Ostrzezenia/Bany

info o masterfulu / wasze propozycje i uwagi

Moderator: Gore_Obsessed

Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 08:12

co to znaczy "konkretny użytkownik zrobił remis"? wracamy do zarzutów, że ktoś z nas manipulował przy wynikach? czy żalimy się, że ktoś oddał swój głos jeszcze przed końcem głosowania?
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 08:17

Olo pisze:
28-04-2023, 08:12
co to znaczy "konkretny użytkownik zrobił remis"? wracamy do zarzutów, że ktoś z nas manipulował przy wynikach? czy żalimy się, że ktoś oddał swój głos jeszcze przed końcem głosowania?
nicram w kontekście późniejszych postów uważał, że zrobił to sodomysz. Siedział po nocach i czekał (obstawiam, że to akurat jest widać, kto w nocy się logował, bo pewnie 99,9% spało a nie myślało o głosowaniu). Do tego wczoraj podbiłem do B. Jak się zrobił ten remis, uznał, w kontekście innych spraw, że już mu tutaj wystarczy. O jakiej manipulacji jest mowa? Jak mowa o jakiejś joannie co się zalogowała, bo tego konta wcześniej chyba nie było? Ja nie widzę, czy to dubel, nincram też jak i ja dziwił się, że się takie np. konto pojawiło, choć mu przychylne. Wy tam pewnie więcej widzicie. Sam owszem odszedł, ale konkretną ocenę tamtej sytuacji miał. Ja też mam. Kilku innych z którymi mam kontakt a nie piszą też mają.
Ostatnio zmieniony 28-04-2023, 08:19 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 08:19

Nie odpowiedziales na pytanie czy wiesz do kogo wysuwasz swoje oskarzenia - moze nie rozumiesz pytania, wiec prosciej - czy wiesz kim jest uzytkownik sodomouse?
nie wiem tez co widzi nicram, bo z twojego bełkotu niewiele da sie zrozumiec, tym bardziej pytania w stylu "dla kolegi pytam".
Ascetic pisze:
28-04-2023, 07:58
Zresztą z tego co mi się wydaje, choć nie jestem pewien, sam o tym tutaj pisał, a przy piwku mi i nie tylko dopowiedział (specjalnie był jeszcze ktoś, bo to może być potrzebne w kontekście innych sytuacji), pokazał motywacje i to co z tym zamierza zrobić.
mozna prosciej?
Ascetic pisze:
28-04-2023, 07:58

Dobrze widzi to nicram? Teraz ja dla odmiany bym się dowiedział, czy tak było?
ale jak bylo i co było?
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 08:22

Najprzewielebniejszy pisze:
28-04-2023, 08:19
Nie odpowiedziales na pytanie czy wiesz do kogo wysuwasz swoje oskarzenia - moze nie rozumiesz pytania, wiec prosciej - czy wiesz kim jest uzytkownik sodomouse?
nie wiem tez co widzi nicram, bo z twojego bełkotu niewiele da sie zrozumiec, tym bardziej pytania w stylu "dla kolegi pytam".
Ascetic pisze:
28-04-2023, 07:58
Zresztą z tego co mi się wydaje, choć nie jestem pewien, sam o tym tutaj pisał, a przy piwku mi i nie tylko dopowiedział (specjalnie był jeszcze ktoś, bo to może być potrzebne w kontekście innych sytuacji), pokazał motywacje i to co z tym zamierza zrobić.
mozna prosciej?
Ascetic pisze:
28-04-2023, 07:58

Dobrze widzi to nicram? Teraz ja dla odmiany bym się dowiedział, czy tak było?
ale jak bylo i co było?

Jest prosto napisane. Teraz trzeci raz będzie. Prościej się nie da. W nocy sodomysz zrobił remis. nicram się przebił i odszedł. Wersja nicrama. Ja to podobnie widzę, zwyczajnie wierzę nicramowi. (Ja oczywiście też nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie. Tak było? Choć to po czasie dużo nie zmienia. Właściwie nic.)

