo skończył podstawówkę nie decyduje o stanie portfeli każdego obywatela- przeca wszyscy tankujemy a Mejza ta kurwa jebana jest tam jakimś ministrem i na chorych dzieci na raka robi sobie przetarg biznesowy.

Nie znam większego syfu w Europie jak Polska. Chcesz np pogadać o korupcji w branży oodszkodowań gdzie od 15 lat nikt z syfem nie zrobił porządku a sprawy idą w już milardy złotych?

Coś na temat środowiska prawniczego moge powiedzieć i powiązań z panująca władza.I wcześniejszymi. Niedobra mówić to jest o stanie naszego państwa który przedstawia pierdolnik.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Ostrzezenia/Bany

29-04-2023, 19:33

tomaszm pisze:
29-04-2023, 12:57
Ruskich to się powinno jebać z każdej możliwej strony. Kraj jebanych agresorów-bandytów, którzy napadli na sąsiadujący z nami kraj i chuj wie jakie mają zapędy. Dokonują rzezi wsród cywili, gwałcą kobiety, mordują dzieci. Ja nie chcę żeby przyszli też do nas. Prawda jest taką ,że Ukraińce wystawiają na rzeź swoich ludzi. Zaszłości z lat minionych w obliczu tego mam w dupie

Ty tak Pacjent owijasz kota ogonem jakbyś na forum gadał z jakimiś debilami. Znasz podstawowe zasady współżycia społecznego?

Imaginujesz i piszesz rzyczy które są proste jak dupczenie. Jak ktoś Ci będzie dom dalej mordować sąsiadów to myślisz ,że ta swołocz przed wejsciem do Twojego domu i przed zgwałceniem Twojej żony, zabiciem Ciebie będzie chciała jakieś rozmowy prowadzić?
Tomasz, ja Cię szanuję, ale jeśli wierzysz, że te zaszłości nie są teraźniejszością to wkleję Ci tu zdjęcie pomnika ukraińskiego szefa SS Galizien, gdy powstanie.
Mam Rosjan w tym samym miejscu co Ukraińców. To inny krąg cywilizacyjny. Nigdy nie dogadamy się z jednymi i drugimi.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Ostrzezenia/Bany

29-04-2023, 20:01

My się Robert chyba kompletnie nie rozumiemy. Jakby tfu....odpukać doszło do wojny na naszym terenie starałbym się rodzinie zapewnić bezpieczeństwa. Sam się nie nadaje kompletnie do tego żeby z bronią latać- pewnie by mnie wyznaczono do jakiegoś półku dyplomacyjnego, bo bardzo łatwo nawiązuję kontakty mędzyludzkie, Mnie kompletnie nie obchodzi historia- pisali to nasi dzadkowie, pradzkadowie, nie mamy na to realnego wpływu. Możemy oceniać tych ludzi przez jakiś pryzmat. Rosjanie mordują ludzi-nie chciałbym się znaleźć na celu ich działań.Jesli ktoś myśli ,że ta swołocz(bo nie mogę tego inaczej nawać) zatrzymałaby się na ukrainie to musi być bardzo naiwny. Nie znoszę rządów panującego rządu ale chwała im za top ,że pokazujemy charakter zjednoczenia. Nawet jak to się odbywa kosztem ekonomicznym.

Wojna nie odbywa się gdzieś w Afryce. Odbywa się zaraz obok nas. Fajnie nam się teraz pisze na Masterfulu, ale przypuszczam ,że jakby nie obronna postwa Ukrainy to do śmiechu by nam nie było.

Ja jestem przerażony, załamany tym do czego my jako ludzi w ogóle jesteśmy w stanie się posunąć.Ja jestem bardzo wierzącą osoba(tylko proszę mi tu żadnego katolicyzmu nie imputować- mam własne bóstwa) i ciężko mi się to moją mózgownicą ogarnia.

Mordowania cywili, gwałtu na kobietach, najazdu obcego państwa na suwerenność innego nie da się niczym wytłumaczyć.
ODPOWIEDZ