Ostrzezenia/Bany

info o masterfulu / wasze propozycje i uwagi

Moderator: Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Ostrzezenia/Bany

10-02-2010, 20:24

Analripper pisze:
Scaarph pisze: zdzicha vel lucka już nie - poza tym gość ewidentnie zalogował się tylko po to, żeby trollować, co powinno go kwalifikować do automatycznego permabana.
Zdzich faktycznie byl juz kiedys na forum, mial nicka tampon.. ktos kojarzy?
nikogo takiego nie pamiętam 8)
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4458
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Ostrzezenia/Bany

11-02-2010, 10:46

Triceratops pisze:
Analripper pisze:SIID - ban permanentny
jeny za co? :roll: ominela mnie jakas ostra impreza czy co? gdziez tak w tych trudnych czasach,,,,,,,,,,.
moze jakbys mniej skupial sie na wnikliwym badaniu zawartosci cukru w cukrze to bys wylapal :)
a tak - zapraszam do tematu o zlotych warach
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Ostrzezenia/Bany

11-02-2010, 11:35

Bloodcult pisze:
hcpig pisze:Wiedziałem że ban dla Długopisa nie będzie wieczny, yeah!
długopisyyyyyyyy jest chyba bardzo zdeterminowany aby tu wrócić :wink: http://dlugopisyyyyyyyyyy.blog.pl/ :mrgreen:
hahaha :lol:
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9348
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Ostrzezenia/Bany

11-02-2010, 11:42

Ale coś nie wraca, może nie wie że go odbanowali.
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: Ostrzezenia/Bany

11-02-2010, 11:46

na bank nie wie...

szkoda Siida... nie dowiedzielismy sie co z tym Sororicide, bo chyba tak do konca go nie mial...
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Ostrzezenia/Bany

11-02-2010, 12:00

powiedzial człowiek, który chyba tak do końca nie ma boota Blasphemy ;)
Awatar użytkownika
Melepeta
w mackach Zła
Posty: 709
Rejestracja: 07-02-2007, 12:51

Re: Ostrzezenia/Bany

11-02-2010, 12:00

Przerobił fotki z karteczką dla Marii bo nie od dziś wiadomo iż jest mistrzem Logosów i grafiki wszelakiej ;)
Six o clock.
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: Ostrzezenia/Bany

11-02-2010, 12:05

Heretyk pisze:powiedzial człowiek, który chyba tak do końca nie ma boota Blasphemy ;)
pff... a moze nie chce go dac bo mam inne plany co?
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Ostrzezenia/Bany

11-02-2010, 12:06

Maleficio pisze:
Heretyk pisze:powiedzial człowiek, który chyba tak do końca nie ma boota Blasphemy ;)
pff... a moze nie chce go dac bo mam inne plany co?

nie wiem, nie wnikam :lol: w każdym razie twierdziłeś, że dasz
Awatar użytkownika
Block69
zahartowany metalizator
Posty: 4979
Rejestracja: 04-02-2006, 12:14
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Ostrzezenia/Bany

11-02-2010, 12:44

Maleficio pisze:
H-K44 pisze:
Scaarph pisze:weź bo się kurwa zaczynam bać :)
Wrzuć na luz - najwyżej weź ze sobą flamaster i jakby co to sam dorysujesz. :D
a jak nie to spoko, juz zalatwilem, ze bedzie przemycona dobra kamera do nagrania dobrego video boota a ja bede tez nagrywal audio z koncertu i potem chetnie Ci nagram.
Maleficio pisze:
Husar pisze:ktoś bedzie nagrywal?
ja na pewno audio, w zajebistej jakości bootlega zrobię.
Maleficio pisze:oczywiście jak tylko wrócę wrzucę na net. Video na pewno masa ludzi będzie filmować.
Maleficio pisze:mam dużo fotek i pięknego bootlega, po odpowiedniej obróbce wrzucę na neta.
on 31-10-2009, 20:18
Maleficio pisze:tak, do poniedzialku go wruce
on 28-01-2010, 11:17
Maleficio pisze:doczekacie sie, w weekend bede mial troche wolnego czasu i wyedytuje to gowno. Musialem najpierw Fields of The Nephilim zrobic.
Maleficio pisze:
Heretyk pisze:powiedzial człowiek, który chyba tak do końca nie ma boota Blasphemy ;)
pff... a moze nie chce go dac bo mam inne plany co?

Litości...

Weź i napisz, że po prostu tego nie masz albo ktoś ci to miał nagrać a nie nagrał albo masz i chcesz za to kase (to by ci pewnie najbardziej pasowało), bo już tych tłumaczeń nie da sie czytać.
PENIS METAL
długopisyyyyyyyyyy

Re: Ostrzezenia/Bany

11-02-2010, 17:30

kakademona pisze:a pamiętam jak chciałem żeby go wywalić to mnie tutaj 3/4 osób zajeździło, że jestem be, ,że nietolerancyjny, ,że nie znam sie na żartach, że on jest taki fajny , itd.nawet chyba było głosowanie i je przegrałem.