Co ma wnieść pytanie kim jest B. No wiem i co z tego. Raz pogadaliśmy we Wr chyba, czy w Poznaniu. Co to wnosi do sprawy?
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 08:34

Nałogowy multikontowiec rozpoczął krucjatę i lustrację na forum, instruując adminów. Proponuję otworzyć piwko i obserwować. :D
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 08:42

Nicram piecze szczepiona pizda, że prowadził w głosowaniu, a później w nocy zrobił się remis, więc się sam odpalił, bo nawet wszelakie Joanny mu nie pomogły. Co za ból dupy jego podnóżka. (:
Ostatnio zmieniony 28-04-2023, 08:46 przez ozob, łącznie zmieniany 1 raz.
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 08:45

Pacjent pisze:
28-04-2023, 08:34
Nałogowy multikontowiec rozpoczął krucjatę i lustrację na forum, instruując adminów. Proponuję otworzyć piwko i obserwować. :D
Po ustaleniu z wielebniejszym, że Wacław i EatmyFuck to ostatnie konta, innych nie było. Tak się umówiliśmy, tak jest. Jak będziesz w stanie ustalić, że takowe były, bo ktoś akurat ma zbieżne widzenie do mojego to daj znać administracji. A, że nie będziesz w stanie, bo nie było i nie ma, to są w takim razie zwykłe insynuacje.

Idąc dalej. Punkt widzenia nicrama na rozgrywkę z jego odejściem mi pasuje. Nie siedziałem po nocach i nie patrzyłem kto się loguje, ale akurat mi się układa to w logiczną całość. Do tego opowiedział mi to twarzą w twarza, wierzę mu. Ja tam tu żadnego instruowania nikogo nie widzę. Opisuję rzeczywistość. Właściwie dziwną, bo dziwne, że się komuś po nocach chce robić takie harce, ale ok. Sporo tutaj niedojrzałych kolesi jest.


nicram tutaj nie wróci, pomimo moich starań, więc nie musisz się obsrywać ze szczęścia. Kilku przez ciebie sobie poszło, pewnie nie ostatni.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 08:45

Ascetic pisze:
28-04-2023, 08:22
Najprzewielebniejszy pisze:
28-04-2023, 08:19
Nie odpowiedziales na pytanie czy wiesz do kogo wysuwasz swoje oskarzenia - moze nie rozumiesz pytania, wiec prosciej - czy wiesz kim jest uzytkownik sodomouse?
nie wiem tez co widzi nicram, bo z twojego bełkotu niewiele da sie zrozumiec, tym bardziej pytania w stylu "dla kolegi pytam".
Ascetic pisze:
28-04-2023, 07:58
Zresztą z tego co mi się wydaje, choć nie jestem pewien, sam o tym tutaj pisał, a przy piwku mi i nie tylko dopowiedział (specjalnie był jeszcze ktoś, bo to może być potrzebne w kontekście innych sytuacji), pokazał motywacje i to co z tym zamierza zrobić.
mozna prosciej?
Ascetic pisze:
28-04-2023, 07:58

Dobrze widzi to nicram? Teraz ja dla odmiany bym się dowiedział, czy tak było?
ale jak bylo i co było?

Jest prosto napisane. Teraz trzeci raz będzie. Prościej się nie da. W nocy sodomysz zrobił remis. nicram się przebił i odszedł. Wersja nicrama. Ja to podobnie widzę, zwyczajnie wierzę nicramowi. (Ja oczywiście też nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie. Tak było? Choć to po czasie dużo nie zmienia. Właściwie nic.)

Co ma wnieść pytanie kim jest B. No wiem i co z tego. Raz pogadaliśmy we Wr chyba, czy w Poznaniu. Co to wnosi do sprawy?
to ze robisz z siebie glupka oskarzajac takie osoby jak on - żodyn z niego random czy fejkowiec, a na pewno w dupie ma wszelkie miedzyużytkownicze animozje, bo odbieram go glownie jako maniaka muzyki, co zreszta potwierdza ilosc jego postow w tematach muzycznych.
po drugie skoro musimy wracac do glosowania ktore bylo dawno temu i zakonczylo pewien etap i podobno bylo ostateczne, to nie sodomouse zrobil ten remis tylko ty siedziac w ten niedzielny poranek i usuwajac swoj glos na pacjenta czy taM ozoba, bo zamiast remisu i banowania ex aequo wszystkich "zwyciezcow", to polecial tylko nicram.
Tak czy siak w chuj osób głosowało żeby tych panow wyjebać z tematów światopoglądowych, wiec uzytkownikow, ktorym przeszkadzalo ich pierdolenie bylo duzo wiecej niz administracja. A to ,ze tu miala miejsce manipulacja i spiski twierdzisz tylko ty.
nie wiem jak bardzo jestes podatny na teorie spiskowe i podszepty kolegow, ale bronienie kogos kto nie chce tu byc, choc dalej opowiada niewiadomo jakie historie na temat tego miejsca jest po prostu nudne i zbyteczne. Albo masz obsesje/paranoje.
rowniez mialem okazje poznac nicrama, rowniez w Łodzi, bo kiedys byl na koncercie, ktory tam gral zespol, w ktorym darlem kiedys morde. I tak sie sklada,ze nie nabralem zaufania do tego czlowieka po rozmowie, bo dla mnie okazał sie dwulicowym osobnikiem, ktory mowi jedno, a za plecami robi drugie.
na tym samym koncercie byl rowniez AdrianSmith i to z kolei oddany muzyce maniak, ktorego w tym miejscu pragne pozdrowic! Hailsa!
i po trzecie - nicram nie jest Kordianem Masterfula.
wybierz sobie innego, chocby 525.
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 08:47

ozob pisze:
28-04-2023, 08:42
Nicram piecze szczepiona pizda, że prowadził w głosowaniu, a później w nocy zrobił się remis, więc się sam odpalił. Co za ból dupy jego podnóżka. (:
Odnoszę wrażenie, że to akurat piecze tych co się do tego przyłożyli. Oczywiście wolałbym, żeby wrócił, bo gościa lubię, ale nie mam na to wpływu. No a że pamiętam, pewka. Pamiętam, owszem.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 08:54

Najprzewielebniejszy pisze:
28-04-2023, 08:45
Ascetic pisze:
28-04-2023, 08:22
Najprzewielebniejszy pisze:
28-04-2023, 08:19
Nie odpowiedziales na pytanie czy wiesz do kogo wysuwasz swoje oskarzenia - moze nie rozumiesz pytania, wiec prosciej - czy wiesz kim jest uzytkownik sodomouse?
nie wiem tez co widzi nicram, bo z twojego bełkotu niewiele da sie zrozumiec, tym bardziej pytania w stylu "dla kolegi pytam".



mozna prosciej?


ale jak bylo i co było?

Jest prosto napisane. Teraz trzeci raz będzie. Prościej się nie da. W nocy sodomysz zrobił remis. nicram się przebił i odszedł. Wersja nicrama. Ja to podobnie widzę, zwyczajnie wierzę nicramowi. (Ja oczywiście też nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie. Tak było? Choć to po czasie dużo nie zmienia. Właściwie nic.)

Co ma wnieść pytanie kim jest B. No wiem i co z tego. Raz pogadaliśmy we Wr chyba, czy w Poznaniu. Co to wnosi do sprawy?
to ze robisz z siebie glupka oskarzajac takie osoby jak on - żodyn z niego random czy fejkowiec, a na pewno w dupie ma wszelkie miedzyużytkownicze animozje, bo odbieram go glownie jako maniaka muzyki, co zreszta potwierdza ilosc jego postow w tematach muzycznych.
po drugie skoro musimy wracac do glosowania ktore bylo dawno temu i zakonczylo pewien etap i podobno bylo ostateczne, to nie sodomouse zrobil ten remis tylko ty siedziac w ten niedzielny poranek i usuwajac swoj glos na pacjenta czy taM ozoba, bo zamiast remisu i banowania ex aequo wszystkich "zwyciezcow", to polecial tylko nicram.
Tak czy siak w chuj osób głosowało żeby tych panow wyjebać z tematów światopoglądowych, wiec uzytkownikow, ktorym przeszkadzalo ich pierdolenie bylo duzo wiecej niz administracja. A to ,ze tu miala miejsce manipulacja i spiski twierdzisz tylko ty.
nie wiem jak bardzo jestes podatny na teorie spiskowe i podszepty kolegow, ale bronienie kogos kto nie chce tu byc, choc dalej opowiada niewiadomo jakie historie na temat tego miejsca jest po prostu nudne i zbyteczne. Albo masz obsesje/paranoje.
rowniez mialem okazje poznac nicrama, rowniez w Łodzi, bo kiedys byl na koncercie, ktory tam gral zespol, w ktorym darlem kiedys morde. I tak sie sklada,ze nie nabralem zaufania do tego czlowieka po rozmowie, bo dla mnie okazał sie dwulicowym osobnikiem, ktory mowi jedno, a za plecami robi drugie.
na tym samym koncercie byl rowniez AdrianSmith i to z kolei oddany muzyce maniak, ktorego w tym miejscu pragne pozdrowic! Hailsa!
i po trzecie - nicram nie jest Kordianem Masterfula.
wybierz sobie innego, chocby 525.

nicram mi jasno wyjaśnił, że był remis i sam na siebie zagłosował (powiem więcej, że konkretne argumenty ku temu miał i ma dalej). Ja z tego co pamiętam od razu zagłosowałem, nic później nie zmieniając.