:D :D :D

a tak do tematu jeszcze to uważam, że powinny byc karane jakies takie personalne ubliżania,takie bezsensowne chamskie odzywki, bryluje tutaj lucek, zdarza się ,że siid to robi także bez powodu ale nie ja to oceniam i nie ja decyduję.
ja też niepotrzebnie w temacie o KAT wywaliłem cos o ślązakach i rozpętała się niepotrzebna awantura, każdemu moze się zdarzyc, byle nie permanentnie, ani nie tak ,że praktycznie w każdym poście.
Za szybo się ucieszyłeś stary. Czułem że będziesz się cieszył . Jestes taki, co z zakrzaka czycha, podgląda i żle życzy komuś. Jak Pisow-cy albo ksiądz.
esq
postuje jak opętany!
Posty: 650
Rejestracja: 22-05-2004, 20:21
Lokalizacja: Galaktyka Kurwix

Re: Ostrzezenia/Bany

11-02-2010, 17:58

Riven pisze:NARESZCIE!! dlugopis uchwycony na tasmie (z serdelkiem i pryta):

Obrazek
czy ktoś zdążył spisać numery i marke tego serdelka? Wlepimy długopisowi mandat ze brawurową jazdę bez trzymanki po pijanemu :lol:
Trzeba wezwać pomoc, nadamy sygnał H-U-J alfabetem Downa !
Awatar użytkownika
Wujek Lucyferiusz
postuje jak opętany!
Posty: 655
Rejestracja: 16-03-2009, 12:01

Re: Ostrzezenia/Bany

11-02-2010, 18:06

Witaj z powrotem, Długopiiiisie. Mam nadzieję, że swoją obecnością, niezmienną merytorycznością i wyważonymi racjami prezentowanymi w dyskusjach ożywisz na nowo forum. I pisz bloga$ka, bo lubię czytać o Twoim życiu. Pozdrawiam przeserdecznie!

Tulę czule, Wujek Twój.
A gdzie kotuś widzisz głupotę? W teorii ekonomicznej szkoły austriackiej? Mam cię zabić?
Kel'Thuz - młot na parchów

t(-_-t) Hvert norske ord høres ut som en gammel skog og krig i helvete!
długopisyyyyyyyyyy

Re: Ostrzezenia/Bany

11-02-2010, 18:18

i ja bardzo was tulę czule :) ide na te pryte bo Adam czeka o mnie skręca już że usiedzieć nie mogę :)
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: Ostrzezenia/Bany

11-02-2010, 18:46

CZY MOŻE KTOŚ WYŁĄCZYĆ IMBECYLA ZWANEGO ZDZICHEM, KTÓRY NIE NAPISAŁ JESZCZE ANI JEDNEGO POSTA ZWIĄZANEGO Z MUZYKA, A ZASRYWA KAŻDY TEMAT !!!!!!!!!
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Ostrzezenia/Bany

11-02-2010, 19:03

Analripper pisze:
Triceratops pisze:
Analripper pisze:SIID - ban permanentny
jeny za co? :roll: ominela mnie jakas ostra impreza czy co? gdziez tak w tych trudnych czasach,,,,,,,,,,.
moze jakbys mniej skupial sie na wnikliwym badaniu zawartosci cukru w cukrze to bys wylapal :)
a tak - zapraszam do tematu o zlotych warach
leee, to widzialem nawet w moim temacie, za opinie muzyczna wyleciec, przeciez ten zdzichu juz po slayerze zdazyl pojechac. jednemu sie nie podoba to innemu tamto, myslalem ze naprawde przegial a tu za psi chuj. no coz , dziwne.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Ostrzezenia/Bany

11-02-2010, 19:43

nie za ten. za ten powyżej.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
kakademona
weteran forumowych bitew
Posty: 1215
Rejestracja: 09-02-2008, 21:04

Re: Ostrzezenia/Bany

11-02-2010, 19:57

długopisyyyyyyyyyy pisze:
kakademona pisze:a pamiętam jak chciałem żeby go wywalić to mnie tutaj 3/4 osób zajeździło, że jestem be, ,że nietolerancyjny, ,że nie znam sie na żartach, że on jest taki fajny , itd.nawet chyba było głosowanie i je przegrałem.

:D :D :D

a tak do tematu jeszcze to uważam, że powinny byc karane jakies takie personalne ubliżania,takie bezsensowne chamskie odzywki, bryluje tutaj lucek, zdarza się ,że siid to robi także bez powodu ale nie ja to oceniam i nie ja decyduję.
ja też niepotrzebnie w temacie o KAT wywaliłem cos o ślązakach i rozpętała się niepotrzebna awantura, każdemu moze się zdarzyc, byle nie permanentnie, ani nie tak ,że praktycznie w każdym poście.
Za szybo się ucieszyłeś stary. Czułem że będziesz się cieszył . Jestes taki, co z zakrzaka czycha, podgląda i żle życzy komuś. Jak Pisow-cy albo ksiądz.

się mylisz skarbie.działasz mi na nerwy , ale rzadko bywasz chamski , dlatego nie jest z Toba tak tragicznie.
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Ostrzezenia/Bany

11-02-2010, 23:13

Triceratops pisze: leee, to widzialem nawet w moim temacie, za opinie muzyczna wyleciec, przeciez ten zdzichu juz po slayerze zdazyl pojechac. jednemu sie nie podoba to innemu tamto, myslalem ze naprawde przegial a tu za psi chuj. no coz , dziwne.
o kurdę. a myślałem, że ten tak tylko ściemnia, a to jednak na serio takie problemy.



edit:

pytanie do moderatorów/adminów: czy za multikonto jest w końcu ten ban, czy nie?
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4458
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Ostrzezenia/Bany

12-02-2010, 09:15

Adrian696 pisze:CZY MOŻE KTOŚ WYŁĄCZYĆ IMBECYLA ZWANEGO ZDZICHEM, KTÓRY NIE NAPISAŁ JESZCZE ANI JEDNEGO POSTA ZWIĄZANEGO Z MUZYKA, A ZASRYWA KAŻDY TEMAT !!!!!!!!!
zrobione :)

za multikonta oczywiscie fora ze dwora.
ODPOWIEDZ