Co do oceny osób mamy jak widzę inną ich ocenę.

Co do światopoglądowych wątków tutaj akurat się zgadzamy, taka sama ocena jest sytuacji.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 08:55

Ascetic pisze:
28-04-2023, 08:45
Pacjent pisze:
28-04-2023, 08:34
Nałogowy multikontowiec rozpoczął krucjatę i lustrację na forum, instruując adminów. Proponuję otworzyć piwko i obserwować. :D
Po ustaleniu z wielebniejszym, że Wacław i EatmyFuck to ostatnie konta, innych nie było. Tak się umówiliśmy, tak jest. Jak będziesz w stanie ustalić, że takowe były, bo ktoś akurat ma zbieżne widzenie do mojego to daj znać administracji. A, że nie będziesz w stanie, bo nie było i nie ma, to są w takim razie zwykłe insynuacje.

Idąc dalej. Punkt widzenia nicrama na rozgrywkę z jego odejściem mi pasuje. Nie siedziałem po nocach i nie patrzyłem kto się loguje, ale akurat mi się układa to w logiczną całość. Do tego opowiedział mi to twarzą w twarza, wierzę mu. Ja tam tu żadnego instruowania nikogo nie widzę. Opisuję rzeczywistość. Właściwie dziwną, bo dziwne, że się komuś po nocach chce robić takie harce, ale ok. Sporo tutaj niedojrzałych kolesi jest.


nicram tutaj nie wróci, pomimo moich starań, więc nie musisz się obsrywać ze szczęścia. Kilku przez ciebie sobie poszło, pewnie nie ostatni.
Przyznajesz, że podczas wspomnianego głosowania korzystałeś z tych dodatkowych kont?
PS. Nikt tu przeze mnie nie odszedł, bo nikogo nie prześladuję, nie zakładam przeciw nikomu ankiet, nie atakuję w prywatnych wiadomościach, nie wypytuję znajomych o nikogo z forum. Jeśli ktoś odszedł w tym kontekście to tylko i wyłącznie z powodu swojej skrajnej nietolerancji i niezrozumienia istoty forum.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 09:01

Pacjent pisze:
28-04-2023, 08:55
Ascetic pisze:
28-04-2023, 08:45
Pacjent pisze:
28-04-2023, 08:34
Nałogowy multikontowiec rozpoczął krucjatę i lustrację na forum, instruując adminów. Proponuję otworzyć piwko i obserwować. :D
Po ustaleniu z wielebniejszym, że Wacław i EatmyFuck to ostatnie konta, innych nie było. Tak się umówiliśmy, tak jest. Jak będziesz w stanie ustalić, że takowe były, bo ktoś akurat ma zbieżne widzenie do mojego to daj znać administracji. A, że nie będziesz w stanie, bo nie było i nie ma, to są w takim razie zwykłe insynuacje.

Idąc dalej. Punkt widzenia nicrama na rozgrywkę z jego odejściem mi pasuje. Nie siedziałem po nocach i nie patrzyłem kto się loguje, ale akurat mi się układa to w logiczną całość. Do tego opowiedział mi to twarzą w twarza, wierzę mu. Ja tam tu żadnego instruowania nikogo nie widzę. Opisuję rzeczywistość. Właściwie dziwną, bo dziwne, że się komuś po nocach chce robić takie harce, ale ok. Sporo tutaj niedojrzałych kolesi jest.


nicram tutaj nie wróci, pomimo moich starań, więc nie musisz się obsrywać ze szczęścia. Kilku przez ciebie sobie poszło, pewnie nie ostatni.
Przyznajesz, że podczas wspomnianego głosowania korzystałeś z tych dodatkowych kont?
PS. Nikt tu przeze mnie nie odszedł, bo nikogo nie prześladuję, nie zakładam przeciw nikomu ankiet, nie atakuję w prywatnych wiadomościach, nie wypytuję znajomych o nikogo z forum. Jeśli ktoś odszedł w tym kontekście to tylko i wyłącznie z powodu swojej skrajnej nietolerancji i niezrozumienia istoty forum.
Nie. Bo zarówno Wacław jak i EatMyFuck to stare sprawy. Nie przypniesz mi multikont bo ich nie ma. Ale i tak właściwie to budujące, że są osoby, które mają analogiczny tok myślenia i są jakoś tam utożsamiane ze mną. Nawet czasem zaskoczony jestem. Dla drugiej strony to pewnie mało wygodne, ale to jakby nie moje zmartwienie.


Co nie zmienia postaci, że ruch na kontach typu joanna był dziwny.

Pewnie, jak istotą forum jest kacapska propaganda, czy dzisiejszy kowidowy post dotycząca Slyda, jakieś sugestie, że gościa dopadły szczepionki - tak, nie rozumiem, tej istoty szerzenie konfiarskich bredni. Nawet na forum metalowym.
Ostatnio zmieniony 28-04-2023, 09:11 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 09:09

Ascetic pisze:
28-04-2023, 08:47
ozob pisze:
28-04-2023, 08:42
Nicram piecze szczepiona pizda, że prowadził w głosowaniu, a później w nocy zrobił się remis, więc się sam odpalił. Co za ból dupy jego podnóżka. (:
Odnoszę wrażenie, że to akurat piecze tych co się do tego przyłożyli. Oczywiście wolałbym, żeby wrócił, bo gościa lubię, ale nie mam na to wpływu. No a że pamiętam, pewka. Pamiętam, owszem.
Ale ty ciągle do tego wracasz. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 09:10

ozob pisze:
28-04-2023, 09:09
Ascetic pisze:
28-04-2023, 08:47
ozob pisze:
28-04-2023, 08:42
Nicram piecze szczepiona pizda, że prowadził w głosowaniu, a później w nocy zrobił się remis, więc się sam odpalił. Co za ból dupy jego podnóżka. (:
Odnoszę wrażenie, że to akurat piecze tych co się do tego przyłożyli. Oczywiście wolałbym, żeby wrócił, bo gościa lubię, ale nie mam na to wpływu. No a że pamiętam, pewka. Pamiętam, owszem.
Ale ty ciągle do tego wracasz. (:
Wzbudzając takie a nie inne, nie moje, reakcje, należałoby dodać.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 09:14

Ascetic pisze:
28-04-2023, 09:01
Pacjent pisze:
28-04-2023, 08:55
Ascetic pisze:
28-04-2023, 08:45


Po ustaleniu z wielebniejszym, że Wacław i EatmyFuck to ostatnie konta, innych nie było. Tak się umówiliśmy, tak jest. Jak będziesz w stanie ustalić, że takowe były, bo ktoś akurat ma zbieżne widzenie do mojego to daj znać administracji. A, że nie będziesz w stanie, bo nie było i nie ma, to są w takim razie zwykłe insynuacje.

Idąc dalej. Punkt widzenia nicrama na rozgrywkę z jego odejściem mi pasuje. Nie siedziałem po nocach i nie patrzyłem kto się loguje, ale akurat mi się układa to w logiczną całość. Do tego opowiedział mi to twarzą w twarza, wierzę mu. Ja tam tu żadnego instruowania nikogo nie widzę. Opisuję rzeczywistość. Właściwie dziwną, bo dziwne, że się komuś po nocach chce robić takie harce, ale ok. Sporo tutaj niedojrzałych kolesi jest.


nicram tutaj nie wróci, pomimo moich starań, więc nie musisz się obsrywać ze szczęścia. Kilku przez ciebie sobie poszło, pewnie nie ostatni.
Przyznajesz, że podczas wspomnianego głosowania korzystałeś z tych dodatkowych kont?
PS. Nikt tu przeze mnie nie odszedł, bo nikogo nie prześladuję, nie zakładam przeciw nikomu ankiet, nie atakuję w prywatnych wiadomościach, nie wypytuję znajomych o nikogo z forum. Jeśli ktoś odszedł w tym kontekście to tylko i wyłącznie z powodu swojej skrajnej nietolerancji i niezrozumienia istoty forum.
Nie. Bo zarówno Wacław jak i EatMyFuck to stare sprawy. Nie przypniesz mi multikont bo ich nie ma. Ale i tak właściwie to budujące, że są osoby, które mają analogiczny tok myślenia i są jakoś tam utożsamiane ze mną. Nawet czasem zaskoczony jestem. Dla drugiej strony to pewnie mało wygodne, ale to jakby nie moje zmartwienie.


Co nie zmienia postaci, że ruch na kontach typu joanna był dziwny.

Pewnie jak istotą forum jest kacapska propaganda, czy dzisiejszy kowidowy post dotycząca Slyda, jakieś sugestie, że gościa dopadły szczepionki - tak, nie rozumiem, tej istoty szerzenie konfiarskich bredni. Nawet na forum metalowym.
Trudno Ci ufać. Co do Slyda to korzystasz z immunitetu pod postacią groźby bana, który grozi za odniesienie się do szkodliwych bredni jakie padły na forum w tym temacie, a jakie zweryfikował czas.
Mimo wszystko życzę Ci zdrowia, bo z tego co piszesz jest Ci bardzo potrzebne.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 09:16

XD
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 09:17

Pacjent pisze:
28-04-2023, 09:14
Ascetic pisze:
28-04-2023, 09:01
Pacjent pisze:
28-04-2023, 08:55

Przyznajesz, że podczas wspomnianego głosowania korzystałeś z tych dodatkowych kont?
PS. Nikt tu przeze mnie nie odszedł, bo nikogo nie prześladuję, nie zakładam przeciw nikomu ankiet, nie atakuję w prywatnych wiadomościach, nie wypytuję znajomych o nikogo z forum. Jeśli ktoś odszedł w tym kontekście to tylko i wyłącznie z powodu swojej skrajnej nietolerancji i niezrozumienia istoty forum.
Nie. Bo zarówno Wacław jak i EatMyFuck to stare sprawy. Nie przypniesz mi multikont bo ich nie ma. Ale i tak właściwie to budujące, że są osoby, które mają analogiczny tok myślenia i są jakoś tam utożsamiane ze mną. Nawet czasem zaskoczony jestem. Dla drugiej strony to pewnie mało wygodne, ale to jakby nie moje zmartwienie.


Co nie zmienia postaci, że ruch na kontach typu joanna był dziwny.

Pewnie jak istotą forum jest kacapska propaganda, czy dzisiejszy kowidowy post dotycząca Slyda, jakieś sugestie, że gościa dopadły szczepionki - tak, nie rozumiem, tej istoty szerzenie konfiarskich bredni. Nawet na forum metalowym.
Trudno Ci ufać. Co do Slyda to korzystasz z immunitetu pod postacią groźby bana, który grozi za odniesienie się do szkodliwych bredni jakie padły na forum w tym temacie, a jakie zweryfikował czas.
Mimo wszystko życzę Ci zdrowia, bo z tego co piszesz jest Ci bardzo potrzebne.
^^^ I znów kowid. W każdym poście.


I te sugestie zdrowotne pod moim kątem. Oczywiście nic nie wiedząc, co jak i dlaczego. Niesmaczne.
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 09:18

Ascetic pisze:
28-04-2023, 08:17
nicram w kontekście późniejszych postów uważał, że zrobił to sodomysz. Siedział po nocach i czekał (obstawiam, że to akurat jest widać, kto w nocy się logował, bo pewnie 99,9% spało a nie myślało o głosowaniu).
tutaj masz listę osób, które DZIŚ w nocy były aktywne (brałem od północy do 5 rano):

empir
wieprzqaz
Gepard
kobza
lucyber
Havoc
Maruder
Ołówkiiiii

dodam - środek tygodnia, więc znacznie mniej niż zazwyczaj w weekend. I są to tylko osoby, które nie były aktywne już po tej 5 rano (kilka z nich to osoby z 0 ilością postów) - te które ponownie były aktywne już z tej listy aktywnych wyleciały. Więc ta lista jest szersza. Wierz mi, że tamtej nocy zalogowanych i aktywnych (na dłuższy lub krótszy okres) było pewnie kilka razy więcej użytkowników - jak to w każdy weekend. Dlaczego nicram wybrał sobie akurat Sodomysz na ofiarę swoich chorych podejrzeń?
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10440
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 09:19

Ale tu zapierdol od 7 rano
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Ostrzezenia/Bany

28-04-2023, 09:23

I to w piątek. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
ODPOWIEDZ